راهنمای املاک مشهد

خرید ساختمان زیر صد متر در مشهد با بهترین قیمت ممکن

ساختمان زیر صد متر زیادی در سطح شهر وجود دارد که به صورت نقلی ساخته شده اند و حدود ۷۵ یا ۸۰ متر هستند. این خانه ها با این که متراژشان پایین است اما به علت ساخت جذابی که دارند اصلا متراژشان به چشم نمی آید. در ادامه همراه مشهد املاک باشید تا بدین موضوع در راستای بحث خرید خانه در مشهد بپردازیم.

خرید ساختمان زیر صد متر در مشهد چگونه ممکن می شود؟

خرید ساختمان زیر صد متر در مشهد چگونه ممکن می شود؟

برای خرید خانه های زیر ۱۰۰ متر اون دوستان می توانید با مراجعه به اپلیکیشن های معروف دیوار مشهد و شیپور به مشخصات این خانه ها دسترسی پیدا کنید. لیست قیمت جدید خانه های زیر ۱۰۰ متر مربع در مشهد در این اپلیکیشن ها وجود دارد و شما دوستان می توانید این لیست قیمت را با دقت مشاهده کنید و بهترین خانه در مشهد را انتخاب کنید.

عکس خانه های زیر ۱۰۰ متر با نقشه های مهندسی ساخته می شود زیرا خانه ای که زیر ۱۰۰ متر باشد باید به طوری تقسیم شود که بتوان دو اتاق خواب یک آشپزخانه و یک هال ۲۴ متری داشته باشیم. خانه هایی که با متراژ زیر ۱۰۰ متر ساخته می شوند اصولاً جنوبی و آپارتمانی هستند یعنی این خانه ها به صورت واحدی ساخته می‌شوند و ممکن است چهار واحد در یک طبقه یا دو واحد در یک طبقه ساخته شود.

قیمت ساختمان زیر صد متر در محله های مختلف مشهد چقدر است؟

قیمت ساختمان ها در محلهای مختلف مشهد متفاوت است و بستگی به محله و دسترسی آن محل به پاساژها، مکان عمومی و پارک‌ها دارد که در اینجا ما چند محله را بررسی می کنیم:

محله امامت

محله امامت

محله امامت واقع شده در نزدیکی چهارراه آزادشهر و روبروی پارک ملت مشهد است در این محل اکثر خانه ها به صورت آپارتمانی یا در بسته هستند. خانه هایی که به صورت آپارتمانی هستند زیر ۱۰۰ متر متراژ دارد و این خانه ها با دکوراسیون های بسیار عالی تهیه شدند. اگر قصد خرید در محله امامت را دارید باید گفت که باید پول خیلی زیادی صرف کنید و خانه ها در این مرحله بسیار گران قیمت هستند.

محله قاسم آباد

باید گفت که در محله قاسم آباد که واقع شده است در نزدیکی پلیس راه مشهد، خانه ها اصولا به صورت ساختمان های مسکونی ساخته شدند و واحدی هستند بیشتر این خانه ها مسکن مهر هستند و قیمت های اکثراً روبه پایینی دارند. جالب است بدانید در اکثر کسانی که در قاسم آباد زندگی می کنند شغل های اداری و آموزش و در حوزه پرورش دارند بیشترین خانه ها دارای نگهبان های شخصی هستند و پارکینگ های شخصی نیز در داخل این آپارتمان ها وجود دارد. اگر به دنبال خرید خانه در قاسم آباد مشهد هستید باید حدود یک یا یک و نیم میلیارد پول کنار بگذارید چون در این محل نسبت به محله های دیگر که دارای وضعیت خوبی هستند هزینه خانه ها پایین تر است.

محله اقدسیه

محله اقدسیه

محله اقدسیه واقع شده است در نزدیکی محل های الهیه و عصمتیه این محله باید گفت که کلاً آپارتمان دارد و بیشترین آپارتمان ها الان خالی هستند و پیش فروش شده هستند این محله محله است که زیاد آب و هوای خوبی ندارد و سرسبز نیست بیشتر این محله بیابان است و دسترسی زیادی شما به اماکن عمومی مانند پاساژ ها، پارک ها یا مرکز تفریحی ندارید و قیمت خانه ها در محله اون خوب است بستگی دارد که شما با چه کسی معامله کنید. بیشترین صاحب های این خانه ها برای صدور مجوز ساخت قانونی برای زمین های کمتر از ۱۰۰ متر مربع مبلغ های زیادی خرج کردند.

قیمت ساختمان زیر صد متر در تهران چقدر است؟

در تهران به طور کلی قیمت خانه ها بالاست و شما نمی توانید با اندک مبلغی که دارید خانه های رهن و اجاره و یا بخرید به طور کلی زندگی در شهر تهران بسیار سخت است و شما خیلی دشوار می توانید به زندگی در آنجا عادت کنید اگر از بچگی در تهران بزرگ نشده اید.

لیست قیمت جدید خانه های زیر صد متر مربع در تهران را می توانید در سایت های مربوط به خانه ها مشاهده کنید. پلان خانه های زیر ۱۰۰ متر را اکثراً مهندس های معماری و مهندس های ساختمان بررسی می‌کند و و هرچه خانه مهندسی تر و اداری دکوراسیون بهتری باشد قیمت آن خانه بالاتر می باشد.

در تهران شما هرچه به سمت محله های پایین شهر و بالا شهر دارد هر چه شما به سمت محله های بالاشهر بروید قیمت خانه ها بیشتر می‌شود و به طور کلی اگر شما نانی را در مشهد بخرید ۲ هزار تومان در تهران باید ۱۲ هزار تومان پول بدهید برای همین زندگی در تهران بسیار دشوار است.

برای ساخت ساختمان زیر صد متر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

برای ساخت ساختمان زیر صد متر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

شما اگر به عنوان یک مهندس بخواهید خانه زیر ۱۰۰ متر بسازید باید به نکات خیلی مشخصی توجه کنید نکات مربوط به ساخت زمین زیر ۱۰۰ متر بسیار مهم است که شما باید آن نکات را به خوبی انجام بدهید. خانه هایی که زیر صد متر ساخته می شوند باید دارای دکوراسیون بسیار عالی باشند که همزمان با متراژ پایین ولی درست خانه ای بسیار شیک را تحویل مشتری بدهند.

بهترین دکوراسیون ها برای ساختمان زیر صد متر

از بهترین دکوراسیون برای خانه هایی که زیر ۱۰۰ متر متراژ دارند باید گفت کاسیو نیست که دارای دو اتاق خواب باشد و هال که دارای دو فرش ۱۲ متری باشد یک آشپزخانه بسیار شیک و یک حیاط خلوت کوچک داشته باشد. البته این دکوراسیون بستگی به معماری که نقشه خانه را می کشد دارد.

شما در مشهد می تواند خانه ها را مشاهده کنید که با این که زیر ۱۰۰ متر متراژ دارند ولی دارای یک اتاق خواب هستند و یک حال ۲۴ متری آشپزخانه کوچک دارند جدا از این که دستشویی و حمام باید در اتاق خواب باشد و برای راحتی بیشتر یک حیاط خلوت هر خانه ای باید داشته باشد. امروزه این دکوراسیون ها بیشتر به چشم می آید.

در زمان های گذشته معماری های درستی وجود نداشت و افراد خود برای خانه خود نقشه می کشیدن و یا بناهایی بودند که بی تجربه بودند، نقشه می‌کشیدند. خانه ها اکثراً دارای دکوراسیون های زیبای نیستند و با اینکه می توان خانه را بهتر و شیک تر ساخت خانه ها داره نقشه های خوبی نیستند.

عکس ساختمان زیر صد متر

شما دوستان عزیز می توانید عکس خانه های که زیر ۱۰۰ متراژ دارند را در گوگل سرچ کنید و تمامی خانه ها را مشاهده کنید البته خانه را اگر قصد خرید دارید باید به طور حضوری بروید و دیدن عکس و فیلم آن خانه شما می توانید تصمیم بگیرید بهترین راه حل این است که به نزدیکترین مشاور املاک که شما قصد خرید در آن محل را دارید بروید و با گفتن مبلغی که در جیب دارید آن ها به شما خانه هایی را معرفی می‌کنند و شما با این خانه ها می توانید یکی از این خانه ها که برای شما خوب است را انتخاب کنید.

بهترین پلن داخلی برای ساختمان زیر صد متر

پلان داخلی برای ساختمان های زیر ۱۰۰ متر های زیادی نمی توان برای خانه ها اجرا کرد زیرا شما متراژ زیادی در دست ندارد که بتوان ایده های خیلی زیادی بدهید برای مثال خانه هایی که دارای ۲۰۰ یا ۳۰۰ متر متراژ هستند شما می توانید دکوراسیون های بسیار عالی در این خانه ها اجرا کنید.

ولی خانه هایی که زیر ۱۰۰ متر هستند این قابلیت را ندارند و شما می‌توانید هر دکوراسیونی که در ذهن خود دارید را در این خانه ها اجرا کنید و شما باید بهترین و کارآمدترین دکوراسیون و نقشه را پیش ببرید که هم از نظر امنیت عالی باشد و هم از نظر کیفیت خوب باشد.

نحوه احداث ساختمان زیر صد متر چگونه است؟

نحوه احداث ساختمان زیر صد متر چگونه است؟

نحوه احداث ساختمان ها مال ساختمان های دیگر است لازم به ذکر است که این ساختمان های زیر ۱۰۰ متر اکثراً آپارتمانی ساخته می شوند و اصولاً یک مدیر ساختمان این مسئولیت ساختمان را به عهده می گیرد و این خانه ها را پیش فروش می کند با پولی که از مردم می گیرد خانه ها را تکمیل و تحویل مردم می دهد اکثر خانه های زیر ۱۰۰ متر به صورت واحدی ساخته می شوند برای مثال شما در یک طبقه ۳ یا ۴ واحد داشته باشید.

زندگی در آپارتمان های واحدی مانند زندگی در خانه‌های دربست آسان نیست زیرا شما در این آپارتمان ها باید سکوت کامل رعایت کنید کفش خود را بیرون نگذارید و به طور ماهانه شارژ ساختمان را به مدیر ساختمان پرداخت کنید اگر برای آسانسور مشکلی پیش بیاید شما نیز باید سهم خود را بدهید اگر برای موتورخانه مشکلی پیش بیاید شما باید سهم خود را بدهید و زندگی در آپارتمان برای کسانی که آرامش و صبوری زیادی ندارند مناسب نمی باشد.

احداث ساختمان زیر صد متر چه قوانینی دارد؟

احداث ساختمان زیر صد متر چه قوانینی دارد؟

احداث ساختمان‌های زیر ۱۰۰ متر قوانین بسیار سختی ندارد و شما باید قوانین استاندارد ساختمان های جهانی را رعایت کنید و در کل ساختمان چه می سازید مهندسی سازی شده باشد.

لیست ساختمان زیر صد متر در مشهد؟

لیست ساختمان زیر صد متر در مشهد

شما دوستان می توانید ساختمان زیر ۱۰۰ متر در مشهد را در اپلیکیشن های نام برده مثلاً دیوار مشهد و شیپور مشاهده کنید و خانه های مورد نظر خود را در این اپلیکیشن‌ها پیدا کنید.

سوالات متداول

خانه های زیر صد متر در مشهد وجود دارد؟

خانه هایی در مشهد وجود دارد که زیر ۱۰۰ متر هستند‌‌.

خانه های زیر ۱۰۰ متر در تهران به چه قیمت فروش می رود؟

در تهران خانه های ویلایی ۱۰۰ متری با قیمت های بسیار بالایی فروش می رود.

قوانین برای خانه های زیر صد متر نیز حکم می کند؟

قوانینی برای ساختن خانه های زیر ۱۰۰ متر وجود دارد که باید آن ها را رعایت کرد.

لیست قیمت های خانه های زیر ۱۰۰ متر در مشهد را در کجا می توان مشاهده کرد؟

شما می توانید لیست قیمت ها را در اپلیکیشن های دیوار و شیپور مشاهده کنید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا