راهنمای املاک مشهد

راهنمای خانه در اقدسیه مشهد با نازل ترین قیمت ها

در اطراف مشهد، بافت های جدیدی در حال ساخت هستند. الهیه یکی از این مناطق است که دارای خانه های بسیار شیک و مدرن می باشد. درون بلوار الهیه، خیابان های زیادی وجود دارد که نام یکی از آن ها اقدسیه است. در این مطلب می خواهیم در مورد خانه در اقدسیه و خرید و فروش آن ها صحبت کنیم تا شما نیز با این منطقه بیش تر آشنا شوید.

مشهد املاک به عنوان یک تیم تخصصی خرید خانه در مشهد آماده خدمات رسانی به شما هم شهری های عزیز می باشد

قیمت خرید خانه سند دار در اقدسیه مشهد چقدر می باشد؟

قیمت خرید خانه سند دار در اقدسیه مشهد چقدر می باشد؟

خانه های بلوار اقدسیه دارای قیمت های متفاوتی هستند. بر اساس متراژ هر خانه و امکاناتی که دارد بر روی خانه ها قیمت گذاری می کنند. در این منطقه به دلیل نو ساز بودن و طراحی لوکس، هزینه های بسیار بالایی برای ملک ها در نظر می گیرند. خانه ای را در این منطقه برای فروش گذاشته اند. متراژ این خانه 160 متر می باشد.

در این خانه 3 اتاق خواب وجود دارد و خانه دارای سند شش دانگ ملکی است. برای هر تر مربع 22 میلیون تومان قیمت تعیین کرده اند. یعنی اگر کسی قصد خرید این خانه را داشته باشد باید مبلغ 3 میلیارد و 520 میلیون تومان را بپردازد. نا گفته نماند که در این خانه ها بیش ترین امکانات وجود دارد. اکثر خانه ها دارای تراس، گاز رومیزی، پکیج، رادیاتور، کولر گازی، درب های برقی و ضد سرقت، کاغذ دیواری، هود و انباری و دوربین مداربسته و بسیاری دیگر از امکانات رفاهی هستند.

به همین دلیل است که این خانه ها نسبت به خانه های سایر مناطق بالا تر است. خانه ای 60 متری در همین منطقه که دارای سند شش دانگ است، 60 متر می باشد. این خانه 1 اتاق خواب دارد و قیمتی که برای هر متر آن تعیین شده است، 25 میلیون و 830 هزار تومان است. سن این بنا، 8 ساله است و کف پوش سرامیکی دارد. قیمت کلی این ملک، 1 میلیارد و 550 میلیون است.

هزینه رهن و اجاره خانه در منطقه اقدسیه مشهد چقدر است؟

هزینه رهن و اجاره خانه در منطقه اقدسیه مشهد چقدر است؟

رهن و اجاره آپارتمان در اقدسیه مشهد کمی بیش تر از سایر مناطق است. خانه ای به متراژ 95 متر که دارای 2 اتاق خواب است را برای رهن و اجاره گذاشته اند. مبلغ 100 میلیون تومان به عنوان ودیعه و ماهیانه 6 میلیون تومان اجاره برای آن تعیین کرده اند. خانه دیگری با همین متراژ و در همین منطقه، با مبلغ 100 میلیون تومان رهن و ماهیانه 5 میلیون تومان اجاره واگذار می شود.

خانه 190 متری با 3 اتاق خواب که در طبقه دوم قرار دارد و دارای آسانسور می باشد را با مبلغ 620 میلیون تومان رهن و ماهیانه 100 هزار تومان واگذار می کنند. خانه بسیار لوکس و شیکی که متراژ آن 145 متر است در این منطقه وجود دارد. این خانه دارای 3 اتاق خواب است و در طبقه 5 قرار دارد. البته در این خانه آسانسور هم وجود دارد. این خانه را با مبلغ 530 میلیون تومان به صورت رهن کامل واگذار خواهند کرد.

مزایای خرید خانه در این اقدسیه چیست؟

خرید خانه در اقدسیه بلوار الهیه مشهد مزایای زیادی دارد. این منطقه به سرعت در حال پیشرفت کردن است و قیمت های آن روز به روز بیش تر می شود و با خرید خانه در این منطقه می توان یک سرمایه گذاری بلند مدت کرد. این منطقه از سر و صدا و هیاهوی مرکز شهر دور است و دارای هوای بهتری هست. تمامی خانه های این منطقه دارای طراحی های بسیار لوکس و لاکچری هستند و بسیاری از امکانات رفاهی در این خانه ها تعبیه شده است. آرامش بسیار خوبی بر این منطقه حاکم است و افراد می توانند در آرامش زندگی خود را سپری کنند. در این منطقه، حمل و نقل بسیار خوبی انجام می شود و شرکت اتوبوس رانی در تمامی خیابان های آن برای راحتی شهروندان، ایستگاه های اتوبوس قرار داده است.

خرید خانه در اقدسیه مشهد چه معایبی دارد؟
خانه لاکچری

خرید خانه در اقدسیه مشهد چه معایبی دارد؟

خرید خانه در این منطقه فقط چند عیب دارد. دور بودن از مرکز شهر یکی از مهم ترین معایب این منطقه است. افرادی که باید به صورت روزانه به مرکز شهر بروند باید یک مسیر طولانی و خسته کننده را طی کنند. یکی دیگر از معایب این منطقه، آپارتمان های بسیار بلند است که باعث شده است طبیعت خاصی در این منطقه وجود نداشته باشد. خانه های ویلایی با تعداد بسیار کمی در این منطقه وجود دارد و افرادی که به این سبک از خانه ها علاقه مند هستند باید مدت زمان زیادی را برای پیدا کردن همچین خانه ای سپری کنند.

چگونه در این منطقه خانه برای اجاره یا خرید پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن خانه در این منطقه راه های زیادی وجود دارد. می توان به مشاور املاک هایی که در این منطقه وجود دارند مراجعه کرد. اما بهتر است بدانید که این کار زمان بسیار زیاد و هزینه های بالایی برای رفت و آمد مصرف می کند. می توان در نرم افزار های مخصوص خرید و فروش خانه به دنبال خانه بود. البته می توان با گروه مشهد املاک نیز تماس بگیرید تا در صورت پیدا کردن خانه مورد نظر شما، با شما تماس بگیرند.

دریافت مشاور املاک برای خرید خانه در اقدسیه

دریافت مشاور املاک برای خرید خانه در اقدسیه

برای دریافت مشاوره برای خرید خانه در اقدسیه مشهد می توانید با گروه مشهد املاک تماس بگیرید. می توانید وارد سایت این گروه شوید و شماره هایی که در آن درج شده است را برداشته و تماس بگیرید. این گروه از بهترین مشاوران املاک در سراسر مشهد تشکیل شده است که در بسیاری از مناطق این شهر، فعالیت دارند. با راهنمایی گرفتن از مشاوران مشهد املاک می توانید به راحتی تصمیم خود را گرفته و به کمک این گروه خانه مورد نظر خود را پیدا کنید. مشهد املاک در زمینه خرید و فرش خانه سابقه بسیار درخشانی دارد و افراد زیادی به این مجموعه اعتماد کامل دارند.

خانه ها در این منطقه سند دار هستند یا قولنامه ای؟

خانه های قولنامه ای تعداد بیش تری نسبت به خانه های سند دار دارند. اما بیش تر افرادی که در این منطق سکونت دارند، به فکر گرفتن سند شش دانگ برای ملک های خود هستند و تا کنون نیز افراد زیادی سند های خود را دریافت کرده اند. البته دریافت سند شش دانگ کار دشواری نیست و اگر زمین ملک بدون مشکل باشد، مبلغی را دریافت می کنند و پس از طی کردن چند پروسه اداری، سند شما را تحویل می دهند. پس بدون نگرانی می توانید سند خود را تهیه نمایید. برای اطلاع از پیش فروش و پیش خرید آپارتمان در بلوار اقدسیه مشهد به سایت ما مراجعه نمایید.

قیمت ملک قولنامه ای در این منطقه چقدر می باشد؟

ملک های قولنامه ای و ند دارد تفاوت بالایی در قیمت ندارند. اگر ملکی دارای سند شش دانگ باشد، خریدار می توان با اعتماد بیش تری ملک را خریداری کند و خریدار مطمعن است که این ملک هیچ گونه تخلفو ایرادی ندارد. اگر خانه ای با 90 متر در این منطقه با سند شش دانگ به مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان به فروش می رسد، همین خانه با همین متراژ با قولنامه به مبلغ 1 میلیارد و 100 میلیون فروخته می شود.

اجاره خانه دانشجویی در اقدسیه مشهد

اجاره خانه دانشجویی در اقدسیه مشهد

خانه های بسیار زیادی در منطقه اقدسیه مشهد وجود دارند. برخی از این خانه ها متراژ های کوچکی دارند و به عنوان خانه مجردی و یا خانه دانشجویی اجاره داده می شوند. در اقدسیه بسیاری از افرادی که سکونت دارند، خانواده هستند و کمی با این موضوع مشکل دارند. بهتر است اگر خانه ای را در این منطقه تحت عنوان خانه مجردی و دانشجویی اجاره می کنید، رفتاری در خور و شایسته از خود نشان دهید تا دید مردم نیز به این موضوع بهتر شود.

قیمت منزل ویلایی در اقدسیه مشهد چقدر است؟

خانه ای ویلایی در این منطقه قرار دارد که 100 متر است و با مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش می رسد. منزل دیگری با 340 متر زمین و ساخت نسبتا قدیمی با مبلغ 4 میلیارد و 700 میلیون تومان فرخته می شود. خرید خانه و آپارتمان نوساز و چند سال ساخت در اقدسیه مشهد بسیار سودمند است.

آگهی خرید خانه در اقدسیه مشهد

در نرم افزار های دیوار، شیپور، 2 نبش و … آگهی های زیادی برای خرید و فروش خانه و ملک ثبت می شود. می توان با جست و جو در این برنامه ها خانه مورد نظر خود را پیدا کرد. در انتهای هر آگهی شماره تماسی درج شده است که می توان برای بازدید حضوری با آن تماس گرفت. البته در این آگهی تعدادی عکس از خانه و ملک نیز وجود دارد که مشتری بتواند بهتر در این مورد تصمیم گیری نماید.

خرید ملک و خانه قولنامه ای در اقدسیه مشهد معتبر است؟

خرید ملک و خانه قولنامه ای در اقدسیه مشهد معتبر است؟

باگر خانه مورد نظر خود را در یک مشاور املاک معتبر که دارای پروانه کسب و جواز است، انجام دهید می توانید در مورد اعتبار قولنامه، آسوده خاطر باشید. املاک های معتبر از اداره ثبت استعلامی در مورد ملک مورد نظر گرفته تا از اعتبار این قولنامه با خبر شوند و مشتری خود را به درستی راهنمایی و هدایت کنند. خرید فروش آپارتمان در بلوار اقدسیه مشهد، یکی از آینده نگری های گروه مشهد املاک است.

سوالات متداول

خرید خانه در اقدسیه سودمند است یا خیر؟؟

خرید خانه در اقدسیه الهیه بسیار سودمند است زیرا این منطقه به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد.

خرید خانه در اقدسیه چگونه است؟

برای خرید خانه در اقدسیه می توان از طریق گروه مشهد املاک اقدام کرد.

پایین ترین قیمت خانه در اقدسیه چقدر است؟

پایین ترین قیمت خانه در اقدسیه مشهد، 1 میلیارد تومان می باشد.

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا