راهنمای املاک مشهد

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار برای سرمایه گذاری

به احتمال فراوان تا کنون اخبار زیادی مخصوصا در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در رابطه با خرید زمین های ارزان به صورت پیش فروش در گلبهار شنیده اید. این تبلیغات ها تا کنون با واکنش های زیادی همراه بوده است و عده ای بر این عقیده هستند که این ماجرا سو استفاده برخی از سودجویان از مردم و افراد نا آگاه می باشد. تا کنون افراد زیادی جهت خرید زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار اقدام کرده اند و برای عده زیادی هم این سوال وجود دارد که آیا فروش چنین زمین هایی حقیقت دارد و یا در صورت وجود، آیا این زمین ها دارای سند و قانونی هستند یا خیر. حال اگر شما نیز کنجکاو هستید تا در رابطه با این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید حتما تا انتهای این مقاله همراه مشهد املاک باشید تا به جواب خود برسید.

معرفی زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار

معرفی زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار

از حدود 2 سال پیش بود که خبر های زیادی مبنی بر زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار اللخصوص در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان منتشر شد. در این تبلیغات ها گفته شد که زمین هایی با وسعت 250 متر مربع و تنها با قیمت 2 میلیون تومان برای هر متر به فروش می رسد و افراد می توانند این زمین ها را پیش فروش کنند. این اخبار باعث شد عده زیادی از افراد بدون اطلاع به سمت خرید این زمین ها بروند و از طرفی عده ای از افراد عقیده داشتند که خرید و فروش این زمین ها کلاه برداری می باشد.

پس از آن، مدیر عامل شرکت عمران شهر گلبهار در طی یک مصاحبه ای افزود: زمین های که در تبلیغات به مردم معرفی می شوند خارج از محدوده شهر گلبهار می باشند و فاقد هر گونه سند هستند. افراد سودجو در تبلیغات خود محیط اطراف دریاچه مصنوعی گلبهار را نشان می دهند تا نظر مرد را جلب کنند. وی افزود سودجویان از افراد نا آگاه سو استفاده می کنند و این زمین ها را به صورت سهام و با قیمت پایین به آن ها می دهند در صورتی که حتی مرز این زمین ها هم مشخص نشده است. پس از این اخبار عده زیادی از تصمیم خود منصرف شدند.

حال به تازگی خبر های دیگری نیز منتشر شده است که به عنوان زمین های ارزان در گلبهار تبلیغ می شوند. این زمین ها با زمین هایی که مدتی قبل تبلیغ می شد متفاوت است. زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار با وسعتی معادل با 250 متر مربع با قیمتی معادل 750 میلیون تومان و به صورت پیش فروش، به فروش می رسند. این زمین ها در حومه شهر جدید گلبهار واقع شده اند و دارای مجوز ساخت هستند. این زمین ها مسکونی اجازه ساخت تنها 2 طبقه ملک را دارند.

با توجه به این که مدتی قبل سودجویان از این طریق قصد کلاهبرداری داشتند باعث شده تا عده دیگری از مردم به این خرید و فروش ها بد بین شوند اما همان طور که گفته شد این زمین ها با تبلیغاتی که در گذشته انجام می شد متفاوت است. در صورتی که تمایل خرید این زمین ها و مشاوره جهت آن ها دارید می توانید با مشاوران مشهد املاک ارتباط برقرار کنید.

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار قانونی هستند؟

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار قانونی هستند؟

یکی از موضوعاتی که همواره ذهن افراد را به خود مشغول می کند و جزو مهم ترین مسائل هم می باشد، قانونی بودن این زمین ها می باشد. بسیاری از افراد از ترس کلاهبرداری بودن این زمین ها، واکنش منفی نسبت به این موضوعات دارند اما عده ای دیگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر هستند.

همان گونه که اشاره شد این زمین ها در حومه شهر گلبهار واقع شده اند و با زمین های تبلیغاتی در ماهواره متفاوت هستند. شما نیز اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید می توانید با مشاورین مشهد املاک ارتباط برقرار کرده و اطلاعات بیشتری در رابطه با زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار کسب کنید.

این زمین ها مورد تایید شرکت عمران گلبهار قرار دارند و برای پیش خرید این زمین ها با مراجعه به دفاتر مربوط در شهر جدید گلبهار می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنید.

محدوده این زمین ها کجاست؟

یکی دیگر از موضوعاتی که ذهن افراد را به خود مشغول می کند موقعیت مکانی دقیق زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار می باشد. همان طور که اشاره شد این زمین ها در حومه شهر جدید گلبهار واقع شده اند و جزوی از زمین های طرح توسعه شهر گلبهار می باشد. به طور کلی لوکیشن و محدوده دقیق این زمین ها مشخص نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر باید از دفاتر مربوطه پس و جو کنید اما همان طور که اشاره شد در محدوده اصلی شهر گلبهار قرار دارند.

فاصله شهر جدید گلبهار و زمین های ارزان پیش فروش گلبهار تا کلان شهر مشهد، حدود 60 کیلومتر و کمتر از یک ساعت فاصله دارد و دسترسی آسان یکی از مهم ترین مزایای آن است. با توجه به دسترسی آسان مردم به محدوده این زمین ها باعث شده افراد زیادی برای خرید و شا دریافت مشاوره جهت پیش فروش این زمین ها اقدام کنند.

اجازه ساخت در این زمین ها وجود دارد؟

اجازه ساخت در این زمین ها وجود دارد؟

همان طور که حتما می دانید کاربرد زمین ها با یک دیگر متفاوت است. برخی از زمین ها تنها مجوز کشاورزی داشته و به عنوان زمین های زراعی شناخته می شوند. در کنار این زمین ها برخی از آن ها مجوز ساخت دارند که جزو زمین های مسکونی تلقی می شوند. زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار جزو طرح توسعه شهر گلبهار می باشند و از زمین های مسکونی به شمار می روند.

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار 250 متر وسعت دارند و دارای مجوز ساخت هستند. این مجوز ساخت کمی محدود است و به مالک تنها اجازه ساخت یک ملک 2 طبقه را می دهد و مالک نمی تواند بیشتر از حد مجاز بر روی این زمین ها ملک بسازد. البته ناگفته نماند که با توجه به وسعت زمین ها، همین مقدار مجوز برای ساخت نیز جزو مهم ترین مزایای این زمین ها به شمار می رود.

چگونه برای زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار مشاوره دریافت کنیم؟

زمانی که بدون اطلاع از شرایط موجود اقدام به کاری می کنید ممکن است در ادامه مشکلات مختلفی گریبان گیر شما شود. همان طور که می دانید کلاهبرداری از زمین ها در شهر های جدید مانند گلبهار بسیار زیاد است. اگر شما بدون اطلاع دست به اقدام خرید زمین بزنید ممکن است با کلاهبرداری مواجه شوید به همین خاطر دریافت مشاوره و داشتن اطلاعات کافی بسیار ضروری است.

اگر قصد خرید زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار را دارید حتما باید از این زمین های اطلاعات کافی داشته باشید. نه تنها برای خرید این زمین ها، بلکه برای هر نوع خرید دیگر نیز باید اطلاعاتی در آن زمینه داشته باشید. شما برای دریافت مشاوره جهت پیش خرید این زمین ها کار دشواری ندارید. اگر قصد این کار را دارید تنها کافیست با مشاورین مشهد املاک ارتباط برقرار کنید و هر سوالی که در این زمینه دارید را از مشاوران بپرسید و کمک دریافت کنید.

مشاورین مشهد املاک در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار جزو زمین های زراعی هستند یا مسکونی؟

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار جزو زمین های زراعی هستند یا مسکونی؟

همان طور که در قسمت های قبل گفته شد، زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار مجوز ساخت دارند و با توجه به اینکه جزو طرح توسعه شهر گلبهار هستند، به عنوان زمین های مسکونی شناخته می شوند و مالکان در این زمین ها اجازه ساخت 2 طبقه خانه مسکونی را دارند. این زمین های مسکونی 250 متر مربع زیر بنا دارند و با توجه به مجوز ساخت می توانند پیشنهادی عالی برای افرادی که قصد خرید زمین در شهر های جدید را دارند، باشد.

این زمین ها برای سرمایه گذاری مناسب هستند؟

این زمین ها برای سرمایه گذاری مناسب هستند؟

امروزه بسیاری از افراد به دنبال سرمایه گذاری هستند و پیش فروش زمین های ارزان اللخصوص در شهر های جدید مانند گلبهار می تواند بسیار سودمند باشد. اگر قصد سرمایه گذاری دارید و به دنبال آن هستید که با خرید زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار سرمایه گذاری کنید باید اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشید. برای این کار شما می توانید با مشاورین مشهد املاک ارتباط برقرار کنید و جهت سرمایه گذاری از آن ها مشاوره دریافت کنید.

سوالات متداول

زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار در چه محدوده ای قرار دارند؟

این زمین ها در محدوده اصلی شهر گلبهار قرار گرفته اند و جزوی از طرح توسعه شهر جدید گلبهار محسوب می شوند و تا کنون استقبال خوبی هم از آن ها صورت گرفته است.

آیا زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار مجوز ساخت دارند؟

این زمین ها جزو زمین های مسکونی به شمار می روند و با توجه به نوع کاربری و وسعتی که دارند دارای مجوز ساخت می باشند اما این مجوز ساخت تنها برای ساخت ملک 2 طبقه می باشد.

وسعت و قیمت زمین های ارزان پیش فروش در گلبهار چقدر است؟

این زمین ها دارای 250 متر مربع زیر بنا می باشند و قیمت آن ها بالغ بر 750میلیون تومان می باشد که قیمت حدودی هر متر حدود 3 میلیون تومان برآورد شده است.

2.3/5 - (6 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا