راهنمای املاک مشهد

راهنمای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد + بررسی بازه قیمتی

افراد برای رهن و اجاره منزل خود یکی از مناطق شهر مشهد را انتخاب می کنند. در مشهد چندین منطقه وجود دارد که یکی از آن ها بصیرت نام دارد. در این مطلب در راستای بحث خرید خانه در مشهد می خواهیم در مورد رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد صحبت کرده و اطلاعات مورد نیاز از این منطقه را در اختیار شما قرار دهیم.

رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد چگونه ممکن می شود؟

رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد چگونه ممکن می شود؟

در منطقه بصیرت تعدادی مشاور املاک وجود دارد که افرادی که قصد زندگی کردن در این منطقه را دارند می توانند به آن ها مراجعه کرده و خانه مورد نظر خود را در ان ها جست و جو کنند. بسیاری از مشاوران املاک با تماس های تلفنی و به صورت غیر حضوری نیز می توانند این کار را انجام بدهند.

البته بسیاری از این املاک ها دارای سایت هایی برای رهن و اجاره هستند که با مراجعه کردن به این سایت ها می توانید دنبال کیس مورد نظر خود بگردید. سایت مشاوران مشهد املاک یکی از همین سایت ها می باشد.

در دنیای امروزه نرم فزار های زیادی تهیه شده اند که به افراد در پیدا کردن گزینه مناسب کمک زیادی می کنند. نرم افزار دیوار مشهد، کیلید و شیپور دارای آگهی های زیادی هستند که مشتریان با دیدن آن ها می توانند بدون مراجعه کردن، واحد مورد نظر خود را بیابند.

پس از انتخاب و پسندیدن منزل درج شده در آگهی می توان با شماره تماس هایی که در آگهی قرار دارد تماس گرفته و زمان معینی را برای مراجعه و بازدید حضوری تعیین کنید.

حداقل قیمت رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد چقدر است؟

حداقل قیمت رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در مشهد در این منطقه نسبت به سایر مناطق پایین تر می باشد. برای منزل دربست و نوساز مبلغ 20 میلیون تومان رهن و ماهیانه 2 میلیون و 500 هزار تومان اجاره در نظر گرفته شده است. خانه ویلایی با متراژ 50 متر در اطراف این بلوار به قیمت 65 میلیون تومان رهن کامل داده می شود.

منزلی 50 متری در امیر آباد به مبلغ 25 میلیون تومان رهن و 1 میلیون تومان اجاره واگذار می شود. رهن کامل خانه ای در بلوار بصیرت، 75 میلیون تومان است.

حداکثر قیمت رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد در مشهد چقدر است؟

حداکثر قیمت رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد در مشهد چقدر است؟

در این منطقه خانه های ویلایی و واحد های نوساز و شیک نیز وجود دارد که مسلما قیمت آن ها مقداری بیش تر می باشد. منزلی در حر 1 به متراژ 120 متر را به قیمت 120 میلیون تومان رهن کامل واگذار می کنند. منزل مسکونی دیگری را با همین متراژ به مبلغ 150 میلیون تومان رهن کامل می دهند.

خانه نوساز و شخصی را که در این منطقه قرار دارد، به مبلغ 250 میلیون تومان رهن و ماهیانه 500 هزار تومان اجاره می دهند. متراژ این خانه 190 متر و دارای دو اتاق خواب می باشد. آپارتمان تمیز و شیکی به متراژ 100 متر وجود دارد که برای رهن آن مبلغ 180 میلیون تومان و اجاره 500 هزار تومان در نظر گرفته اند. برای یک واحد 70 متری نیز مبلغ 130 میلیون تومان رهن و 1 میلیون تومان اجاره نیاز است.

آگهی رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد

آگهی رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد

افرادی که قصد دارند که ملک خود را برای رهن و اجاره واگذار کنند می توانند به نرم افزار هایی که در ابتدای متن اشاره کردیم مراجعه کنند. در این برنامه ها در ابتدا باید پس از نصب کردن، شماره همراه خود را وارد کرده و سپس کد تاییدی برای شما ارسال می شود.

پس از وارد کردن این کد باید به قسمت آگهی ها مراجعه کرد و آگهی خود را ثبت نمایید. باید اطلاعات کاملی از ملک خود را برای مشتری بیان کنیم. اماکانات انباری، آسانسور و پارکینگ را نیز حتما قید نمایید. متراژ و تعداد اتاق ها و آدرس دقیق نیز مورد نیاز است.

پس از تمام شدن متن مورد نظر بهتر است چند عکس از ملک را نیز در آن اضافه نمایید. این آگهی پس از بررسی توسط کارشناسان این برنامه ها منتشر می شود. افرادی که به دنبال ملک مورد نظر خود می گردند می توانند در قسمت آگهی ها تمام آگهی های مربوطه را تماشا کنند.

آیا برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد مشاور وجود دارد؟

آیا برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد مشاور وجود دارد؟

برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد می توان از بنگاه املاک مشهد که در این منطقه ایجاد شده اند، راهنمایی گرفت. در مشهد بزرگ ترین و مورد اعتماد ترین و بهترین مشاوره املاک، مشهد املاک نام دارد که همیشه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند.

مشهد املاک بهترین مشاوران املاک را در مجموعه خود جمع آوری کرده است و با مشورت گرفتن از آن ها بهترین گزینه را پیدا خواهید کرد. مشهد املاک می تواند واحد و یا منزل مورد نظر شما را با در نظر گرفتن هزینه و شرایط مشتری در کم ترین زمان پیدا کند.

با مشهد املاک می توانید در منزل خود و بدون اتلاف وقت از مشاوره حرفه ای مشاوران املاک برخوردار شوید. برای رهن و اجاره املاک در مشهد با شماره هایی که در این سایت درج شده است تماس بگیرید.

اجاره ملک در این محدوده چه مزایایی دارد؟

اجاره ملک در این محدوده چه مزایایی دارد؟

خیابان بصیرت در منطقه 6 مشهد قرار دارد. این خیابان در نزدیکی امیر آباد واقع شده است. خیابان بصیرت مزایایی مانند نزدیک بودن به بزرگراه بسیج دارد و به کنار گذر این بزرگراه، امیر آباد غربی و حر 1.1 نیز دسترسی دارد. این خیابان به حر 1.2 و امیر آباد غربی هم متصل شده است.

به دلیل نزدیک بودن این منطقه به حرم مطهر و بازار هایی مانند مصلی و بازار حافظ، اهمیت بالایی دارد. در این منطقه فروشگاه های بسیاری وجود دارد که افراد به راحتی می توانند خرید های خود را در نزدیکی محل سکونت خود انجام دهند.

این بلوار به بزرگراه اصلی و ورودی مشهد از سرخس دسترسی دارد. به راه های اصلی شهر نیز دسترسی اسانی وجود دارد.

اجاره ملک در این محدوده چه معایبی دارد؟

اجاره ملک در این محدوده چه معایبی دارد؟

ساکنان بلوار شهید رجایی و شهید باهنر همیشه از ترافیک این منطقه گله مند هستند. سر و صدای بسیار زیاد، مصرف سوخت بالا و آلودگی هوا و اتلاف وقت در ترافیک از مشکلات مردم در این منطقه می باشد. خیابان بصیرت برای اتصال به بولوار مصلی شرقی و بولوار حر با هدف کاهش ترافیک برای شهرک‌ های شهید رجایی و شهید باهنر ایجاد شده است.

هنوز مقداری از عملیات ساخت این پروژه مانده است که به زودی تمام خواهد شد. با ایجاد این خیابان مسلما قیمت خانه های اطراف و این بلوار افزایش می یابد. این منطقه یکی از شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین مناطق در مشهد است. بیش تر افرادی که در این منطقه ساکن هستند از قشر متوسط و یا پایین جامعه می باشند.

عکس آپارتمان در بصیرت مشهد

عکس آپارتمان در بصیرت مشهد

برای مشاهده کردن تصاویر آپارتمان ها در بصیرت مشهد بهتر است به اینترنت مراجعه کرده و کلمه مورد نظر خود را جست و جو نمایید. در سایت های املاک نیز تصاویر زیادی از آپارتمان و منزل های این منطقه وجود دارد. البته در نرم افزار های مورد نظر هم این عکس ها منتشر شده اند. تمام آگهی های رهن و اجاره خانه و آپارتمان مسکونی در مشهد در اینترنت موجود است.

برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد چه مدارکی لازم است؟

برای خرید و فروش و یا رهن و اجاره، صاحب ملک و مستاجر باید حتما مدارک شناسایی خود مانند کارت ملی را به همراه داشته باشند. در یک مشاور املاک معتبر که دارای جواز کسب و پروانه کسب است قولنامه ای بین دو طرف نوشته و امضا می شود.

در این قولنامه در ابتدا مشخصات کامل دو طرف درج می شود، سپس اطلاعات کاملی از ملک مورد معامله ذکر می شود. امکانات ملک نیز در این قولنامه ذکر می شود تا در زمان تخلیه آپارتمان، طبق این قولنامه تمامی موارد چک شود و از سلامت و درست بودن آن ها مطمعن شوند.

مستاجر و مالک برای رهن و اجاره بر سر مبلغی به توافق رسیده و این مبلغ را هم نوشته و در انتها به امضای دو نفر می رسد و مهر املاک نیز بر روی قولنامه اضافه می شود. مهر املاک نشان از قانونی و درست بودن این قولنامه دارد.

سوالات متداول

رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد برای چه کسانی خوب است؟

رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد برای افرادی که مشکلی با شلوغی و سر وصدا ندارند و می توانند با شرایط این منطقه کنار بیایند، خوب است.

برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد از چه نرم افزار هایی می توان کمک گرفت؟

برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد می توان از نرم افزار های املاک دیوار، شیپور و کیلید استفاده کرد.

مناسب ترین روش برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد چیست؟

مناسب ترین و مورد اعتماد ترین روش برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد تماس با مشاوران مشهد املاک می باشد تا بدون اتلاف وقت و صرف هزینه های زیاد، ملک مورد نظر را پیدا کند.

برای رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد اگر به املاک نا معتبر مراجعه کنند چه اتفاقی رخ می دهد؟

در مواردی مانند رهن و اجاره آپارتمان در بصیرت مشهد، اگر به املاک نامعتبر مراجعه شود، در صورت نوشتن قولنامه، قرارداد بین مالک و مستاجر فاقد اعتبار خواهد بود و مشاور املاک و مالک به راحتی می توانند از مشتری خود کلاهبرداری نمایند.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا