راهنمای املاک مشهد

خرید خانه در مسکن مهر بینالود با بهترن شرایط برای سرمایه گذاری

قبل از اینکه در رابطه با خرید خانه در مسکن مهر بینالود بدانید لازم است با این شهر یعنی شهر زیبای بینالود آشنا شوید. شهر بینالود یکی از جدید ترین شهر های خراسان رضوی می باشد. این شهر حدود ۱۸۶۰۰۰ هکتار وسعت دارد که حدود یک میلیون هکتار از آن مسکونی است. این شهر در ۶۶ کیلومتری نیشابور و همین طور در ۶۶ کیلومتری مشهد قرار دارد. این شهر در رشته کوه های بینالود واقع شده است و همین موضوع یکی از دلایلی است که باعث شده این شهر آب و هوای بی نظیری داشته باشد‌. جالب است بدانید که بینالود دومین شهر جدید در استان وسیع خراسان رضوی می باشد که در ماه اسفند و در سال ۱۳۷۰ تاسیس شده است. طبق اطلاعاتی که از سال ۱۳۹۷ وجود دارد حدود ۶ هزار نفر در این شهر سکونت دارند. از مناطق شاخص این شهر می توان به نیروگاه بادی بینالود کاروانسرای فخر داوود و کارخانه ایران خودرو خراسان اشاره کرد.

  • نکته : قبل از بررسی شرایط مسکن های مهر در این منطقه بد نیست که با قیمت خرید خانه مسکن مهر مشهد بیشتر آشنا شوید تا بتوایند در مقایسه و تصمیم گیری های خود موفق تر ظاهر شوید.
اطلاعاتی در مورد خرید مسکن مهر در منطقه بینالود

اطلاعاتی در مورد خرید مسکن مهر در منطقه بینالود

از ابتدا نام شهرستان بینالود برای این منطقه انتخاب شده بود، ولی پس از مدتی با مذاکراتی در رابطه با آن انجام شد و اختلاف نظر بر سر نام طرقبه یا شاندیز، در نهایت بدین شکل شد که از هر دو نام برای این منطقه استفاده می شود. هرچند هنوز هم مردم قدیمی که در آنجا ساکن هستند، این منطقه را با همان نام قدیمی طرقبه شاندیز می‌شناسند. بخش طرقبه شامل شهر طرقبه و دو دهستان طرقبه و جاغرق است و شهر شاندیز به مرکزیت شهر شاندیز هم شامل دو دهستان ابرده و شاندیز است. این مکان در کنار مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد. به طور مثال با اینکه آب و هوای این شهرستان و همین طور مناظر آن بسیار زیبا تر و بهتر از شهر مشهد است، اما امکانات آن نیز به مراتب کمتر می باشد. در ادامه این متن هر گونه اطلاعاتی در رابطه با شهر بینالود و زندگی در آن و همچنین اطلاعاتی درباره ثبت نام مسکن مهر بینالود در اختیار شما قرار گرفته است؛ پس در صورتی که قصد زندگی در این مکان را دارید به شما پیشنهاد می شود این متن را تا انتها بخوانید.

توصیه می کنیم که اگر نمی توایند برای خرید اقدام کنید حتما به رهن و اجاره خانه در مسکن مهر بینالود توجه داشته باشید.

مسکن مهر بینالود در کدام محله این شهر قرار دارد؟

امروزه اکثر افراد به فضای مجازی و اینترنت دسترسی دارند و این موضوع پیدا کردن مکان های مختلف را برای ما بسیار راحت کرده است؛ به طوری که در حال حاضر نرم افزار های بسیاری وجود دارند که شما می توانید با نصب آنها بر دستگاه خود، مکان مور نظر را پیدا کرده و از جزئیات محل قرار گیری آن مطلع شوید. از جمله این نرم افزار ها اپلیکیشن نشان است. استفاده از این نرم افزار بسیار راحت می باشد و شما می توانید با جست و جو کردن مکان مورد نظر خود به آسانی آن مکان را پیدا کنید.

متراژ واحد های مسکن مهر بینالود چقدر است؟

متراژ واحد های مسکن مهر بینالود چقدر است؟

این خانه ها دارای متراژ های متفاوتی می باشد اما اگر بخواهید اطلاعات جزئی تری در رابطه با متراژ آن ها داشته باشید باید گفت متراژ این خانه ها از حدود ۷۵ ، ۹۵ تا ۱۰۵ و ۲۰۰ متر می باشد که یک خوابه تا سه خوابه هستند‌. اگر قصد خرید، و یا رهن و اجاره خانه در مسکن مهر بینالود را دارید می توانید با توجه به ویژگی های هر یک از خانه ها و همین طور شرایط و خواسته های خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

قیمت مسکن مهر بینالود برای خرید چقدر می باشد؟

اگر قصد رهن و اجاره خانه در مسکن مهر بینالود را دارید می توانید از طریق سایت مسکن مهر از هزینه ها و متراژ آنها مطلع شوید و در صورت تمایل برای رهن و اجاره اقدام کنید. در اینجا لازم است بدانید که یکی از بهترین منابع برای اطلاع یافتن از ویژگی هایی همچون قیمت متراژ و محل قرارگیری این مساکن اپلیکیشن دیوار می باشد در این نرم افزار اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار داده شده است در صورتی که این اپلیکیشن را نصب کنید و وارد آن شوید می توانید با سرچ کردن مسکن مهر بینالود دیوار و همچنین ویژگی هایی که مد نظر دارید به بهترین نتیجه برسید. اما به طور کلی باید گفت قیمت این مسکن ها با توجه به متراژ آنها و شرایطی که دارند، هر مترمربع می تواند بین ۲ تا ۷ میلیون باشد.

آیا خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است؟

آیا خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است؟

در جواب به این سوال که آیا خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است یا خیر، باید گفت گرفتن وام برای خرید این اماکن کار آسانی نیست و نمی توان به راحتی این وام ها را گرفت و از آنها بهره برد. با این حال باید بدانید که خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است و شما می توانید برای خرید آن ها از وام های مسکن استفاده کنید.

عکس این خانه ها را در کجا مشاهده کنیم؟

با توجه به اینکه در حال حاضر تقریبا همه افراد به اینترنت و فضای مجازی دسترسی دارند، می توان با جست و جو کردن عنوان مسکن مهر بینالود در سایت های مختلف، در کوتاه ترین زمان، به عکس های مختلفی از آن دسترسی پیدا کرد؛ علاوه بر آن، کسانی که تمایل دارند جدید ترین عکس های مربوط به این مکان را ببینند می توانند با مراجعه به اپلیکیشن دیوار و جست و جو کردن نام آن، عکس های مسکن مهر بینالود را مشاهده کنند و در صورتی که قصد خرید دارند با مشاهده آن عکس ها و دیدن اطلاعات و ویژگی های آن، اقدام به خرید کنند. به همین خاطر می توان گفت بهترین منبع برای دیدن عکس های این مکان نرم افزار دیوار می باشد.

 شرایط خرید خانه در مسکن مهر بینالود چیست؟

شرایط خرید خانه در مسکن مهر بینالود چیست؟

خرید خانه در مسکن مهر دارای شرایطی می باشد. یکی از این شرایط این است که فرد خریدار فاقد مسکن باشد. علاوه بر آن افراد باید متاهل یا سرپرست خانوار باشند. همچنین از دیگر شرایط آن باید به مواردی همچون این که شخص باید سابقه سکونت در شهر را به مدت ۵ سال داشته باشد و همین طور زنان خود سرپرست نیز می توانند اقدام به خرید خانه مسکن مهر کنند اما فقط در صورتی که سنی بیشتر از ۳۵ سال دلشته باشند. و در آخر نیز نخبگان علمی در صورتی که بنیاد ملی نخبگان آنها را معرفی کنند می توانند در این خانه ها سکونت داشته باشند. این ها مواردی از شرایط خرید مسکن مهر بینالود بودند که در اختیار شما قرار دادیم.

این خانه ها چه سالی ساخته شدند؟

می توان گفت همه این خانه ها نسبتا جدید هستند به طوری که بعضی از آنها در سال های ۹۴ و ۹۵ ساخته شده اند و بعضی نیز در سال ۱۴۰۱ و در فاصله بین این سال ها مورد ساخت و ساز قرار گرفته اند.

قیمت مسکن مهر بینالود در مقایسه با مسکن مهر مشهد چگونه است؟

قیمت مسکن مهر بینالود در مقایسه با مسکن مهر مشهد چگونه است؟

همان طور که انتظار می رود قیمت رهن و اجاره خانه در کلان شهر ها نسبت به شهر های کوچک تر، بیشتر می باشد. از آنجایی که امکانات شهری در شهرهای بزرگ تر و کلان شهرها بیشتر است، انتظار می رود که قیمت خانه ها نیز در این شهرها بیشتر باشد. با این وجود بسیاری از افراد به دلیل آب و هوای بهتر در شهرهای کوچک تر این شهرها را به شهرهای بزرگ همچون مشهد ترجیح می دهند تا از هوای آلوده شهر های بزرگ دور بمانند و در مکانی سالم تر زندگی کنند.

خرید این خانه ها چه مزایایی دارد؟

خرید خانه در بینالود در کنار معایبی که دارد مزایای بسیاری نیز دارد به طوریکه خرید خانه بهترین شهر بسیار ارزان تر و به صرفه تر است و برای افرادی که قصد خرید خانه هایی با هزینه کمتر دارند ، خانه های این شهر می تواند گزینه خوبی برای آن ها باشد. در کنار آن جالب است بدانید که آب و هوای این شهر بسیار خوب است و در مقایسه با شهر های بزرگ و کلان شهر ها آلودگی ندارد پس در صورتی که به دنبال جایی هستید که آب و هوای خوبی برای زندگی داشته باشد می توانید به شهر بینالود و خرید خانه در آن فکر کنید. هم چنین این شهر یک شهر زیبا و تازه تاسیس است که جمعیت زیادی ندارد و برای افرادی که به دنبال مکانی کم جمعیت برای زندگی هستند و مناطق شلوغ را نمی پسندند گزینه خوبی می باشد.

معایب خرید خانه در مسکن مهر بینالود

معایب خرید خانه در مسکن مهر بینالود

آن طور که شنیده می شود مسکن مهر بینالود در کنار تمام مزایایی که دارد، دارای معایب بسیاری نیز می باشد؛ به طوری که دو طرف جاده آن بیابان های بی آب و علف است که بسیار خلوت می باشند. هم چنین این منطقه زمستان های سردی دارد به شکلی که گاهی پیش می آید آب این منطقه به دلیل سردی هوا قطع می شود، همین موضوع باعث شده که بسیاری از ساکنین، از سردی هوا گله مند باشند. مورد دیگر که یک موضوع مهم و اساسی است، آب شرب این منطقه است که به گفته ساکنین آن هیچکس از آب شرب این مکان رضایت ندارد، چراکه این افراد در تابستان با کمبود آب مواجه هستند و علاوه بر آن آب شرب آنها از نظر بهداشتی نیز دچار مشکل است.

سوالات متداول

قیمت زمین در شهر جدید بینالود چقدر است؟

قیمت زمین در شهر بینالود بسته به اینکه کدام بخش آن مدنظر باشد، متفاوت می باشد.

قیمت خرید خانه در مسکن مهر بینالود مشهد چقد است؟

قیمت خرید خانه در مسکن مهر بینالود از حدود کمتر از ۱ تا ۳ میلیارد تومان می باشد.

مسکن مهر بینالود مشهد کجاست؟

این مکان در نزدیکی نیروگاه بادی بینالود قرار گرفته است.

خرید خانه در مسکن مهر بینالود چه ویژگی هایی دارد؟

خرید خانه در مسکن مهر بینالود مزایایی دارد که در متن به آن ها اشاره کرده ایم.

3.2/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا