راهنمای املاک مشهد

خرید زمین های ارتش مشهد با بهترین شرایط برای سرمایه گذاری

پادگان ارتش در مشهد به جایی دیگر و در خارج از شهر منتقل شده است. به همین دلیل بسیاری از اراضی که در این منطقه وجود داشته است در حال آزاد سازی می باشند. بسیاری از این زمین ها فضای عمومی بوده است و بنا به در خواست شهردار مشهد این زمین ها با حفظ فضای سبز و زنده نگه داشتن درخت های کهن به مردم وگذار می شود و با کاربری های متفاوت به فروش خواهد رسید. نایب رئیس شورای شهر مشهد گفته است در صورت خرید زمین های ارتش مشهد، 5 هکتار از این زمین ها به میراث فرهنگی مربوط می شود تا سازه های تاریخی را حفظ کنند و در جهت نگه داری از آثار بتوانند تاریخ فرهنگی و معاصر این کشور را زنده نگه دارند.

برخی از افراد از انتقال پادگان دچار ضرر هایی می شوند که قرار بر این است که با انجام فعالیت هایی از این آسیب ها و ضرر ها جلوگیری کنند. برای آزاد سازی زمین ها و انتقال ارتش در ابتدا مدیریت شهری باید با مستاجر خود توافق می کرد که ارتش مستاجر آن بود. آستان قدس هم موجر ارتش بود و باید به تفاهم می رسیدند، آستان قدس و شهرداری نیز باید با هم توافق می کردند و در نهایت باید دولت و استاندار این توافقات را تایید می کردند.

برای رسیدن این توافق ها باید کمیسیون ماده 5 هم آن را تایید می کرد و در نهایت به شورای عالی شهر سازی و معماری می رسید که این روند به دلیل مخالفت هایی که ارگان ها با یک دیگر داشتند به مدت 17 سال طول کشید. این توافق سه جانبه در اردیبهشت امسال تایید شد. پس از انتقال ارتش و باز گشایی راه ها و مسیر ها، اراضی ارتش در مشهد به فروش می رسد. در این مطلب در مشهد املاک سعی داریم شما را با این زمین ها آشنا کنیم و اطلاعات لازم جهت خرید زمین های ارتش مشهد را در اختیار شما قرار بدهیم.

زمین های ارتش مشهد کدامند؟

زمین های ارتش مشهد کدامند؟

طبق صحبت هایی که استاندار خراسان رضوی بیان کرده است، زمین هایی که متعلق به ارتش می باشد براساس توافق هایی که انجام شده است در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. اما یعقوبعلی نظری در رابطه با این موضوع اعلام کرد که انتقال پادگان ارتش در مشهد شایعه می باشد و صحت خبر هایی که درباره واگذاری زمین های ارتش به برخی از ارگان ها پخش شده است را بعید می دانست. در چندین هفته گذشته طرح انتقال پادگان لشکر 77 نیروی زمینی ارتش به خارج از شهر در مشهد پس از 17 سال توسط شورای عالی شهر سازی، تصویب شد. با اجرای این طرح، بزرگ ترین پادگان کشور جا به جا خواهد شد و در طی این انتقالات حدود 900 هکتار زمین و خیابان هایی که در اطراف آن هستند، تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.

سید عبدالله ارجائی در مصاحبه ای اعلام کرده است که در زمان تشکیل پادگان در این ناحیه هیچ منزل مسکونی و فروشگاهی وجود نداشته است اما هم اکنون این پادگان در مرکز شهر قرار گرفته است. ارجائی بیان کرده است که بزرگ ترین مشکل این پادگان در شهر این است که دسترسی شرق به غرب را برای همشهریان سخت کرده است و اگر کسی قصد رفتن از شرق به غرب را داشته باشد باید با صرف هزینه بنزین و زمان یک دور در اطراف پادگان بچرخد تا بتواند به مکان مورد نظر خود برسد.

به دستور شهرداری مشهد و رئیس قوه قضاییه زمین های پادگان برای دسترسی آسان مردم باز می شود. برخی از مالکان بزرگ مشهد، زمین و املاک آن ها در میانه راه خیابان ها قرار گرفته است و راه را مسدود کرده اند. یکی از این زمین ها 200 هکتار می باشد که متعلق به ارتش جمهوری اسلامی و یکی از پادگان های مشهد است. زمین های ارتش در دو بخش موجود می باشند. این زمین ها در بخش های شمالی و جنوبی بزرگراه شهید سلیمانی در مشهد واقع شده اند. مجتمع امام رضا ارتش مشهد یکی از پادگان های مشهد بوده است که هم اکنون بسیاری از بخش های آن تخلیه شده است.

آیا خرید زمین های ارتش مشهد امکان پذیر است؟

آیا خرید زمین های ارتش مشهد امکان پذیر است؟

احمد رضا پور دستان، امیر سرتیپ در مراسم افتتاحیه پادگان جدید حضور داشته است و در طی این مراسم بیان کرد که مبلغی حدود 150 میلیارد تومان برای جابه جایی و انتقال پادگان هزینه شده است و باید این مبلغ را از طریق فروش زمین های ارتش به دست آورده و جایگزین کنیم. او اعلام کرد برای این که زمین ها در اختیار شهرداری قرار بگیرد در ابتدا باید کمیسیون ماده 5، کاربری زمین را تایید کند و باید هزینه مورد نیاز تامین شود اما در حال حاضر دولت با کمبود منابع مالی رو به رو می باشد. بعد از طی شدن این مراحل، زمین ها آماده فروش می شوند و تمام افراد می توانند برای خرید اقدام نمایند.

قیمت زمین های ارتش مشهد برای خرید چقدر می باشد؟

برای اطلاع از قیمت و خرید این زمین ها باید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ما بهترین موقعیت ها را با بهترین قیمت به شما ارائه خواهیم کرد. برای استعلام اراضی خریداری شده برای پرسنل ارتش در مشهد بهترین راه این است که از شرکت های مربوطه این موضوع را پیگیری نموده و جهت اطلاعات بیش تر با ما تماس بگیرید.

آدرس زمین های ارتش مشهد

آدرس زمین های ارتش مشهد

این زمین ها به طور کلی در دو بخش شمالی و جنوبی بزرگراه سلیمانی قرار دارند. در بخش شمالی، پادگان ارتش وجود دارد و در بخش جنوبی بزرگراه و زمین های مربوط به آبشار 2 قرار دارند. 199 هکتار از زمین های ارتش مربوط به زمین های خیابان آبشار دو است و حدود 188 هکتار آن مربوط به اراضی پادگان قدیم ثامن الائمه می باشد.

برای خرید این ملک ها باید چه کاری انجام دهیم؟

برای خرید این املاک باید به نماینده های فروش انحصاری مراجعه کرد. باید دقت داشت که کلاهبرداران زیادی از این موضوع سوء استفاده می کنند و ملک های فروخته شده را برای بار دوم به شما می فروشند. برای آسودگی خاطر و صرفه جویی در زمان شما ما ملک مناسب برای شما را پیدا می کنیم و با بهترین قیمت آن را به شما واگذار خواهیم کرد، پس با ما تماس بگیرید. طبق گفته های یک منبع خبری پروژه مسکونی ۲۳۲ واحدی ارتش در مشهد مقدس افتتاح شده است. این اتفاق از سال 86 در حال بررسی بوده است و در سال های اخیر اجرا شده است. به دلیل مستاجر بودن بسیاری از نظامی ها در سال 87 زمینی به وسعت 6000 متر و به ارزش 4 میلیارد تومان خریداری شد. در این پروژه متراژ هر واحد از 66 متر به بالا می باشد. این مجتمع 8 آسانسور و 232 واحد دارد.

چگونه می توانیم با مشاورین جهت خرید زمین های ارتش مشهد ارتباط برقرار کنیم؟

چگونه می توانیم با مشاورین جهت خرید زمین های ارتش مشهد ارتباط برقرار کنیم؟

برای مشورت در خرید خود با شماره هایی که در این سایت مشاور املاک قرار دارد تماس حاصل فرمایید تا در کم ترین زمان بهترین راهنمایی ها را در اختیار شما قرار دهیم.

عکس این ملک ها را در کجا مشاهده کنیم؟

برای تماشای تصاویر این املاک بهتر است نام آن ها را در مرورگر خود سرچ کنید تا بتوانید عکس های آن را مشاهده نمایید. تصاویر این زمین ها در سایت فروش نیز موجود می باشد.

آیا خرید این ملک ها مناسب است؟

آیا خرید این ملک ها مناسب است؟

خرید این ملک ها سود خوبی دارند چرا که با انتقال پادگان، خیابان های بسیاری بازگشایی می شوند و رفت و آمد آسان و راحت می شود. خیابان فیاض بخش به بلوار نامجو باز می شود که طول آن 1100 متر و عرض آن 25 تا 35 متر خواهد بود، خیابان امام خمینی 63 به بلوار ثامن راه می یابد، خیابان امام خمینی 73 به بلوار ثامن باز می شود و خیابان امام خمینی 89 نیز به بلوار نامجو باز می شود که طول آن ها 1000 متر و عرضی برابر 22 متر خواهند داشت. اگر قصد خرید این املاک را دارید بهترین راه تماس با ما می باشد، ما نماینده فروش انحصاری این اراضی می باشیم. بسیاری از افراد برای سرمایه گذاری تنها موردی که به ذهنشان خطور می کند خرید زمین در مشهد است. خرید زمین یکی از رایج ترین نوع سرمایه گذاری می باشد. در صورت تورم و تحولات سیاسی یا اقتصادی، مالکان زمین سود خوبی به دست می آورند. برای خرید زمین شما باید آگاهی کامل از سود و ضرر خود داشته باشید. مدیریت سرمایه یکی از مهم ترین نکاتی است که در خرید زمین باید رعایت شود. ما به شما بهترین مشاوره را برای خرید زمین خواهیم داد و به شما کمک می کنیم تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

مزایای خرید زمین های ارتش مشهد چیست؟

در اطراف این زمین ها فضا های سبزی که در ارتش قرار داشته است وجود دارند. در مجاورت این زمین ها حدود 5 هکتار از زمین ها به آثار تاریخی و فرهنگی مربوط می شود که بازدید بالایی از آن صورت خواهد گرفت. راه های مهم ارتباطی در شهر باز می شود. خرید این زمین ها فواید زیادی برای شما خواهد داشت که با بررسی بیش تر به آن پی خواهید برد.

سوالات متداول

خرید زمین های ارتش مشهد چگونه امکان پذیر شده است؟

با جا به جا شدن پادگان و ارتش به خارج از شهر زمین هایی که تا کنون در اختیار این ارگان بوده است به عموم فروخته می شود.

برای خرید زمین های ارتش مشهد با چه شماره ای تماس بگیریم؟

بهترین راه برای خرید این زمین ها، تماس با شماره های درج شده در این مطلب می باشد.

در صورت خرید زمین های ارتش مشهد، چند هکتار این زمین ها متعلق به آثار فرهنگی می باشد؟

حدود 5 هکتار آن ها متعلق به آثار فرهنگی مشهد است و به فروش نمی رسد.

3.3/5 - (12 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا