اطلاعات کاربردی

آدرس شهربازی الماس شرق + بررسی نحوه خرید بلیط و لیست بازی ها

شهربازی الماس شرق از بهترین مراکز تفریحی استان خرسان رضوی و شهر مشهد است که به تازگی در این شهر بسیار محبوب واقع شده و همه افراد با همه رنج گروه سنی می توانند در این شهربازی در مشهد بسیار پر طرفدار حضور داشته باشند و به گذران اوقات فراغت خود در هر کدام از این شهربازی بپردازند.

با توجه به آن که در شهربازی الماس شرق شهر مشهد امکانات مختلفی اعم از فست فود و کافه و رستوران های مختلفی وجود دارد و هر کدام در گوشه ای از این شهر بازی در حال فعالیت هستند، می توانید بدون در دسترس بودن امکانات دیگر در این شهر بازی تمام نیازهای خود را برطرف کنید و دیگر هیچ نیازی به مراکز خرید و مراکز تغذیه دیگر در بیرون از این مرکز تفریحی نداشته باشید.

با توجه به آنکه در شهر مشهد شهر بازی های مختلفی در حال فعالیت است، می‌ توان انتظار داشت که روز به روز این شهر در حال پیشرفت باشد اما این شهربازی تفاوت‌ های زیادی با دیگر شهربازی ها دارد و مهم ترین آن این است که همه گروه های سنی می توانند در این شهربازی حضور داشته باشند و تجربه خوبی را برای خود رقم بزنند. اگر شما نیز کنجکاو هستید که اطلاعات بیشتری از این شهربازی به دست آورید، تا انتهای مطلب همراه مشهد املاک باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم و شما را با شهربازی الماس شرق شهر مشهد آشنا کنیم.

معرفی شهربازی الماس شرق

معرفی شهربازی الماس شرق

اگر شما نیز یکی از ساکنان شهر مشهد باشید، احتمالاً تاکنون گذرتان چندین بار به این شهربازی خورده است و کنجکاوید بدانید که این شهر بازی دارای چه ویژگی ها و خصوصیاتی است و چگونه می توانید در این شهربازی حضور پیدا کنید و اوقات خوش و مرفهی را برای خود و خانواده و دوستانتان رقم بزنید. یکی از توصیه های ما این است که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات و جزئیات بیشتری را از این شهربازی در اختیارتان بگذاریم تا بعد از مطالعه این مطلب اطلاعات خود را نسبت به این شهربازی افزایش داده باشید.

این شهربازی در گذشته به نام خورشید شهر نیز شناخته شده بود و از سال ۱۳۸۳ تا به این لحظه به عنوان یکی از شهربازی های بزرگ مشهد در حال فعالیت بود اما به تازگی مساحت این شهربازی بازی افزایش پیدا کرده است تا بتوان در آن وسایل و امکانات جدید تری را اضافه کرد و دستگاه های جدید و پیشرفته تری را در این مجموعه در اختیار مردم و مراجعه کنندگان قرار داد. به همین خاطر این شهر بازی هم اکنون با حدود چهار هکتار مساحت بزرگترین شهربازی این شهر شناخته شده است و حتی در کشور ایران نیز یکی از بهترین شهربازی ها محسوب می شود. برای دسترسی به این شهربازی باید ابتدا اطلاعات لازم را از آن در دست داشته باشید. از این رو توصیه می کنیم که در ادامه این قسمت نیز همراه ما باشید.

آدرس شهربازی الماس شرق را چگونه پیدا کنیم؟

برای یافتن آدرس شهربازی الماس شرق راه های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. شما با در دست داشتن اپلیکیشن های بلد یا مکان یابی می توانید به راحتی از هر نقطه‌ای از شهر مشهد که هستید به این مجموعه تفریحی و گردشگری مراجعه کنید و در آن یکی از خاطرات بسیار خوب خود را در این شهر رقم بزنید. همچنین خوب است به طور کلی بدانید که این شهربازی بعد از خیابان خیام و بلوار خیام به راحتی قابل مشاهده است و از ساعت ۶ بعد از ظهر تا یک بعد از انتهای شب می توانید در این مجموعه تفریحی به فعالیت بپردازید.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

در ادامه این قسمت اطلاعاتی را درباره معروف ترین بازی ها و دستگاه های این مجموعه سرپوشیده در اختیارتان خواهیم گذاشت و شما را با این مجموعه و تمام بخش ها و قسمت ها و وسایل و دستگاه های پیشرفته آن آشنا خواهیم نمود و برایتان توضیح خواهیم داد که هر کدام از بازی های این مجموعه از چه قابلیت ها و ویژگی هایی برخوردار می باشد.

اتاق وحشت شهربازی الماس شرق مشهد

اتاق وحشت این شهر بازی مشهد از بهترین اتاق های بازی این شهر بازی هست که به خاطر سیستم ترسناکی که در آن به کار رفته است افراد زیادی زمانی که به این مکان مراجعه می کنند حتما به آن نیز سر می زنند و در این بخش نیز شرکت می کنند. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما در این اتاق بازی و در این بخش شرکت داشته باشید.

سینما هفت بعدی شهربازی الماس شرق مشهد

این سینما نیز یکی دیگر از بخش های این شهربازی است که از امکانات بسیار زیاد و کیفیت پخش بالایی برخوردار می باشد.

بازی ها شهربازی الماس شرق مشهد

بازی ها شهربازی الماس شرق مشهد

در این بخش مجموعه ای از بازی های مختلف را مشاهده می کنید که برخی بسیار جدید اند و ساعت ها افراد را سرگرم می کنند.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

درباره قیمت بلیط ورودی این شهربازی در سایت های اینترنتی اطلاعاتی در دست نمی باشد و تنها می توانید با مراجعه به پیج اینستاگرامی شهربازی و تماس با این شهربازی اطلاعات بیشتری درباره آن به دست آورید تمام دستگاه ها و وسایل این شهربازی مبلغ جداگانه پرداخت کنید و تنها نیاز است که یک بلیط کلی تهیه کنید و در قسمت های مختلف این مجموعه به فعالیت بپردازید.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

برای اینکه درباره سرپوشیده بودن این مجموعه اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم لازم است بدانید که این مجموعه در ابتدا یک زمین کوچکی بود اما رفته رفته به ۴ هکتار زمین رسید که با سرپوشیده کردن آن به بهترین شهر بازی شهر مشهد تبدیل شد.

ساعت کاری شهربازی الماس شرق چگونه است؟

ساعت کاری شهربازی الماس شرق چگونه است؟

ساعت کاری این مجموعه از ساعت ۶ بعد از ظهر تا ساعت ۱ بعد از شب می باشد و شما در این بازه زمانی می توانید از تمام خدمات این مجموعه بهره ببرید و از بلیتی که از همان ابتدا شارژ کرده اید بهره ببرید.

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی الماس شرق نیاز به تهیه بلیط است؟

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی الماس شرق نیاز به تهیه بلیط است؟

برای استفاده از وسایل و تجهیزات و دستگاه های این شهر بازی نیاز است که از همان ابتدای ورود خود به این شهربازی یک بلیت کلی را تهیه کنید و آن گاه بلیت ورودی خود را در ساعت مشخصی که در این شهربازی حضور دارید استفاده نمایید و از تمام سهم خود برای استفاده از بلیتتان بهره ببرید. توصیه می کنیم که از همان ساعات شروع به کار این مجموعه در آن حضور داشته باشید تا اینگونه به میزان بیشتری از خدماتی که در اختیارتان قرار گرفته دسترسی پیدا کنید.

شهربازی الماس شرق چه روز هایی فعالیت دارد؟

همه روزه حتی در روزهای تعطیل و به غیر از تعطیل های رسمی که در آن مناسبت هایی چون شهادت اعلام شده است، شما می توانید در این شهربازی حضور پیدا کنید. همین طور در ساعات ۶ بعد از ظهر تا نصف شب نیز این شهربازی آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان خود می باشد.

عکس های شهربازی الماس شرق را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شهربازی الماس شرق را در کجا مشاهده کنیم؟

هم اکنون عکس ها و تصاویر متعددی از خروجی و ورودی این شهر بازی و وسایل شهر بازی الماس شرق مشهد و بازی های شهر بازی الماس شرق مشهد در سایت های اینترنتی موجود است که با مراجعه کوچکی به این سایت ها و جستجو نام این شهربازی به مشاهده این تصاویر و عکس ها بپردازید‌. با جستجو هایی درباره ادرس شهر بازی الماس شرق و قیمت بلیط شهربازی الماس شرق می توانید همچنین عکس های بیشتری از این شهربازی را در سایت های معتبری که اطلاعاتی را منتشر کرده اند مشاهده نمایید.

تیتر ها و عناوین مختلفی چون این شهر بازی مشهد امروز باز است و ترن هوایی الماس شرق مشهد و عکس شهر بازی الماس شرق مشهد تا کنون در سایت های مختلفی باعث جلب توجه بسیاری از افراد شده است و همین باعث شده عده بسیار زیادی نسبت به اخبار آن کنجکاو شوند و بخواهند که در آن حضور پیدا کنند و در این مجموعه اوقات خوشی را سپری نمایند. با تماس با شماره شهربازی الماس شرق مشهد می توانید در ایام خلوت و زمانی که مراجعه کنندگان کمی به این مجموعه مراجعه می کنند، کارت تخفیف شهر بازی الماس شرق مشهد را در دست داشته باشید و با این کارت تخفیف به این شهر بازی در مشهد مراجعه کنید و مبلغ کمتری را پرداخت نمایید. شهربازی الماس شرق مشهد اینستاگرام فعالی دارد و می توانید از شهربازی الماس شهر عکس ها مختلفی را مشاهده نمایید و اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

سوالات متداول

شهربازی الماس شرق مشهد در کدام خیابان واقع شده است؟

شهربازی الماس شرق شهر مشهد در خیابان خیام واقع است.

شهربازی الماس شرق مشهد شامل چه امکاناتی است؟

شهربازی الماس شرق شهر مشهد شامل سینما هفت بعدی و اتاق وحشت و بازی های متنوعی می باشد.

شهربازی الماس شرق مشهد از چه ساعات کاری برخوردار است؟

شهربازی الماس شرق شهر مشهد از ساعت ۶ بعد از ظهر تا یک نصفه شب باز می باشد و آماده خدمت رسانی به افراد است.

شهربازی الماس شرق مشهد در چه روز هایی باز است؟

شهربازی الماس شرق شهر مشهد در تمام روزهای هفته باز می باشد.

2.8/5 - (135 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا