راهنمای املاک مشهد

خرید خانه در مسکن مهر طرقبه با بهترین قیمت ممکن

طرقبه یکی از مناطق اطراف شهر مشهد است که دارای آب و هوای بسیار خنک و مطبوع می باشد، افراد زیادی به سکونت در این محل روی آورده اند. در این مطلب قصد داریم در مورد مسکن مهر مشهد که در این منطقه ایجاد شده است اطلاعاتی را بازگو نماییم. برای اطلاعات بیش تر در مورد خرید خانه در مسکن مهر طرقبه، این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

مسکن مهر طرقبه در کدام محله این شهر قرار دارد؟

مسکن مهر طرقبه در کدام محله این شهر قرار دارد؟

مسکن مهر طرقبه در طرقبه، بلوار امام خمینی، نرسیده به میدان شهدا قرار دارد. این آپارتمان ها دارای موقعیت جغرافیایی خوبی می باشند. در نزدیکی این مسکن مهر ها، مجتمع تجاری در حال ساخت پارسه و همچنین پمپ گاز طرقبه کد 1017، گالری شهر آفتاب طرقبه، بهشت جوادالائمه، باشگاه ورزش زور خانه و مجتمع مسکونی آفتاب قرار دارد. البته مراکز و فروشگاه های زیادی در این منطقه در حال ساخت می باشند. مجتمع مسکونی باران 6، دهکده باران طرقبه، مجتمع باران 8 و مجتمع مسکونی جوانان طرقبه (باران) از سایر مجتمع‌ های مسکونی هستند که در محدوده مسکن مهر طرقبه ایجاد شده اند. پروژه مسکن مهر طرقبه یکی از بزرگ ترین پروژه های مسکن در این منطقه می باشد.

متراژ واحد های مسکن مهر طرقبه چقدر است؟

خانه هایی که در مسکن مهر ساخته شده اند، دارای متراژ های متفاوتی می باشند. مجموعه مسکن مهر را در 42 بلوک 12 واحدی ایجاد کرده اند که در مجموع 504 واحد مسکن مهر در طرقبه اداث شده است. تمامی این بلوک ها بر روی زمینی به مساحت 15 هکتار با متراژ های پایه 80 متر ایجاد شده است. معمولا در طرقبه خانه هایی به متراژ 60 متر به بالا ساخته شده اند. در بین این خانه ها، واحد های 90 متر و 98 متر و 100 متر نیز دیده می شوند. مجتمع افتاب (مسکن مهر طرقبه) دارای واحد هایی با متراژ های مختلف است که می توان برای اطلاعات بیش تر، با گروه مشهد املاک تماس بگیرید.

قیمت مسکن مهر طرقبه برای خرید چقدر می باشد؟

قیمت مسکن مهر طرقبه برای خرید چقدر می باشد؟

قیمت هر خانه با توجه به متراژ و امکاناتی که دارد، تعیین می شود. خانه ای 90 متری که در سال 1395 ساخته شده است و دارای 2 اتاق خواب می باشد به قیمت 540 میلیون تومان به فروش می رسد. خانه دیگری با متراژ 98 متر که در سال 1397 ساخته شده است با قیمت 686 میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. این خانه دارای 2 اتاق خواب می باشد. خانه ای 70 متری که در سال 1396 ساخته شده است و 2 اتاق خواب دارد با مبلغ 420 میلیون تومان فروخته می شود. واحدی با متراژ 128 متر که در سال 1393 ساخته شده است، دارای 3 اتاق خواب می باشد و دارای کاغذ دیواری نیز می باشد با قیمت 770 میلیون تومان فروخته می شود. تمامی قیمت ها معمولا زیر یک میلیارد تومان می باشد و برای هر متر از این خانه ها 6 یا 7 میلیون تومان قیمت تعیین کرده اند.

آیا خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است؟

برخی از خانه های مسکن مهر به صورت وام دار فروخته می شوند. برخی از این خانه ها از ابتدا دارای وام بوده اند و خریداران موظف هستند که تا به اتمام رسیدن وام، در زمان تعیین شده مبلغ مشخصی را برای بانک مسکن، واریز نمایند. برخی دیگر از خانه های وام دار به این صورت هستند که صاحب خانه وامی از بانک مسکن دریافت کرده است و به جای وثیقه، سند خانه را در گرو بانک قرار داده است. بسیاری از مردم شرایط دریافت وام های مسکن را ندارند به همین دلیل به سمت خرید این خانه ها کشیده می شوند.

خرید خانه های وام دار ممکن است مشکلاتی را برای صاحب خانه جدید به وجود آورد. ممکن است صاحب خانه وامی را دریافت کرده باشد که مبلغ 70 میلیون تومان از وام باقی مانده باشد. اگر قیمت خانه او 300 میلیون تومان باشد، خانه را با قیمت 230 میلیون تومان برای فروش می گذارد و صاحب خانه جدید باید قسط وام را پرداخت کند تا سند از رهن بانک خارج شود. به این ترتیب صاحب خانه جدید فقط باید 230 میلیون تومان را پرداخت کند و مابقی پول را به صورت وام پرداخت می کند. مشکل این خانه ها این است که صاحب خانه نمی تواند به سرعت خانه را به نام مالک جدید سند بزند و باید تا به اتمام رسیدن وام صبر کنند و مسلما این موضوع خوشایند نخواهد بود. قیمت مسکن مهر طرقبه را با تماس با شماره هایی که در این سایت درج شده است، به دست آورید.

عکس این خانه ها را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس این خانه ها را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس خانه های مسکن مهر طرقبه می توان از چند راه استفاده کرد. در ابتدا می توان به سایت های املاک به خصوص سایت مشهد املاک مراجعه کرد و علاوه بر تکمیل اطلاعات، از تصاویری که منتشر کرده اند بهره مند شوید. در روش دیگر می توان به مرورگر گوگل مراجعه کرده و نام این خانه ها را در قسمت جست و جو نوشته و سرچ نمایید. با انجام این کار می توان تصاویر زیای از این خانه ها را تماشا کرد و در صورت تمایل آن ها را ذخیره نمود. البته در سایت رسمی خانه های مسکن مهر نیز تصاویر بی شماری موجود است که می توانید به این وب سایت مراجعه و این تصاویر را تماشا نمایید.

شرایط خرید خانه در مسکن مهر طرقبه چیست؟

در سال های اخیر، خرید و فروش خانه های مسکن مهر برای عموم آزاد شده است و همه می توانند خانه های خود را برای فروش آگهی کنند. افرادی که قصد انتقال و واگذاری خانه خود به غیر را دارد، باید توسط صاحب خانه جدید به بانک مسکن مراجعه نمایند. خانه های مسکن مهر همیشه تحت مالکیت دولت است و دولت آن را به صورت اجاره 99 ساله به مالکان، اجاره می دهد.

بانک برای خرید خانه در مسکن مهر طرقبه چه اقداماتی را انجام می دهد؟

بانک برای خرید خانه در مسکن مهر طرقبه چه اقداماتی را انجام می دهد؟

بانک تمامی امور تشریفاتی و قانونی را انجام می دهد و تسویه بدهی معوقه و به روز رسانی اقساط مراتب را انجام داده و برای صدور معرفی نامه از اداره کل راه و شهرسازی، شرکت عمران شهر جدید، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام می نماید و جایگزینی مستاجر در قرارداد اجاره عرصه را انجام می دهد و در این صورت نقل و انتقال مسکن مهر انجام می شود. برای خرید و فروش واحد های مسکن مهر طرقبه دیوار را نصب کرده و آگهی ها را تماشا کنید.

این خانه ها چه سالی ساخته شدند؟

خانه های مسکن مهر در سال 1383 احداث شده اند. اما بسیاری از خانه های مسکن مهر چه در طرقبه و چه در سایر مناطق، هنوز تکمیل نشده اند و به صورت نیمه کاره رها شده اند. برخی از افراد از مهندسان ناظر و مهندسان مربوطه نا امید شده و خود دست به کار شده اند و واحد های خود را آماده سکونت کرده اند.

قیمت مسکن مهر طرقبه در مقایسه با مسکن مهر مشهد چگونه است؟

قیمت مسکن مهر در مناطق مختلف دارای قیمت های بسیار بالایی هستند. یک واحد 90 متری در مسکن مهر مشهد به قیمت 1میلیارد و 200 هزار تومان به فروش رسیده است. اما تمامی خانه های مسکن مهر در طرقبه قیمت هایی کم تر از یک میلیارد تومان دارند و با این مقایسه قیمت به راحتی می توان به تفاوت آن ها پی برد.

خرید این خانه ها چه مزایایی دارد؟

خرید این خانه ها چه مزایایی دارد؟

از مزایای خرید خانه مسکن مهر این است که این خانه ها با قیمت های کمی به فروش می رسند و می توان به آسانی صاحب خانه شد. خانه های این منطقه دارای امکاناتی مانند آسانسور و انباری و پارکینگ می باشند. در این منطقه هوای بسیار خنکی وجود دارد و از سر و صدا و شلوغی شهر به دور است. در اطراف این خانه ها، مکان های تفریحی زیادی مانند کافه ها، رستوران ها و پارک وجود دارد که می توان برای تفریح به آن ها مراجعه کرد. مسکن مهر طرقبه فروشی است و می توانید قیمت ها و اطلاعات کامل تری را در نرم افزار های کیلید، شیپور و دیوار مشاهده نمایید.

معایب خرید خانه در مسکن مهر طرقبه

از مهم ترین معایب خرید این خانه ها، کمبود خدماتی مانند مدارس و خدمات درمانی و بهداشتی است. این منطقه فاصله زیادی تا شهر مشهد دارد و افرادی که باید روزانه برای انجام کار های خود به مرکز شهر بروند، باید مسیر طولانی را طی کنند. در این منطقه در روز های پایانی هفته، افراد زیادی برای تفریح هجوم می برند و باعث به وجود آوردن ترافیک های سنگینی می شوند که تردد برای اهالی این منطقه را بسیار دشوار کرده است.

معایب خرید خانه در مسکن مهر طرقبه

سوالات متداول

آیا خرید خانه در مسکن مهر طرقبه سودمند است؟

خرید خانه در مسکن مهر طرقبه سود زیادی دارد چرا که تمامی خانه های این منطقه در حال رشد هستند و افراد زیادی برای سکونت به این منطقه مراجعه می کنند.

خرید خانه در مسکن مهر طرقبه چگونه ممکن می شود؟

برای خرید خانه در مسکن مهر طرقبه می توان با گروه معتبر مشهد املاک تماس گرفت و با کم ترین هزینه و در کوتاه ترین زمان صاحب خانه شد.

یکی از مهم ترین معایب خرید خانه در مسکن مهر طرقبه چیست؟

مهم ترین عیب در خرید خانه در مسکن مهر طرقبه نبودن امکاناتی مانند خدمات درمانی و بهداشتی و مدارس می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا