راهنمای املاک مشهد

اجاره دفتر کار در گلبهار به صورت روزانه و ماهانه با بهترین امکانات

گلبهار شهرکی جدید در نزدیکی شهر مشهد است. این شهر به سرعت در حال توسعه و پیشرفت می باشد. افراد زیادی از شهر های دور و نزدیک به گلبهار می آیند و در آن جا به زندگی و کسب و کار مشغول می شوند. در این مطلب در مشهد املاک می خواهیم در مورد دفتر کار گلبهار و هزینه آن اطلاعاتی را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

چگونه در گلبهار دفتر کار پیدا کنیم؟

چگونه در گلبهار دفتر کار پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن دفتر های کار در گلبهار می توان نرم افزار دیوار مشهد و سایر نرم افزار های مربوط به این مورد را نصب کرد. سپس در قسمت فیلتر این نرم افزار مورد خود را علامت زده و تمام شرایط خود را مانند مبلغ و متراژ و منطقه را وارد کرده و سپس جست و جو نمایید. با انجام این مراحل تعداد زیادی دفتر کار در گلبهار پیدا می شوند که با شرایط شما هماهنگی دارند. در روش دیگر می توان با سایت مشهد املاک تماس گرفت و در مورد دفتر های کاری که در گلبهار وجود دارند اطلاعاتی را به دست آورد و سپس برای اجاره یا خرید آن ها اقدام کرد.

آیا امکان رزرو دفتر کار اشتراکی در این شهر وجود دارد؟

افرادی که همیشه و یا موقت به صورت دور کاری، کار های خود را انجام می دهند نیاز به دفتر کار دارند. حال ممکن است برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه از دفتر کار اشتراکی استفاده کنند. در این دفتر های کار امکاناتی مانند سیستم کامپیوتر، پرینتر، وای فای و آشپزخانه و سرویس بهداشتی و غیره وجود دارد که به صورت اشتراکی استفاده می شوند. در بعضی از این دفتر های اشتراکی بر روی هر میز یک سیستم قرار داده اند تا افراد بتوانند بدون اتلاف وقت کار خود را انجام بدهند.

کار آفرین ها و استارت آپ ها و افراد خویش فرما و غیره بیش ترین افرادی هستند که از این دفاتر استفاده می کنند. کار کردن در فضا های اشتراکی می تواند به روابط عمومی افراد کمک کند و علاوه بر آن افراد می توانند در کار ها به یک دیگر کمک کرده و یا مشورت بدهند. در گلبهار نیز تعدادی دفتر کار اشتراکی ایجاد شده است که برای اطلاعات بیش تر در مورد این مکان ها می توان با شماره هایی که در این سایت قرار داده ایم، تماس بگیرید.

هزینه دفتر کار اشتراکی در گلبهار چقدر است؟

هزینه دفتر کار اشتراکی در گلبهار چقدر است؟

هزینه دفتر کار اشراکی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ممکن است در یک دفتر کار اشتراکی تلفن، کامپیوتر و امکانات کم تری استفاده شده باشد که مسلما هزینه این مکان ها کم هستند اما در برخی از دفتر کار های اشتراکی امکانات بسیاری استفاده شده است و علاوه بر آن ها کافی شاپ و سالنی برای برگزاری جلسات، اتاق بازی و استراحت، کتابخانه و غیره تهیه شده اند که با توجه به این خدمات مبالغ بیش تری به عنوان هزینه از افراد دریافت می شود.

اما با تمام این موارد دفتر کار اشتراکی نسبت به دفتر کار خصوصی هزینه بسیار کم تری را استفاده می کند زیرا برای ایجاد یک دفتر کار اختصاصی علاوه بر اجاره و یا خرید یک دفتر باید هزینه کافی برای تهیه لوازم دفتر نیز موجود باشد که مبلغ بسیار هنگفتی می شود. پس استفاده از دفتر کار اشتراکی بسیار مناسب تر می باشد. در گلبهار نیز هزینه این دفتر ها با توجه به خدماتی که ارائه می شود متفاوت می باشد.

آیا می توان برای خرید یا اجاره دفتر کار در این شهر مشاوره دریافت کرد؟

افرادی که قصد اجاره کردن دفتر کار در شهرک گلبهار مشهد را دارند می توانند با گروه مشهد املاک تماس بگیرند و از آن ها مشورت بگیرند. این گروه همیشه در حال تلاش است تا بهترین راهنمایی و مشاوره ها را از طریق کارشناسان خود به مردم ارائه کند. مشهد املاک سابقه درخشانی در زمینه املاک دارد و بهترین مشاوره املاک را گرد هم آورده است تا بتواند خدمات خود را به درستی ارائه کند. شما می توانید با مشورت گرفتن از این گروه با خیالی آسوده دفتر مورد نظر خود را در مدت بسیار کوتاهی پیدا کرده و کار و فعالیت خود را آغاز نمایید. دفتر کار اشتراکی گلبهار نسبت به دفتر کار اختصاصی بسیار ارزان قیمت تر است.

هزینه اجاره دفتر در این شهر چقدر است؟

هزینه اجاره دفتر در این شهر چقدر است؟

هزینه اجاره دفتر در گلبهار به عواملی مانند آدرس و منطقه و امکانات آن بستگی دارد. دفتر کاری در بلوار عطار گلبهار وجود دارد که 400 متر مربع زیر بنا دارد و دارای یک اتاق می باشد و در سال 1400 ساخته شده است. برای اجاره کردن این دفتر 400 میلیون تومان به عنوان ودیعه و ماهیانه 100 هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده است. این مکان دارای سرویس بهداشتی، آشپزخانه و دفتر اداری و … می باشد. دفتر کار دیگری با 105 متر زیر بنا و 2 اتاق خواب که در سال 1390 ایجاد شده است را با مبلغ 100 میلیون تومان رهن و 4 میلیون و 500 هزار تومان اجاره واگذار می کنند. همان طور که مشاهده می کنید قیمت مشخصی برای این دفتر ها وجود ندارد.

هزینه خرید دفتر در این شهر چقدر است؟

دفتر کاری در گلبهار که در بلوار استقلال قرار دارد برای فروش گذاشته اند. این دفتر در سال 1401 ساخته شده است و 60 متر می باشد. دارای 2 اتاق می باشد و آسانسور و انباری و پارکینگ نیز دارد. برای خرید این مکان قیمت 1 میلیارد و 650 میلیون تومان را در نظر گرفته اند. دفتر کار دیگری که در میدان اصلی گلبهار یعنی در میدان پرند قرار دارد را هم برای فروش گذاشته اند. این مکان 50 متر می باشد و دارای پارکینگ و آسانسور است. سن این بنا 2 سال است و قیمتی که بر روی آن گذاشته اند 1 میلیارد و 650 میلیون تومان است.

در منطقه دیگر در گلبهار دفتر کاری را با تمام امکانات عالی مانند آسانسور، پارکینگ، آبدار خانه و سرویس بهداشتی و دو اتاق و تراس نورگیر که دارای سند شش دانگ هم می باشد، برای فروش آگهی کرده اند. این ملک 43 متر است و در بلوار ستقلال قرار دارد. قیمتی که مالک بر روی این ملک گذاشته است، 1 میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد. همان طور که مشاهده می کنید قیمت خرید دفتر کار بسیار بالا می باشد اما نسبت به قیمت دفتر کار های موجود در مشهد بسیار مناسب تر هستند. برای اطلاع از قیمت رهن و اجاره دفتر کار اداری در بلوار استقلال گلبهار می توان به املاک دیوار مراجعه کرد.

آگهی برای دفتر کار گلبهار

آگهی برای دفتر کار گلبهار

دفتر های کار در گلبهار را به صورت آگهی هایی در نرم افزار های مختلف منتشر می کنند. در این نرم افزار ها مشخصات کامل دفتر کار را مانند متراژ، تعداد اتاق ها، امکاناتی مانند انباری و آسانسور و پارکینگ را درج می کنند. در انتها نیز آدرس دقیق دفتر را نوشته و تعدادی از عکس های این مکان را در این آگهی قرار می دهند. به این ترتیب افرادی که به دنبال دفتر کار هستند با دیدن تصاویر و مطالعه مشخصات دفتر کار با شماره هایی که در آگهی ثبت شده است تماس گرفته و در مورد قرار داد آن صحبت می کند. البته هنوز هم مانند گذشته آگهی هایی از دفتر کار را در روزنامه ها نیز منتشر می کنند. خرید و فروش دفترکار در گلبهار از طریق گروه مشهد املاک بسیار آسان می شود.

هزینه خرید دفتر کاری در این شهر در مقایسه با مشهد چگونه است؟

هما طور که در متن گفتیم خرید دفتر کار در مشهد قیمت های بسیار بالا تری نسبت به دفتر کار های گلبهار دارد. برای مثال دفتر کاری را در مشهد و در بلوار احمد آباد برای فروش گذاشته اند. این دفتر کار 63 متر زیر بنا دارد و در سال 1400 ساخته شده است. دارای 2 اتاق می باشد و آسانسور، انباری و پارکینگ هم دارد. مبلغی که برای فروش این ملک تعیین کرده اند 3 میلیارد تومان می باشد. یک دفتر کار اداری در بلوار اقبال لاهوری مشهد نیز برای فروش آگهی شده است. این دفتر 79 متر است و 3 اتاق دارد. این ملک را در سال 1390 ساخته اند و در طبقه 4 قرار دارد و تنها امکانات آن داشتن آسانسور است. برای خرید این ملک، باید مبلغ 2 میلیارد و 180 میلیون تومان را پرداخت کرد.

هزینه اجاره دفتر کاری در این شهر در مقایسه با مشهد چگونه است؟

هزینه اجاره دفتر کاری در این شهر در مقایسه با مشهد چگونه است؟

در مشهد برای اجاره کردن دفتر کاری در بلوار چمران که دارای 160 متر زیر بنا، دو اتاق خواب و آسانسور و پارکینگ است باید مبلغ 100 میلیون تومان به عنوان ودیعه و ماهیانه 15 میلیون جاره پرداخت کرد. رهن و اجاره دفتر کاری دیگری در بلوار الهیه مشهد که 75 متر است و هیچ اتاقی ندارد، 100 میلیون تومان به عنوان رهن و ماهیانه 9 میلیون تومان اجاره باید پرداخت کرد. اما اجاره کردن دفتر کار در گلبهار قیمت های بسیار کم تری دارد و به صرفه تر است. رهن و اجاره دفترکار و انواع واحد اداری در گلبهار بسیار مناسب تر از شهر مشهد می باشد.

سوالات متداول

اجاره کردن دفتر کار گلبهار بهتر است یا اجاره کردن دفتر کار در مشهد؟

اجاره کردن دفتر کار گلبهار هزینه بسیار کم تری می طلبد و به صرفه تر می باشد.

دفتر کار گلبهار چه مزیت هایی دارد؟

دفتر کار گلبهار نسبت به دفتر کار در مشهد نوساز تر و شیک تر هستند و قیمت پایین تری دارند و در هر سال مبلغ کم تری به اجاره آن افزوده می شود.

برای پیدا کردن دفتر کار گلبهار چگونه باید عمل کرد؟

برای پیدا کردن دفتر کار گلبهار می توان از برنامه شیپور و دیوار استفاده کرد و یا از گروه مشهد ملاک در این زمینه راهنمایی و کمک گرفت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا