راهنمای املاک مشهد

اجاره دفتر کار اشتراکی در مشهد به صورت ساعتی و روزانه

دفتر کار در مشهد موضوعی می باشد که قبل از این در مورد آن اطلاعات خوبی را در دسترس قرار داده ایم. اما این باز در مورد موضوعی اختصاصی تر تحت عنوان دفتر کار اشتراکی در مشهد می خواهیم با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

منظور از دفتر کار اشتراکی چیست؟

منظور از دفتر کار اشتراکی چیست؟

دفتر اشتراکی (Coworking Space) فضا های بزرگی هستند که افراد می توانند به عنوان محل کار از آن جا استفاده کنند. بهتر است که بدانید آن ها میز و قسمت مخصوص به خود را دارند و از برخی از امکانات استفاده می کنند. هم چنین آن ها فضای مورد نیاز خود را اجاره می کنند، اما معمولا بدون پول پیش و یا اجاره های آن چنانی! افراد در کنار هم و دیگر گروه های مستقر مشغول به فعالیت می شوند و به همین دلیل نیز به آن ها فضار کار اشتراکی می گویند و این موضوع باعث موجب افزایش بهروری نیز می شود.

این موضوع را هم باید افزود که فضا های کاری مشترک برای اعضای خود امکان استفاده از میز و صندلی مشخص، لوازم اداری مانند پرینتر و کپی و اتاق های جلسه و اینترنت پر سرعت بی‌سیم و اترنت را مهیا می‌ کنند. البته در حال حاضر به دلیل رقابت بین آن ها امکانات بیشتری از جمله: کافه برای استراحت، اتاق بازی و فیلم، کتابخانه، نیم چاشت های روزانه و بن های تخفیف غذایی، امکانات مشاوره کسب و کار، خطوط تلفن و سالن های همایش ارائه می دهند. مهم است که بدانید بهترین مزیت فضا های کاری مشترک رفت و آمد افراد معروف و حرفه ای به این فضا ها است که امکان شبکه سازی خوبی برای افراد محیا می کند.

برای اطلاع از فضای کار اشتراکی اکسیر مشهد می توانید با شماره ای که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید. هم چنین مشاور املاک ما می تواند در رابطه با اجاره دفتر کار اشتراکی در مشهد نیز اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهد.

بهترین مناطق مشهد برای دفتر کار اشتراکی کدامند؟

در مشهد نیز به لطف شکل گیری شتابدهنده ها به مرور فضا های کاری مشترک هم به وجود آمده اند. در این شهر فضای کاری مشترک متعددی مستقر هستند. امروزه با افزایش فریلنسر ها و هم چنین استارتاپ ها فضای کار اشتراکی با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است که فضای کار اشتراکی در مشهد نیز از این امر مستثنی نیست. حال اگر تمایل دارید تا در مورد این که کدام مناطق مشهد برای دفتر کار اشتراکی بهتر هستند، اطلاعات دقیقی را بدست آورید، پیشنهاد می کنیم تا با مشاوران مشهد املاک که از یک گروه حرفه ای و تخصصی تشکیل شده اند، کمک بگیرید.

فضای‌ کار اشتراکی در مشهد به صورت رایگان

فضای‌ کار اشتراکی در مشهد به صورت رایگان

بهتر است که بدانید فضای کار اشتراکی فضایی است که می توان با سایر افراد با مهارت های متفاوت تعامل داشت، یادگرفت و هم چنین ارتباطات اجتماعی برقرار کرد و به این گونه از فضای کسالت بار و روزمره خانه رها شد. حال اگر ساکن مشهد هستید شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید در مشهد نیز فضای کار اشتراکی وجود دارد. حال این موضوع را هم باید افزود که فضای کار اشتراکی مجازیست تنها فضای کار اشتراکی شهر مشهد است که به صورت رایگان مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به فریلنسر ها و هم چنین استارت‌تاپ های عزیز مشهدی می باشد.

دفتر کار اشتراکی چه مزایایی دارد؟

کارکردن در فضا های کار اشتراکی دارای یکسری مزایا برای افراد و تیم‌ های حاضر در آن فضا می باشد. حال برخی از این مزیت ها عبارت اند از:

  • کم‌شدن دغدغه‌ های عملیاتی: دغدغه‌ های اجرایی و عملیاتی از جمله: تأمین میز، اینترنت، نظافت، صندلی، تعمیر و نگهداری و … وجود ندارد و همه‌ چیز آمادۀ تمرکز روی کار است.
  • کم‌ بودن هزینه‌ ها: هزینه اجاره مکان در فضا های کار اشتراکی، در مقایسه با دفتر کار اختصاصی خیلی کمتر است.
  • فضایی پویا: به‌ دلیل نوع فعالیت سایر افراد در فضای کار اشتراکی، انگیزۀ کار کردن افراد افزایش می یابد.
  • استفادۀ اشتراکی از امکانات: از آن جایی که راه‌ اندازی امکاناتی مانند سانترال دیجیتالی، پرینتر، شماره‌ های چهار یا پنج‌رقمی، اسکنر و … بسیار سنگین است، به همین دلیل به این گونه هزینه خرید امکانات ضروری و راه‌ اندازی کاهش می یابد.
  • افزایش تعادل بین کار و زندگی: مکان‌ هایی برای بازی و استراحت در فضا های کار اشتراکی در نظر گرفته می شوند که با گذراندن وقت در این محل‌ ها افراد می‌ توانند بین کار و زندگی خود تعادل برقرار کنند.
این دفاتر چه معایبی دارند؟

این دفاتر چه معایبی دارند؟

اگر از جمله افرادی هستید که به زندگی‌ های چارچوبی و روتین عادت دارید قطعا کار کردن در فضای کار اشتراکی برای شما سخت و غیر ممکن خواهد بود، چرا که به طور معمول این محیط از اصول خاصی پیروی نمی‌ کند و تنها شرطی که در آن رعایت می‌ شود، رعایت سکوت و عدم ایجاد مزاحمت برای یکدیگر است. هم چنین این موضوع را هم باید افزود که در این نوع محیط کاری معمولا محدودیتی برای چیدمان میز و گرد هم آمدن تخصص‌ های مختلف وجود ندارد. به همین دلیل افرادی که در این محیط قرار می‌ گیرند، معمولا دارای روحیه کار تیمی بالایی هستند و امروزی می باشند. البته گاهی اوقات ممکن است در اثر رفت و آمد های متعدد در این فضا تمرکز لازم برای انجام کار های مهم و ضروری وجود نداشته باشد.

در نهایت این موضوع را هم باید افزود که به طور معمول این فضا برای افراد گوشه‌گیر با روابط اجتماعی کم محیط کاری مناسبی نخواهد بود.

آگهی برای دفتر کار اشتراکی در مشهد

اگر تمایل دارید تا به جستجو دفتر کار اشتراکی در مشهد بگردید و یا این که آگهی خود را نصب کنید، پیشنهاد می کنیم با شماره ای که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید تا مشاوران مشهد املاک در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند. هم چنین این موضوع را باید افزود که فضای کار اشتراکی در کافه و فضای کار اشتراکی هاوش از معروف‌ترین فضای کاری اشتراکی در مشهد به شمار می‌ روند.

اجاره این دفاتر چقدر است؟

فضاهای کاری مشترک بر اساس اصول تجاری مختلفی نسبت به سایر شرکت ها کار می­ کنند. حال این موضوع را هم باید افزود که اکثر این محیط ها قیمت های خود را پنهان نمی­ کنند و دیگران را مجبور به عقد قرارداد های طولانی نمی­ کنند. فضای مشارکتی در این محیط ها از ارزش بالایی برخوردار است که مبنای اعتماد بین اعضاست نه صرفا سودآوری. حال این موضوع را هم بهتر است که بدانید اجاره این محیط ها نسبت به دفتر کار اختصاصی از قیمت کمتری برخوردار است و این موضوع یک مزیت به شمار می رود.

رهن کامل این دفاتر چقدر است؟

رهن کامل این دفاتر چقدر است؟

همان طور که در قسمت قبل بیان کردیم اجاره این محیط ها نسبت به دفتر کار اختصاصی از قیمت کمتری برخوردار است. حال اگر تمایل دارید تا بدانید که رهن کامل این دفاتر چقدر است پیشنهاد می کنیم تا با شماره ای که در سایت قرار داده شده است، تماس بگیرید تا مشاوران ما در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند و اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت خرید این دفاتر چقدر است؟

فضای کار اشتراکی ( Coworking Space) از خدماتی است که در سال‌ های اخیر مورد استقبال استارتاپ‌ ها، کسب و کار های آنلاین، فریلنسر ها و یا حتی تریدر ها قرار گرفته است. حال بهتر است که بدانید قیمت خرید این دفاتر به برخی از عوامل بستگی دارد. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شماره ای که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.

در هنگام اجاره دفتر کار اشتراکی در مشهد به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اجاره دفتر کار همان قدر که می تواند هیجان انگیز باشد، به توجه و دقت مضاعفی هم نیاز دارد. حال اگر شما از نکات مهم اجاره دفتر کار آگاه باشید، احتمال این که انتخاب مناسب و قابل قبولی انجام دهید افزایش می یابد. بهتر است که بدانید اجاره دفترکار قطعا هزینه بر است. حال از نکاتی که باید در هنگام اجاره دفتر کار اشتراکی به آن توجه کرد می توان به مواردی مانند: بیشتر از یک گزینه را مدنظر داشته باشید، بودجه خود را مشخص کنید، امکانات آن محیط را در نظر بگیرید، فضایی مطابق با نیازتان انتخاب کنید، داشتن فضای استراحت و غذا خوری، آینده نگر باشید با صاحب ملک آشنا شوید و … اشاره کرد.

سوالات متداول

دفتر کار اشتراکی چیست؟

دفتر اشتراکی فضا های بزرگی هستند که افراد می توانند به عنوان محل کار از آن این مکان ها استفاده کنند. این محیط ها میز و قسمت مخصوص به خود را دارند و از برخی از امکانات استفاده می کنند.

آیا دفتر کار اشتراکی در مشهد وجود دارد؟

در شهر مشهد هم به لطف شکل گیری شتابدهنده ها به مرور فضا های کاری مشترک نیز به وجود آمده اند که این فضا ها با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده اند.

امکانات این محیط ها چیست؟

از برخی از امکانات این محیط ها می توان به استفاده از میز و صندلی مشخص، لوازم اداری مانند اتاق های جلسه و پرینتر و کپی و اینترنت پر سرعت بی‌سیم و اترنت و … اشاره کرد.

اجاره دفتر کار اشتراکی در مشهد چگونه است؟

اجاره این محیط ها نسبت به دفتر کار اختصاصی از قیمت معقول تری برخوردار است. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

3.7/5 - (15 امتیاز)

باران شهرکی

از سال 1400 به گروه مشهد املاک پیوستم و در تلاشم مقالات جدید و بروز را در حوزه املاک شهر مشهد در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا