اطلاعات کاربردی

لیست بهترین مسافرخانه های مشهد به همراه هزینه اقامت و امکانات هر کدام

شهر مشهد همیشه پذیرای تعدادی از مسافران است که برای زیارت حرم امام رضا و دیدن اماکن توریستی و تفریحی وارد آن می شوند. در کنار هتل های بسیاری که در این شهر قرار دارد، مسافر خانه هایی نیز هستند که معمولا قیمت پایین تر و معقولانه تری نسبت به هتل ها و هتل آپارتمان ها دارند. در این مقاله قصد داریم درباره بهترین مسافرخانه های مشهد صحبت کنیم و تعدادی از آن ها را بشناسیم. پس با مشهد املاک همراه باشید.

بهترین مسافرخانه های مشهد کدامند؟

بهترین مسافرخانه های مشهد کدامند؟

همان طور که گفتیم در مشهد تعداد زیادی مسافرخانه وجود دارد این مسافرخانه ‌ها بیشتر در اطراف حرم هستند زیرا کسانی که به مشهد می‌ آیند برای زیارت حرم امام رضا این کار را انجام می‌ دهند و ترجیح می‌ دهند در کنار حرم اسکان کنند. این مسافرخانه ‌ها شرایط مختلفی دارند و امکانات آن ها با یکدیگر متفاوت است. مسافرخانه‌ های که امکانات بیشتری داشته باشند جزو بهترین‌ ها قرار می‌ گیرند. در زیر تعدادی از بهترین مسافرخانه ‌های مشهد را برای شما معرفی می‌ کنیم.

مسافرخانه احسان الرضا

یکی از بهترین مسافرخانه های مشهد، مسافرخانه احسان الرضا است. این مسافرخانه نزدیک حرم امام رضا قرار دارد و امکاناتی مانند گرمایش از کف، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام، آب، برق گاز است. اتاق های این مسافر خانه یک تخته، دو تخته، سه تخته، و وی آی پی است. می توانید در تمام روز های سال این مسافرخانه را رزرو کنید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به مشاور املاک مشهد املاک مراجعه کنید.

مسافرخانه سپیده

یکی دیگر از بهترین مسافرخانه های مشهد، سپیده است. این مسافرخانه بسیار نزدیک به حرم است و فاصله آن تا حرم به صورت پیاده ۵ دقیقه است. مسافرخانه دارای امکاناتی هم چون شوفاژ، سرویس بهداشتی، حمام، کولر گازی و سرویس بهداشتی است. این مسافرخانه در تمام روز های سال آماده پذیرایی از مسافران و زائران است و می توانید آن را رزرو کنید.

مسافرخانه دهکده

مسافر خانه دهکده یکی دیگر از مسافرخانه های خوب مشهد است. این مسافرخانه نزدیک بازار رضا و خیابان ۱۷ شهریور قرار دارد و از آن جا می توان پیاده به حرم رفت. امکانات آن کامل است و حمام، آسانسور، سرویس بهداشتی، آب، برق و گاز دارد و می توان در آن به راحتی ساکن شد. این مسافرخانه در تمام روز های سال مسافر می پذیرد و می توانید از طریق کارشناس های مشهد املاک درباره این موضوع اطلاعات بیشتری به دست آورید.

مسافرخانه تشریفات

از بهترین مسافرخانه های مشهد می توان به تشریفات اشاره کرد. این مسافرخانه مانند سوییت است و بسیار نزدیک به حرم است. اتاق های این مسافرخانه مختلف است و می توانید از بین آن ها اتاق هایی با تمام امکانات رفاهی پیدا کرده و رزرو کنید. تمام این اتاق ها در تمام روز های سال آماده رزرو است و می توانید از طریق کارشناسان مشهد املاک اطلاعات رزرو این اتاق ها را دریافت کنید.

آدرس بهترین مسافرخانه های مشهد

آدرس بهترین مسافرخانه های مشهد

آدرس بهترین مسافرخانه‌ های مشهد را می‌ توان از طریق اینترنت پیدا کرد. معمولا این مسافرخانه‌ ها رزرو اینترنتی دارند و یا خودشان سایت‌ هایی برای رزرو دارند یا این که سایت‌ هایی به صورت واسطه رزرو را برای این مسافرخانه ‌ها انجام می‌ دهند. این سایت‌ ها آدرس آن‌ ها را نیز ارائه می‌ دهند. هم چنین می‌ توان نام مسافرخانه را در موتور جستجوی گوگل نوشت و با جستجوی نام، آدرس آن را در نقشه‌ی گوگل پیدا کرد. همچنین کارشناسان مشهد املاک نیز می ‌توانند آدرس بهترین مسافرخانه‌ های مشهد را در اختیار شما بگذارند.

بهترین مسافرخانه های مشهد چه امکاناتی دارند؟

همان طور که در بالا بیان کردیم بهترین مسافرخانه‌ های مشهد دارای امکانات رفاهی بالا هستند. آن ها مبله هستند و به اندازه‌ تعداد نفرات تخت دارند. حمام اختصاصی دارند و بعضی از آن ها مانند سوئیت هستند، یعنی آشپزخانه و وسایل پخت و پز دارند و هم چنین یخچال نیز دارند. تعدادی از مسافرخانه ‌ها نیز دارای پارکینگ هستند که مسافرانی که با ماشین به مشهد سفر کرده ‌اند می‌ توانند به راحتی به آن ها مراجعه کرده و با خیال راحت شب را در آنجا بگذرانند.

حداقل هزینه اقامت در بهترین مسافرخانه های مشهد چقدر است؟

حداقل هزینه اقامت در بهترین مسافرخانه های مشهد چقدر است؟

حداقل هزینه اقامت در بهترین مسافرخانه های مشهد به عوامل مختلف بستگی دارد. این مسافرخانه ها معمولا امکانات مختلفی دارند، هرچقدر امکانات کم باشد قیمت آن نیز کمتر است. هم چنین اگر مسافرخانه از حرم دور تر باشد قیمت آن نیز کمتر می شود. برای اطلاع از بهترین قیمت مسافرخانه های مشهد می توانید به تیم کارشناسان مشهد املاک مراجعه کنید و اطلاعات لازم را بگیرید.

حداکثر هزینه اقامت در بهترین مسافرخانه های مشهد چقدر است؟

بعضی از مسافر خانه ها در مشهد وجود دارند که امکانات بسیار بالایی دارند. این مسافرخانه ها همان طور که در بالا بیان کردیم این مسافرخانه ها دارای قیمت بالاتری هستند. از حداکثر قیمت این مسافر خانه ها اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما می توانید مانند حداقل قیمت ها با تیم مشهد املاک ارتباط برقرار کرده و از بالاترین قیمت مسافرخانه های مشهد اطلاع پیدا کنید.

رزرو مسافرخانه های مشهد چگونه ممکن می شود؟

رزرو مسافرخانه های مشهد چگونه ممکن می شود؟

برای رزرو مسافرخانه در مشهد می‌ توانید از طریق اینترنت اقدام کنید. بدین صورت که رزرو مسافرخانه ‌های مشهد را در گوگل سرچ کرده و در صفحه نتایج سایت‌ های مرتبط با رزرو برای ما نمایش داده می‌ شود. در این سایت ها می‌ توانید لیست مسافرخانه ‌های خوب مشهد را دیده و تمامی امکانات آن‌ ها را مشاهده کنیم. بعد از آن می‌ توانید مسافرخانه ‌ای که مورد علاقه‌ شما است را رزرو کنید در این رزرو مقداری از پول و یا همه آن را پرداخت کرده و اتاق به نام شما صادر می‌شود. هم چنین می‌ توانید از کارشناس‌ های مشهد املاک نیز در این زمینه کمک بگیرید.

بهترین مسافرخانه های مشهد نزدیک به حرم کدامند؟

در بالا تعدادی از بهترین مسافرخانه‌ های مشهد را معرفی کردیم و دانستیم که بیشتر این مسافرخانه ‌ها نزدیک به حرم قرار دارند. معمولا این مسافرخانه ‌ها در جایی قرار گرفتند که بتوان پیاده نیز به حرم رفت زیرا بیشتر کسانی که به مشهد می‌ آیند. با اتوبوس، قطار یا هواپیما به مشهد آمده‌ اند و یا اینکه جای پارک برای ماشین خود را پیدا نمی ‌کنند. به همین دلیل یکی از بزرگترین مزیت‌ های بهترین مسافرخانه ‌های مشهد این است که در اندازه‌ ای نزدیک به حرم باشد که مسافر بتواند پیاده به حرم برود.

شرایط اقامت در بهترین مسافرخانه های مشهد چیست؟

معمولا مسافرخانه‌ ها شرایط یکسانی برای اقامت دارند. به طور مثال در یک ساعت مشخص باید به آن ها وارد شده و در یک ساعت مشخص باید اتاق را تحویل داده و از مسافرخانه خارج شد. برای تمامی مسافرخانه‌ ها باید کارت ملی در دست داشته باشیم و هم چنین استعمال دخانیات در مسافرخانه ‌ها مجاز نمی‌ باشد. اگر حیوان خانگی داشته باشیم نمی‌ توانیم آن را با خود به مسافرخانه ‌ها ببریم. هم چنین اگر کسی مجرد باشد نمی‌ تواند به صورت گروهی با مجردان دیگری در یک اتاق بماند.می‌ توانید برای اطلاعات بیشتر دربره شرایط مسافرخانه‌ ها با تیم مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید.

اقامت در مسافرخانه چه مزایایی دارد؟

اقامت در مسافرخانه ‌ها مزایای بسیار زیادی دارند. اولین مزایای آن این است که قیمت مسافرخانه نسبت به هتل کمتر است. تعدادی از آن ها شرایط هتل را نیز دارند. هم چنین مسافرخانه فضای صمیمی ‌تری نسبت به هتل دارد و شما بهتر می‌ توانید با مدیریت آن در ارتباط باشید. بیشتر مسافرخانه‌ ها معمولا پارکینگ اختصاصی دارند. پس اگر با اتومبیل مسافرت کرده باشید می‌ توانید جایی بر روی ماشین خود نیز داشته باشید. هم چنین بعضی از مسافرخانه ‌ها مانند سوئیت هستند و تمامی وسایل را برای یک زندگی دارند.

اقامت در مسافرخانه چه معایبی دارد؟

اقامت در مسافرخانه چه معایبی دارد؟

اگر می‌ خواهیم در یک مسافرخانه اقامت کنیم نباید این انتظار را داشته باشیم که مسافرخانه امکاناتی شبیه به هتل داشته باشد. یعنی معمولا بیشتر مسافرخانه‌ ها رستوران ندارند این بدین معنا است که هزینه‌ غذا برای اقامت در یک مسافرخانه بر عهده‌ خود مسافر است و باید آن را بیرون مصرف کند یا اینکه در آشپزخانه اتاق خود آن را درست کند. هم چنین ممکن است فضای مسافرخانه ‌ها بسیار کوچکتر از هتل باشد و این برای کسانی که دوست دارند در فضای بزرگتر و اختصاصی اقامت داشته باشند یک عیب به حساب می‌ آید. هم چنین ممکن است بعضی از مسافرخانه ‌ها که چند طبقه هستند آسانسور نداشته باشند. برای اطلاع از شرایط اقامت در مسافرخانه‌ ها می‌ توانید با کارشناسان مشهد املاک تماس بگیرید.

عکس بهترین مسافرخانه های مشهد را در کجا مشاهده کنیم؟

برای دیدن عکس مسافرخانه های مشهد می توانیم به اینترنت مراجعه کنیم. سایت هایی در این زمینه وجود دارند که همان طور که گفتیم از مسافرخانه ها اطلاعات ارائه می دهند و یا اینکه شرایط رزرو را برای ما فراهم می کنند. این سایت ها معمولا عکس هایی را نیز از این مسافر خانه ها به اشتراک می گذارند. می توانید در موتور جستجوی گوگل نام مسافرخانه مربوطه یا به طور کلی مسافرخانه های مشهد را جستجو کرده و عکس های آن ها را به صورت کلی در قسمت تصاویر مشاهده کنید.

سوالات متداول

مسافرخانه های قدیمی مشهد بیشتر در کدام منطقه قرار دارند؟

معمولا بیشتر مسافرخانه های قدیمی مشهد در منطقه نزدیک به حرم قرار دارند.

مسافرخانه ارزان مشهد چه امکاناتی دارد؟

معمولا مسافرخانه های ارزان در مشهد فقط شرایط اولیه اسکان را مانند آب، برق و گاز دارند و ممکن است تختی نیز برای خوابیدن داشته باشند. ممکن است سرویس بهداشتی یا حمام در این مسافرخانه ها مشترک باشند.

قیمت مسافرخانه در مشهد سال ۱۴۰۰ را از کجا بدانیم؟

قیمت مسافرخانه در سال 1400 را می توانیم از طریق اینترنت پیدا کنیم. هم چنین کارشناسان مشهد املاک نیز آماده پاسخگویی به ما هستند.

آیا رزرو آنلاین مسافرخانه در مشهد پرداخت هزینه نیز دارد؟

برای رزرو آنلاین باید تمام یا قسمتی از هزینه را برای مسافرخانه پرداخت کرد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا