اطلاعات کاربردی

کیدز کلاب کیدو بزرگ ترین شهر بازی کودکان در مشهد

در شهر ها تعداد زیادی مجموعه برای سرگرمی کودکان تاسیس شده است. این مکان ها برای چند ساعت تفریح و بازی کودکان به همراه آموزش ایجاد شده اند. کیدز کلاب کیدو یکی از این مجموعه ها در شهر مشهد می باشد که در این مطلب در مورد آن اطلاعاتی را جمع آوری کرده و برای آشنایی بیش تر با این مجموعه در اختیار شما قرار می دهیم. در این مطلب در مشهد املاک به شما خواهیم گفت که کیدز کلاب کیدو چیست؟

معرفی کیدز کلاب کیدو

معرفی کیدز کلاب کیدو

کیدز کلاب کیدو مکان مفرحی برای کودکان می باشد. همیشه پدر ها و مادر ها برای بازی نکردن با کودک خود بهانه های بسیاری می آورند و فرزند آن ها مجبور است بازی خود را به تنهایی انجام بدهد. در این مجموعه وسایل بسیار زیادی تهیه شده است که والدین می توانند برای چندین ساعت، در کنار فرزند خود برای او لحظات شادی را بسازند. در این مجموعه چندین پرسنل مجرب و حرفه ای مشغول به کار هستند و می توان از ایمنی لوازم و وسایل این شهربازی آسوده خاطر بود چرا که سعی شده است که در این مجموعه تمامی وسایل با بالا ترین شرایط استاندارد و ایمنی تهیه شود. این شهربازی در مشهد یکی از بهترین مجموعه های بازی در شهر مشهد می باشد.

آدرس کیدز کلاب کیدو را چگونه پیدا کنیم؟

برای به دست آوردن آدرس دقیق این مکان می توان از اپلیکیشن هایی که در این مورد تهیه شده اند، استفاده کرد. نرم افزار های بلد و نشان از برنامه هایی هستند که می توانند شما را در پیدا کردن این مجموعه راهنمایی کنند. پس از ورود به این برنامه ها باید نام مکان مورد نظر خود را نوشته و سپس جست و جو کرد. البته بسیاری از افراد برای پیدا کردن مکان خود از گوگل مپ نیز استفاده می کنند. این نرم افزار مکان مورد نظر را علامت گذاری می کند و علاوه بر آن مسافت را هم مشخص می کند. آدرس دقیق این شهربازی را پیدا کرده و در اختیار شما قرار می دهیم. کیدز کلاب کیدو استان خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 33، خیابان توکلی، توکلی 56. شماره تماس این مجموعه: ۰۵۱۳۷۶۲۳۶۲۸ می باشد که می توان برای اطلاعات بیش تر با آن تماس گرفت. این کلاب دارای وب سایت نیز می باشد. این مجموعه از نظر موقعیت مکانی به لگو سیتی، کیان سنتر 2 و خانه بازی و مهد کودک ابر چار گوش نزدیک است.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

در این مجموعه دو قسمت وجود دارد. یکی مهد کودک و دیگری خانه بازی می باشد. در خانه بازی قسمت های مختلفی طراحی شده است که در این مطلب به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

خانه بازی

در خانه بازی مجموعه کیدز کلاب کیدو وسایل بازی بسیار زیادی قرار دارد که باعث می شود کودکان 3 تا 6 سال به آن ها جذب شود. علاوه بر آن بر روی دیوار هم وسایلی نصب شده است که کودکان 1 و نیم سال تا 3 سال بتوانند با کمک گرفتن از آن ها راه رفتن را آموزش ببینند. البته گفتنی است که وسایل بازی کودکان 1 ونیم سال تا 3 سال هیچ گونه قطعات ریزی ندارد که توسط کودک، خورده شوند و والدین می توانند با اطمینان کودک خود را با این مکان بسپارند.

مکان جذاب برای دختر ها و پسر ها

در این مجموعه سعی شده است که مکان های جذابی را برای دختر ها و پسر ها ایجاد کنند. برای مثال در یکی از قسمت ها ماشینی قرار دارد که می توانند آن را بشویند، تعمیر کنند و لاستیک های آن را عوض کنند و باد آن را تظیم کنند. دختر ها هم می توانند وسایل خانه بازی را تزیین کنند. در بخش دیگر یک خانه مخصوص خاله بازی کردن دختر ها ایجاد شده است که می توانند در آن با دوستان خود بازی کنند. در قسمت دیگری یک مغازه برای خرید و فروش پسر ها تهیه شده است که می توانند خرید کردن را تمرین کنند. در این مرکز تلاش بسیاری شده است که بخش هایی برای بروز هیجانات و سرگرمی کودکان ایجاد شود و کودک بتواند انرژی خود را تخلیه کند. البته باید بدانید که در این مجموعه دختر ها و پسر ها همزمان از خانه بازی استفاده می کنند و تفکیک جنسیتی صورت نمی گیرد.

شهر مشاغل

امروزه معرفی کردن شغل ها از طریق بازی به کودکان بسیار باب شده است. شهر بازی های بسیاری وجود دارند که این کار را انجام می دهند. در این مجموعه تمام وسایل مرد نیاز برای پسر ها و دختر ها جمع آوری شده است البته اجباری در استفاده کردن از آن ها نیست و بچه ها می توانند با هر وسیله ای که دوست دارند مشغول بازی شوند. در کیدز کلاب کیدو از وسایل های جذاب دو عدد تهیه شده است که کودکان با یک دیگر درگیر نشوند و بتوانند هم زمان از این وسیله ها استفاده کنند. در این مجموعه سعی شده است که به کودکان فعالیت هایی مانند ساخت و ساز، خرید و فروش، خانه داری و آشپزی و سایر موارد دیگر آموزش داده شود.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

در تمام شهر بازی ها باید برای ورودی مبلغی را پرداخت. این شهر بازی نیز مستثنی نمی باشد و تمامی افراد موظف هستند که قبل از ورود بلیط خود را تهیه نمایند. برای خرید این بلیط می توان به صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کرد و آن را تهیه کرد و در روش دیگر می توان از طریق اینترنت بلیط را تهیه و در ساعت و روز مشخص شده به این مکان مراجعه کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط ورودی شهر بازی کیدز کلاب کیدو می توان به سایت این مجموعه مراجعه کرد و از قیمت آن مطلع شد.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

این شهر بازی سرپوشیده است و والدین می توانند کودکان خود را در روز های گرم تابستان و یا در روز های برفی زمستان به این مکان آورده و با خیالی راحت و بدون در نظر گرفتن هوا، مشغول کنند. این مجموعه یکی از بهترین شهربازی های مشهد است که هر روزه مراجعه کننگان زیادی به این مرکز آمده و کودک خود را در این مجموعه سرگرم می کنند.

ساعت کاری کیدز کلاب کیدو چگونه است؟

ساعت کاری کیدز کلاب کیدو چگونه است؟

این مجموعه از ساعت 8 صبح الی 8 شب فعالیت دارد. کیدز کلاب کوروش در دوره کرونا با رعایت تمام نکات بهداشتی باز بوده و تعداد بسیار کمی پذیرش داشته است. این مجموعه در شهر تهران قرار دارد. آدرس آن تهران، اتوبان ستاری شمال، نبش پیامبر، مجتمع تجاری کوروش، طبقه سوم می باشد. این مجموعه دارای وب سایت و اینستاگرام است و شباهت بسیار زیادی با مجموعه کیدز کلاب کیدو در شهر مشهد دارد.

آیا برای استفاده از هر کدام از وسایل کیدز کلاب کیدو نیاز به تهیه بلیط است؟

تمامی وسایلی که در این مجموعه فراهم شده است، دارای باجه فروش بلیط هستند و والدین باید برای هر وسیله بازی، بلیط مورد نظر را تهیه کنند. البته می توان در هنگام ورود تمام بلیط های لازم را تهیه کرد و برای بازی کافی است که بلیط بازی مورد نظر را به متصدی تحویل داد. می توان پس از ورود و بازدید از مجموعه تعدادی بلیط از بازی های مود علاقه کودک خود را تهیه کرد و در این حالت نیازی به خرید همه بلیط ها نمی باشد. با این روش می توان تعداد دفعات بازدید از این مکان را افزایش داد و در هر نوبت تعدادی از بلیط ها را تهیه کرد و هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کرد و در عین حال باعث سرگرم شدن و لذت بردن فرزند خود شوید.

کیدز کلاب کیدو چه روز هایی فعالیت دارد؟

کیدز کلاب کیدو چه روز هایی فعالیت دارد؟

مجموعه کیدز کلاب کیدو در روز های شنبه، یک شنبه، دو شنبه، سه شنبه، چهار شنبه و پنج شنبه فعالیت دارد اما در روز های جمعه تعطیل می باشد.

عکس های کیدز کلاب کیدو را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشا کردن عکس کیدز کلاب کیدو می توان نام این مجموعه را در اینترنت نوشته و جست و جو نمایید. با انجام این کار تصاویر بسیار زیادی از این مجموعه نشان داده خواهد شد که می توان پس از تماشای آن ها، تصمیم بهتری در مورد تهیه بلیط ها بگیرید. این مکان دارای اینستاگرام می باشد و تمام فعالیت های خود را در این نرم افزار قرار می دهد. می توانید با پیدا کردن آدرس اینستاگرام و مراجعه به آن تصاویری که منتشر شده است را مشاهده نمایید. البته این مجموعه وب سایت نیز دارد. در برخی از سایت های گردشگری و تفریحی نیز تصاویری از آن به اشتراک گذاشته شده است.

عکس های کیدز کلاب کیدو را در کجا مشاهده کنیم؟

سوالات متداول

کیدز کلاب کیدو مخصوص چه رنج سنی از کودکان است؟

کیدز کلاب کیدو برای کودکان 1 ونیم سال تا 6 سال مناسب است.

شهر مشاغل در شهر بازی کیدز کلاب کیدو به چه منظور ایجاد شده است؟

در کیدز کلاب کیدو شهر مشاغل ایجاد شده است تا کودکان با شغل ها از طریق بازی کردن آشنا شوند.

آیا در شهر بازی کیدز کلاب کیدو دختر ها و پسر ها به صورت جداگانه بازی می کنند؟

در شهر بازی کیدز کلاب کیدو دختر ها و پسر ها با هم بازی می کنند.

2.8/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا