راهنمای املاک مشهد

شرایط خانه در فهمیده مشهد برای رهن و اجاره با بهترین قیمت

شاید شما از آن دسته از افرادی بوده که دوست داشته باشید در مناطق شلوغ از شهر و تقاطع های مهم خانه داشته باشید. ممکن است بخواهید در مرکز باشید تا رفت و آمد به همه جای شهر برای شما آسان باشد پس می توانید میدان شهید فهمیده را انتخاب کنید. در این متن علاوه بر بحث خرید خانه در مشهد قصد داریم درباره خانه در فهمیده مشهد صحبت کنیم و بررسی کنیم که چطور می توان در این منطقه خانه خرید یا اجاره کرد. پس با مشهد املاک همراه باشید.

میدان فهمیده مشهد کجاست؟

میدان فهمیده مشهد کجاست؟

محله شهید فهمیده مشهد تحت نظارت شهرداری منطقه ۲ قرار دارد و یکی از تقاطع ها و میادین بزرگ مشهد است که در مرکز یکی از بزرگراه های مهم در این شهر قرار دارد. بزرگراه چراغچی از این میدان می گذرد و بلوار توس نیز در این معبر قرار دارد. این منطقه یکی از نواحی مرکز شهر حساب می شود و با اینکه شلوغ است اما خانه های خوبی در خود جای داده است.

تمامی امکانات رفاهی در این محله قرار دارد و می توانید با خیال راحت در خانه های آن ساکن شوید. خانه های موجود در این ناحیه بیشتر شبیه به مجتمع های مسکونی هستند ولی در خیابان های اطراف آن می توان آپارتمان و ویلایی و حتی بهترین خانه ویلایی در مشهد را نیز پیدا کرد. این محله تقریبا به حرم امام رضا نیز نزدیک است و اگر دوست دارید خانه در مشهد نزدیک حرم داشته باشید می توانید آن جا را انتخاب کنید.

قیمت خانه آپارتمانی در فهمیده مشهد چقدر است؟

قیمت خانه‌ آپارتمانی در شهید فهمیده معمولا بستگی به چند مورد دارد اول اینکه باید در نظر بگیریم که آپارتمانی که می‌ خواهیم آن را خریداری کنیم چه امکاناتی دارد. هر چقدر امکانات یک آپارتمان بیشتر باشد قیمت خرید آن نیز بیشتر می‌ شود. هم چنین باید به متراژ آپارتمان توجه کنیم. معمولا آپارتمان ‌های سه خوابه از بقیه‌ آپارتمان‌ ها گران‌ تر هستند. باید به موقعیت مکانی آن نیز توجه کرد اگر آپارتمان در حاشیه باشد و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی برای آن بیشتر باشد ممکن است قیمت آن بالاتر باشد اما اگر دسترسی به وسایل حمل و نقل آن کم باشد، ممکن است قیمت کمتری داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت خانه در میدان شهید فهمیده مشهد می توانید با گروه مشاور املاک مشهد املاک تماس بگیرید این افرد درباره خانه های این منطقه اطلاعات بالا دارند و می توانند کمک بسیار انجام دهند.

قیمت خانه ویلایی در فهمیده مشهد چقدر می باشد؟

قیمت خانه ویلایی در فهمیده مشهد چقدر می باشد؟

همان طور که آپارتمان‌ ها در میدان فهمیده‌ مشهد وجود دارند، خانه‌ های ویلایی نیز در این محدوده ساخته شده اند. اما خانه‌ های ویلایی معمولا در حاشیه و خود میدان نیستند بلکه در خیابان‌ های اطراف آن قرار دارند. به طور مثال می‌ توانید این خانه‌ ها را در چراغچی یا بهاران یا بلوار توس پیدا کنید. قیمت خانه ‌های ویلایی در این مناطق نیز مانند آپارتمان‌ ها متفاوت است و معمولا به امکانات آن و قیمت زمین بستگی دارد. هر چقدر مکان و قیمت زمین مناسب‌ تر باشد، قیمت خانه نیز بالاتر می‌ رود. اما قیمت خانه‌ های ویلایی در این مکان خیلی زیاد نیست. برای اطلاع دقیق از قیمت خانه‌ های ویلایی در منطقه‌ شهید فهمیده‌ مشهد می‌ توانید از کارشناسان مشهد املاک کمک بگیرید.

قیمت رهن و اجاره در فهمیده مشهد چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در مشهد در محله فهمیده مشهد بستگی به قیمت خرید دارد. هر چقدر قیمت خرید و فروش این خانه بالاتر باشد، قیمت رهن و اجاره آن نیز بیشتر می‌ شود. هم چنین باید گفت که خانه‌ های اجاره‌ ای زیادی در این منطقه وجود دارد. شما می‌ توانید در محله فهمیده و خیابان‌ های اطراف آن خانه‌ هایی با این مشخصات پیدا کنید. می‌ توانید رهن کامل را نیز در این منطقه انجام دهید. به صورتی که فقط پول پیش را بدهید و اجاره ‌ای پرداخت نکنید. برای اطلاع بیشتر از قیمت رهن و اجاره در مرحله‌ فهمیده می‌ توانید با مشاوران مجرب مشهد املاک تماس بگیرید و قیمت به روز این خانه‌ ها را دریافت کنید.

آیا فهمیده مشهد برای خرید خانه مناسب است؟

محله‌ فهمیده مشهد همان طور که گفتیم در یکی از تقاطع‌ های مهم این شهر قرار دارد و خیابان‌ ها و بزرگراه معروفی از آن می‌ گذرد به همین دلیل ممکن است برای خرید خانه مناسب باشد. اما کسی که می‌ خواهد خانه در این نقطه از شهر را خریداری کنند باید حتما از همه نظر آن آن جا را بررسی کند و به این نکته توجه داشته باشد که می‌ تواند در یک منطقه‌ شلوغ زندگی کند یا خیر. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ خرید خانه‌ در محله‌ فهمیده می‌ توانید با مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید و تمام اطلاعات این محله را از مشاوران این شرکت بخواهید.

آیا این محله برای سرمایه گذاری ملک مناسب می باشد؟

آیا این محله برای سرمایه گذاری ملک مناسب می باشد؟

محله فهمیده یکی از مناطق قدیمی مشهد است و معمولا خانه های قدیمی در این محله وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید روی خانه های آن سرمایه گذاری کنید، می توانید ملک کلنگی را خریده و خراب کرده و آپارتمان بسازید. شرایط سرمایه گذاری بر روی خانه در مشهد در این منطقه زیاد خوب نیست. چون رو به رشد نیست و تمام پیشرفت برای آن اتفاق افتاده است. فقط می تواند خانه ای را خریداری کرد و بر اساس بازار و تورم امید به افزایش قیمت آن را داشت. برای اطلاعات بیشتر درباره سرمایه گذاری در میدان فهمیده می توانید از مشاوران مجرب مشهد املاک کمک بگیرید.

خرید مسکن در این محله چه مزایایی دارد؟

خرید خانه در میدان شهید فهمیده مشهد همان طور که در بالا نیز بیان کردیم گاهی با مزایایی نیز همراه است. به این دلیل که این محله در مرکز شهر قرار دارد و به خیابان مهم از طریق آن می توان دسترسی داشت، این یک مزایا برای آن حساب می شود. زیرا شخصی که در این محله زندگی می کند مشکلی برای رفت و آمد نداشته و می تواند به راحتی در شهر حرکت کند. شاید فقط همین یک مورد را بتوان برای این محله به عنوان فایده در نظر گرفت. هم چنین محله ها نیز قدیمی هستند و ممکن است همسایگان خوبی نیز نصیب شما بشود.

خرید خانه در این محله چه معایبی دارد؟

خرید خانه در این محله چه معایبی دارد؟

محله شهید فهمیده در مشهد یکی از مناطق شلوغ و پر رفت و آمد شهر است زیرا همان طور که گفتیم در تقاطع قرار دارد و مکان آن نیز مهم است. به همین خاطر نمی توان زیاد در این منطقه با آرامش زندگی کرد. هم چنین به علت رفت و آمد زیاد ماشین ها دود و آلودگی هوا نیز در این منطقه زیاد است پس از این نظر نیز یک عیب محسوب می شود. خانه های این منطقه معمولا قدیمی هستند و در بافت قدیمی شهر قرار دارند. اگر بازسازی نشده باشند، می توانند بسیار مشکل ساز شوند. به همین خاطر برای خرید خانه در میدان شهید فهمیده مشهد باید بسیار توجه کرد و خانه هایی را انتخاب کرد که نوساز باشند.

میدان فهمیده مشهد جزو محله های ارزان قیمت است یا گران قیمت؟

امروزه به دلیل تورم و بازار اقتصادی پر نوسان خانه و ملک، قیمت ملک در همه نقاط یک شهر به یک نسبت بالا رفته است. هم چنین تفاوت قیمت نیز در نقاط مختلف یک شهر زیاد پیدا نیست. در منطقه میدان فهمیده و خیابان های اطراف آن قیمت خانه ها تقریبا کمتر از بقیه مناطق مشهد است. البته خانه های با امکانات بالا در این محله نیز وجود دارند که قیمت بالا نیز دارند، اما اکثر خانه ها با قیمت های کم موجود هستند. برای اطلاع از میزان قیمت ها و خرید ویلا های ارزان در مشهد در محله فهمیده مشهد می توانید از افراد مجرب تیم مشهد املاک کمک بگیرید.

قیمت ملک تجاری در فهمیده مشهد چقدر است؟

قیمت ملک تجاری در فهمیده مشهد چقدر است؟

قیمت ملک تجاری نیز در محله فهمیده مشهد مانند قیمت خانه یا آپارتمان به شرایط بستگی دارد. اول باید به جایگاه ملک تجاری توجه شود، یعنی اینکه در چه موقعیتی قرار دارد. اگر ملک تجاری در حاشیه باشد، چون دید بیشتری دارد قیمت بالاتری نیز می گیرد. کارشناسان و متخصصان مشهد املاک می توانند در این زمینه کمک بزرگی به شما بکنند. این افراد معمولا درباره قیمت ها اطلاعات جدیدی دارند و می توانند به شما بسیار کمک کنند.

آگهی خرید و فروش خانه در فهمیده مشهد

آگهی خرید و فروش خانه در شهید فهمیده را می توان در‌ نرم افزار هایی مانند شیپور یا دیوار یافت. باید در این نرم افزار ها جستجو انجام داد. به عنوان مثال خانه ۱۰۵ متری در میدان فهمیده مشهد را در این نرم افزار جستجو کرده و قیمت آن را مشاهده می کنیم. سایت های اینترنتی نیز در این زمینه وجود دارند که می‌ توانند به ما کمک کنند. متخصصان و مشاوران مشهد املاک نیز از قیمت خانه ها در این منطقه خبر دارند و می توان به آن ها نیز مراجعه کرد.

سوالات متداول

آیا خرید و فروش املاک مسکونی، خانه و آپارتمان در فهمیده مشهد در تمام مشاور املاک ها انجام می شود؟

خرید و فروش املاک در میدان شهید فهمیده مشهد در مشاور املاک های اطراف و هم چنین سراسری انجام می شود.

کمیسیون خرید فروش خانه ویلایی در میدان فهمیده مشهد چقدر است؟

این مبلغ بستگی به قیمت خانه در شهید فهمیده مشهد دارد و به مشاور املاک نیز وابسته است. برای اطلاع دقیق از مقدار حق کمیسیون املاک می توانید از کارشناسان مشهد املاک سوال کنید.

آیا میدان شهید فهمیده خانه کلنگی زیاد دارد؟

در این محله خانه های قدیمی و کلنگی از خانه های جدید بیشتر است.

آیا امکانات رفاهی در میدان شهید فهمیده مشهد خوب است؟

امکانات رفاهی در محله فهمیده مشهد در شرایط خوبی قرار دارد.

3.2/5 - (12 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا