اطلاعات کاربردی

خریدن پارکینگ در مشهد با بهترین قیمت در مناقط مختلف شهر

خریدن پارکینگ در مشهد امروزه موضوع بسیار مهمی در بین مسافران و افرادی که در این شهر مقدس هستند می باشد. اگر می خواهید در مورد پارکینگ های شهر مشهد و چگونگی خرید و اجاره یا قیمت آن ها بدانید تا انتها این متن همراه مشهد املاک باشید تا در راستای بحث خرید خانه در مشهد بدین بحث نیز بپردازیم.

آیا خریدن پارکینگ در مشهد امکان پذیر است؟

آیا خریدن پارکینگ در مشهد امکان پذیر است؟

پارکینگ یکی از ملزومات هر شهر و زندگی شهری می باشد. پارکینگ ها می توانند مانع دزدی از ماشین و یا انواع خطرات برای خودرو ها باشند. خوب است بدانید که برای ساختن این پارکینگ ها به صدور پروانه ساخت احتیاج است. امروزه به دلیل شلوغی شهر ها و استفاده اکثر افراد از پارکینگ ها برخی از آن ها به فکر خریدن این پارکینگ ها افتاده اند البته شهر داری هنوز در مورد این موضوع چیزی نگفته است و هنوز در حال بررسی می باشد. یکی از مشاوران املاک تهران گفته است که قیمت اجاره پارکینگ ها بسیار بالا است و به همین دلیل افراد قصد خرید این پارکینگ ها را کرده اند.

در ادامه گفت که در ساختمان ها همسایه ها تنها می توانند در ساختمان خود پارکینگ ها را بخرند و یا بفروشند در غیر این صورت اگر فردی از بیرون ساختمان پارکینگ را خریداری کند جرم به حساب می آید. خوب است بدانید که در شرق و غرب تهران و همچنین محله هایی که تعداد پارکینگ ها بسیار کم است، اجاره آن ها البته پارکینگ هایی که خصوصی هستند به زودی به مبلغ 350 هزار تومان می رسند.

در میدان استقلال تهران مبلغ اجاره پارکینگ ها به سالی 5 تا 7 میلیون تومان رسیده است. باید گفت که در جنوب تهران اجاره پارکینگ ها 70 تا 250 هزار تومان می باشد. در شهر مشهد خریدن پارکینگ نیز می تواند با رعایت قوانین ممکن باشد البته خرید پارکینگ های عمومی که در ادامه برخی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد ممکن نمی باشد.

قیمت خریدن پارکینگ در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟

قیمت خریدن پارکینگ در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟

قیمت پارکینگ در مشهد یکی از موضوعات بسیار مهم است که بدون شک ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده است.

احمد آباد مشهد

احمد آباد یکی از وسیع ترین و بهترین منطقه خرید خانه در مشهد می باشد و قیمت خرید پارکینگ در این منطقه بسیار بالا می باشد.

بلوار سجاد

بلوار سجاد یکی از گران ترین مناطق و لاکچری ترین محله های مشهد است که قیمت خرید پارکینگ در آن از تمام مناطق دیگر مشهد گران تر می باشد.

منطقه هاشمیه مشهد

هاشمیه در منطقه 9 مشهد قرار دارد در این منطقه رستوران و کافه های زیادی وجود دارد و یکی از از بهترین مناطق می باشد. در هاشمیه قیمت خرید پارکینگ بالا می باشد اما نسبت به بلوار سجاد کم تر است.

دلاوران و سرافرازان

دلاوران و سرافرازان از ارزان ترین مناطق برای خرید پارکینگ است. اما در این منطقه ممکن است آرامش و امنیت کافی برای خودرو شما وجود نداشته باشد زیرا پایین ترین منطقه مشهد می باشند.

خریدن پارکینگ در مشهد چگونه ممکن می شود؟

خریدن پارکینگ در مشهد چگونه ممکن می شود؟

همان طور که پیش تر گفته شد فروش پارکینگ به افرادی که اهل آن ساختمان نیستند جرم محسوب می شود و نباید ساده از کنار آن گذشت. بنابراین افراد می توانند تنها به اهالی ساختمان خوب پارکینگ بفروشند و این کار بسیار ساده می باشد.

آیا خرید و فروش پارکینگ قانونی است؟

خرید فروش پارکینگ نیز مانند خرید فروش خانه و یا هر چیز دیگری برای خود دارای قوانین مهمی می باشد که رعایت نکردن برخی از آن ها جرم است. به یکی از این قوانین در ابتدای مقاله اشاره شد، این که پارکینگ را به چه کسی می فروشید و یا این که از چت کسی می خرید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

همان طور که گفته شد پس از گران شدن اجاره پارکینگ ها افراد تصمیم به خریدن آن ها را کردند برای این کار قوانینی وجود دارد، یکی از این قوانین این است که پارکینگ را به اهالی همان ساختمان بفروشید در غیر این صورت فروش آن جرم می باشد.

هزینه اجاره پارکینگ در مشهد چقدر است؟

هزینه اجاره پارکینگ در مشهد به دلیل رفت و آمد مسافران از شهر و یا حتی کشور های مختلف، بسیار بالا می باشد. اجاره پارکینگ های دور حرم اما رضا هزینه بالاتری دارند زیرا بیشتر مسافران به خاطر حرم به مسافرت می آیند. به طوری کلی خرید و اجاره پارکینگ در مشهد یکی از موضوعات مهم می باشد.

خریدن پارکینگ در مشهد به چه منظور صورت می گیرد؟

خریدن پارکینگ در مشهد به چه منظور صورت می گیرد؟

در این قسمت از مقاله قرار است در مورد دلیل خریدن پارکینگ در مشهد برای شما توضیح دهیم. همان طور که گفته شد مشهد شهر پر جمعیت و همچنین پر رفت و آمدی است به طوری که افراد زیادی از سراسر دنیا به این شهر سفر می کنند و قیمت اجاره این پارکینگ ها بسیار بالا رفته است و افراد زیادی قصد خریدن پارکینگ در این شهر را کرده اند.

آیا خریدن پارکینگ عمومی در مشهد ممکن است؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد خریدن پارکینگ عمومی در مشهد توضیح دهیم. مشهد شهر بسیار بزرگی است و به دلیل حرم امام رضا پر رفت و آمد می باشد، همین داشتن حرم و بزرگ بودن آن باعث شده است که افراد زیادی از شهر ها و کشور های مختلف به این شهر سفر کنند. بنابراین با وجود مسافر های بسیاری که از سراسر دنیا به مشهد می آیند، دارای پارکینگ های زیادی است که در ادامه برخی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی از این پارکینگ های بزرگ آلتون می باشد که ظرفیت آن ۵۰۰ و نوع این پارکینگ طبقاتی می باشد. پارکینگ آلتون دارای سقف است و آدرس آن در خیابان دانشگاه مشهد، نبش خیابان اسرار، برج آلتون می باشد. یکی دیگر از این پارکینگ های عمومی پردیس می باشد که به اندازه 40 خودرو جا دارد و نوع آن مسطح می باشد. آدرس این پارکینگ رو باز در خیابان دانشگاه مشهد، حد فاصل، میدان شهدا و سعدی و نبش کوچه باغ سنگی است.

پارکینگ الماس شرق مشهد که ظرفیت آن 1200 خودرو می باشد و نوع آن طبقاتی و با سقف دار است. آدرس این پارکینگ در مشهد، خیام شمالی، الماس شرق است. هم اکنون این موضوع که آیا امکان خریدن این پارکینگ ها ممکن است یا خیر، ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده است. لازم است در پاسخ به این سوالات گفت که در مشهد امکان خریدن پارکینگ های عمومی وجود ندارد و شهرداری هنوز در مورد این امر هیچ تصمیمی نگرفته است.

قیمت پارکینگ عمومی بیشتر است یا پارکینگ خصوصی؟

قیمت پارکینگ عمومی بیشتر است یا پارکینگ خصوصی؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم در مورد تفاوت قیمت پارکینگ عمومی و خصوصی توضیح دهیم. بدون شک باید گفت که قیمت خرید پارکینگ خصوصی بیشتر از قیمت خرید پارکینگ عمومی می باشد زیرا پارکینگ خصوصی امکانات و مهم تر از آن امنیت بیشتری دارد و تنها برای خودرو شما می باشد.

آیا پس از خریدن پارکینگ سندی هم دریافت می شود؟

سند خرید پارکینگ تنها به یک شرط می تواند وجود داشته باشد و برای مثال یکی از این شرط ها این این است که شما مالک یکی از طبقه های ساختمانی که از آن پارکینگ خریده اید باشید تا این پارکینگ به سند خانه شما اضافه شود.

آیا فروش پارکینگ به غیر از اهالی ساختمان جرم است؟

در ابتدا این مقاله در مورد این موضوع به طور کامل توضیح داده شد که فروش پارکینگ به غیر از اهالی ساختمان جرم می باشد و نباید به هیچ وجه به افراد غیر از همسایه خود پارکینگ بفروشید. خوب است بدانید حتی اجاره پارکینگ به غیر اهالی هم جرم است و نباید ساده از کنارشان گذشت.

سوالات متداول

آیا خریدن پارکینگ های عمومی در مشهد ممکن است؟

به دلیل رفت و آمد زیاد در مشهد افراد زیادی تصمیم خریدن پارکینگ های عمومی آن را دارند اما خریدن پارکینگ های عمومی در فعلا ممکن نیست و شهرداری هیچ تصمیمی در این مورد نگرفته است.

آيا قیمت خریدن پارکینگ در مشهد گران است؟

قیمت خریدن پارکینگ در مشهد بستگی به منطقه و امکانات آن دارد برای مثال بلوار سجاد یکی از گران ترین مناطق شهر مشهد است که از امکانات و همچنین امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خریدن پارکینگ در مشهد به سند ممکن است؟

خریدن پارکینگ در مشهد با سند در صورتی ممکن است که شما یکی از ساکنین ساختمان باشید و پارکینگ به سند خانه شما اضافه شود.

خریدن پارکینگ در مشهد در کدام منطقه ارزان تر می باشد؟

خریدن پارکینگ در مشهد، در منطقه دلاوران و سرافرازان بسیار ارزان است اما باید گفت که در این مناطق امنیت و امکانات کافی برای خودرو شما وجود ندارد.

1.7/5 - (3 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا