اطلاعات کاربردی

آدرس کلوپ پاندا پلاس و اطلاعات در مورد نحوه خرید بلیط

شهر بازی های زیادی در شهر مشهد وجود دارد. تعدادی از آن ها سر باز و برخی دیگر سر پوشیده است. در این شهر بازی ها تعداد زیادی وسیله بازی وجود دارد که افراد می توانند از آن ها استفاده کرده و سرگرم شوند. کلوپ پاندا پلاس یکی از شهر بازی های این شهر است که افراد زیادی به آن مراجعه می کنند. در این مطلب در مشهد املاک می خواهیم شما را با این مکان بیش تر آشنا کنیم و آدرس آن را بری دسترسی آسان در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی کلوپ پاندا پلاس

معرفی کلوپ پاندا پلاس

کلوپ پاندا پلاس یک شهر بازی مخصوص کودکان است. رنج سنی برای این مکان 3 تا 12 سال می باشد. این مکان یکی از تخصصی ترین شهر بازی های مخصوص کودکان است که هدف اصلی در آن علاوه بر سرگرم شدن کودکان، آموزش و تفریح کودکان است که تمامی این موارد در وسایل فیزیکی و حرکتی در این مجموعه لحاظ گردیده است.

کلوپ پاندا در سال 1390 تاسیس شده است و به عنوان یک مجموعه تفریحی و فرهنگی و هنری کودکان با آرم پاندا پلاس ثبت شده است. در این مجموعه چندین ایستگاه ورزشی وجود دارد مانند ایستگاه صخره نوردی، تعادل، تیر و کمان، پل های معلق و زیپ لاین، ترامپولین و اتومبیل رانی و بسیاری از موارد دیگر. در این مکان به بازی های سنتی نیز توجه زیادی شده است و هدف آن آشنایی کودکان با بازی های گذشته و حفظ سنت ایران و ایرانی است.

در این مکان می توان به راحتی به علاقه فرزند خود پی برد و برای رسیدن او به علاقه مندی اش، کنار او باشید. یکی از مهم ترین ایستگاه هایی که در آن وجود دارد، ایستگاه خلاقیت است. کارگاه های نقاشی، لگو و خانه سازی و بازی های فکری با هدف ایجاد خلاقیت در کودکان تاسیس شده اند که بسیار مورد توجه کودکان قرار گرفته اند. در این مکان جشن ها و جشنواره های زیادی برای کودکان برگزار می شود و کلاس های ورزشی زیادی دارد که می توان به عنوان یک تفریح مناسب چند ساعته برای کودک از آن نام برد. در ضمن در هنگام بازی کودکان خود می توانید از سلامت او مطمعن باشید چرا که در این کلوپ بهترین و مجهز ترین وسایل ایمنی را به کار گرفته اند. کلوپ پاندا تخفیفان نیز دارد.

آدرس کلوپ پاندا پلاس را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس کلوپ پاندا پلاس را چگونه پیدا کنیم؟

برای به دست آوردن آدرس کلوپ پاندا پلاس می توان از نرم افزار هایی مانند نشان و بلد که آدرس دقیق تمام مکان ها را دارند، مراجعه کرد. باید پس از وارد شدن به این برنامه ها، نام مکان مورد نظر خود را نوشته و جست و جو نمایید. سپس مکان دقیق آن برای شما پیدا خواهد شد. البته می توان از گوگل مپ هم برای پیدا کردن آدرس های خود استفاده کرد.

در این برنامه نیز مکان دقیق علامت گذاری خواهد شد. آدرس دقیق این مکان را برای سهولت شما در دسترسی پیدا کرده ایم. استان خراسان رضوی، مشهد، شهرک غرب، بلوار الهیه، بلوار سجادیه، سجادیه 21. تلفن کلوپ پاندا قاسم آباد: 05135140000 می باشد که می توان در صورت نیاز با آن تماس گرفت. این کلوپ در سراسر مشهد چندین شعبه دارد که یکی دیگر شعبات آن در نبش صیاد شیرازی 18 می باشد. کلوپ پاندا صیاد نیز امکانات مشابهی دارد.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

در شهر بازی کلوپ پاندا پلاس وسایل بسیاری قرار دارد. ماشین های بازی بسیار پر طرفدار هستند. ایستگاه های آتش نشانی و بیل مکانیکی نیز مورد علاقه کودکان بسیاری می باشد. البته بچه ها بازی با لوازم نقاشی را هم بسیار دوست دارند. در این مکان لوازم دیگری نیز وجود دارد. سی دی های مخصوص کودکان، کافی شاپ و بازی های فکری نیز از امکانات جانبی این کلوپ می باشد. این مکان دارای امکاناتی برای والدین نیز می باشد. وجود پارکینگ، اتاق مادر و کودک و محل استراحت و کافی شاپ باعث شده است که خانواده ها نیز در این محل احساس آرامش داشته باشند. در این مکان 20 پرسنل جوان و پر انرژی برای میزبانی از کودکان دلبند شما آماده هستند. داشتن لباس فرم مشخص باعث می شود که کودک به راحتی بتواند ان ها را ببیند و گم نشود.

پل معلق و زیپ لاین

این بازی برای کودکان 7 تا 10 سال مناسب است. برای انجام این بازی بازیکن باید از کلاه ایمنی و چند کمربند محافظ استفاده کند. این قسمت در بالا ترین طبقه مجموعه قرار دارد و برای تجربه تمرکز و تعادل کودک بسیار موثر است. پس از این که به پایان پل برسد توسط یک کمربند به یک کابل متصل می شود و زیپ لاین را تجربه می کند.

ایستگاه قهرمان کوچولو

این ایستگاه برای هماهنگ شدن چشم و دست می باشد. کودک در این بازی می تواند هیجانات خود را کنترل کند و در موقع مشخص تمام هیجان خود را بیرون بریزد. البته بازی های این ایستگاه کمک بسیار زیادی به توجه و تمرکز کودک می کند. کلوپ پاندا در مشهد چندین ایستگاه دیگر نیز دارد.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

برای خرید بلیط این مکان می توان به دو روش عمل کرد. می توان به صورت حضوری به این مکان رفته و بلیط خود را تهیه نمایید. در روش دیگر می توانید از طریق اینترنت بلیط خود را تهیه کنید. اگر مایل هستید که کودکانتان به تمامی بخش های مجموعه بروند و بازی کنند باید کارت های مجموعه را خریداری نمایید. برای اطلاع از قیمت بلیط کلوپ پاندا مشهد می توانید به سایت کلوپ پاندا پلاس مراجعه کنید و قیمت را ببیند. البته در بسیاری از مواقع این مجموعه تخفیفاتی را برای کودکان عزیز شما در نظر می گیرند که با این تخفیفات، قیمت بازی ها و ورودی بسیار کم می شود.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

کلوپ پاندا پلاس یکی از مجموعه بازی های سر پوشیده برای کودکان است. در این مجموعه 17 ایستگاه بازی دارد که می تواند به خوبی فرزند شما را سرگرم نماید. کلوپ پاندا مشهد یکی از بهترین مکان های تفریحی کودکان است.

ساعت کاری کلوپ پاندا پلاس چگونه است؟

مجموعه کلوپ پاندا پلاس در روز های شنبه، یک شنبه، دو شنبه، سه شنبه، چهار شنبه و پنج شنبه از ساعت 8 صبح باز می شود و تا شب ساعت 10 و نیم فعالیت دارد. اما در روز های جمعه این مجموعه از ساعت 10 صبح تا 11 صب فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های این مجموعه، برگزاری تولد در کلوپ پاندا مشهد است.

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل کلوپ پاندا پلاس نیاز به تهیه بلیط است؟

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل کلوپ پاندا پلاس نیاز به تهیه بلیط است؟

برای استفاده کودک از وسایل بازی و ایستگاه ها باید بلیط های مخصوص تهیه شود. می توان در ابتدای ورود و در هنگام خرید بلیط ورودی، کارت این شهربازی در مشهد را دریافت کرد و به اندازه لازم شارژ کرد. در این صورت کودک می تواند از تمام وسایل استفاده کند فقط کافی است که از باجه مورد نظر تمام بلیط های ایستگاه ها را تهیه کنید و در هنگام ورود فرزندتان به هر کدام از ایستگاه ها بلیط مورد نظر را تحویل پرسنل مربوطه بدهید. البته می توان فقط برای تعداد مشخصی از وسایل بازی بلیط را تهیه کرد و در هر نوبت بازدید از این مجموعه برای تعداد دیگری از وسایل بازی بلیط تهیه نمایید. این گونه در وقت و هزینه نیز صرفه جویی می شود.

کلوپ پاندا پلاس چه روز هایی فعالیت دارد؟

کلوپ پاندا پلاس چه روز هایی فعالیت دارد؟

این کلوپ در تمامی روز های هفته باز می باشد. هدف این مجموعه سرگرم کردن کودکان است و برای رسیدن به این هدف باید تمام روز های هفته را با کودکان شما سپری نمایند. معمولا بزرگ تر ها برای بازی نکردن با بچه ها دلایل زیادی می آورند و کودک مجبور است به تنهایی بازی کند. اما در این مجموعه تمامی پرسنل موظف هستند که با کودک رفتاری مهربانانه داشته باشند و در هر ایستگاه با او به بازی بپردازند. علاوه بر این، وجود کودکان دیگر در این مجموعه باعث می شود که کودک شما در ارتباط برقرار کردن و دوست یابی نیز پیشرفت کند و بتواند با کودکان هم سن و سال خود بازی کند.

عکس های کلوپ پاندا پلاس را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های کلوپ پاندا پلاس را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشا کردن عکس کلوپ پاندا پلاس می توان نام مورد نظر خود را در اینترنت نوشته و جست و جو نمایید. با انجام این کار تعدادی تصویر نمایان می شوند که به وسیله آن ها می توانید با محیط داخلی و وسایل بازی این مجموعه بیش تر آشنا شوید و برای تهیه بلیط بهتر تصمیم گیری نمایید. در سایت های بازی و تفریح نیز در مورد این موضوع نیز اطلاعاتی جمع آوری شده است که می توانید آن ها را هم مطالعه نماید تا اطلاعات بیش تری از این مکان به دست آورید. می توان نت برگ کلوپ پاندا مشهد را تهیه کرد و به راحتی وارد این شهر بازی شد.

سوالات متداول

کلوپ پاندا پلاس برای چه رنج سنی است؟

کلوپ پاندا پلاس برای کودکان 7 تا 12 سال ایجاد شده است.

کلوپ پاندا پلاس در کدام ناحیه از شهر مشهد قرار دارد؟

کلوپ پاندا پلاس در شهرک غرب مشهد و قاسم آباد تاسیس شده است.

کلوپ پاندا پلاس از چه سالی تاسیس شده است؟

کلوپ پاندا پلاس از سال 1390 تاسیس شده است.

4.4/5 - (56 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا