راهنمای املاک مشهد

خرید خانه خانه در محمدیه قاسم آباد مشهد با قیمت کم و امکانات مناسب

در مشهد مناطق بسیار زیادی وجود دارد و افراد بر اساس نیاز ها و خواسته های خود در یکی از این مناطق ساکن می شوند. برخی از مناطق هم جزو بافت جدید شهر محسوب می شوند و به تازگی ساخته شده اند. در این مطلب می خواهیم در مورد خانه در محمدیه که یکی از مناطق بافت جدید شهر مشهد است، اطلاعاتی را برای شما باز گو نماییم.

مشهد املاک به عنوان یک تیم تخصصی خرید خانه در مشهد آماده خدمات رسانی به شما هم شهری های عزیز می باشد

قیمت خرید خانه سند دار در محمدیه مشهد چقدر می باشد؟

قیمت خرید خانه سند دار در محمدیه مشهد چقدر می باشد؟

منطقه محمدیه یکی از مناطق نو ساز شهر مشهد می باشد. در این منطقه خانه ها با متراژ ها و دکوراسیون های متفاوتی ایجاد شده اند. معمولا قیمت خانه در این منطقه کمی بالا تر از سایر مناطق است که آن هم به دلیل مدرن بودن منازل است. خانه ای به متراژ 100 متر که در طبقه دوم قرار دارد و دارای تمامی امکانات مانند آسانسور و انباری و پارکینگ است را متری 26 میلیون تومان قیمت گذاری کرده اند. در واقع برای خرید این خانه باید مبلغ 2 میلیارد و 600 میلیون تومان هزینه شود.

خانه دیگری، 155 متر می باشد و دارای 3 اتاق خواب، آسانسور، پارکینگ، تراس و سایر موارد رفاهی است را متری 30 میلیون و 970 هزار تومان قیمت گذاشته اند. برای خرید این خانه 4 میلیارد و 800 میلیون تومان نیاز می باشد. نا گفته نماند که این خانه کاملا نو ساز بوده و تمامی نمای خانه از سنگ می باشد و دارای سند 6 دانگ ملکی است. کاغذ دیواری، درب ضد سرقت، هود، درب برقی، پکیج، دوربین مدار بسته، حمام مستر، آیفون، سرویس فرنگی و گاز رو میزی و رادیاتور از امکاناتی است که در اکثر این منازل وجود دارد.

خانه 90 متری در این منطقه، 2 میلیارد و 200 میلیون تومان قیمت دارد. قیمت هر متر مربع از این خانه را 24 میلیون و 440 هزار تومان قیمت گذاری کرده اند. این واحد در طبقه 8 قرار دارد و سن بنا 4 سال ساخت است. دارای 2 اتاق خواب و آسانسور و پارکینگ می باشد. یک واحد مسکونی بسیار شیک دیگر که 107 متر زیر بنا دارد، 2 میلیارد و 140 میلیون تومان است. سن بنا 6 سال ساخت است و داری کف پوش سرامیک، کاغذ دیواری و 2 عدد اتاق خواب است. هر متر از این واحد 20 میلیون تومان می باشد. با توجه به این قیمت گذاری ها به راحتی می توان در مورد خرید خانه در این منطقه، تصمیم گیری کرد.

هزینه رهن و اجاره خانه در منطقه محمدیه مشهد چقدر است؟

هزینه رهن و اجاره خانه در منطقه محمدیه مشهد چقدر است؟

رهن و اجاره ای متفاوتی برای واحد های مسکونی و خانه در منطقه محمدیه الهیه شهر مشهد تعیین کرده اند. برخی از خانه ها دارای تمامی امکانات هستند و متراژ های بالایی دارند که مسلما برای رهن و اجاره آن باید مبالغ بسیار زیادی را پرداخت کرد. برخی دیگر دارای متراژ های کوچک هستند و امکانات معمولی دارند و قیمت های مناسب تری نیز دارند. خانه ای با متراژ 100 متر و 2 اتاق خواب که در طبقه چهارم قرار دارد را با مبلغ 300 میلیون رهن کامل واگذار می کنند. در این منزل آسانسور و انباری و سایر امکانات وجود دارد. خانه 160 متری را در همین محدوده با مبلغ 400 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 5 میلیون تومان اجاره، تعیین قیمت کرده اند. این واحد در طبقه دوم آپارتمان قرار دارد و دارای 3 اتاق خواب می باشد.

مزایای خرید خانه در این منطقه چیست؟

همان طور که در ابتدای متن گفتیم، خانه هایی که در منطقه محمدیه الهیه قرار دارند، مدرن و نو ساز هستند که این مسئله از مهم ترین مزایای این خانه ها می باشد. این منطقه کمی از مرکز شهر فاصله دارد که باعث شده است نسبت به مرکز شهر جمعیت کم تری داشته باشد و آرامش بیش تری در این منطقه به وجود بیاید و البته هوای بهتری در این منطقه احساس می شود.

خرید خانه در محمدیه مشهد چه معایبی دارد؟

خرید خانه در محمدیه مشهد چه معایبی دارد؟

از معایبی که خانه های این منطقه دارند، دور بودن از مرکز شهر می باشد. افرادی که باید هر روز برای کار های خود به مرکز شهر مراجعه کنند، باید مسیر طولانی ای را طی نمایند. از دیگر معایب این خانه ها، آپارتمانی بودن آن ها می باشد. در این منطقه قیمت خانه ها بسیار بالا است و کسی که به این منطقه علاقه دارد باید هزینه بسیار بالایی را پرداخت نماید.

چگونه در این منطقه خانه برای اجاره یا خرید پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن خانه در این منطقه راه های بسیاری وجود دارد. می توان به مشاور های املاک مراجعه کرد و به صورت حضوری به دنبال خانه بود. می توان از طریق اینترنت و برنامه ها و نرم افزار های مربوط به مسکن تعدادی خانه را که با نیاز ها و مبلغ فرد هماهنگی دارد را انتخاب کرده و برای بازدید حضوری مراجعه نمایند. محله الهیه مشهد دارای انواع ساختمان ها و خانه ها می باشد که می توان به راحتی ملک مورد نظر خود را برای اجاره و یا خرید پیدا کنید.

مشاور املاک برای خرید خانه در محمدیه

مشاور املاک های بسیار زیادی در منطقه محمدیه وجود دارد به صورتی که در هر خیابان ده ها بنگاه املاک و مسکن وجود دارد. اما برای اطمینان بیش تر و آسودگی خاطر بهتر است با املاکی که معتبر است، رابطه بر قرار کرده و پیدا کردن خانه را به او بسپارید. گروه مشاوران مشهد املاک سابقه بسیار زیادی در این مورد دارد. این گروه همیشه سعی کرده است که با بهترین قیمت، شیک ترین و لوکس ترین منازل را برای مشتریان خود فراهم نماید. با تماس با شماره هایی که در این سایت قرار دارد تماس بگیرید و از مشاوران خبره این گروه راهنمایی و مشورت بگیرید.

خانه ها در این منطقه سند دار هستند یا قولنامه ای؟

خانه ها در این منطقه سند دار هستند یا قولنامه ای؟

بسیاری از خانه های منطقه محمدیه مشهد قولنامه ای هستند. اما اگر به دنبال خانه های سند دار هستید، گروه مشهد املاک می تواند در کم ترین زمان بهترین خانه های سند دار را به شما معرفی کند. البته قولنامه های این منطقه بسیار معتبر هستند و به راحتی و با مبالغ بسیار کم، می توان خانه قولنامه ای خود را، سند دار کرد. پیش فروش و پیش خرید آپارتمان در بلوار محمدیه مشهد یکی از آینده نگری های تیم مشهد املاک است که برای شما خریداران محترم انجام می شود تا در آینده بتوانید به درآمد بسیار خوبی برسید.

قیمت ملک قولنامه ای در این منطقه چقدر می باشد؟

خانه هایی که دارای قولنامه هستند، در قیمت خرید تفاوت زیادی ندارند. برای مثال خانه 100 متری که در این منطقه وجود دارد وسند ندارد، با مبلغ 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به فروش می رسد. خانه دیگری با 85 متر زیر بنا و دارای قولنامه، 1 میلیارد و 940 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همان طور که مشاهده می کنید، این خانه ها فقط در حد چند میلیون تفاوت قیمت با خانه های سند دار، دارند.

آیا امکان اجاره خانه دانشجویی در این محله وجود دارد؟

در این منطقه به دلیل وجود آپارتمان های بسیار زیاد، دانشجو ها نیز می توانند خانه ای را تحت عنوان خانه دانشجویی تهیه نمایند. اما همان طور که قید کردیم، قیمت خانه در این منطقه بسیار بالا می باشد و دانشجو باید مبلغ بسیار زیادی را به عنوان دیعه پرداخت کند. اجاره آپارتمان در محمدیه مشهد برای دانشجو ها کمی دشوار است زیرا در این منطقه خانواده های بسیاری سکونت دارند که ممکن است با این موضوع مشکل داشته باشند.

قیمت خانه ویلایی در محمدیه مشهد چقدر است؟

قیمت خانه ویلایی در محمدیه مشهد چقدر است؟

خانه های ویلایی کمی در این منطقه وجود دارد که اکثر آن ها، قدیمی ساز هستند. اما قیمت های بسیار زیادی برای این خانه ها در نظر گرفته اند. بهتر است برای اطلاع بیش تر در مورد قیمت ها، با گروه مشهد املاک تماس بگیرید. اجاره خانه در محمدیه مشهد توسط این گروه بسیار آسان می باشد.

آگهی خرید خانه در محمدیه مشهد

نرم افزار های دیوار و شیپور که مختص خرید و فروش املاک و خانه می باشد را در گوشی همراه خود نصب نمایید. در این برنامه ها، قسمتی به نام فیلتر وجود دارد که می توان متراژ مورد نظر، مبلغ و سایر مواردی را که در نظر دارید علامت گذاری نمایید و به کمک آن ها آگهی های مربوط به خانه در این محدوده را به دست آورید.

آیا خرید ملک و خانه قولنامه ای در محمدیه مشهد معتبر است؟

قولنامه های منطقه محمدیه بسیار معتبر است اما بهتر است قبل از انجام هر گونه خریدی، با مشاور املاک بسیار معتبر مشورت کرده و قولنامه را به او نشان دهید تا با استعلام گرفتن از آن، از اعتبار این قولنامه آسوده خاطر شوید. برای اطلاع از قیمت مسکن در محمدیه مشهد می توانید به اینترنت مراجعه نمایید.

سوالات متداول

آیا قیمت خرید خانه در محمدیه ارزان است؟

قیمت خانه در محمدیه بالا می باشد و برای خرید خانه باید هزینه زیادی کرد.

خرید خانه در محمدیه سودمند است؟

خرید خانه در محمدیه بسیار سودمند است زیرا این منطقه به سرعت در حال پیشرفت است و افراد زیادی به این منطقه مراجعه می کنند.

کم ترین قیمت خرید خانه در محمدیه چقدر است؟

خرید خانه در محمدیه دارای قیمت های بسیار متفاوتی است و شروع قیمت ها از 1 میلیارد تومان می باشد.

1.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا