اطلاعات کاربردی

معرفی شهربازی پارک وحدت مشهد + راهنمای خرید بلیط تخفیف دار

شهربازی پارک وحدت یکی از شهر بازی های جذاب مشهد است که در نزدیکی حرم واقع شده است. این شهر بازی بزرگ است اما نه به اندازه پارک ملت مشهد اما به گونه ای است که زائر های زیادی بعد از پارک ملت به این شهر بازی می روند. اگر شما هم علاقه مند هستید تا به اطلاعات کاملی از این شهربازی در مشهد در پارک وحدت دسترسی یابید توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب مشهد املاک را همراهی کنید تا اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

معرفی شهربازی پارک وحدت

معرفی شهربازی پارک وحدت

پارک وحدت یکی از پارک هایی است که در مشهد هوادار زیادی داشته و کمتر کسی است که به آن جا نرفته باشد. این شهر بازی دارای وسیله های متعددی است که برای هر سنی قابل استفاده است. در وسط پارک وحدت حوضچه به نسبت بزرگی قرار دارد که در آن قایق هایی مرغابی ها شکل قرار داده اند و افراد خانوادگی در قایق ها سوار می شوند. معمولا همه افراد به خاطر همین حوضچه کوچک بیشتر رغبت می کنند تا به این شهر بازی بروند. در تابستان این پارک هوا بسیار خوبی دارد به طوری که همه را مجذوب خود می کند. در این پارک یک کافه وسط پارک وجود دارد که فروش بالایی داشته و از آن استقبال شده است.

امروزه کمتر افرادی هستند که ساکن مشهد باشند و به این شهر بازی نرفته باشند. این شهر بازی بسیار جذاب است و دارای وسیله های بازی متعدد است. این پارک مزایای زیادی دارد که یکی از آن ها موقعیت جغرافیایی آن است. این پارک در موقعیت مناسبی به نسبت دیگر جا ها قرار گرفته است. جایگاه CNG، حرم امام رضا، مجتمع تجاری آرمان و کتابخانه شهید مفتح، بیمارستان امام زمان از مکان هایی است که پارک به آن ها بسیار نزدیک است. پارک وحدت از وسائل بازی متعدد در مکان های مختلف برخوردار است و چون این منطقه زائر نشین است به طور معمول همیشه شلوغ است.

آدرس شهربازی پارک وحدت را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس شهربازی پارک وحدت را چگونه پیدا کنیم؟

اگر شما هم علاقه مند هستید تا به آدرس پارک وحدت دست یابید می توانید به سمت حرم مطهر بروید و اگر از سمت مصلی قصد پیدا کردن آدرس را دارید باید به شما بگوییم از مصلی 2 به بهترین حالت می توانید به سرخس ده بروید و بعد از آن از گلریز دو می توانید به پارک وحدت بروید. اگر افراد از سمت طبرسی قصد داشته باشند به این پارک بروند می توانند از خیابان وحدت به مقصد برسند. به طور کل امروزه روش های زیادی برای پیدا کردن آدرس وجود دارد که یکی از آن ها با استفاده از اپلیکیشن نشان است. این اپلیکیشن با توجه به موقعیت شما به راحتی شما را به مقصد می رساند.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

همانگونه که می دانید شهر بازی وحدت دارای وسایل بازی متعدد است که افراد به هر کدام از آن علاقه زیادی دارند. ورودی شهربازی پارک وحدت به طور معمول هزینه ای را به همراه ندارد اما زمانی که می خواهند سوار هر کدام از وسیله ها شوند باید بلیت تهیه کنند. این پارک دارای وسائل بازی پر هوادار نیز است که در ادامه به بررسی و شرح توضیحات برای هر کدام می پردازیم.

تاب گردان

این پارک دارای تاب گردان است که از سن دوازده سال به بالا افراد مجاز هستند سوار این وسیله شوند. افرادی که مشکلاتی مثل ناراحتی های قلبی دارند نمی توانند از این وسایل استفاده کنند.

چرخ و فلک

چرخ و فلک

یکی دیگر از وسیله های بازی چرخ و فلک است که چرخ و فلک این شهر بازی از جذابیت زیادی برخوردار است. افراد علاقه زیادی به این وسیله در پارک وحدت دارند. چرخ و فلک وحدت به اندازه چرخ و فلک پارک ملت بزرگ نیست اما باز هم شهر دیده می شود. هر یک از اتاقک های این چرخ و فلک دارای چهار صندلی است یعنی هر اتاقک چهار ظرفیت دارد.

ماشین برقی

یکی دیگر از وسایل های پارک وحدت ماشین برقی است. ماشین برقی در انتهای شهر بازی واقع شده و افراد از ده سال به بالا می توانند سوار این ماشین ها شوند.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

همانطور که می دانید همه شهربازی ها برای ورودی شان هزینه ای جداگانه در نظر گرفته اند اما جالب است بدانید این شهر بازی هیچ هزینه ای را در نظر نگرفته است. به طوری که همه افراد بلا استثناء می توانند وارد شهر بازی شوند و هیجان افراد را تماشا کنند. اگر کسی خواست وسیله ای را سوار شود می تواند برای همان وسیله بلیت تهیه کند و سوار شود. احتمال می دهیم زمانی که این شهر بازی پیشرفت کند هزینه ای برای ورودی در نظر بگیرد. به طور کل برای هر وسیله در همه پارک ها مبلغی در نظر گرفته می شود که بسته به آن وسیله است. معمولا هر شخص چند تا از وسیله های شهر بازی را کرایه می کند و از طریق بلیت گرفتن و استفاده افراد به کسب در آمد می پردازد.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

این شهر بازی سر پوشیده نیست و شاید به همین علت نسبت به دیگر شهر بازی ها جذاب تر به نظر می رسد. اگر علاقه مند هستید تا به تمامی تصاویر این شهر بازی دسترسی پیدا کنید می توانید با جستجو کردن در مرورگر گوگل به بهترین شکل ممکن به هر یک از تصاویر این شهر بازی دست یابید. کلا شهر بازی های سرپوشیده به نسبت تمیز تر است و بعضی از افراد این گونه شهربازی ها را می پسندند.

ساعت کاری شهربازی پارک وحدت چگونه است؟

شهربازی پارک وحدت به طور معمول در زمان تابستان از ساعت هفت تا پاسی از شب فعالیت می کند. در زمستان ساعت کاری این شهر بازی کمتر است به طوری که از ساعت هشت تا یازده و شاید کمتر فعالیت داشته باشد. در روز های جمعه معمولا شهر بازی زودتر از همیشه باز می شود. برای اطلاعات دقیق تر از ساعت کاری این شهربازی شما می توانید به سایت مخصوص مراجعه کنید و به شماره تماس هایی که قرار داده شده است زنگ بزنید تا به اطلاعات کامل تری دست یابید. اگر شما به این سایت ها مراجعه کنید می توانید به بهترین حالت ممکن تصاویر این پارک را نیز مشاهده کنید.

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی پارک وحدت نیاز به تهیه بلیط است؟

باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که برای سوار شدن هر وسیله در شهربازی باید بلیت تهیه کرد که مبلغ هر بلیت احتمالا بیست تومان است. بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که اگر ورودی پرداخت کنند دیگر احتیاج به پرداخت کردن هزینه برای هر وسیله نیستند در صورتی که این چنین نیست. این شهر بازی هزینه ورودی ندارد اما برای سوار شدن وسیله ها باید مبلغی را پرداخت کرد. همانطور که در بخش های قبل هم توضیحاتی را خدمت شما عزیزان دادیم افرادی هستند که چند تا از وسیله ها را کرایه می کنند و با فروش بلیت ها به بهترین حالت ممکن به کسب درآمد می پردازند.

شهربازی پارک وحدت چه روز هایی فعالیت دارد؟

شهربازی پارک وحدت چه روز هایی فعالیت دارد؟

شهر بازی پارک وحدت به طور معمول در تابستان هر شب باز است اما تایم آن کمتر است ولی در روز های جمعه تایم بیشتری فعالیت می کند. در زمستان و یا در شرایطی که بیماری کرونا اوج گرفته بود این شهر بازی تعطیل و یا در تایم فوق العاده کم فعالیت می کند. اگر شما قصد دارید تا به این شهر بازی بروید پیشنهاد می کنیم تا در روز های جمعه به شهر بازی بروید تا لذت بیشتری ببرید. معمولا شهر بازی همه روزه فعالیت می کند اما برای اطلاعات دقیق تر می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کنید و از این طریق به راحتی به کسب اطلاعات بپردازید.

عکس های شهربازی پارک وحدت را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شهربازی پارک وحدت را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که علاقه زیادی دارید تا تصاویر این شهر بازی را مشاهده کنید باید بگوییم با مراجعه کردن به سایت های مختلف می توانید به بهترین حالت ممکن به مشاهده هر یک از تصاویر بپردازید. در صفحه های مجازی مانند اینستاگرام و کانال های تلگرامی معمولا افرادی هستند که برای کامل کردن تحقیق هایشان عکس برداری می کنند و آن ها را برای افراد به اشتراک می گذارند که شما از این طریق می توانید به راحتی به همه عکس ها دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول

شهربازی پارک وحدت در کجا واقع شده است؟

شهربازی پارک وحدت در نزدیکی حرم و در خیابان وحدت واقع شده است.

شهربازی پارک وحدت نسبت به دیگر شهر بازی ها از مزایایی برخوردار است؟

شهربازی پارک وحدت ر نزدیکی اماکن ضروری و مهمی مانند بیمارستان، پمپ بنزین، حرم امام رضا و مجتمع تجاری آرمان قرار گرفته است.

شهربازی پارک وحدت دارای چند وسیله است؟

شهربازی پارک وحدت دارای تعداد زیادی وسیله می باشد که به طور دقیق اطلاعاتی در دسترس نیست.

چگونه به تصاویر شهربازی پارک وحدت دسترسی یابیم؟

گر علاقه مند هستید تا به عکس های شهربازی پارک وحدت دسترسی پیدا کنید می توانید نام این شهربازی را در مرورگر گوگل وارد کنید و از این طریق به بهترین حالت ممکن به تصاویر آن دسترسی پیدا کنید.

3.1/5 - (48 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا