اطلاعات کاربردی

دفتر کار اشتراکی چیست؟ | لیست دفتر کار اشتراکی در شهرهای مختلف + بررسی امکانات

امروزه مراکز اداری بسیار زیادی بنا شده اند که افراد با توجه به فعالیت خود در حوزه های مختلف می توانند در این مراکز به فعالیت بپردازند. دفتر کار اشتراکی یکی از مراکزی است که افراد می‌ توانند به صورت گروهی با یک دیگر فعالیت‌ های مختلفی را انجام دهند و یکی از مزیت هایی که این دفاتر دارد این است که افراد می‌ توانند تعامل های گروهی را داشته باشند و با یکدیگر در ارتباط باشند. این دفاتر در شهرهای مختلفی قرار گرفته است که در هر کدام از این شهرها برای کارهای مختلفی این دفاتر بنا شده اند.

در این مراکز دیوار هایی بین افراد وجود ندارد و همه آن ها می توانند بر سر چندین میز و همچنین یک میز بزرگ بنشیند و به فعالیت‌ های خود بپردازند. فضای کار اشتراکی روزانه می‌ تواند به اجتماعی شدن و همچنین افزایش اعتماد به نفس هر کدام از افراد مختلف کمک کند زیرا افراد با یکدیگر در تعامل هستند و می‌ توانند در حین کار با یکدیگر گفتگو انجام دهند. در برخی از این مراکز افرادی به عنوان سرپرست گروه انتخاب می شوند که بر روی فعالیت دیگر اعضای گروه نظارت می کنند و امکان دارد که فعالیت های افراد مختلف در یک گروه به یکدیگر مرتبط نباشد اما در یک فضای کار اشتراکی فعالیت کنند.

منظور از دفتر کار اشتراکی چیست؟

منظور از دفتر کار اشتراکی چیست؟

در گذشته ها اداره ها به صورتی بود که هر کدام از افراد در اتاق های جداگانه فعالیت می کردند و به امور مختلفی رسیدگی می کردند. در زمان حال با توجه به تأثیر فعالیت های اجتماعی بر کار گروهی بسیاری از مراکز مختلف فضایی را مهیا کردند که افراد می توانند به صورت گروهی به فعالیت بپردازند و این موضوع می‌ تواند بر روی نتیجه عملکرد آن ها تاثیرگذار باشد. یکی از مسائلی که در ارتباط با این دفاتر مهم است، اجاره دفتر کار اشتراکی است که مشخص شده اجاره هر کدام از دفاتر مختلف به یک صورت است اما در این مراکز اشتراکی احتمال بالا بودن نتیجه خوب بسیار زیاد است.

استفاده از این دفاتر در کشورهای خارجی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و به گونه ای که هم اکنون در بسیاری از کشورها بیشتر مراکز به صورت فضای اشتراکی هستند. ایران با مشاهده عملکرد خوب هر کدام از این مراکز تصمیم گرفته است که در شهر های مختلفی از این مراکز استفاده کند و بسیاری از افراد توانستند در این محیط ها به فعالیت های خود بپردازند و نتیجه خوبی را ببینند.

دفتر کار اشتراکی چه تفاوتی با دفترکار اختصاصی دارد؟

اداره های بسیار زیادی راه اندازی شده اند که برخی از آن ها به صورت اختصاصی و برخی دیگر به صورت اشتراکی هستند تفاوت میان این دو دفاتر را این موضوع مشخص کرده است که هر کدام از آن ها علاوه بر اینکه مزیت هایی را دارند، معایبی را نیز دارند. در دفتر کار اختصاصی افراد در اتاق های جداگانه فعالیت می‌ کنند و این موضوع تعامل اجتماعی آن ها را کاهش می دهد و آن ها دیگر نمی توانند برای فعالیت های خود از نظر دیگر افراد استفاده کنند.

 در دفتر کار اشتراکی افراد گرچه نمی توانند به صورت آزادانه عمل کنند اما آن ها باید در گروه با یکدیگر همکاری داشته باشند و می توانند تعامل های اجتماعی را آموزش ببینند و در صورت نیاز از یکدیگر کمک بگیرند. استفاده از این روش برای دفتر های مختلفی از کشورهای خارجی آغاز شده است و استفاده از این دفاتر باعث شده که عملکرد فعالیت های مختلف بهبود پیدا کند و این موضوع تاثیر بسیار خوبی را بر روی انگیزه افراد نیز دارد. افرادی که می خواهند دفاتر مختلفی را راه‌ اندازی کنند می توانند با استفاده از گوگل و جستجو کردن عنوان های مختلفی مانند دفتر کار اشتراکی با کد پستی و مراکز کار اشتراکی به اطلاعاتی در ارتباط با این حوزه دست پیدا کنند.

بهترین دفتر کار های اشتراکی تهران کدامند؟

بهترین دفتر کار های اشتراکی تهران کدامند؟

تهران به عنوان پایتخت کشور ایران شناخته می‌ شود که جمعیت بسیار زیادی در این شهر هم زندگی می کنند و نیاز به دفتر ها و مراکز مختلف افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد در این مراکز باید فعالیت کنند. از بهترین دفتر کار های اشتراکی تهران می توانیم به دیوان و باکس و زرافه و دیگر دفاتر اشاره کنیم که آن ها با وجود استفاده از این فضای اشتراکی توانستند عملکرد خوبی را در حوزه فعالیتی خود داشته باشند.

در گذشته در شهر تهران بیشتر دفتر ها به صورت اختصاصی بود و هر کدام از افراد به صورت تنها در هر کدام از این اتاق ها به صورت تنها به فعالیت می پرداختند که بعد از مشاهده موفقیت در استفاده از فضای اشتراکی، دفاتر بسیار زیادی در این شهر راه اندازی شد. دفتر کار اشتراکی شهرک غرب هم با توجه به اینکه توانسته موفقیت بسیار زیادی را به دست آورد بسیار مشهور است و افراد بسیاری می خواهند که در این حوزه فعالیت داشته باشند. برای راه اندازی هر کدام از این دفاتر به مجوزهای خاصی نیاز است که افراد باید این مجوز ها را از سمت ارگان های دولتی برای خود ثبت کنند.

زاویه بهترین دفتر کار اشتراکی در تهران

یکی از مراکز کار اشتراکی با نام زاویه در شهر تهران و در منطقه ۶ شناخته می شود که افراد بسیار زیادی در این دفتر مشغول به فعالیت هستند و توانستند به موفقیت بسیاری دست پیدا کنند. این دفاتر برای افرادی به نام فریلنسرها و همچنین کارآفرینان طراحی شده است که آن ها می‌ توانند به صورت دوستانه و در گروه های اجتماعی به فعالیت های خود بپردازند و ایده‌ های تازه‌ ای را برای کارآفرینی مطرح کنند.

باکس

نام یکی از دفاتر دیگری که در شهر تهران به عنوان یک فضای کار اشتراکی شناخته می شود باکس است. این دفتر در خیابان آزادی در این شهر قرار گرفته است و به نظر می رسد که افراد با کارگروهی در این دفتر توانستند به موفقیت دست پیدا کنند و همچنین علاوه بر اینکه امکانات بسیاری برای فعالیت‌ های گروهی در این مرکز طراحی شده است افراد می‌ توانند با مراجعه به کافی شاپ و محل هایی برای سرگرمی در این مرکز، خود را سرگرم کنند.

کارینوین

کارینوین به عنوان یک فضای اشتراکی تشکیل شده از فناوری های بسیار قوی و استارتاپ های مختلف است که در شهر تهران قرار گرفته است. تهران به عنوان یکی از شهرهایی در ایران شناخته می‌ شود که در استفاده از این مراکز توانسته نسبت به شهرهای دیگر پیشرو باشد و تعداد دفاتر بسیار زیادی در این شهر برای فعالیت‌ های مختلف طراحی شده است.

فینووا

بیشتر این دفاتر کار اشتراکی برای فعالیت‌ های فریلنسرها و همچنین استارتاپ‌ ها تهیه شده است که برخی از استارتاپ‌ های محبوب مانند تپسی در این دفتر اشتراکی فعالیت می کنند. این دفتر در منطقه ۶ در شهر تهران قرار گرفته است که علاوه بر اینکه یک دفتر با این نام در شهر تهران قرار گرفته است دفتری دیگر با همین نام در مشهد نیز بنا شده است که افراد بسیار زیادی توانسته‌ اند در این فضا به فعالیت بپردازند.

تیوان

تیوان به عنوان یکی از فضا های کاری شناخته می شود که افراد بسیار زیادی توانسته اند در این مکان به فعالیت بپردازند و این دفتر به صورت عمده برای کارآفرینی شناخته می شود. کارآفرینان می‌ توانند در این حوزه با یکدیگر به گفتگو بپردازند و از ایده های تازه و نو برای راه اندازی کارهای مختلفی استفاده کنند که فضای کار اشتراکی توانسته این امکان را برای این افراد به وجود آورد.

سروکورپ

هر کدام از این دفاتر برای انجام کارهای مختلفی راه‌ اندازی شده‌ اند که به نظر می رسد دفتر سروکورپ برای فعالیت‌ های بازیابی طراحی شده است. افرادی که در هر کدام از این مکان ها به فعالیت می پردازند معمولاً عوامل مختلفی را در نظر می‌گیرند که این عوامل می تواند به امکانات هر کدام از آن ها و حوزه فعالیت هر کدام از این دفاتر برگردد.

زرافه

زرافه نام دیگری از این دفاتر است که در شهر تهران قرار گرفته است با این وجود به نظر می رسد که افراد بسیار زیادی برای فعالیت به این دفتر مراجعه کردند. امکاناتی که در این محل قرار گرفته که باعث جذب مخاطبین بسیار زیادی شده است و افراد می توانند با انجام فعالیت های مختلف و استفاده از آزمون و خطا به فعالیت‌ های خود در این دفتر بپردازند.

کارمانا

در هر کدام از دفاتر مشخص باید محیطی آرام و مناسب برای انجام فعالیت های مختلف فراهم شده باشد که افراد تمایل پیدا کنند در این مراکز به فعالیت بپردازند. این مرکز که در تهران قرار گرفته است به عنوان یکی از مراکز بسیار خوب و با امکانات شناخته می شود که افراد بسیار زیادی را برای انجام فعالیت به سمت خود جذب کرده است. برخی از این دفاتر به عنوان محیط های دائمی برای فعالیت افراد در حوزه‌ های مختلف شناخته می شود.

جامپا

افرادی که به عنوان کارآفرین شناخته می شوند با فعالیت در این دفاتر می‌ توانند از ایده های نو و تازه هر کدام از افراد مختلف هم استفاده کنند. بیشتر این دفاتر که در شهر تهران قرار گرفته اند ظرفیت حضور افراد بسیاری را دارند اما با این وجود هر کدام از این دفاتر با ایجاد امکانات بیشتر به دنبال جذب مخاطبین بیشتری هستند.

سریرلند

در کنار بزرگراه جلال آل احمد در شهر تهران این دفتر به فعالیت خود پرداخته است و افراد بسیاری در این دفتر فعالیت می کنند. اینطور به نظر می رسد که اگر افراد قرار بود به صورت تنها به فعالیت های مختلف بپردازند محیط خانه به عنوان یکی از محیط های مناسب برای فعالیت های آن ها شناخته می‌ شد اما با این وجود آن‌ ها تصمیم می‌ گیرند که در محیط های گروهی فعالیت کنند و با بسیاری از افراد تعامل های گروهی را داشته باشند.

بهترین دفتر کار های اشتراکی در مشهد کدامند؟

بهترین دفتر کار های اشتراکی در مشهد کدامند؟

در کشور ایران برخی از شهرها توانستند عنوان پرجمعیت ترین شهر را برای خود به دست آورند که یکی از این شهرها مشهد است و افراد بسیار زیادی در مشهد در حوزه های مختلفی فعالیت می کنند. در شهر مشهد همانند شهر تهران مراکز مختلفی راه اندازی شده است که در هر کدام از این مراکز افراد می توانند در گروه با یکدیگر تعامل داشته باشند و از نظرات یکدیگر استفاده کنند. دفتر کار اشتراکی اولین بار در شهر تهران مورد استفاده قرار گرفت اما با این وجود هر کدام از شهر های دیگری هم به فعالیت در این حوزه روی آوردند.

از بهترین دفتر کار اشتراکی در شهر مشهد می توانیم به پارک علم و فناوری و قلم و اکسیر اشاره کنیم که در هر کدام از این دفاتر افراد می‌ توانند با اجاره کردن صندلی های مختلفی به فعالیت‌ های خود بپردازند. هر کدام از این دفاتر در مناطق مختلفی از شهر مشهد قرار گرفتند که افراد می توانند در مناطق مختلفی به این دفاتر مراجعه کنند.

قلم بهترین دفتر کار اشتراکی در مشهد

قلم به عنوان یکی از دفاتر کار اشتراکی شناخته می‌ شود که در شهر مشهد قرار گرفته است و افراد می‌ توانند با اجاره صندلی ها در مدت زمان مشخص در این فضا به فعالیت بپردازند. می توانیم آدرس دقیق این دفتر را با مراجعه به نقشه های آنلاین در شهر مشهد مشاهده کنیم.

پارک علم و فناوری

فضای کار اشتراکی در شهر مشهد هم از استقبال بسیاری برخوردار شده است و پارک علم و فناوری واقع در سجاد توانسته از مخاطبین بسیار زیادی برخوردار باشد. پارک علم و فناوری و قلم و یکی از دفتر های اشتراکی دیگر در شهر مشهد به عنوان زیر مجموعه یک دفتر اشتراکی بزرگ هستند.

هاوش

هاوش به عنوان یکی از مراکزی است که توانسته شعبه های مختلفی را داشته باشد و این شعبه ها در شهر مشهد قرار گرفته است. فضای کار اشتراکی کارینوین و فضای کار اشتراکی زاگرس که در شهرهای دیگر ایران هم هستند توانسته‌ اند به خوبی این دفتر در شهر مشهد فعالیت داشته باشند. در برخی از مواقع بازدید هایی از این دفاتر صورت می پذیرد که کارشناسان می توانند با بازدید خود بر روی فعالیت‌ های مختلف افراد در این حوزه ها نظارت داشته باشند.

اکسیر

یکی از دفاتر شتاب دهنده که برای افراد مختلفی طراحی شده است و به عنوان یک فضای اشتراکی شناخته می شود با نام اکسید در شهر مشهد است. برخی از افراد برای فعالیت در این مرکز هزینه های بسیار زیادی را پرداخته اند و توانسته اند صندلی های مختلفی را با اجاره های بسیاری برای خود دریافت کنند. فعالیت های گروهی در هر کدام از این مراکز می تواند بر روی انگیزه افراد برای ادامه فعالیت آن ها موثر باشد.

شتاب دهنده فردوسی

افراد به جای اینکه فعالیت های خود را به صورت تنها در خانه انجام دهند تصمیم می گیرند که از فضای کار اشتراکی استفاده امکانات که برخی از آن ها از مخاطبین بسیار زیادی هم برخوردار شده اند. در هر کدام از شهرهای مختلف ایران دفاتر بسیار زیادی مشاهده شده است که برخی از آن ها توانستند لقب بهترین دفتر اشتراکی را در کل ایران برای خود به دست آورند.

معرفی بهترین دفتر های کار اشتراکی در شهر های مختلف ایران

معرفی بهترین دفتر های کار اشتراکی در شهر های مختلف ایران

ایران به عنوان یکی از کشورها در آسیا شناخته می شود که توانسته شهرهای بسیار زیادی را داشته باشد و در هر کدام از این شهرها جمعیت بسیاری زندگی می کنند. با گذشت زمان و نیاز به کارهای کامپیوتری و فناوری افراد بسیار زیادی به این حوزه از فعالیت ها رجوع کرده اند که این موضوع باعث به وجود آمدن دفتر های کار اشتراکی شده است. در هر کدام از شهرهای مختلف برخی از دفتر ها توانستند لقب بهترین دفتر کار اشتراکی را برای خود به دست آورند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

بندرعباس

بندرعباس به عنوان یکی از شهرهای جنوبی ایران شناخته می شود که دارای دفاتر کار اشتراکی بسیار زیادی است که یکی از آن ها با نام سکان نیز شناخته می‌ شود.

شیراز

یکی دیگر از فضا های اشتراکی در شهر شیراز با نام هاب شیراز شناخته می‌ شود که این دفتر توانسته از استقبال بسیار گسترده ای برخوردار شود. علاوه بر این دفتر، دفاتر دیگری نیز در این شهر قرار گرفته است که هر کدام از آن ها نام های مختلفی را دارند.

تبریز

برای مشاهده نام بهترین دفتر در شهر تبریز که توانسته لقب بهترین دفتر کار اشتراکی را برای خود در ایران ثبت کند می توانیم از گوگل استفاده کنیم و با جستجو کردن چنین عنوانی به اطلاعاتی دسترسی پیدا کنیم.

زاهدان

 پارادایس هاب به عنوان یکی از دفاتری شناخته می شود که در شهر زاهدان قرار گرفته است و استارتاپ های بسیار زیادی در این دفاتر مشغول به فعالیت هستند.

بابل

حریری هاب نام یکی از مراکز فعال در شهر بابل است که علاوه بر این دفتر، دفتر های دیگری با نام های مختلفی در این شهر فعالیت می کنند که هر کدام از آن ها توانستند از استقبال خوبی برخوردار شوند.

اصفهان

یکی از شهرهای پرجمعیت در کشور ایران با نام اصفهان شناخته می‌ شود که اصفهان به عنوان یکی از شهر های موفق در حوزه فعالیت در چنین فضای اشتراکی است و برای مشاهده‌ نام هر کدام از این دفاتر می توانیم از گوگل استفاده کنیم.

سنندج

برای مشاهده این که در شهر سنندج چه دفتر های فعالیت می کنند می توانیم در شبکه های مجازی مختلف مانند اینستاگرام استفاده کنیم و با جستجو کردن چنین عنوانی می توانیم به این اطلاعات دسترسی پیدا کنیم.

ساری

در هر کدام از شهرهای مختلف ایران که در منطقه های مختلف قرار گرفتند دفاتر اشتراکی به وجود آمده اند که برخی از آن ها توانستند لقب بهترین دفتر کار اشتراکی را برای خود به دست آورند.

گرگان

با توجه به اینکه گفته شده در شهرهای مختلف دفاتر اشتراکی وجود دارد به نظر می‌ رسد در گرگان هم برخی از دفاتر به فعالیت می پردازند اما موفقیت بسیاری از این مراکز در شهر تهران و دیگر شهرهای پرجمعیت ایران است.

رشت

ایستگاه نوآوری به عنوان یک فضای کار اشتراکی در شهر و شناخته می شود که برخی از دفاتر دیگر در شهر های دیگر هم با چنین نام مشاهده شدند و آن ها توانستند عملکرد خوبی را در این حوزه برای خود داشته باشند.

هزینه دفتر کار اشتراکی چقدر است؟

هزینه دفتر کار اشتراکی چقدر است؟

هزینه هر کدام از این دفاتر به عوامل مختلفی بستگی دارد برخی از افرادی که می خواهند این دفاتر را راه اندازی کنند باید هزینه بسیار زیادی را بپردازند. برخی از افراد برای راه اندازی چنین مراکزی از وام ها استفاده می کنند که آن ها می‌ توانند با راه‌ اندازی چنین محلی آن ها را به افراد دیگر اجاره دهند و با اجاره دادن آن ها درآمدی را نیز برای خود به دست آورند. در شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد برخی از افراد برای اجاره کردن صندلی در هر کدام از این دفاتر باید هزینه بسیاری را بپردازند و این هزینه ها اگر که این دفاتر دارای امکانات بیشتری باشند افزایش پیدا می کند.

دفتر کار اشتراکی چه مزایایی دارد؟

همانطور که گفته شد با مشاهده کشورهای خارجی که با استفاده از فضای چنین کاری توانستند عملکرد خود را افزایش دهند برخی از شهرهای ایران تصمیم گرفتند که از چنین فضاهایی برای فعالیت استفاده کنند. از مزیت هایی که افراد با حضور در چنین محل هایی می توانند برخوردار شوند می توانیم به این موضوع شده کنیم که آن ها می توانند در یک محل با افراد بسیار زیادی تعامل داشته باشند و بتوانند روابط اجتماعی خود را افزایش دهند.

 در این دفاتر افرادی که  برای کارآفرینی و استارتاپ ها فعالیت کنند می توانند از ایده‌ های تازه و نویی برای فعالیت در این حوزه استفاده کنند و این ایده های تازه را می توانند با هم گروهی های خود به اشتراک بگذارند و در نهایت یک پروژه عالی را تحویل دهند. از دیگر مزیت های این دفتر ها می توانیم به افزایش انگیزه و همچنین محیط دوستانه برای ادامه فعالیت های هر کدام از این افراد اشاره کنیم.

دفتر کار اشتراکی چه معایبی دارد؟

دفتر کار اشتراکی چه معایبی دارد؟

فعالیت در هر کدام از محل های مختلف علاوه بر اینکه دارای مزیت‌ های بسیار زیادی است معایبی را نیز دارد که برخی از افراد با بررسی کردن هر کدام از این مزیت ها و معایب ها تصمیم می گیرند که در این محل ها فعالیت کنند یا خیر. از معایبی که برای چنین دفترهایی  مشاهده می‌ شود می‌ توان به این اشاره کرد که آن ها نمی توانند از آزادی عمل بسیار زیادی برخوردار باشند و نمی توانند بسیاری از فعالیت های خود را به صورت راحت انجام دهند.

در کنار این معایب ها تحقیقاتی انجام شده است که نشان می دهد معایب فعالیت در این محل ها بسیار کم است و باعث شده که افراد بسیاری علاقه‌مند شوند که در چنین فضا های گروهی فعالیت کنند. با این وجود برخی از افراد از فعالیت در گروه ها اجتناب می کنند و آن ها با فعالیت در هر کدام از این گروه ها احساس راحتی نمی کنند و تصمیم می گیرند که در اتاق‌ هایی به صورت اختصاصی فعالیت کنند و بیشتر به صورت تنها باشد تا در گروه دیگران فعالیت کنند. با استفاده از سایت های معتبر در گوگل می توانیم اطلاعاتی را در ارتباط با فعالیت در هر کدام از این محل ها مشاهده کنیم.

این دفاتر چه قوانینی دارند؟

همانطور که گفته شد فعالیت در هر کدام دفتر کار اشتراکی به صورت گروهی است اما هر کدام از این دفاتر قوانینی وجود دارد که افراد باید این قوانین را رعایت کنند تا بتوانند به ادامه فعالیت خود در این محل ها بپردازند. از جمله این قوانین می‌ توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در هنگام انجام فعالیت های گروهی یک فرد به عنوان سرپرست و سرگروه بر روی فعالیت دیگر افراد نظارت می‌ کند و اگر آن ها در هنگام کار دچار خطایی شوند به آن ها تذکر می دهند.

از دیگر قوانینی که برای هر کدام از این دفاتر وجود دارد این است که افراد برای فعالیت هر کدام از این دفاتر باید صندلی هایی را برای خود اجاره کنند که اجاره کردن این صندلی ها در مدت زمان های مختلفی است و افراد باید این هزینه ها را در زمان های معینی بپردازند. قوانینی که در هر کدام از این مراکز به ثبت رسیده است برای افزایش تمرکز افراد در هنگام فعالیت است با این وجود برخی از آن ها بعد از فعالیت های خود می توانند با دیگر افراد تعامل داشته باشند و رابطه گرم و دوستانه ای را برای خود به وجود آورند.

ثبت نام در این دفاتر چگونه است؟

ثبت نام در این دفاتر چگونه است؟

افرادی که می خواهند در دفاتر مختلفی ثبت نام کنند باید تحقیقات مختلفی را در ارتباط با فعالیت در هر کدام از این مرکز انجام دهند و بسنجند که عملکرد کدام یک از این مراکز بهتر است. برخی از این مراکز با استفاده از سایت های اینترنتی راه هایی را برای افراد ایجاد کردند که آن ها بتوانند از طریق این راه های اینترنتی ثبت نام کنند و آن ها با پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین صندلی را برای خود اجاره کنند.

در هنگام ثبت نام در هر کدام از این دفاتر افراد باید از معتبر بودن آن ها اطلاعات کافی را به دست آورند زیرا افراد بسیار زیادی به عنوان افراد سودجو شناخته می شوند که با فعالیت در سایت های اینترنتی مختلفی این افراد را گمراه می کنند. یکی دیگر از راه‌ های ثبت نام این است که افراد به صورت حضوری به هر کدام از این مراکز مراجعه کنند و با مشاهده امکانات مختلف آن ها اطلاعاتی را به دست آورند و در صورت پسندیدن هر کدام از این امکانات جهت ثبت نام خود اقدام کنند. به نظر می‌ رسد که هزینه های ثبت نام در هر کدام از این مراکز متفاوت از مرکز های دیگر است.

اجاره روزانه دفتر کار اشتراکی چقدر است؟

اگر افراد بخواهند به صورت تنهایی فعالیت کنند محیط خانه به عنوان یک از محیط های مناسبی شناخته می‌ شود که آن ها می‌ توانند در محیط خانه خود به فعالیت در چنین حوزه‌ ای بپردازند. اجاره روزانه هر کدام از صندلی هایی که در این دفاتر وجود دارد بسیار زیاد است و برخی از این مراکز با توجه به این که توانستند لقب بهترین مراکز در ایران را برای خود دست آوردند هزینه بیشتری را نیز دریافت می کنند. اجاره روزانه دفتر کار اشتراکی متفاوت است و با مراجعه به سایت های مجازی مختلف می توانیم اطلاعاتی را در ارتباط با هر کدام از این مراکز مختلف به دست آوریم.

عوامل مختلفی می‌ تواند بر روی این اجاره تاثیرگذار باشد که از جمله آن ها می توانیم به امکانات و منطقه‌ ای که هر کدام از این مرکز در آن ها قرار گرفته است اشاره کنیم. برخی از این دفاتر در شبکه مجازی مختلفی فعالیت می کنند و در این شبکه های مجازی  اطلاعاتی را در ارتباط با فعالیت‌ های خود به اشتراک می‌ گذارند که می توانیم این اطلاعات را با مراجعه به شبکه های مجازی مشاهده کنیم.

عکس دفتر کار اشتراکی

عکس دفتر کار اشتراکی

افرادی که می خواهند در دفاتر اشتراکی فعالیت کنند عکس های بسیار زیادی را از هر کدام از این دفاتر مشاهده می کنند و اگر هر کدام از این دفاتر با سلیقه آن ها متناسب بود آن ها را انتخاب می کنند. برای مشاهده عکس هر کدام از این مراکز  علاوه بر استفاده از گوگل و سایت های معتبر می توانیم از شبکه های مجازی هر کدام از این دفاتر در اینستاگرام و یوتیوب استفاده کنیم که آن ها عکس های بسیار زیادی را از فضا های مختلف به اشتراک گذاشته اند.

آیا می توان در دفاتر خصوصی خود پذیرای مهمان بود؟

برخی از مراکز به عنوان دفاتر خصوصی شناخته می شوند که افراد به صورت تنها در یک اتاق و همچنین در مکان هایی که دیوارکشی شده است فعالیت می‌ کنند و این دیوار ها امکان تعامل اجتماعی هر کدام از افراد را می گیرد. برخی از افراد در دفاتر خصوصی خود مهمانانی را می‌ پذیرند و می‌ توانند با آن ها فعالیت‌ هایی را انجام دهند اما پذیرش مهمان در زمان‌ های مختلفی امکان دارد که برخلاف قوانین هر کدام از این دفاتر باشد. با این وجود می توانیم اطلاعات بیشتری را در ارتباط با پذیرش مهمان در هر کدام از این دفاتر خصوصی با مراجعه به سایت های خصوصی هر کدام از این دفاتر مشاهده کنیم.

این دفاتر باید چه امکاناتی داشته باشند؟

این دفاتر باید چه امکاناتی داشته باشند؟

یکی از عوامل بسیار مهمی که می‌ تواند بر روی جذب مخاطبان برای فعالیت در این دفتر کار اشتراکی تاثیرگذار باشد این است که آن ها دارای چه امکاناتی هستند. اگر هر کدام از این مکان ها دارای کافی شاپ و محیط هایی برای سرگرمی و همچنین محل هایی برای استراحت داشته باشند می‌ توانند جذب مخاطبین بسیار زیادی را داشته باشند و هر کدام از آن ها می توانند با داشتن چنین امکاناتی هزینه بیشتری را نسبت به دادن اجاره هرکدام از صندلی ها دریافت کنند. دکوراسیون داخلی هر کدام از این دفاتر می‌ تواند به عنوان یکی از عوامل موثر بر روی پذیرش هر کدام از این افراد باشد.

آیا دفتر کار اشتراکی ظرفیت مشخصی دارند؟

برخی از دفترهای کار اشتراکی در منطقه هایی بنا شده اند که ظرفیت بسیار زیادی را دارند و توانستند متراژ بالایی را هم داشته باشند به همین علت آن ها می توانند از امکانات بسیار بیشتری استفاده کنند که این موضوع باعث جذب مخاطبین بسیاری هم می‌‌ شود. ظرفیت هر کدام از این دفاتر اگر بسیار شود میز های بسیار بزرگی برای گروه های مخصوصی تهیه می شود و آن ها می توانند در یک میز بنشینند و فعالیت‌ های خود را انجام دهند. اطلاعاتی در ارتباط با  ظرفیت های هر کدام از این دفتر کار اشتراکی  در سایت مخصوص آن ها نوشته شده است که می توانیم این اطلاعات را مشاهده کنیم.

آدرس دفتر کار اشتراکی در مشهد را چگونه پیدا کنیم؟

سوالات بسیار زیادی در ارتباط با پیدا کردن آدرس دفتر کار اشتراکی در مشهد پرسیده می شود که برای مشاهده هر کدام از این آدرس ها علاوه بر این که می توانیم از نقشه های آنلاین استفاده کنیم می توانیم چ با جستجو های مختلف در گوگل نام هر کدام از این دفاتر را مشاهده کنیم. با دانستن نام هر کدام از دفتر کار اشتراکی در مشهد می توانیم آدرس آن ها را از طریق راه‌ های مختلفی به دست آوریم و به این مراکز مراجعه کنیم و از امکانات آن ها بازدید کنیم.

آدرس دفتر کار اشتراکی در مشهد را چگونه پیدا کنیم؟

سوالات متداول

آیا دفتر کار اشتراکی در خارج از کشور هم استفاده شده است؟

دفتر کار اشتراکی اولین بار در کشورهای خارجی مورد استقبال قرار گرفته است و در کشورهای خارجی با مشاهده افزایش نتیجه خوب و عملکرد هر کدام از این دفتر ها این مراکز در کشورهای دیگری هم مورد استقبال قرار گرفته است.

آیا دفتر کار اشتراکی فقط برای کار با فناوری است؟

دفتر کار اشتراکی بیشتر برای کار و فناوری مورد استفاده قرار گرفته است و افرادی که بیشتر به عنوان کارآفرین شناخته می‌ شوند در این دفاتر مشغول به فعالیت هستند و می‌ توانند تعامل هایی را با هر کدام از افراد فعال در این حوزه داشته باشند.

اولین دفتر کار اشتراکی در کدام شهر از ایران تاسیس شده است؟

به نظر می رسد اولین مرکز فضای اشتراکی در شهر تهران تاسیس شده است که بعد از آن شهرهای دیگری هم با مشاهده چنین دفترهایی تصمیم گرفتند که این مرکز را در شهرهای خود بنا کنند.

عوامل تاثیر گذار بر روی اجاره صندلی در دفتر کار اشتراکی چیست؟

از جمله عوامل تاثیر گذار بر روی اجاره صندلی هر کدام از این مراکز می توانیم به امکانات آن ها و دکوراسیون و دیگر فضاهای سرگرمی و کافی شاپ اشاره کنیم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا