راهنمای املاک مشهد

راهنمای خرید خانه در مسکن مهر شاندیز با دید سرمایه گذاری

شاندیز یکی از منطقه های اطراف شهر مشهد است. این منطقه دارای آب و هوای بسیار مطبوعی است که بسیاری از افراد آخر هفته های خود را در این منطقه سپری می کنند. در این منطقه تعداد زیادی خانه های مسکن مهر ایجاد شده است. در این مطلب قصد داریم در مورد خرید خانه در مسکن مهر شاندیز اطلاعاتی را برای شما بیان کنیم.

مسکن مهر شاندیز در کدام محله این شهر قرار دارد؟

مسکن مهر شاندیز در کدام محله این شهر قرار دارد؟

مسکن مهر شاندیز در شاندیز و در خیابان بزرگمهر ۱/۱ قرار گرفته است. این ساختمان ها در موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی قرار گرفته اند و به بسیاری از مراکز و فروشگاه ها نزدیک هستند. جایگاه CNG شاندیز و اسکیت روی یخ مرکز خرید پدیده شاندیز و هایپرمارکت مهر و رستوران شایان شاندیز و فروشگاه فامیلی از مهم ترین مراکزی هستند که در نزدیکی این آپارتمان ها قرار دارند. هتل پدیده، راج بریانی و سفارت انگلستان از دیگر مکان های نزدیک ساختمان مسکن مهر هستند. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سایت، مسکن مهر شاندیز دیوار مراجعه نمایید.

متراژ واحد های مسکن مهر شاندیز چقدر است؟

مسکن مهر شاندیز متراژ های بسیار متفاوتی دارد. در شاندیز حدود 2 هزار و 300 عدد خانه مسکن مهری وجود دارد و متراژ آن ها از 60 متر شروع شده است و تا 90 متر و 100 متر و 127 متر نیز افزایش پیدا می کند. بهتر است بدانید که افراد زیادی در این منطقهسکونت ندارند و بسیاری از خدماتیکه به مردم این سایت ارائه می شود، به صورت موقتی است و خدماتی مانند مدارس، خدمات بهداشتی و درمانی به صورت بسیار محدود در این منطقه وجود دارد. بهتر است برای رهن و اجاره مسکن مهر شاندیز با گروه مشهد املاک تماس گرفته و از آن ها مشورت بگیرید.

قیمت مسکن مهر شاندیز برای خرید چقدر می باشد؟

قیمت مسکن مهر شاندیز برای خرید چقدر می باشد؟

قیمت خانه های مسکن مهر به عوامل مختلفی بستگی دارد. متراژ مهم ترین عامل در قیمت گذاری می باشد و پس از آن، لوکیشن، امکاناتی مانند آسانسور، انباری و … در تعیین قیمت بسیار اهمیت دارند. خانه های 95 متری که دارای 2 اتاق خواب هستند و در سال 1395 ساخته شده اند، به قیمت 600 میلیون تومان به فروش می رسند. خانه های 95 متری به همان امکانات اما سال ساخت 1396، به همان قیمت یعنی 600 میلیون تومان به فروش می رسد. خانه های 105 متری که دارای 2 اتاق خواب هستند و در سال 1397 ساخته شده اند، با قیمت 700 میلیون تومان فروخته می شوند.

قیمت تعیین شده برای خانه های 98 متری، که دارای 2 اتاق خواب هستند و در سال 1396 ساخته شده اند، 530 میلیون تومان می باشند. خانه های 95 متری، دارای 2 اتاق خواب، که در سال 1397 ساخته شده اند، قیمت 690 میلیون تومان برای فروش آن ها در نظر گرفته شده است. خانه های 127 متری با 3 اتاق خواب که در سال 1393 ساخته شده اند، به قیمت 750 میلیون تومان فروخته می شوند. خانه های 83 متری با یک اتاق خواب و سال ساخت 1395، با قیمت 550 میلیون تومان فروخته می شوند. به طور کلی برای هر متر از این خانه ها حدود 6 الی 7 میلیون تومان قیمت تعیین کرده اند و تمامی خانه های این مسکن ها، با قیمتی کم تر از 1 میلیارد تومان به فروش می رسند.

آیا خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است؟

آیا خرید این خانه ها با وام امکان پذیر است؟

خرید خانه های وام دار در مسکن مهر شاندیز ممکن می باشند. بسیاری از افراد نمی توانند وام مسکن را دریافت کنند به همین دلیل از خانه های وام دار استقبال زیادی می کنند. اما خرید این گونه از خانه ها دارای خطراتی می باشد. خانه وام دار، به خانه ای گفته می شود که صاحب خانه به وسیله سند خانه وامی تهیه کرده است و سند به عنوان وثیقه در رهن بانک قرار دارد. مهم ترین و بزرگ ترین مشکل در خرید این نوع از خانه ها، در دسترس نبودن سند است که این بدان معناست که صاحب خانه نمی تواند سند را به نام مالک جدید بزند.

اما افراد زیادی این گونه از خانه ها را ترجیح می دهند که دلیل آن کم شدن، از مبلغ کلی است. به این صورت که مثلا از مبلغ وام پرداختی، 50 میلیون تومان دیگر باقی مانده است و قیمت کلی خانه 300 میلیون می باشد. در این صورت صاحب خانه ملک خود را به قیمت 250 می فروشد و مالک جدید باید 50 میلیون تومان را در زمان های تعیین شده به بانک پرداخت کند و در نهایت مبلغ پرداختی که باید یک جا پرداخت شود، 250 میلیون است. بسیاری از افراد این خانه ها را خریداری می کنند اما سند این خانه تا به اتمام رسیدن وام، در گرو بانک باقی می ماند که ممکن است برای صاحب خانه جدید، مشکلاتی را به وجود آورد.

عکس این خانه ها را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس این خانه ها را در کجا مشاهده کنیم؟

برای مشاهده کردن عکس خانه های مسکن مهر شاندیز راه های مختلفی وجود دارد. می توان به اینترنت مراجعه کرده و نام این خانه ها را در مرورگر گوگل نوشته و جست و جو نمایید. با انجام این کار تصاویر زیادی از این خانه ها پیدا می شود که می توان آن ها را ذخیره و دانلود کرد. در سایت های املاک به خصوص در سایت مشهد املاک، تصاویری از این خانه به اشتراک گذاشته شده اند که با مراجعه به آن ها می توان این تصاویر را مشاهده کرد. در سایت اصلی مسکن مهر هم تصاویر زیادی از این گونه خانه ها منتشر می شد که با مراجعه کردن به این وب سایت، می توان آن ها را تماشا کرد.

شرایط خرید خانه در مسکن مهر شاندیز چیست؟

چندین سال است که خرید و فروش مسکن مهر آزاد شده است و افراد می توانند به راحتی صاحب یکی از آن ها شوند. برای خرید خانه های مسکن مهر بهتر است به مورادی که بیان می کنیم دقت داشته باشید، در ابتدا در قرارداد پیش‌فروش یا صورت جلسه تخصیص واحد، نام پروژه، بلوک، طبقه و واحد تعیین و حتما قید شده باشد. واحدی که برای خرید و یا فرو در نظر گرفته اید باید حتما مرحله سفت کاری را به اتمام رسانده باشد. پروژه‌ای که واحد در آن قرار دارد، قابلیت دریافت وام و تسهیلات و اخذ دفترچه اقساط را داشته باشد. با رعایت این موارد، می توان از هر گونه کلاهبرداری مصون ماند. فاصله مسکن مهر شاندیز تا مشهد حدود 20دقیقه الی نیم ساعت با اتومبیل شخصی می باشد.

این خانه ها چه سالی ساخته شدند؟

این خانه ها چه سالی ساخته شدند؟

خانه های مسکن مهر شاندیز در سال 1383 احداث شد. اما هنوز برخی از واحد های آن تکمیل نشده است و به صورت نیمه کاره رها شده اند. آدرس مسکن مهر شاندیز را در ابتدای متن برای شما بازگو کرده ایم و می توانید با مراجعه به این آدرس، از سن بنا و نوع ساخت آن ها مطلع شوید.

قیمت مسکن مهر شاندیز در مقایسه با مسکن مهر مشهد چگونه است؟

قیمت مسکن مهر در شاندیز بسیار مناسب تر از مسکن مهر در مشهد است. در مشهد خانه مسکن مهری به متراژ 90 متر و دارای 2 اتاق خواب، با قیمتی بیش از 1 میلیارد تومان به فروش می رسد اما خانه های مسکن مهر در شاندیز کم تر از 1 میلیارد تومان به فروش می رسند.

خرید این خانه ها چه مزایایی دارد؟

خرید خانه های مسکن مهر شاندیز مزایای زیادی دارد. این خانه ها در حال رشد هستند و در منطقه ای قرار دارند که به سرعت در حال افزایش جمعیت است و می توان به آینده آن امیدوار بود. قیمت این خانه بسیار مناسب هستند و به راحتی می توان صاحب خانه شد. در این منطقه آب و هوای بسیار خنکی وجود دارد و آلودگی هوا در این منطقه بسیار کم تر از شهر مشهد است.

معایب خرید خانه در مسکن مهر شاندیز

معایب خرید خانه در مسکن مهر شاندیز

از معایب خانه های این منطقه، می توان به دور بودن از مرکز شهر اشاره کرد. افرادی که باید به صورت روزانه به مرکز شهر مشهد مراجعه نمایند، هر روز باید مسیر بسیار طولانی را طی کنند تا بتوانند به مقصد خود برسند. آخر هفته ها جمعیت زیادی از مردم به سمت این مناطق روانه می شوند و تردد برای اهالی ای منطقه بسیار مشکل می شود. در آخر هفته، ترافیک و آلودگی صوتی زیادی در نزدیکی این آپارتمان ها به وجود می آید که ممکن است افراد خانواده را آزار دهد. دیوار املاک شاندیز مشهد تعداد بسیار زیادی از خانه های این منطقه را برای فروش و یا رهن و اجاره آگهی کرده است. می توانید با مراجعه کردن به این پلتفرم، از قیمت های دقیق آن ها مطلع شد و البته تصاویر این خانه ها را در آن مشاهده کرد.

سوالات متداول

آیا خرید خانه در مسکن مهر شاندیز سودمند است؟

خرید خانه در مسکن مهر شاندیز بسیار سودمند است چرا که این منطقه در حال رشد است و ساکنان این منطقه در حال افزایش می باشند.

یکی از مهم ترین مشکل های خرید خانه در مسکن مهر شاندیز چیست؟

مهم ترین مشکل در خرید خانه در مسکن مهر شاندیز نبود امکانات کافی درمانی و مدارس می باشد.

خرید خانه در مسکن مهر شاندیز با چه مبلغی ممکن می شود؟

خرید خانه در مسکن مهر شاندیز با مبلغی کم تر از یک میلیارد تومان ممکن می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا