راهنمای املاک مشهد

خرید خانه های شهرک نیرو هوایی به همراه بررسی شرایط رهن و اجاره

محله نیرو هوایی مشهد جزو مناطقی است که از لحاظ جغرافیایی نزدیک به بلوار پیروزی و میدان هاشمیه و بلوار فکوری و چند محله دیگر است. این محل همچنین نزدیک به پارک هایی مانند کوهستان پارک و پارک خورشید و بوستان هایی مانند بوستان کوکب و بوستان آبرود است و از آب و هوای خوبی برخوردار است. خانه های شهرک نیرو هوایی هم به صورت سازمانی که مربوط به اداره جات مختلف است وجود دارد و هم به صورت ویلایی، باغ ویلا و آپارتمانی وجود دارد. در ادامه با مشهد املاک همراه باشید تا در راستای بحث خرید خانه در مشهد در مورد خانه های شهرک نیروی هوایی بیشتر بدانیم.

شهرک نیرو هوایی مشهد کجاست؟

شهرک نیرو هوایی مشهد کجاست؟

محله نیروی هوایی در استان خراسان رضوی و در محدوده‌ غربی شهر مشهد واقع شده است. این محله در منطقه ۹ قرار گرفته است و از شمال با بلوار هفت تیر، میدان هشت شهریور، بلوار پیروزی و میدان هنرستان و از شرق با میدان هاشمیه، بلوار هاشمیه و بلوار فکوری محدود شده است.

با محله‌ها ‌نیرو هوایی، هفت تیر، چهار چشمه، کوثر، هنرستان، آب و برق، حافظ مجاورت دارد. از لحاظ موقعیت جغرافیایی جزو مناطق با موقعیت خوب مشهد و حتی بهترین منطقه خرید خانه در مشهد به حساب می آید. این محله در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به کوه پارک، کوهستان پارک خورشید، پارک لاله، بوستان خورشید، بوستان آسمان، رستوران گندم، بوستان کوکب، بوستان آبرود و بوستان بهمن اشاره کرد و از این لحاظ نیز دارای آب و هوا خوبی است.

خرید و فروش خانه های شهرک نیرو هوایی چگونه ممکن می شود؟

امروزه خرید و فروش مسکن کار حرفه ای و در عین حال آسانی شده است. شما با مراجعه به مشاور املاک و بنگاه املاک مشهد می توانید با توجه به میزان مبلغی که دارید و شرایط مالی خودتان، منزل مناسب را پیدا کنید. حتی امروزه با استفاده از نرم افزار دیوار نیز این امکان فراهم شده است که به راحتی از قیمت ها مسکن مطلع شوید و حتی خرید و فروش انجام دهید. شما با مراجعه به نرم افزار دیوار با تعیین منطقه مورد نظرتان و مشخصاتی که از خانه آینده تان می خواهید می توانید به راحتی خانه مناسب با شرایط مالی خود پیدا کنید.

شرایط خرید خانه در این منطقه چیست؟

شرایط خرید خانه در این منطقه چیست؟

برای خرید خانه در منطقه نیرو هوایی شما ابتدا باید منطقه را از لحاظ موقعیت جغرافیایی و مکانی و … بررسی کنید و سپس اقدام به خرید کنید. چون این منطقه جزو مناطق خوب و با موقعیت مکانی عالی در مشهد به حساب می آید ممکن است هزینه خرید در این منطقه بالا باشد.

به همین دلیل حتما مقدار پولی که دارید را با توجه به قیمت خانه در این منطقه بررسی کنید و سپس اقدام کنید زیرا با توجه به افزایش قیمت مسکن در سراسر ایران به خصوص مشهد، شرایط خرید خانه کمی دشوار شده است. پیدا کردن خانه با توجه به نرخ تورم و افزایش صعودی قیمت خانه ممکن است سخت تر از قبل شده باشد.

به هر حال در صورتی که از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشید شرایط برای خرید خانه در شهرک نیرو هوایی برای شما آسان تر خواهد بود و به راحتی خواهید توانست خانه ای باب میل تان چه از نوع ویلایی و چه آپارتمانی پیدا کنید.

حداقل قیمت خانه در این منطقه چقدر است؟

منطقه شهرک نیروی هوایی جزو مناطق خوش آب و هوا و بالا شهر مشهد به حساب می آید به همین دلیل معمولا قیمت ملک در این منطقه بالاست. بسیاری از افراد این منطقه را به علت نزدیکی به مناطقی مانند میدان هاشمیه و بلوار سرافرازان و همچنین پارک هایی مانند کوه پارک و پارک خورشید برای زندگی انتخاب می کنند .معمولا حداقل قیمت هر متر مربع بسته به موقعیت و آپارتمانی یا ویلایی بودن خانه از ۲۲میلیون شروع می شود.

حداکثر قیمت خانه در این محدوده چقدر می باشد؟

حداکثر قیمت خانه در این محدوده چقدر می باشد؟

در بالاتر هم اشاره شد که این منطقه به علت مجاورت با مناطق کوهستانی و خوش آب و هوای مشهد، دارای موقعیت جغرافیایی و بسیار خوبی است و جزو مناطق گران قیمت از لحاظ خانه به حساب می آید. بسته به نوع خانه که ویلایی یا آپارتمانی باشد و همچنین موقعیت مکانی خانه، حداکثر قیمت خانه به متری ۳۵میلیون هم می رسد.

هزینه رهن و اجاره خانه های شهرک نیرو هوایی چقدر است؟

امسال با توجه به گرانی سرتاسری و کشوری اجاره بها، قیمت رهن و اجاره در مشهد نیز افزایش چشم گیری داشته است به طوری که برای مناطق پایین شهر مشهد نیز این افزایش قیمت بالا بوده است. از آن جایی که منطقه شهرک نیرو هوایی مشهد جزو مناطق خوب و با موقعیت جغرافیایی عالی در مشهد به حساب می آید می توان گفت اجاره در این منطقه نیز با افزایش زیادی همراه بوده است به طوریکه برای اجاره و رهن یک واحد آپارتمان یک خوابه کوچک ۵۰متری شما باید ۲۰میلیون رهن و نزدیک به ۴میلیون اجاره بدهید که با افزایش متراژ خانه و نوع آن که ویلایی یا آپارتمانی باشد این مبلغ نیز تغییر می کند.

اجاره منزل در این منطقه گران است و بیشتر بسته به شرایط شما که چه خانه ای می خواهید ویلایی یا آپارتمانی باشد یا تعداد اتاق ها چند تا باشد هزینه اجاره و رهن بالا می رود. هر چند هستند صاحب خانه هایی که انصاف را ملاک قرار می دهند و با قیمتی خیلی پایین تر از قیمتی که مرسوم است، ممکن است خانه را به شما اجازه دهند. البته ناگفته نماند که شما می توانید از طریق سایت دیوار نیز قیمت ها رهن و اجاره را با هم مقایسه کنید و با توجه به شرایط خودتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

عکس خانه های شهرک نیرو هوایی را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس خانه های شهرک نیرو هوایی را در کجا مشاهده کنیم؟

امروزه شما تنها با یک سرچ ساده در گوگل و دادن موقعیت منطقه ای که می خواهید، می توانید عکس ها منازل این منطقه را ببینید. حتی با استفاده از نرم افزار دیوار هم این امکان فراهم شده که به راحتی از طریق آگهی هایی که برای خرید و فروش یا رهن و اجاره گذاشته شده بتوانید عکس ها خانه ها را ببینید و به راحتی منزل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شماره تماس شهرک نیرو هوایی مشهد

شهرک نیرو هوایی جزو یکی از مناطق مشهد است که دارای پیش شماره تلفن مخصوص خود است که شما می توانید اطلاعات دقیق شماره مورد نظرتان را از طریق تلفن ۱۱۸ بدست بیاورید. هر چند از طریق سرچ در گوگل هم می توان اطلاعات تماس این منطقه را بدست آورد.

خانه های شهرک نیرو هوایی چه امکاناتی دارند؟

خانه های شهرک نیرو هوایی چه امکاناتی دارند؟

خانه ها شهرک نیرو هوایی مشهد به علت نزدیکی به مناطق کوهستانی و خوش آب و هوایی مثل کوه پارک و کوهستان پارک خورشید، دارای موقعیت بسیار عالی تفریحی و آب و هوایی است و شما می توانید خانه به صورت ویلایی یا باغ ویلا در این منطقه به فراوانی مشاهده کنید. همچنین با گسترش آپارتمان نشینی، این منطقه نیز دارای آپارتمان ها بزرگ و خوش نقشه بسیاری است و همچنین خانه ها سازمانی نیز در این منطقه واقع شده است که امروزه امکان خرید و فروش را هم دارند.

آیا زندگی در این منطقه مناسب است؟

از آنجایی که محله نیرو هوایی مشهد جزو مناطقی است که از لحاظ جغرافیایی به مناطقی مانند بلوار پیروزی و هاشمیه و فضاها سبزی که در این منطقه وجود دارد، نزدیک است و پارک ها کوهستانی مانند کوهستان پارک خورشید و کوه پارک و بوستان آبرود و بوستان آسمان و … نزدیک به این منطقه هستند.

به کسانی که قصد خرید خانه را دارند و نیاز به آرامش و دوری از شلوغی دارند خرید خانه در این منطقه توصیه می شود. به طوری که امروزه با هیاهو زندگی و دغدغه ها فکری که وجود دارد یک محیط آرام و با هوای خوب شاید خیلی مؤثر و مفید واقع شود. بسیاری از افراد با توجه به موقعیت مکانی و نزدیکی به مناطق کوهستانی و تفریحی خوبی که در مشهد وجود دارد مانند کوه پارک و پارک خورشید، این منطقه را برای زندگی ترجیح می دهند.

سوالات متداول

شهرک نیرو هوایی مشهد در کدام منطقه واقع شده است؟

شهرک نیرو هوایی در منطقه ۹مشهد و از لحاظ جغرافیایی در نزدیکی بلوار پیروزی و میدان هاشمیه قرار دارد.

حداقل قیمت خانه در منطقه شهرک نیرو هوایی چقدر است؟

این منطقه جزو مناطق خوب مشهد به حساب می آید و دارای آب و هوای مطبوع و خوبی است و از لحاظ موقعیت مکانی منطقه شلوغی و سرو صدای کمی دارد. به همین دلیل قیمت خانه در این منطقه بالاست به طوری که حداقل قیمت خانه در منطقه شهرک نیرو هوایی به متری ۲۲میلیون می رسد.

حداکثر قیمت خانه در منطقه شهرک نیرو هوایی چقدر است؟

شهرک نیرو هوایی مشهد جزو مناطق خوب مشهد به حساب می آید و دارای آب و هوای خوب و مطبوعی است و این به خاطر نزدیکی به کوه پارک و پارک خورشید و مناطق کوهستانی خوش آب و هوای مشهد است. به همین دلیل ممکن است در برخی مناطق این شهرک قیمت خانه کمی بالاتر باشد به طوری که حداکثر قیمت خانه در منطقه نیرو هوایی به متری ۳۵میلیون هم می رسد.

آیا زندگی در این منطقه مناسب است؟

به دلیل قرار گرفتن شهرک نیرو هوایی در نزدیکی بلوار سرافرازان و میدان هاشمیه و نزدیکی به پارک خورشید و کوه پارک و بوستان ها این منطقه، موقعیت بسیار مناسبی برای زندگی است.

1/5 - (1 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا