راهنمای املاک مشهد

لاکچری ترین محله های مشهد برای زندگی و سرمایه گذاری

مشهد املاک در این مقاله همراه باشید تا به صورت اختصاصی به لاکچری ترین محله های مشهد و خرید خانه در مشهد برای زندگی بپردازیم.

لاکچری ترین محله های مشهد برای زندگی کدامند؟

لاکچری ترین محله های مشهد برای زندگی کدامند؟

مناطق خوب مشهد و بهترین خانه در مشهد برای زندگی بسیار زیاد بوده که بسیاری از محله ها نیز به تازگی ساخته شده اند که به عنوان محله های لاکچری از آن ها یاد می شود. در این قسمت قصد داریم به تعدادی از محله های لاکچری مشهد برای زندگی بپردازیم. با مشهد املاک در این قسمت همراه باشید.

محله سجاد

خیابان سجاد و کوچه هایی که در این خیابان ها وجود دارد، جزء محله های لاکچری محسوب می شود و خانه ها در این محله بسیاری گران قیمت هستند. هم چنین دسترسی به حمله نقل عمونی و بسیاری از رستوران ها و مراکز خرید در این محله بسیار بالا می باشد.

محله خیام جنوبی

خیام جنوبی و علی الخصوص خیابان نسترن و قدس یکی از لاکچری ترین محله های شهر مشهد می باشد که افراد بسیاری نیز در این محله ها به زندگی می پردازند. این محله هم چنین تا حدودی دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی را برای شما آسان می کند و از سمتی امکانات بسیار زیادی را برای خود دارند که باعث می شود این امکانات بر روی قیمت خانه ها تاثیر داشته باشند.

ابتدا هاشمیه

خیابان هاشمیه به صورت کلی محله لاکچری مشهد محسوب می شود اما این محله به صورت دسته بندی نیز دارای محله های لاکچری و معمولی می باشد که ابتدا آن جزء محله های لاکچری این خیابان می باشد‌. خیابان هاشمیه دارای برج ها، ساختمان ها و خانه های ویلایی بسیار جذابی دارد و هم چنین مراکز خرید و رستوران های بسیار جذابی را نیز برای خود دارد.

ابتدا صیاد شیرازی

از ابتدا صیاد شیرازی تا چهار راه اول این محله، جزء لاکچری ترین محله های مشهد محسوب می شود. شما در این محله انواع کافی شاپ ها، فست فود ها، بازار های خرید بسیار و هم چنین هتل پارس را مشاهده می کنید که تماما بر روی قیمت خانه ها تاثیر می گذارد. محله صیاد شیرازی یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید خانه می باشد.

هفت تیر

محله هفت تیر نیز یکی از لاکچری ترین محله ها می باشد و به دلیل وجود برج آرمیتاژ در این خیابان همواره ازدحام جمعیت در این خیابام بسیار زیاد است. خیابان گلشن در هفت تیر جزء لاکچری ترین خیابان ها می باشد که ساخت و ساز در مشهد در آن جا بسیار جذاب انجام شده است. می توانید برای خرید خانه در این محله از کارشناسان مطرح مشهد املاک کمک گرفته و بهترین انتخاب را در این زمینه برای خود انجام دهید.

قیمت خانه در لاکچری ترین محله های مشهد چقدر است؟

در لاکچری ترین محله های مشهد قیمت های خانه می توان گفت که بسیار بالا می باشد و افراد باید بودجه زیادی را برای خرید این دسته از خانه ها داشته باشند. این خانه ها همان طور که اشاره شد به دلیل این که در محله هایی قرار گرفته اند که امکانات در آن محله بسیار زیاد است و هم چنین نوع ساخت خانه نیز با دیگر خانه ها متفاوت می باشد، قیمت بسیاری زیادی را به خود اختصاص داده اند.

اگر شما نیز قصد دارید تا صاحب یک خانه در لاکچری ترین محله های مشهد شوید پیشنهاد می کنیم برای اطلاع قیمت از این موارد به مشاور املاک مشهد املاک پیام داده و به صورت آنلاین با این دسته از افراد در ارتباط باشید تا بهترین منطقه خرید خانه در مشهد به شما معرفی گردد.

قیمت رهن و اجاره در لاکچری ترین محله های مشهد چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در لاکچری ترین محله های مشهد چقدر است؟

همان طور که اشاره کردیم موارد بسیار زیادی در این بین وجود دارد که بر روی قیمت خانه ها تاثیر می گذارد، حال این قیمت می خواهد برای خرید باشد یا رهن و اجاره! زمانی که خانه ای در محله لاکچری مشهد ساخته شود، یعنی این خانه دارای قیمت بالایی می باشد و این قیمت بر روی موارد بسیاری تاثیر می گذارد.

در زمینه رهن و اجاره نیز باید بگوییم که مقدار زیادی قیمت را این دسته از خانه ها به خود اختصاص می دهند که باید بگوییم که افراد باید از قبل تمامی این موارد را در نظر بگیرند تا به هنگام استفاده از این خانه ها دچار مشکل نشوند. معمولا خانه ها در این مناطق دارای اجاره های ۱۰ الی ۱۵ میلیونی می باشند.

خرید خانه در لاکچری ترین محله های مشهد چه مزایایی دارد؟

قطعا زمانی که شما به خرید خانه ای در لاکچری ترین مناطق مشهد بپردازید، تعداد بسیاری از مزایا را برای خود دارید که برای شما یک زندگی ای آروم و راحت را به ارمغان می آورند. حال این مزایا می‌توانند چه چیزی باشند؟ در این قسمت به این موضوع می پردازیم.

شما با خرید خانه در لاکچری ترین مناطق مشهد امکانات بسیاری را برای خود دارید و در کنار آن خانه ای با نمای عالی، آسانسور های شیک، لابی ای جذاب، تشکیلات داخلی گران قیمت و دکوراسیونی بسیار مدرن دارید. این خانه ها به طوری طراحی شده اند که هر فردی که حتی سخت ترین سلیقه را داشته باشد جذب آن ها می شود.

خرید خانه در لاکچری ترین محله های مشهد چه معایبی دارد؟

همان طور که هر گلی بدون خار نیست‌ قطعا خرید خانه در لاکچری ترین مناطق مشهد نیز دارای معایب می باشد. البته که نسبت به مزایای آن معایب کمتری در این بین دیده می شود اما باز هم این خانه ها دارای معایب هستند. به عنوان مثال حتی اگر خانه ای به بدترین شکل ممکن ساخته شود اما چون در این محله ها می باشد، قیمت بالایی را به خودت اختصاص می دهد که به نوعی حق دیگر افراد در این زمینه ضایع می شود. از طرفی قیمت های بسیار بالایی که این خانه ها برای خود دارند باعث می شود تا افراد بسیاری حتی با درآمد بالا نتوانند این خانه ها را خریداری کنند.

حداقل قیمت خانه در لاکچری ترین محله های مشهد چقدر است؟

حداقل قیمت خانه در لاکچری ترین محله های مشهد چقدر است؟

حال که به معرفی بهترین محله های مشهد پرداختیم که انواع آن ها را به شما عزیزان معرفی کردیم به سراغ حداقل قیمت خانه در لاکچری ترین محله های مشهد می رویم. اگر می خواهید از این قیمت ها مطلع شوید‌ در ابتدا به شما بگوییم که باید با افراد بسیار معتبر در این زمینه صحبت کنید تا صفر تا صد خرید خانه در محله های لاکچری مشهد را به شما عزیزان ارائه دهند و در این بین هیچ کس بهتر از مشاوران مطرح مشهد املاک نمی باشد.

شما با این کار می توانید به راحتی از حداقل قیمت این خانه ها مطلع شوید. البته که اگر بخواهیم نگاهی کلی به این موضوع داشته باشیم باید بگوییم که این خانه ها دارای قیمتی حدودا ۲ الی ۳ میلیارد می باشند.

حداکثر قیمت خانه در لاکچری ترین محله های مشهد چقدر است؟

حال که نگاهی به حداقل قیمت خانه ها در لاکچری ترین محله های مشهد انداختیم بد نیست نگاهی به حداکثر قیمت این خانه ها نیز بی اندازیم. در ابتدا بگوییم که در این زمینه حداکثر قیمتی تقریبا وجود ندارد زیرا افراد همواره به ساخت انواع خانه های لاکچری می‌پردازند و این خانه ها هرچه امکانات بیشتری داشته باشند قیمت بالا تری را به خود اختصاص می دهند‌. پس در این زمینه باید بگوییم که شما ابتدا خودتان باید حداکثر قیمتی را مثلا تا ۱۰ میلیارد تومان در نظر گرفته و سپس برای خودتان اقدام به گشتن خانه تا این رنج قیمت کنید.

قیمت خانه ویلایی در لاکچری ترین محله های مشهد برای زندگی چقدر است؟

خانه های ویلایی و خانه ویلایی دوبلکس در مشهد به صورت کلی قیمت بیشتری را نسبت به خانه های آپارتمانی برای خود دارند. حال این موضوع را در محله های لاکچری تصور کنید! می تواند قیمت بسیار بالایی را برای خود داشته باشند و از سویی دیگر این خانه ها به دلیل این که تغییر کاربری نیز می دهند، افراد بسیاری به دنبال خریداری کردن این خانه ها می باشند.

تنها موارد استثنا در این بین وجود دارد که یک خانه ویلایی با متراژی پایین در محله لاکچری می تواند قیمت پایین تری را نسبت به خانه ای آپارتمانی داشته باشد. اگر قصد دارید این دسته از خانه ها را خریداری کنید بهترین است مبلغی بین ۲۰ الی ۳۰ میلیارد تومان را کنار گذاشته تا بتوانید در یک محله لاکچری صاحب یک خانه ویلایی شوید.

خانه های لاکچری مشهد چه امکاناتی دارند؟

خانه های لاکچری مشهد چه امکاناتی دارند؟

وقتی می گوییم که خانه ای در محله لاکچری مشهد ساخته می شود یعنی خانه باید دارای امکانات کامل باشد. حال این امکانات چه چیزی هستند؟ در این قسمت مشهد املاک برای شما عزیزان این امکانات را ارائه می دهد. یک خانه در محله لاکچری مشهد دارای نمای ساختمان جذاب، لابی ای فوق العاده، آسانسوری شیک، حیاطی گلکاری شده و جذاب، پشت بام ساخته شده از فضای سبز و آلاچیق، دکوراسیونی بسیار جذاب و مدرن در داخل خانه، پارکینگی اختصاصی برای هر واحد، کارواش، نگهبان و بسیاری از موارد دیگر که در یک ساختمان در محله لاکچری دیده می شود.

چه عواملی در تعیین قیمت خانه در مشهد تاثیرگذار هستند؟

تنها ساختمان نیست که قیمت را تعیین میکند بلکه محله و دیگر موارد پیرامون این موضوع می باشد که تماما بر روی قیمت ساختمان تاثیر دارند. زمانی که ساختمان در محله ای ساخته می شود، این که آیا در گران ترین محله های مشهد است و یا در بالا شهر مشهد بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد‌.

نزدیک بودن این ساختمان به حمل و نقل عمومی، مراکز خرید و دیگر موارد پیرامون این موضوع نیز بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. در کنار این موارد ما نوع مصالح استفاده شده برای خانه و امکانات موجود در ساختمان را نیز داریم که تماما تاثیرات به سزایی بر روی ساختمان مورد نظر دارند.

آیا لاکچری ترین محله های مشهد برای سرمایه گذاری بر روی ملک مناسب هستند؟

خرید و فروش در محله های لاکچری در مشهد همواره رواج دارد و قیمت ها نیز معمولا به سمت بالا رشد دارد پس می توان گفت که خرید و فروش بر روی ساختمان های این منطقه می تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاری باشد و البته این کار زیر نظر بهترین های املاک مانند کارشناسان مشهد املاک باید انجام گیرد تا باعث سود شود، نه ضرر و زیان!

سوالات متداول

سوالات متداول

محله های لاکچری مشهد کدام هستند؟

محله هایی مانند سجاد، هاشمیه، هفت تیر و صیاد شیرازی جزء محله های لاکچری مشهد محسوب می شوند.

بهترین منطقه مشهد برای سرمایه گذاری مسکن کدام مناطق هستند؟

منطقه های لاکچری مشهد بهترین گزینه برای سرمایه گذاری می باشند که شما می توانید آن ها را انتخاب کنید.

مهم ترین عیب در خرید خانه در این منطقه ها چیست؟

این موضوع است که حتی اگر خانه به بدتر شکل نیز ساخته شده باشد اما به دلیل این که در محله لاکچری است قیمت بالایی را به خود اختصاص می دهد.

چه مواردی بر روی قیمت خانه تاثیر می گذارد؟

مواردی هم چون محله، امکانات داخلی و خارجی‌ خانه تماما بر روی قیمت خانه تاثیر دارند.

3.6/5 - (16 امتیاز)

مهسا بنکدار یزدی

تجربیات بسیاری در زمینه املاک به دلیل فعالیت محیطی دارم و این اطلاعات را در قالب مقاله در سایت مشهد املاک در اختیار شما قرار خواهم داد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. دانشجو چطور جز محله های لاکچری قرار میگیره یا نه؟ برای سرمایه گذاری چطور خوب هست با نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا