اطلاعات کاربردی

معرفی شهربازی پارک ملت + ساعت کاری، وسایل و بلیط تخفیف دار

در شهر مشهد چندین شهر بازی مختلف وجود دارد که برخی از آن ها مخصوص کودکان بوده و برخی مناسب برای رنج های سنی بالا تر می باشد. شهربازی پارک ملت یکی از پر طرفدار ترین شهر های بازی در مشهد است که افراد زیادی به آن مراجعه می کنند. این شهر بازی در وسط پارک ملت مشهد قرار دارد یعنی برای رسیدن به آن در ابتدا باید وارد پارک ملت شد. اطلاعاتی در مورد این مکان تفریحی جمع آوری کرده ایم و در اختیار شما قرار می دهیم. پس همراه مشهد املاک باشید.

معرفی شهربازی پارک ملت

معرفی شهربازی پارک ملت

شهر بازی پارک ملت یکی از بزرگ ترین مراکز تفریحی و هیجانی در شهر مشهد است که بیش ترین تعداد لوازم بازی را در خود جای داده است. وسایل هیجانی و جذاب زیادی در این مجموعه قرار دارد که طرفداران بسیاری دارند. این شهر بازی، تنها شهر بازی استاندارد در مشهد است که جمعیت بسیاری را در خود جای می دهد و بسیار شلوغ است. این شهر بازی مخصوص تمام اعضای خانواده است و همه ی افراد خانواده می توانند در این مکان سرگرم شوند چرا که وسایلی برای تمام رنج سنی در آن قرار دارد. افرادی که به مشهد سفر می کنند و به دنبال یک تفریح لذت بخش هستند، مراجعه به این شهر بازی یکی از بهترین گزینه ها می باشد. این مکان در سال ۱۳۵۱ در شهر مشهد ایجاد شد. او اولین شهر بازی در مشهد بود. ابعاد این مجموعه بیش از ۳۰ هزار متر مربع است. در این مکان وسایل بازی زیادی قرار دارد و در بین برترین شهر بازی های ایران قرار دارد. با مراجعه به کانال شهربازی پارک ملت مشهد می توان از خدمات این مجموعه مطلع شد. در این شهر بازی تعداد 12 دستگاه بازی برای کودکان و 12 وسیله بازی برای بزرگسالان تعبیه شده است.

آدرس شهربازی پارک ملت را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس شهربازی پارک ملت را چگونه پیدا کنیم؟

برای به دست آوردن آدرس شهر بازی پارک ملت می توان نام آن را در اینترنت جست و جو کرد. البته می توان از نرم افزار های مکان یاب مانند بلد و نشان نیز کمک گرفت. استفاده از این نرم افزار ها به این صورت است که پس از ورود به آن ها باید نام مکان مورد نظرخود را نوشته و سپس مکان شما پیدا خواهد شد. بسیاری از افراد برای یافتن مکان های مورد نظر خود از گوگل مپ استفاده می کنند و این برنامه نقطه دقیق را علامت گذاری می کند. برای ورود به پارک ملت چند درب ورودی قرار دارد که اولین ورودی پارک ملت مشهد از سمت بلوار سجاد است و درب دیگر از بزرگراه وکیل آباد و دیگری از امامت راه دارد. شماره تلفن این شهر بازی: ۰۵۱۳۶۰۹۴۹۸۶ می باشد که می توان برای اطلاعات بیش تر به شهربازی پارک ملت مشهد تلفن زد. اینستاگرام شهربازی پارک ملت مشهد را پیدا کنید و از تمامی تخفیفات آن باخبر شوید.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

در این شهر بازی تمامی وسایل به سه دسته کودکان، خانواده و بازی های هیجانی تقسیم می شوند. در ادامه نام چند تا از مهم ترین وسایل را بازگو خواهیم کرد. اما مهم ترین نکته این است که آیا شهربازی در مشهد در پارک ملت در کرونا باز است؟ باید بگوییم خیر این مجموعه در روز های کرونا تعطیل می باشد.

اسکای فلایر

این وسیله یک تاب چرخشی است که می تواند فرد را تا ارتفاع ۲۴ متر بالا برده و با سرعت بسیار زیاد و ۹ دور در دقیقه فرد را در آن ارتفاع می چرخاند. حداقل قد برای استفاده از این وسیله باید ۱ متر و نیم باشد و دستگاه می تواند ۲۴ نفر را درون خود جای بدهد. مدت زمان استفاده از آن هم ۴ دقیقه می باشد.

ترن هوایی

ترن هوایی یکی دیگر از وسایل پر طرفدار است. این ترن سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت دارد که تا ارتفاع ۱۸ متری زمین بالا می رود. ظرفیت این دستگاه ۱۶ نفر است و حداقل قد باید ۱ متر و نیم باشد. مدت این بازی ۳ دقیقه است.

سورتمه

کسانی که به سرعت علاقه دارند حتما باید این بازی را امتحان کنند. سرعت این دستگاه ۴۴ کیلونمتر بر ساعت است. ۴۰ نفر می توانند بر روی این دستگاه سوار شوند. حداقل قد برای این وسیله باید 1 متر و 20 سانتی متر باشد.

صندلی فضایی

صندلی فضایی بسیار هیجان انگیز است. این دستگاه افراد را تا ارتفاع ۱۳ متری بالا می برد و شروع به چرخیدن می کند. ظرفیت دستگاه ۱۶ نفر می باشد و زمان بازی ۳ دقیقه است.

چرخ و فلک یا فان فار

یکی از بزرگ ترین فان فار های خاورمیانه در این شهر بازی قرار گرفته است و افراد بسیار زیادی برای تجربه ارتفاع آن به این شهر بازی مراجعه می کنند. ارتفاع این چرخ و فلک به قدری زیاد است که هنگامی که بر ان سوار هستید می توانید تمام شهر مشهد را ببینید. این چرخ و فلک از خیابان امامت هم قابل رویت است. او هجدهمین چرخ و فلک بلند دنیا است. البته شهربازی پارک ملت مشهد تونل وحشت نیز دارد که بسیار هیجان انگیز و جذاب است.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

قیمت بلیط ورودی شهر بازی پارک ملت در برخی از ماه های سال ۳۰ هزار تومان و در برخی اوقات کم تر می شود. برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط ورودی می توانید به اینترنت مراجعه نمایید. می توان به صورت حضوری به این شهر بازی مراجعه کنید و بلیط ورودی را تهیه نمایید و یا می توان از طریق خرید اینترنتی بلیط را تهیه کرد که در این صورت ممکن است بلیط شما شامل تخفیفات شود و از هزینه آن کم شود. قیمت بلیط وسایل شهربازی پاک ملت مشهد1401 را می توان از گوگل جست و جو کرد.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

این شهر بازی یکی از بزرگ ترین شهر بازی های سر باز در مشهد است که در غرب این شهر قرار دارد. در گذشته پارک ملت به نام آریا مهر معروف بوده است که در سال ۱۳۴۳ و در زمان محمد رضا شاه ساخته شده است. در ان زمان این پارک در خارج از شهر قرار داشت اما امروزه به دلیل افزایش جمعیت و رشد و توسعه شهر سازی، پارک ملت در مرکز شهر قرار گرفته است. این بوستان بزرگ را در آن زمان دو طراح انگلیسی طراحی و ساخته اند و سبک آن مانند پارک های انگلیس است. نت برگ شهربازی پارک ملت مشهد بلیط های ورودی و بسیاری از دستگاه ها را با تخفیف ارائه می کند.

ساعت کاری شهربازی پارک ملت چگونه است؟

شهر بازی پارک ملت در روز های شنبه، یک شنبه، دو شنبه، سه شنبه و چهار شنبه از ساعت ۲ بعد از ظهر شروع به کار می کند و تا ساعت ۱۱ شب باز است‌. در روز های پنج شنبه و جمعه ساعت کار شهربازی پارک ملت مشهد از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب است که به صورت یکسره فعالیت دارند. خرید اینترنتی بلیط شهربازی پارک ملت مشهد یک راه آسان و بدون اتلاف وقت می باشد.

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی پارک ملت نیاز به تهیه بلیط است؟

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی پارک ملت نیاز به تهیه بلیط است؟

تمام وسایلی که در شهر بازی پارک ملت قرار دارد پولی است و برای وارد شدن به آن ها باید مبلغی را پرداخت. در ابتدای ورود می توان کارتی را شارژ کرد و تمام وسایل را با همان کارت استفاده کرد. برای این کار باید از باجه های مشخص شده بلیط وسیله بازی مورد نظر خود را تهیه کرد و به متصدی دستگاه داد و سپس وارد وسیله بازی شد. اما می توان تعدادی از دستگاه ها را انتخاب کرد و فقط برای همان وسایل بلیط تهیه کرد و یا کارت خود را شارژ کرد که در این صورت در هزینه نیز صرفه جویی می شود. بلیط تخفیف شهربازی پارک ملت مشهد را می توانید از باجه های این مکان تهیه کنید.

شهربازی پارک ملت چه روز هایی فعالیت دارد؟

شهر بازی پارک ملت در همه روز ها فعالیت دارد. برای خرید بلیط شهربازی پارک ملت مشهد می توان در ساعات فعالیت این مکان مراجعه کرده و بلیط را تهیه نمایید.

عکس های شهربازی پارک ملت را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شهربازی پارک ملت را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس شهربازی پارک ملت می توان کلمه مورد نظر خود را در اینترنت نوشت و جست و جو کرد. سپس تصاویر زیادی از این مکان برای شما نمایان خواهد شد. البته در سایت های تفریحی و گردشگری هم تصاویر زیادی از این مکان وجود دارد. مطالب زیادی از این شهر بازی در اینترنت و سایت های مختلف وجود دارد که با مطالعه کردن آن ها می توانید اطلاعات خود را تکمیل نمایید. برای اطلاع از خبر های حوادث شهربازی پارک ملت مشهد می توان به سایت های خبری مراجعه کرده و خبر های مربوطه را مطالعه نمایید.

سوالات متداول

در شهربازی پارک ملت چند دستگاه وجود دارد؟

در شهربازی پارک ملت تعداد ۱۲ دستگاه بازی برای کودکان و ۱۲ دستگاه بازی برای بزرگسالان وجود دارد.

شهربازی پارک ملت در کجا قرار دارد؟

شهربازی پارک ملت در استان خراسان رضوی، شهر مشهد، بلوار وکیل آباد، امامت ۸ و در وسط پارک ملت قرار گرفته است.

وسایل شهربازی پارک ملت برای چه افرادی است؟

وسایل شهربازی پارک ملت به سه دسته تقسیم می شود. بزرگسالان و کودکان و خانواده می توانند از این وسایل استفاده کنند.

4.1/5 - (232 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا