راهنمای املاک مشهد

راهنمای اجاره در برج پاژ مشهد به همراه بررسی دقیق این برج

برج پاژ مشهد هم اکنون به عنوان یکی از گزینه های تفریحی و گردشگری از جمله گزینه های تجاری بسیار موفق و پر طرفدار شناخته شده است و در حال فعالیت می باشد که بسیار گسترش پیدا کرده و افرادی که به دنبال مجموعه تفریحی و خرید بسیار مدرن می باشند، این مورد از برج های مشهد را انتخاب می کنند. برج پاژ به سرعت گسترش پیدا کرده و برای افرادی که جهت راه اندازی کسب و کار خود به دنبال ملک و یا واحد می باشند بسیار مناسب می باشد. این مکان برای افرادی که به دنبال مرکزی جهت خرید اجناس مورد نظر خود هستند نیز مناسب می باشد ‌و امنیت زیادی پیدا کرده است. مشهد املاک مجموعه ای است که در باره قیمت خرید و فروش و قیمت رهن و اجاره واحد های این برج اطلاعات زیادی را در اختیار افراد کنجکاو قرار داده است. به همین خاطر توصیه می کنیم تا انتهای مطلب ما را همراهی نمایید تا اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار دهیم پس در ادامه مطلب همراهمان باشید.

برج پاژ در کجا قرار دارد؟

برج پاژ در کجا قرار دارد؟

مجتمع پاژ هم اکنون به عنوان مرکز خرید بسیار بزرگ در مرکز شهر مشهد واقع شده و لوکیشن آن در ضلع شمال‌غربی میدان جانباز و ابتدای بلوار جانباز می باشد. مدت ها است که بلوار جانباز مشهد را به عنوان یکی از مراکز و مجتمع‌ های تجاری بسیار بزرگ در شهر مشهد شناخته اند. مرکز خرید پاژ هم اکنون در منطقه 12 شهر مشهد قرار دارد و باعث شده تا شهرت بیشتری به این خیابان و این منطقه بدهد. از جمله مزایای این مجتمع می توان به دسترسی بسیار ساده‌ آن اشاره نمود و مراجعه‌ کنندگان به راحتی می‌ توانند با اتوبوس و یا تاکسی و یا وسیله نقلیه خودشان در این مکان حضور پیدا کنند.

تعداد طبقات برج پاژ چقدر است؟

مجتمع پاژ در کل دارای 25 طبقه می باشد که هر طبقه کارایی و اهمیت خود را دارا می باشد و هر طبقه از این مجموعه به بخش‌ های مختلف فرهنگی و یا تجاری، اداری و یا پارکینگ های اختصاصی و عمومی و ورزشی اختصاص پیدا کرده است. به خاطر بزرگی و وسیع بودن هر کدام از این طبقه ها این برج بسیار معروف واقع شده است. از این رو توصیه می کنیم تا انتهای مطلب همراهمان باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم.

نوع کاربری برج پاژ چگونه است؟

نوع کاربری برج پاژ چگونه است؟

نام مجتمع پاژ مشهد برگرفته از روستای پاژ می باشد و از وسعتی حدود 130 هزار مترمربع برخوردار می باشد و هم اکنون واقع در خراسان رضوی می باشد. این مجتمع به طور کلی با 5 طبقه پایین همکف و همچنین 20 طبقه بر روی همکف، ساخته شده و مجموعاً دارای 25 طبقه می باشد. برج پاژ 5 بلوک دارد که هر کدام با دیگری متفاوت است ولی به طور کلی به‌صورت کاملاً یکپارچه در حال خدمات رسانی به مشتریان و مراجعه کنندگان می باشند. این مجموعه بسیار بزرگ، با انواع کاربری بسیار پر طرفدار مانند تجاری، اداری، خدماتی، فرهنگی و ورزشی در حال خدمات رسانی می باشد.

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

این ساختمان به تتزگی تاسیس شده و مدت زمان زیادی از تاسیس آن نگذشته است. به همین دلیل توصیه می کنیم که خود یک بار از این برج دیدن نمایید تا از میزان نوساز بودن آن اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

تصاویر برج پاژ را در کجا مشاهده کنیم؟

این مجتمع یک مرکز بسیار پر طرفدار و بسیار بزرگ می باشد که شامل بخش‌ های متعددی را است و چند منظوره در حال خدمات رسانی است. هم اکنون از تمام قسمت های این مجموعه عکس ها و تصاویر و کلیپ های متعددی منتشر شده که با مراجعه به این تصاویر و کلیپ ها می توانید اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در این ملک بسته به آنکه شما برای چه نوع کاربری اقدام به رهن و اجاره نمایید و در کدام یک از طبقات این ساختمان قصد اجاره واحد داشته باشید کاملا متفاوت می باشد. از این رو شما ابتدا باید شرح کاملی را از میزان دقیق سرمایه خود و نوع کاربری واحد مورد نظرتان و یا طبقه مورد نظر و متراژ واحد دلخواهتان به مشاورین فعال در مشهد املاک ارائه نمایید و بعد از کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در این زمینه به خرید و یا رهن و اجاره واحد مورد نظرتان بپردازید.

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج پاژ چقدر می باشد؟

با توجه به افزایش نرخ خرید و فروش و یا رهن و اجاره ملک در ساختمان ها و یا مجموعه های تفریحی و تجاری، امروزه دیگر نمی توان درباره حداقل و حداکثر قیمت این واحد ها و املاک اطلاعات دقیقی را منتشر نمود. از این رو توصیه می کنیم که درباره این موضوع با مشاورین فعال و با تجربه مشهد املاک به ارتباط و مشورت بپردازید تا به تمام سوالاتتان پاسخ لازم و جامع داده شود. این افراد دارای اطلاعات کاملا به روز و جامعی اند و شما را در این زمینه با حوصله و صبر بالایی همراهی می کنند.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

همانطور که در قسمت های بالا نیز توضیح دادیم، برای کسب اطلاعات لازم و دقیق درباره هر کدام از واحد های مورد نظرتان در برج پاژ پیشنهاد می شود با گروه مشهد املاک به مشورت و کسب مشاوره های بیشتر بپردازید تا در این زمینه اطلاعات و جزئیات موثق و بیشتری در اختیارتان قرار گیرد. به هر حال این اطلاعات باید به روز باشد و با به روز رسانی در اختیارتان قرار گیرد.

تعداد کل واحد های برج پاژ چقدر است؟

با توجه به آنکه این برج در حال گسترش و رشد است هنوز تمام واحد های آن در تمام طبقات به فروش و یا رهن و اجاره نرسیده اند و نمی توان درباره تعداد دقیق واحد های این برج اطلاعات دقیقی را منتشر نمود. از این رو پیشنهاد ما این است که خود اگر درباره برخی سوالاتتان اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید، با گروه مشهد املاک تماس حاصل کنید و بعد از کسب اطلاعات لازم به رهن و اجاره و یا فروش و خرید واحد مورد نظر خود بپردازید‌.

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

درباره اینکه حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد باید با افرادی که در این برج در حال فعالیت و پرداخت شارژ هستند به مشورت بپردازید و در این زمینه اطلاعات لازم و دقیقی را به دست آورید. با توجه به آنکه در این زمینه مجموعه های مشاوره ای بی شماری در حال فعالیت اند، خوب است به گروه و مجموعه مشهد املاک مراجعه نمایید و با رجوع به بهترین متخصصان و مشاوران در این عرصه درباره این موضوع اطلاعات کاملی را به دست آورید.

برج پاژ چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

طبقه -5 تا -1 به پارکینگ این مجموعه تفریحی و تجاری اختصاص پیدا کرده است. استفاده از این پارکینگ از همان ابتدا برای عموم مشتریان آزاد بود. البته باید خوب است بدانید که برخی از این طبقات به مالکان واحد ها و بخش‌ های اداری و یا تجاری تعلق پیدا کرده و مخصوص استفاده آنها می باشد و مراجعه‌ کنندگان عمومی تنها قادر به استفاده از برخی طبقات خواهند بود. در این پارکینگ امکان پارک حدود هزار خودرو وجود دارد و لازم نیست نگران یافتن جای پارک وسیله نقلیه خودتان باشید. این پارکینگ دارای دوربین مدار بسته در تمام طبقات است و از این رو امنیت تمام وسایل نقلیه و مراجعه کنندگان این طبقات فراهم شده است.

برج پاژ شامل چه امکاناتی می باشد؟

برج نامبرده هم اکنون دارای امکانات گسترده و فراوان و کاملی می باشد که توجه تمام افراد و مراجعه کنندگان را به خود جلب نموده است. برای مثال از امکانات این برج می توان به پارکینگ طبقاتی و سیستم اعلام و اطفای حریق و استفاده از فیبرنوری با ظرفیت 10 گیگابایت برای هر واحد و سیستم مخابراتی پیشرفته و 21 دستگاه آسانسور نفربر، 22 دستگاه پله برقی، فضای سبز به همراه آبنمای مدرن، سازه فلزی ضد حریق و هایپرمارکت به مساحت 5 هزار متر مربع و کافه کتاب و سالن ورزشی و فضای بازی کودکان اشاره نمود.

چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج پاژ اقدام کنیم؟

با در دست داشتن شماره تلفن مجتمع پاژ مشهد و یا دریافت کمک های بیشتر از سوی کافی شاپ پاژ مشهد و شهربازی پاژ مشهد و یا شرکت پاژ مشهد، خشکشویی پاژ و شهر غذا مشهد، می توانید اطلاعات بیشتری از این برج در اختیار داشته باشید و راحت تر جهت خرید و رهن و اجاره دفتر در برج پاژ مشهد اقدام نمایید. همچنین مشاوران فعال در مشهد املاک نیز شما را در این زمینه کمک خواهند نمود.

سوالات متداول

برج پاژ مشهد در کجا واقع شده است؟

برج پاژ در ضلع شمال‌ غربی میدان جانباز مشهد واقع شده است.

برج پاژ مشهد چند طبقه دارد؟

برج پاژ مشهد ۲۵ طبقه است.

برج پاژ مشهد شامل چند بلوک می باشد؟

برج پاژ شامل ۵ بلوک است.

برج پاژ مشهد در چه نوع کاربری در حال فعالیت است؟

برج پاژ چند منظوره در حال خدمات رسانی می باشد.

3.4/5 - (7 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا