راهنمای املاک مشهد

قیمت اجاره دکه در مشهد چقدر است؟ راهنمای اجاره با بهترین قیمت

اجاره دکه در مشهد به امکانات و مزایای متفاوت آن تغییر می کند، در شهر های بزرگی همچون مشهد علاوه بر اینکه مشکلات ناشی از شهرنشینی دارای قاعده ها و قوانین ویژه ای است علاوه بر آن عدم آگاهی نیز موجب پایمال شدن حقوق شهروندان و ساکنان آن می شود که یکی از همین مسائل اجاره همین دکه ها و غرفه ها می باشد که شهرداری آن را به متقاضیان اجاره می دهد.

اجاره دکه های مطبوعات و روزنامه فروشی در مشهد بسیار بالا می باشد و یکی از دلایل این گرانی ها در دسترس بودن و نزدیک به حاشیه بودن این دکه ها می باشد. به عنوان مثال دکه مطبوعات واقع در خیابان امام رضا مشهد با رهن صد میلیون و اجاره هشت میلیون تومان به اجاره داده می شود. در ادامه همراه مشهد املاک باشید تا علاوه بر بحث همیشگی یعنی خرید خانه در مشهد بدین بحث مهم به صورت کامل نیز بپردازیم.

اجاره دکه در مشهد چگونه ممکن می شود؟

اجاره دکه در مشهد چگونه ممکن می شود؟

برای اجاره کردن دکه مطبوعات یا من کارت و غیره که به صورت یک غرفه کوچک در حاشیه خیابان های اصلی قرار دارد باید با شهرداری هماهنگ شد تنها کافی است به شهرداری رفته و یا با شماره هایی که شهرداری بر روی همان دکه ها می گذارد تماس بگیرد و یکی دیگر از راه های اجاره کردن دکه های مطبوعات پیدا کردن آن ها از طریق سایت ها و اپلیکیشن های دیوار مشهد و شیپور می باشد تنها کافی است نام این دکه ها را در قسمت جستجو وارد کرده و دکه مورد نظر با قیمتی که مد نظر می باشد را انتخاب و سپس از طریق اطلاعات تماس با فرد تماس گرفته و شرایط را جویا شوید.

بهترین مناطق مشهد برای اجاره دکه در مشهد کدامند؟

بهترین مناطق مشهد برای اجاره دکه در مشهد کدامند؟

از جمله بهترین مناطق مشهد برای اجاره دکه مناطقی همچون خیابان های نزدیک به حرم می باشند زیرا این خیابان ها اکثرا شلوغ اند و جمعیت زیادی از آنجا عبور می کنند و در نتیجه برای خرید و یا شارژ کردن من کارت بسیار به این دکه ها مراجعه می شود. همچنین خیابان های دیگری مثل آزادشهر، ملک آباد، تقی آباد، وکیل آباد هم نیز جز خیابان های شلوغ مشهد محسوب می شوند.

دکه خیابان شیرازی

خیابان شیرازی از جمله خیابان های نزدیک حرم می باشد که رفت و آمد از این خیابان بسیار زیاد می باشد و هتل هایی نیز در این خیابان واقع شده است که عبور و مرور مسافران و زائران گرامی در این مسیر می باشد پس در نتیجه این خیابان از بهترین خیابان ها برای اجاره دکه می باشد.

دکه خیابان امام رضا

خیابان امام رضا علیه السلام یکی از خیابان های نزدیک به حرم مطهر می باشد که در این خیابان نیز رفت و آمد زیاد می باشد و یکی از بهترین محل ها برای دکه مطبوعات محسوب می شود.

دکه تقی آباد

خیابان تقی آباد دکه های زیادی دارد که به علت شلوغی این خیابان درآمد خوبی از این دکه ها حاصل می شود اما خب باید توجه داشت که اجاره این دکه ها هم نسبت به مناطق دیگر بسیار بالا می باشند.

دکه طبرسی

خیابان طبرسی از جمله خیابان هایی می باشد که نزدیک حرم امام رضا می باشد و هتل ها و مسافرخانه های زیادی در این خیابان واقع شده اند و این خیابان برای زائرین گرامی مسیری برای رسیدن تا حرم می باشد که در راه مسلما از این دکه های مطبوعاتی خرید هایی می شود پس می توان گفت این خیابان ها نیز برای اجاره دکه بسیار عالی می باشند.

دکه آزادشهر

یکی دیگر از خیابان های بسیار شلوغ و پررفت و آمد مشهد خیابان آزاد شهر می باشد که به علت نزدیکی اش به پارک ملت مشهد بسیار شلوغ است، این خیابان تردد های زیادی دارد از این رو خیابان آزادشهر نیز یکی از بهترین خیابان ها برای اجاره دکه مطبوعات و یا روزنامه فروشی و یا شارژ من کارت می باشد.

حداقل هزینه اجاره دکه در مشهد چقدر است؟

حداقل هزینه اجاره دکه در مشهد چقدر است؟

اجاره دکه مطبوعات در مشهد بسیار زیاد می باشد و اگر علاقه مند به این کار می باشید بهتر است ابتدا تحقیقات لازم را راجع به قیمت ها و مکان های قرارگیری این دکه ها به دست بیاورید. مثلا اجاره دکه ای در خیابان امام رضا که تردد بسیار زیادی دارد و فروش بسیار بالا می باشد برابر با رهن صد میلیون تومان و اجاره ای ماهانه هشت میلیون و پانصد تا نه میلیون تومان می باشد اما خب به نسبت محله و مکان قرارگیری دکه ها قیمت آنها نیز کاهش و یا افزایش پیدا می کند که بهتر است بی گدار به آب نزنید و تحقیقات کاملی در این راستا داشته باشید.

حداکثر قیمت اجاره دکه در مشهد چقدر می باشد؟

اجاره دکه های مطبوعات در مشهد و در مناطق بالای شهر و پر تردد بسیار بالا می باشند اما قیمت دقیقی برای حداکثر قیمت این دکه ها در اختیار ما قرار ندارد و برای اطلاع از قیمت این دکه ها بهتر است تحقیقات کاملی در این راستا انجام دهید اما به طور مثال می توان گفت که این دکه ها تا چهارصد میلیون تومان نیز رهن داده می شوند و اجاره ها هم تقریبا تا ماهی ۸ تومان می رسد اما باز هم این قیمت ها یک قیمت تقریبی است و در کل بستگی به مکان و امکانات دکه دارد.

آگهی اجاره دکه در مشهد

آگهی اجاره دکه های گوناگونی در مشهد وجود دارد که معمولا این آگهی ها در گذشته در روزنامه ها منتشر می شد اما هم اکنون این آگهی ها در سایت ها و اپلیکیشن هایی همچون شیپور و املاک دیوار قرار دارد و کار را بسیار راحت کرده است و می توان به راحتی در قسمت جستجو نام دکه مطبوعات یا دکه روزنامه را سرچ کرد و سپس تمام آگهی هایی که برای این دکه ها وجود دارد نمایش داده می شوند و سپس با توجه به قیمت و مکان مورد نظرمان دکه مربوطه را انتخاب می کنیم و با فرد مالک تماس می گیریم تا از دیگر شرایطی که دکه دارد باخبر شویم.

آیا اجاره دکه در مشهد سودمند است؟

آیا اجاره دکه در مشهد سودمند است؟

اجاره کردن دکه مطبوعات و روزنامه می تواند سودمند باشد و یا همینطور نباشد زیرا اگر این دکه ها در مناطق پر رفت و آمد و شلوغ واقع شده باشند می توانند بسیار سودمند باشند اما اگر دکه ای در جای خلوت و بدون رفت و آمد قرار داشته باشد هیچگونه سودی که نخواهد داشت بلکه امکان دارد در این دکه ضرر هم کرد پس باید در اجاره دکه بسیار هوشیار و زرنگ باشیم و با کسانی که در مناطق گوناگون مشهد دکه دارند صحبت کنیم و از آنها مشورت بگیریم تا با خیال راحت و بدون استرس این کار را شروع کنیم.

آیا اجاره دکه در مشهد قوانین خاصی دارد؟

اجاره کردن دکه از طریق شهرداری صورت می گیرد که چون یک ارگان دولتی می باشد کمی سخت گیری ها در این اجاره کردن انجام می شود و قوانین خاص تری نسبت به اجاره مغازه های شخصی دارد که برای اطلاع دقیق تر از این قوانین و شرایط شهرداری بهتر است کمی در سایت های گوناگون تحقیق کنید و اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و یا همچنین می توانید از دکه دارهای سطح شهر پرس و جو کرده و با جزئیات این کار آشنا شوید.

شرایط لازم برای اجاره دکه در مشهد چیست؟

شرایط لازم برای اجاره دکه در مشهد چیست؟

شرایط خاصی برای اجاره دکه در مشهد وجود ندارد همین که بتوانید از پس یک کار برآیید و آن را انجام دهید و اینکه پول و سرمایه کافی برای این کار را داشته باشید می توانید به اجاره کردن دکه مطبوعات فکر کنید، این کار شرایط سختی ندارد و در کل باید انسان متعهد و خوش حسابی باشید و به راحتی می توانید یک دکه را تا سالیان سال از شهرداری اجاره کرده و در آنجا کسب درآمد کنید.

خرید دکه از شهرداری در مشهد

خرید دکه از شهرداری در مشهد غیر ممکن نیست اما هزینه های گزافی دارد که هرکسی نمی تواند آن را پرداخت کند و اگر تمایل به خرید دکه مطبوعات از شهرداری را دارید بهتر است ابتدا راجع به قیمت ها و دیگر شرایط خرید دکه تحقیقاتی انجام دهید چرا بجای خرید دکه های گران قیمت و کوچک شهرداری به خرید مغازه ای بزرگ و راحت فکر نمی کنید. اینگونه دکه هم گران قیمت هستند و هم خرید آنها شرایط و قوانین گوناگونی دارد.

سوالات متداول

اجاره دکه مطبوعات در مشهد به چه شکل است؟

برای اجاره دکه کافی است به شهرداری رفته و یا با شماره هایی که شهرداری بر روی همان دکه ها برای اجاره قرار می دهد زنگ بزنید و یا از طریق سایت ها و اپلیکیشن های دیوار و شیپور در ارتباط باشید.

از جمله بهترین خیابان های مشهد برای اجاره دکه کدامند؟

بهترین خیابان های مشهد برای دکه مطبوعات اکثرا خیابان های نزدیک حرم و خیابان های شلوغ همچون وکیل آباد آزاد شهر و غیره می باشند.

اجاره دکه در مشهد قوانین خاصی دارد؟

اجاره دکه در مشهد قوانین مختصر و ساده ای دارد که عمل کردن به آنها چندان سخت نیست و کافی است تنها متعهد بود.

اجاره کردن دکه مطبوعات سودمند می باشد؟

اجاره دکه بسته به مکان و امکاناتی که دکه دارد می تواند گاه سودمند و گاه مضر باشد که باید به مکان قرار گیری دکه توجه کرد.

3.1/5 - (8 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا