اطلاعات کاربردی

لیست خوابگاه پسران در مشهد به همراه بررسی قیمت و امکانات

در شهر های بزرگی چون تهران و مشهد دانشجویان زیادی از شهر های دیگر کشور وجود دارند که برای مدتی به این شهر ها سفر می کنند و زندگی خود را در آن شهر ادامه می دهند، از این رو شهرداری این شهر ها و نهاد های خصوصی و دولتی برای چنین افرادی مکان های عمومی تحت عنوان خوابگاه پسران در مشهد در نظر گرفته اند که کمی از مشکلات هزینه های فراوان برای محل سکونت کم شود و این افراد بتوانند تمرکز خود را بر روی موضوعات مهم تر خود بگذارند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه مشهد املاک باشید.

خوابگاه های عمومی پسران در مشهد کدامند؟

خوابگاه های عمومی پسران در مشهد کدامند؟

برخی از خوابگاه ها به صورت عمومی برای همه مردم کشور از هر شهری که باشند قابل استفاده هستند و در اختیار پسران دانشجو قرار می گیرند تا زندگی دانشجویی خود را بگذرانند. خوابگاه های عمومی بسیار زیاد مورد توجه قرار می گیرند و نقش مهمی را برای افراد تنها ایفا می کنند. برای شناخت آن ها و دانستن اطلاعات کامل در زمان استفاده باید نام مهم ترین آن ها را دانست و شرایط هر کدام از آن ها را شناخت تا به مشکل بر نخوریم. در ادامه این مطلب به لیست خوابگاه های مشهد که عمومی هستند و بیشتر از بقیه مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند اشاره می کنیم تا پسران دانشجو برای زندگی و سکونت آن ها را به سلیقه خود انتخاب کنند.

آرام

خوابگاه آرام در بلوار کوشش. کوشش 2 واقع شده است و به دلیل نزدیکی به ایستگاه مترو شرایط خوبی را برای افراد ایجاد کرده است. همچنین این خوابگاه به فروشگاه، داروخانه، بیمارستان شهید کامیاب نزدیک می باشد

ولایت

خوابگاه پسرانه ولایت مشهد یکی از بزرگ ترین خوابگاه های این شهر محسوب می شود و در امامت قرار دارد. این خوابگاه به واسطه محل آن بسیار شناخته شده است.

آیندگان

خوابگاه آیندگان مشهد در سید رضی 55 قرار دارد و از لحاظ موقعیت مکانی شرایط خوبی دارد. این مکان عمومی نزدیک به بوستان نسیم و گیم نت است و به همین دلیل طرفدارن زیادی دارد.

انقلاب

یکی از 17 پانسیون موجود در محل دانشگاه می باشد که بسیار بزرگ است و امکانات رفاهی مناسبی را فراهم کرده است. خوابگاه انقلاب در پیروزی 27 واقع شده است و نزدیک پردیس علوم پزشکی مشهد قرار دارد.

مهر معین

این خوابگاه عمومی پسران در محله راه آهن و خیابان شهید هاشمی نژاد، خیابان افسر واقع شده است و از لحاظ موقعیت مکانی نزدیک به بیمارستان زنان ام البنین، باغ نادری، هتل دیپلمات نزدیک است و سابقه کاری بیش از ده سال را به خود اختصاص داده است.

پارس نو

این خوابگاه در ابتدای خیابان دانشگاه. خیابان سعدی قرار دارد. این محل نسبت به خوابگاه یاسین مشهد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این خوابگاه ظرفیت نسبتا بالایی دارد.

نوید

خوابگاه نوید یکی از خوابگاه های بزرگ شهر مشهد محسوب می شود که امکانات خوبی را فراهم کرده است و مورد استفاده پسران دانشجو قرار گرفته است. این خوابگاه در خیابان وکیل آباد 10 قرار دارد.

یاسین

خوابگاه پسرانه یاسین مشهد یکی از مکان های عمومی قدیمی مشهد محسوب می شود که در میدان شهدا بلوار شهید قرنی بیست قرار دارد. این خوابگاه نسبت به دیگر خوابگاه های پسرانه به حرم مطهر امام رضا نزدیک تر است.

آدرس خوابگاه پسران در مشهد را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس خوابگاه پسران در مشهد را چگونه پیدا کنیم؟

پیدا کردن آدرس خوابگاه های غیر دولتی مشهد و همچنین دولتی در این شهر کار سختی نیست چون این روز ها پیشرفت تکنولوژی نقش مهمی در زندگی روزمره انسان دارد و راه کمکی خوبی است برای پیدا کردن چیز هایی که ما نمی دانیم. هر کدام از خوابگاه های پسرانه مشهد در محلی مشخص در این شهر قرار گرفته اند و هیچ کدام از آن ها به یکدیگر نزدیک نیستند، بنابراین برای جستجو آدرس هر کدام از آن ها باید نام خوابگاه مورد نظر را در سایت های اینترنتی و سایت هایی که مرتبط با این موضوع هستند وارد کنید و از این طریق به آدرس آن دسترسی پیدا کنید. در تمامی سایت های مرتبط آدرس محل مورد نظر با لوکیشن برای افراد قرار داده شده تا کسانی که از شهر دیگر سفر کرده اند و هیچ اطلاعاتی ندارند دچار مشکل نشوند.

همچنین موقعیت جغرافیایی خوابگاه ها و مکان هایی که نزدیک هر خوابگاه هستند. بیان شده تا اگر برای کسی چنین مواردی اهمیت دارد به خوبی بداند که کدام خوابگاه پسرانه برای استفاده خود بهتر است. آدرس مکان های عمومی به صورت کامل و جدا از هم برای همه عموم در دسترس است چون همه از اینکه در چه محلی قرار گرفته اند با خبر نیستند. همچنین دانشجویان می توانند آدرس دانشگاه یا محل کار خود را وارد سایت های اینترنت بکنند و از طریق نزدیک ترین خوابگاه به محل گفته شده را پیدا کنند. با این روش بهتر می توانند محل دلخواه خود را پیدا کنند چون برخی از افراد به ظرفیت مکان و کیفیتی که قرار است ارائه دهنده خدمات باشد اهمیت می دهند.

رزرو خوابگاه پسران در مشهد چگونه ممکن می شود؟

همه مکان های عمومی و مناطق مسکونی باید از قبل رزرو شوند و جهت مستقر شدن هماهنگی های لازم انجام شود. خوابگاه های پسرانه مشهد بسیار زیاد هستند اما هرکدام از آن ها در طول مدتی مشخص توسط افراد رزرو می شوند و ممکن است ظرفیت آن ها تکمیل شود، ازین رو این موضوع یکی از راه های مهم برای تامین مکان محسوب می شود و کسانی که به چنین مکان هایی نياز دارند باید از قبل هماهنگی های مهم را انجام دهند.

یکی از سایت هایی که در این زمینه فعالیت گسترده ای دارد و برای افراد دانشجو بسیار شناخته شده می باشد سایت مشهد املاک است که کمک بزرگی به افراد می کند تا بتوانند محل دلخواه خود را انتخاب و در آن اتاق بگیرند. این سایت از زمان های گذشته در حیطه رزرو هتل و خوابگاه ها فعالیت داشته است و سابقه کاری و اعتبار بالایی دارد. کسانی که در زمان های شلوغ و پر رفت و آمد به خوابگاه نیازمند هستند از چند ماه قبل به این موضوع فکر می کنند و برای زمانی که مورد نظر خود آن ها می باشد اتاق رزرو می کنند تا بتوانند به راحتی و با اطمینان خاطر سفر کنند.

هزینه خوابگاه پسران در مشهد چقدر است؟

هزینه خوابگاه پسران در مشهد چقدر است؟

شهر مشهد یکی از بزرگ ترین شهر های ایران محسوب می شود و هزینه های اجاره و رهن در این شهر پر رفت و آمد همیشه در حال تغییر می باشد. این شهر مسافران زیادی را به خود اختصاص داده است که مکان های عمومی و هتل ها را برای زندگی انتخاب می کنند، ازین رو قیمت املاک و مکان های عمومی در این شهر یکسان نیست و با توجه به قیمت دلار و موضوعات اقتصادی کشور همیشه روند صعودی را طی می کند و هر روز در حال افزایش یافتن است. نمی توان به طور دقیق مبلغ اجاره ها و هزینه های خوابگاه را بیان کرد چون ممکن است هر لحظه قیمت تغییر کند و این موضوع اصلا تضمینی نیست.

هزینه خوابگاه در شهر مشهد همانند شهر های بزرگ دیگر کشور مثل تهران بالا است چون طرفداران زیادی دارد و هر چقدر هم که باشد افراد مجبور به پرداخت آن هستند. البته که هزینه خوابگاه های پسرانه مشهد با توجه به کیفیت مناطق مختلف و دولتی و غیر دولتی بودن آن خوابگاه متفاوت است و حتی منطقه آن مکان در شهریه آن و قیمتی که تعیین می شود تاثیر گذار است. طبیعی است که مناطق غیر دولتی گران تر باشند.

آیا هر دانشگاه در این شهر خوابگاه مخصوص دارد؟

هر منطقه ای از مشهد دانشگاه و خوابگاه مخصوص به خود را دارد چون این شهر مساحت زیادی دارد و رفت و آمد از دانشگاهی به دانشگاه دیگر سخت و تقریبا دشوار است. البته که هر دانشگاهی دانشجویان زیادی را از شهر مشهد و دیگر شهرستان ها مانند تهران، شیراز، جنوب کشور و دیگر مناطق دارد که همه آن ها نیاز به گرفتن خوابگاه و تامین مکان برای زندگی خود هستند و نمی شود به خوابگاه های دیگر دانشگاه ها مراجعه کنند. ازین رو شهرداری مشهد و ارگان های دولتی و خصوصی برای این موضوع برنامه ریزی های مفیدی انجام داده اند و برای هر دانشگاه خوابگاه مخصوص به خودش را در نظر گرفته اند که آگاهی از مکان آن ها و حساب تقریبی فاصله آن ها با دانشگاه ها در سایت مشهد املاک انجام می شود. هر دانشگاهی که دانشجویان شهرستانی زیادی داشته باشد باید مکانی برای آن ها در نظر داشته باشد تا آن ها بتوانند به راحتی سکونت داشته باشند. البته که بسیاری از دانشگاه ها کوچک هستند و چون آزاد هستند معمولا دانشجویان همان شهر را می پذیرند پس منطقی است که با این وجود خوابگاه نداشته باشند و شرایطی برای سکونت دانشجویان وجود نداشته باشد.

عکس خوابگاه پسران در مشهد

عکس خوابگاه پسران در مشهد

امروزه تصاوير ساختمان های عمومی و قابل استفاده برای عموم در همه رسانه ها وجود دارد چون یکی از راه های اصلی شناختن آن محل و مقایسه آن با دیگر مکان ها می باشد. تصاویر اطلاعات مهم زیادی را به ما ارائه می دهند چون جزئیات را به خوبی به نمایش می گذارند مخصوصا اگر آن عکس جدید باشد و از کیفیت خوبی برخوردار باشد. بسیاری از افراد برای رزرو و هماهنگی های لازم برای اجاره مسکن و خوابگاه به تصاویر این مکان ها مراجعه می کنند و از این طریق آگاهی خوبی کسب می کنند. عکس خوابگاه های پسرانه مشهد از قدیم تا به حال در سایت های معتبر اینترنتی وجود دارند و برای همه قابل دسترس هستند. با جستجو نام خوابگاه مورد نظر می توانید به عکس های گرفته شده از داخل ساختمان، امکانات رفاهی محل مورد نظر، محدوده جغرافیایی خوابگاه و چیز هایی که در عکس قابل مشاهده هستند دسترسی پیدا کنید و حتی خوابگاه های جستجو شده را با دیگر خوابگاه های پسرانه مشهد مقایسه کنید و بر اساس سلیقه خود بهتر تصمیم گیری کنید. خوابگاه ها شباهت زیادی به منزل شخصی دارند با این تفاوت که دیگران نیز در آن محل ساکن هستند.

تعداد نفرات خوابگاه پسران در مشهد برای هر اتاق چقدر است؟

تعداد نفرات هر اتاق در خوابگاه های پسرانه مشهد با نوع خوابگاه و ظرفیتی که آن خوابگاه دارد ارتباط مستقیمی دارد چون تعداد تخت ها و افرادی که می توانند در یک محل سکونت کنند متفاوت است و اصلا شبیه به یکدیگر نیستند. ظرفیت در خوابگاه های دولتی بسیار بالا بوده است و همیشه این موضوع را در مورد مکان های عمومی داخل کشور به خوبی مشاهده کرده ایم و با آن آشنا هستیم اما مکان هایی که خصوصی هستند طرفداران کمتری دارند و طبیعتا ظرفیت کمتری دارند چون افرادی که شرایط سکونت در این مکان ها را دارند تعداد کمتری هستند.

خوابگاه هایی که در نزدیکی دانشگاه های بزرگ دولتی قرار دارند بسیار بزرگ هستند و ساختمان های مرتفعی دارند که در هر طبقه اتاق های زیادی وجود دارد که هر کدام از آن ها دارای 6تخت و یا 8 تخت هستند و مکان استقرار بسیاری از دانشجویان شهرستانی و مشهدی را تامین کرده اند. تعداد طبقات ساختمان های خوابگاه های پسرانه مشهد در سایت هایی که اطلاعات این مکان ها را مطرح کرده اند وجود دارد چون یکی از مواردی است که برای افراد قابل اهمیت می باشد. هرچه خوابگاه کوچک تر باشد آرامش بیشتری دارد و افراد خیلی راحت تر می توانند رفت و آمد داشته باشند اما خوابگاه های بزرگ شرایط را سخت می کنند.

قوانین خوابگاه پسران در مشهد چیست؟

قوانین خوابگاه پسران در مشهد چیست؟

همه مکان های عمومی دارای قوانین مشخصی هستند زیرا در چنین مکان هایی افراد زیادی رفت و آمد دارند و این افراد ممکن است دارای فرهنگ های مختلف و گوناگونی باشند که دیگران از آن ها با خبر نیستند و ممکن است این موضوع برای افراد دردسر ایجاد کند و باعث بروز مشکلات شود. ازین رو قوانین وجود دارند تا چنین مواردی ایجاد نشود و افراد گوناگون بتوانند به راحتی کنار یکدیگر زندگی کنند. قوانین خوابگاه های پسرانه مشهد تقریبا شبیه قوانین وضع شده برای خوابگاه های دخترانه است.

در این محیط افراد باید حقوق دیگران را برای استفاده از سرویس دهی های خوابگاه رعایت کنند و همه آن ها شرایط ایجاد شده را بپذیرند. همچنین افراد باید طبق قانون ساعت گذاری های رفت و آمد ورود و خروج داشته باشند چون در غیر این صورت شلوغی نامطلوبی در خوابگاه ایجاد می شود که ممکن است آرامش دیگران را بر هم بزند. قانون گذاری برای پسران نسبت به دختران خیلی سفت و سخت تر است چون آن ها افرادی نامنظم و کمی شلوغ تر هستند. قوانین تعیین شده در مشهد با شهر های دیگر یکسان است.

شماره تماس خوابگاه پسران در مشهد را چگونه پیدا کنیم؟

بسیاری از افراد به صورت غیر حضوری از شهر های دیگر محل مورد نظر خود را پیدا می کنند و از همان شهر محل زندگی و سکونت خود خوابگاه رزرو می کنند. امروزه پيشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات به خوبی به چشم می خورد چون نقش مهمی در کار های مهم زندگی ایفا می کنند. شماره تماس خوابگاه های پسرانه مشهد در تمامی منابع معتبر و سایت های اینترنتی وجود دارند چون بسیاری از افراد از روش تلفنی استفاده می کنند و شرایط سفر برای تامین محل سکونت ندارند.

از طریق تلفن افراد می توانند از آخرین قیمت ها و آخرین وضعیت خوابگاه ها از نظر ظرفیت خالی با خبر شوند و بعد از آن تصمیم گیری کنند که چه برنامه ای باید انتخاب کنند. با جستجو نام خوابگاه در سایت های مربوط به خوابگاه های مشهد می توانید به طور جداگانه به آدرس و شماره تلفن این مکان های عمومی دسترسی پیدا کنید و آن را با افرادی که در جریان روند کار نیستند و خیلی با تجربه نیستند به اشتراک بگذارید. شماره تلفن های قرار داده شده برای هر خوابگاه پس از گذشتن مدتی مشخص بروز رسانی می شود تا افراد دچار مشکل نشوند.

آیا دانشجویان مشهدی هم امکان استفاده از خوابگاه پسران در مشهد را دارند؟

آیا دانشجویان مشهدی هم امکان استفاده از خوابگاه پسران در مشهد را دارند؟

دانشجویان ساکن شهر مشهد و کسانی که در این شهر سکونت دارند مانند تمامی افراد دیگر می توانند از خوابگاه های این شهر استفاده کنند. اکثر جمعیت ساکن در خوابگاه های پسرانه مشهد متعلق به شهر های دیگر ایران می باشد اما در بین آن ها هستند کسانی که مشهدی هستند و ترجیح آن ها زندگی در این مکان می باشد. برخی از دانشجویان شرایط رفت و آمد به دانشگاه را ندارند.

چون مسیر آن از محل منزل مسکونی خود دور تر است و باید هر روز در ساعات مشخص این مسیر را طی کنند، ازین رو چنین افرادی به خوابگاه مراجعه می کنند و برای خود اتاقی رزرو می کنند تا در نزدیکی دانشگاه باشند و بتوانند کار های درسی خود را خیلی راحت تر انجام دهند. خوابگاه فقط برای افراد خارج از شهر مشهد نیست و کسانی که مشهدی هستند و شرایط خاص تعیین شده را دارند می توانند از این مکان عمومی در مدت زمانی مشخص استفاده کنند. مدیران خوابگاه افراد و افرادی که مسئول ثبت نام افراد هستند دانشجویان را بر اساس شرایطی که دارند می پذیرند و هرکسی که در نزدیکی دانشگاه سکونت داشته باشد هرگز پذیرفته نمی شود چون باید مسافت دوری فاصله وجود داشته باشد.

زمان ثبت نام برای خوابگاه پسران در مشهد

انجام هر کاری زمان مشخصی دارد که قابل اهميت است چون اگر در آن زمان انجام نشود فرصت مهمی از دست رفته است. ثبت نام برای گرفتن اتاق و سکونت در خوابگاه زمان مشخصی دارد که با شروع کلاس درسی دانشجویان و آغاز ترم جدید آغاز می شود. قبل از شروع کلاس ها افراد برای ثبت نام در خوابگاه اقدام می کنند چون ظرفیت آن ها خیلی سریع پر می شود و اگر کسی اقدام نکرده باشد ضرر بزرگی می کند.

قبل از شروع ترم مدت زمانی را تعیین می کنند تا به دانشجویان فرصت ثبت نام بدهند. در این مدت مانند دیگر مکان های عمومی افراد به آن محل مراجعه می کنند و یا از طریق شماره تماس خوابگاه پسران در مشهد مشخصات خود و اطلاعات دانشجویی را اعلام می کنند تا برای آن ها اتاق در نظر گرفته شود. ثبت نام هرچه زود تر بهتر است چون بهترین اتاق ها در زمان شروع مهلتی که داده شده است پر می شود. البته که برخی از دانشجویان در طول ترم به افراد خوابگاه اضافه می شوند.

تایم اجاره خوابگاه پسران در مشهد چقدر است؟

اجاره خوابگاه پسران در مشهد زمان مشخصی دارد و پس از تمام شدن آن زمان افراد باید دوباره هزینه پرداخت کنند یا محل را ترک کنند. اجاره خوابگاه در مشهد شبیه منازل مسکونی است چون زمان مشخصی برای آن تعیین شده و این زمان به اندازه یک ترم درسی می باشد. افراد برای یک ترم هزینه خوابگاه پرداخت می کنند و اگر بخواهند باز هم در آن مکان بمانند باید هزینه مجدد برای ثبت نام دوباره پرداخت کنند. کسانی که فارغ التحصیل می شوند باید در هر شرایطی محل خوابگاه را ترک کنند و اتاق خود را به مسئول و یا مدیر آن محل تحویل دهند. هیچ کس نمی تواند به صورت دائمی در این مکان عمومی زندگی کند چون هر ترم افراد جدیدی ثبت نام می کنند.

سوالات متداول

آیا قوانین خوابگاه پسران در مشهد با دیگر شهر ها متفاوت است؟

قوانین خوابگاه پسران در مشهد شبیه قوانین دیگر شهر ها می باشد و هیچ تفاوتی ندارد.

از چه طریق می توان شماره خوابگاه پسران در مشهد را پیدا کرد؟

شماره تلفن تمامی خوابگاه ها در سایت های اینترنتی وجود دارد.

در منطقه سید رضی و نزدیکی بوستان نسیم کدام خوابگاه پسران در مشهد وجود دارد؟

خوابگاه ولایت یکی از خوابگاه هایی است که در سید رضی 55 قرار گرفته است.

هزینه خوابگاه پسران در مشهد ثابت است؟

هزینه خوابگاه پسران در مشهد مانند دیگر هزینه ها در تغییر می باشد.

1.4/5 - (70 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا