راهنمای املاک مشهد

راهنمای اجاره خانه پارکینگ دار در مشهد + بررسی شرایط دقیق

اجاره خانه پارکینگ دار عنوان مطلبی است که می‌ خواهیم علاوه بر بحث خرید خانه در مشهد در خصوص آن صحبت کنیم و مسائل مختلفی را از جمله اجاره خانه پارکینگ دار در مشهد بیان کنیم.

همان طور که احتمالا می دانید امروزه اجاره و قیمت خانه ها به صورت قابل توجهی افزایش یافته است و بسیاری از خانواده ها با میزان درآمد خود قادر به خرید و حتی اجاره خانه نمی باشند که در ادامه در مشهد املاک در این خصوص نیز صحبت خواهیم کرد.

اجاره خانه پارکینگ دار در مشهد چقدر است؟

اجاره خانه پارکینگ دار در مشهد چقدر است؟

مشهد یکی از شهر های بزرگ در ايران می باشد که جمعیت قابل توجهی دارد و روز به روز به تعداد افرادی که جهت زندگی در مشهد به این شهر مهاجرت می کنند نیز افزوده می شود. همین مسئله نیز یکی از معضلات شهر مشهد می باشد که بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. امروزه بسیاری از افراد یکی از ملاک های خود جهت خرید و یا اجاره خانه را داشتن پارکینگ آن ساختمان در نظر دارند. داشتن پارکینگ یک پوئن مثبت به شمار می آید که افراد می توانند بدون دغدغه از دزدیده شدن ماشين خود وسیله نقلیه خود را در پارکینگ قرار دهند.

بنابراین طبق صحبت هایی که بیان شد و همچنین با توجه به هزینه ساخت پارکینگ و مسائلی از این قبیل می توان گفت که خانه های پارکینگ دار قیمت بیشتری جهت رهن و اجاره و همچنین خرید و فروش دارا می باشند که باید گفت به سبب امتیازات داشتن پارکینگ می باشد. در مناطق مختلف مشهد خانه های متعددی را می توان پیدا کرد دارای پارکینگ می باشند و باید گفت که در هر منطقه ای تعداد بسیار زیادی خانه با پارکینگ موجود می باشد که افراد بنا به شرایط مختلف خود می توانند بهترین خانه در مشهد و منزل مناسب خود را اجاره کنند.

قیمت رهن و اجاره در مشهد در هر منطقه از شهر مشهد با دیگر مناطق متفاوت می باشد و این تفاوت قیمت در برخی منطقه ها بسیار زیاد می باشد. علت این امر نوع منطقه و امکانات رفاهی و تفریحی موجود در آن منطقه ها می باشد. شما اگر قصد اجاره منزل پارکینگ دار در هر منطقه ای از مشهد را دارید می توانید به مشاور املاک های دارای مجوز رسمی و معتبر در منطقه مورد نظر خود مراجعه کنید.

اگر مبنای شما جهت اجاره منزل پارکینگ و اصول کامل شهر سازی باشد باید بگوییم که منطقه قاسم آباد مشهد از اصول شهرسازی خوبی برخوردار می باشد و خیابان های مناسب و پارکینگ دار طراحی و ساخته شده اند و منطقه ای با امکانات رفاهی و تفریحی مناسب به نظر می رسد. برای آگاهی از شرایط خرید خانه در قاسم آباد مشهد می توانید با مشهد املاک ارتباط برقرار کنید.

آگهی اجاره خانه پارکینگ دار در مشهد

امروزه با گسترش فضای مجازی برنامه های مختلفی ایجاد شده اند که می توانند جهت خرید و فروش و همچنین اجاره منازل خود از طریق این برنامه ها اقدام کنند و آگهی های خود را ثبت کنند. افراد نیز می توانند جهت اجاره منزل مورد نظر خود که پارکینگ دار نیز باشد به این برنامه ها مراجعه کنند. البته ذکر این نکته ضروری به نظر می‌رسد که خرید و فروش و رهن و اجاره از طریق برنامه های مجازی که افراد شناخت از یکدیگر مردانه می تواند امکان کلاهبرداری را بالا ببرد و برخی افراد به راحتی می توانند از این طریق کلاهبرداری کنند.

بنابراین بهترین راه حل مراجعه به بنگاه‌ های املاک در منطقه مورد نظر خودتان می باشد که با مراجعه به بنگاه های املاک دارای مجوز معتبر می‌ توانید منزل مورد نظر خود را اجاره کنید. البته باید دقت کنید که مشاور املاکی که به آن مراجعه می کنید دارای مجوز رسمی و قانونی باشد تا بعدا دچار مشکل نشوید.

اجاره روزانه سوئیت پارکینگ دار در مشهد چقدر است؟

اجاره روزانه سوئیت پارکینگ دار در مشهد چقدر است؟

در شهرهای مختلف به خصوص شهر مشهد که دارای مناطق تفریحی و زیارتی بسیاری می باشد سوئیت هایی در نظر گرفته شده است که به مسافران و افراد متقاضی به صورت روزانه اجاره داده می شود. قیمت این سوئیت ها بستگی به منطقه و امکانات متفاوت می باشد و به صورت کلی می توان گفت که از حدود نزدیک به 500 هزار تومان شروع می شود و تا چندین میلیون می تواند باشد.

از مناطق در مشهد که بسیاری از افراد تمایل به اجاره منزل به صورت روزانه در ان دارند نزدیک به حرم می باشد. اجاره روزانه منزل در مشهد نزدیک حرم پارکینگ دار دارای قیمت های متفاوتی می باشد که بستگی به متراژ سوئیت و دیگر امکانات رفاهی آن دارد.

چگونه می توانیم در مشهد خانه پارکینگ دار اجاره کنیم؟

از طریق های مختلف می‌ تواند این امر صورت بگیرد همان طور که در عناوین بالا اشاره شد، می توانید با مراجعه به برنامه‌ های مختلفی که آگهی های متعددی را در زمینه اجاره منزل منتشر می کنند اقدام کنید اما در این کار احتمال کلاهبرداری بسیار بالا می باشد. همان طور که احتمالا در میان اطرافیان خود دیده اید و یا حتی ممکن است برای خودتان اتفاق افتاده باشد افراد مختلفی از این طريق اقدام به کلاهبرداری می کنند و یک خانه را به چندین نفر اجاره می دهند و سپس متواری می شوند و پول و منزل شما از دست می رود.

بنابراین بهتر است از طريق های معتبر دیگری اقدام کنید. شما می توانید با مراجعه به مشاورین املاک معتبر که دارای مجوزات رسمی و قانونی معتبر می باشند مراجعه کنید و جهت اجاره خانه مد نظر خود که دارای پارکینگ باشد نیز اقدام کنید.

اجاره این نوع ملک ها در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟

اجاره این نوع ملک ها در مناطق مختلف مشهد چقدر است؟

در ابتدای مطالب به صورت کلی در خصوص این موضوع بحث شده است اما باید بگوییم که قیمت این نوع خانه ها در مناطق مختلف مشهد بسیار متفاوت می‌ باشد و بستگی به نوع منطقه‌ ای که مد نظر است و همچنین امکانات رفاهی موجود در آن منطقه دارد. به طور مثال در مناطقی که امکانات رفاهی بیشتری دارند از جمله احمد آباد و ملک آباد و این طور مناطق اجاره منازل پارکینگ دار قیمت بسیار بالایی دارد اما در مناطق کم برخوردار تر از منظر رفاهی و تفریحی قیمت اجاره این منازل بسیار کمتر می باشد.

آیا اجاره این ملک ها گران تر از ملک های بدون پارکینگ است؟

به صورت معمول این نوع از خانه ها دارای اجاره بالاتری نسبت به منازل بدون پارکینگ می باشند. زیرا پارکینگ به عنوان یکی از امکاناتی محسوب می شود که منزل مد نظر دارای آن می باشد و به همین سبب قیمت بالاتری نسبت به دیگر املاک دارد.

آیا پارکینگ جزو متراژ خود خانه محاسبه می شود؟

اگر پارکینگ در اختیار شما قرار داده شود و شما حق استفاده از آن را داشته باشید می توان گفت که پارکینگ جزء متراژ خانه محسوب می شود. پارکینگ های مجتمع های مسکونی و ساختمانی دارای انواع مختلفی می باشند و بسته به نوع آن ها دارای قیمت های متفاوتی نیز می‌ باشد.

آیا پارکینگ به عنوان آپشن حساب می شود؟

آیا پارکینگ به عنوان آپشن حساب می شود؟

پارکینگ در ساختمان ها و منازل به عنوان یکی از امکانات و به اصطلاح آپشن های آن ساختمان محسوب می شود و به همین سبب آن ساختمان دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر ساختمان ها می باشد.

قوانین پارکینگ در مجتمع های مسکونی چگونه است؟

پارکینگ در ساختمان ها دارای قوانين مخصوص به خود می باشد که در این قسمت در خصوص آن صحبت خواهیم کرد. به صورت کلی می‌ توان گفت که هر طبقه دارای یک قسمت و سهم از پارکینگ می باشند و به بابت این سهم خورده هزینه‌ ای را در اجاره بها پرداخت می‌ کنند و افراد دیگر حق استفاده از این قسمت را ندارند و اگر کسی پارکینگ واحد دیگری را مورد استفاده قرار دهد باید هزینه اجاره و استفاده را پرداخت کند.

آیا در صورت اجاره این ملک ها و در صورت عدم استفاده از پارکینگ هزینه اجاره کم می شود؟

این مسئله بسیار به مالک و هم چنین قوانين کلی ساختمانی که در آن زندگی می کنید بستگی دارد. به طور معمول حدود 8 تا 10 درصد مبلغ کلی که شما بابت اجاره منزل پرداخت می کنید مربوط به هزینه پارکینگ می باشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا در صورت اجاره خانه پارکینگ دار و در صورت عدم استفاده از پارکینگ هزینه اجاره کم می شود؟

این مسئله بسیار به مالک و هم چنین قوانين کلی ساختمانی که در آن زندگی می کنید بستگی دارد. در برخی موارد کم می شود و در اکثریت اوقات این هزینه باید پرداخت شود.

قیمت اجاره خانه پارکینگ دار در مناطق مختلف مشهد متفاوت است؟

قیمت این منازل می تواند در مناطق مختلف بسیار متفاوت باشد زیرا بستگی به عوامل متعددی دارد که از جمله مهمترین آنها می توان به امکانات رفاهی و تفریحی منطقه مد نظر اشاره کرد.

آیا در مشهد منزل و سوئیت به صورت روزانه اجاره داده می شود؟

به شهر مشهد به سبب مکان های زیارتی و تفریحی بسیاری که دارا می باشد افراد بسیاری سفر می کنند و به همین سبب منازل و سوئیت هایی به صورت روزانه به افراد اجاره داده می شود که بسته به نوع منطقه دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

آیا داشتن پارکینگ به مقدار اجاره می افزاید؟

به صورت معمول داشتن پارکینگ حدود 8 تا 15 درصد به مقدار اجاره بها می افزاید و به عنوان یک امکانات و پوئن مثبت در نظر گرفته می شود که افراد باید بابت آن بهایی را بپردازند.

5/5 - (1 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام وقتتون بخیر خواستم ببینم اگر یک واحد پارکینگ نداشته باشه از قیمت خونه کم میشه؟ تقریبا چند درصد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا