راهنمای املاک مشهد

مشاوره رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز به همراه بررسی قیمت ها

در ادامه در مورد رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز صحبت خواهیم کرد. در رابطه با آب و هوای آن می توان گفت آب و هوای شاندیز معتدل و مرطوب است و نکته جالب اینجاست که با این که این شهرستان دیدنی فاصله زیادی تا شهر بزرگ مشهد ندارد، اما از نظر آب و هوایی تفاوت زیادی با آن دارد. همچنین در رابطه با زیبایی های این شهرستان می توان گفت شاندیز رودخانه های دائمی و فصلی بسیاری دارد که باعث می‌شوند گونه‌های متفاوتی از گیاهان و درختان در آنجا وجود داشته باشد و رشد کند.

همینطور این شهرستان بسیار سرسبز است به شکلی که پر از درختان کهنسال و سبز می باشد که سالیان سال به آن رنگ و نشاط بخشیده است. در شمال این شهر، دهستان میان ولایت واقع شده است و هم چنین در قسمت جنوب هم با شهرستان نیشابور مجاورت دارد. شهر شاندیز از شرق به شهرستان زیبای طرقبه و از غرب نیز در مجاورت گلمکان در شهرستان گلبهار قرار گرفته است. شهر شاندیز فاصله زیادی با مشهد ندارد اما با این حال، این فاصله بستگی به موقعیت شما در شهر مشهد دارد به طور کلی می توان گفت برای رفتن به شهر شاندیز باید به بزرگراه وکیل آباد بروید و پس از آن که مسافتی را طی کردید، به دو راهی خواهید رسید که در سمت چپ طرقبه و در سمت راست شما شاندیز قرار دارد. به طور کلی این مسیر می تواند حدود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه طول بکشد.

اما در صورت وجود ترافیک، زمان رفتن به شهر زیبای شاندیز می تواند بیش تر از این هم باشد. هم چنین می توان با کمک وسایل نقلیه عمومی مثل مترو به شهر جذاب و دیدنی شاندیز بروید و از ترافیک های همیشگی بلوار وکیل آباد گذر کنید. در رابطه با تاریخچه این شهر زیبا هم باید بدانید که این شهر در ابتدا با نام های شاه دژ، شاهان دژ و شاه دیز نیز شناخته می شد و همین طور در ابتدا یک روستای کوچک بوده است که به مرور زمان گسترش یافته و به شهری بزرگ تر تبدیل شده است. در حال حاضر طبق آماری که از سال ۱۳۹۵ داریم این شهر حدود ۳۸ هزار نفر جمعیت دارد که در آن سکونت دارند.

در شهر شاندیز زیر نظر مسکن مهر مشهد، حدود ۲ هزار و ۳۰۰ مسکن مهر وجود دارد و قیمت هر متر مربع آن ها حدود ۶ تا ۷ میلیون تومان می باشد اما به طور کلی باید گفت قیمت کل یک واحد مسکونی در این شهر به طور معمول زیر یک میلیارد تومان است. اما نکته قابل توجه اینجاست که در سایت مسکن مهر امکانات سکونتی آن چنان رضایت بخشی وجود ندارد و خدمات شهری که به ساکنان مسکن مهر ارائه شده است نیز رضایت بخش نیستند.

این مکان در کنار مزایایی که دارد دارای معایبی نیز می باشد. به طور مثال با اینکه آب و هوای این شهر ستان و همین طور مناظر آن بسیار زیبا تر و بهتر از شهر مشهد است، اما امکانات آن نیز به مراتب کمتر می باشد. در ادامه این متن هر گونه اطلاعاتی در رابطه با شهر شاندیز و زندگی در آن و همچنین اطلاعاتی درباره اجاره روزانه خانه در شاندیز مشهد در اختیار شما قرار گرفته است؛ پس در صورتی که قصد زندگی در این مکان را دارید به شما پیشنهاد می شود این متن را تا انتها بخوانید.

امکان رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز وجود دارد؟

امکان رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز وجود دارد؟

امکان رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز وجود دارد اما رهن و اجاره آنها به آسانی نیست. اگر شما قصد انجام این کار را دارید لازم است بدانید که در سایت های مربوط به مسکن مهر شاندیز امکانات سکونتی زیادی وجود ندارد و خدمات شهری که به ساکنان آنها ارائه شده رضایت بخش نیست و بسیاری از افراد از این موضوع شکایت دارند. با این حال بسیاری از افرادی که ساکن آنجا هستند نیز از آن ها رضایت داشته و نسبت به خدمات شهری شکایتی ندارند. در حال حاضر نیز اگر قصد رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز را دارید می توانید از طریق سایت مسکن مهر از هزینه ها و متراژ آنها مطلع شوید و در صورت تمایل برای رهن و اجاره اقدام کنید. در اینجا لازم است بدانید که یکی از بهترین منابع برای اطلاع یافتن از ویژگی هایی همچون قیمت متراژ و محل قرارگیری این مسکن ها، اپلیکیشن دیوار می باشد در این نرم افزار اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار داده شده است در صورتی که این اپلیکیشن را نصب کنید و وارد آن شوید می توانید با سرچ کردن ویژگی هایی که مد نظر دارید به بهترین نتیجه برسید.

هزینه رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز چقدر است؟

در حال حاضر تقریبا همه افراد به اینترنت دسترسی دارند اگر شما هم به اینترنت و فضای مجازی دسترسی دارید می توانید با جست و جو کردن هزینه ها و متراژ این مساکن از آنها مطلع شوید به طوری که برای اطلاع از قیمت مسکن مهر شاندیز مشهد می توانید به سایت های مربوط به مسکن مهر شاندیز مراجعه کنید و یا اگر به اینترنت و فضای مجازی دسترسی ندارید می توانید به بهضی املاک های اطراف آن ها مراجعه کنید تا اطلاعات مدنظر را در رابطه با رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز بدست بیاورید.

قیمت رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز در مقایسه با مشهد چگونه است؟

قیمت رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز در مقایسه با مشهد چگونه است؟

همان طور که انتظار می رود قیمت رهن و اجاره خانه در کلان شهر ها نسبت به شهر های کوچک تر، بیشتر می باشد. از آنجایی که امکانات شهری در شهرهای بزرگ تر و کلان شهرها بیشتر است، انتظار می رود که قیمت خانه ها نیز در این شهرها بیشتر باشد. با این وجود بسیاری از افراد به دلیل آب و هوای بهتر در شهرهای کوچک تر این شهرها را به شهرهای بزرگ همچون مشهد ترجیح می دهند تا از هوای آلوده شهر های بزرگ دور بمانند و در مکانی سالم تر زندگی کنند.

مزایای اجاره خانه در این شهرستان چیست؟

همانطور که اجاره خانه در این شهرستان دارای معایبی است، اما در کنار این معایب مزایای بسیاری نیز وجود دارد؛ به طوری که آب و هوای شهر شاندیز بسیار بهتر از شهر های بزرگ تر همچون مشهد می باشد و با توجه به طبیعت سرسبز، پوشش گیاهی، آب و هوای معتدل، درختان انبوه، رودخانه ها و … بسیاری از افراد اجاره ی خانه و زندگی در این شهرستان را به اماکن دیگر ترجیح می دهند. در رابطه با رهن و اجاره در شاندیز نیز خوب است بدانید که هزینه اجاره در این مکان کمتر و قابل قبول تر نسبت به بعضی مناطق مشهد می باشد.

اجاره خانه در این شهرستان چه معایبی دارد؟

اجاره خانه در این شهرستان چه معایبی دارد؟

همه کسانی که نسبت به شهرستان زیبای شاندیز شناخت دارند می دانند که این شهرستان از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است و همچنین این شهر بسیار زیبا می باشد اما این شهر امکانات سکونتی رضایت بخشی ندارد و علاوه بر آن، خدمات شهری که در اختیار ساکنان آن قرار گرفته است نیز چندان شرایط خوبی ندارد به طوری که این شهر از نظر خدمات درمانی، شهری و یا مدارس و اماکن آموزشی ضعف هایی دارد.

مسکن مهر شاندیز در کدام ناحیه قرار دارد؟

برای اینکه بدانید مسکن مهر شاندیز در کدام ناحیه قرار دارد باید بگوییم این مکان در شاندیز و در خیابان بزرگمهر ۱/۱ قرار دارد. هم چنین باید بدانید که مسکن مهر شاندیز در نزدیکی اماکنی هم چون اسکیت روی یخ مرکز خرید پدیده شاندیز، جایگاه سی ان جی، هایپر مارکت مهر، رستوران شایان شاندیز و همین طور فروشگاه فامیلی قرار دارد. در صورتی که قصد دارید به طور دقیق تر از مکانی که مسکن مهر در آن واقع شده است با خبر شوید می توانید به نرم افزار هایی همچون نشان و نقشه همراه مراجعه کنید.

متراژ این خانه ها چقدر است؟

متراژ این خانه ها چقدر است؟

این خانه ها دارای متراژ های متفاوتی می باشد اما اگر بخواهید اطلاعات جزئی تری در رابطه با متراژ آن ها داشته باشید باید گفت متراژ این خانه ها از حدود ۸۵ ، ۹۵ تا ۱۰۵ و ۱۲۷ متر می باشد که یک خوابه تا سه خوابه هستند‌. این خانه ها ساخت سال های ۹۳ تا ۹۷ می‌باشند.

آیا امکان دریافت مشاوره برای رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز وجود دارد؟

برای داشتن اطلاعات بیشتر در رابطه با این خانه ها می توانید مشاورین املاک مراجعه کنید. به طوری که اگر قصد رهن و اجاره آپارتمان مسکن مهر شاندیز را داشته باشید می توانید با مشاورین مشهد املاک صحبت کنید و بهترین اطلاعات را از آنها دریافت کنید. با این وجود دیگر سوال بی جوابی در رابطه با این خانه ها برای شما باقی نمی ماند.

آگهی رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز

همین طور که پیش از این هم در این متن خواندید آگهی هایی در رابطه با رهن و اجاره خانه در مسکن مهر در اپلیکیشن دیوار وجود دارد که شما می توانید با جست و جو کردن ویژگی های مد نظر خود، خانه متناسب با شرایط و خواسته هایتان پیدا کنید.

آگهی رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز

سوالات متداول

قیمت مسکن مهر شاندیز مشهد چقدر است؟

قیمت این مسکن ها به ازای هر متر مربع حدود ۲ تا ۷ میلیون تومان است.

رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز چه مزایایی دارد؟

رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز و زندگی در این شهر مزایای زیادی دارد که یکی از آنها آب و هوای خوب آن است.

از چه طریق می توان به اطلاعات مربوط به رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز دسترسی پیدا کرد؟

با کمک اپلیکیشن دیوار و یا سایت ها و مشاورین املاک می توان به اطلاعاتی درباره رهن و اجاره خانه در مسکن مهر شاندیز دسترسی پیدا کرد.

2/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا