راهنمای املاک مشهد

خرید خانه در ششصد دستگاه مشهد به همراه بررسی شرایط رهن و اجاره

ششصد دستگاه مجتمع مسکونی است که ششصد واحد دارد و دارای نوزه بلوک می باشد. ساختمان های ششصد دستگاه پنج طبقه ای هستند و هر یک از واحد ها هشتاد و هشت متر دارند. این مجتمع از جهت مختصات در مرکز شهر واقع شده است. حاشیه های این مجتمع از جنوب به بلوار ارشاد و از شمال به بلوار فردوسی از غرب به بلوار خیام و همینطور از سمت شرق به بلوار شهید صادقی متصل است.

بلوار دهخدا ششصد دستگاه را از مجمتع مسکونی پونصد و دوازده دستگاه را جدا می کند. این مجتمع مسکونی یک پارک بازی برای کودکان دو مجموعه سوپر مارکت در شمال و شرق را دارا می باشد. در این مکان یک آب نما قرار دارد. به طور کل این مجتمع مسکونی بیش از دوهزار نفر جمعیت دارد. در نتیجه تا انتها همراه مشهد املاک باشید تا در راستای بحث خرید خانه در مشهد با این مورد نیز آشنا گردید.

ششصد دستگاه مشهد کجاست؟

ششصد دستگاه مشهد کجاست؟

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم ششصد دستگاه یک مجتمع پنج طبقه است و هر واحد آن 88 متر می باشد. به طور معمول این مجتمع در مرکز شهر است و از جنوب شهر مشهد به بلوار ارشاد ختم می شود و شمال شهر به بلوار فردوسی و اگر بخواهیم به طور دقیق تر به شما بگوییم این مجمتع از غرب شهر به بلوار خیام و از شرق شهر نیز بهبلوار شهید صادقی ختم می شود.

اگر شما کنجکاو هستید تا به به خانه های ششصد دستگاه دست یابید می توانید نام این خانه ها در مرورگر خود وارد کنیدو از این طریق به راحتی از سایت های متعدد به تصاویر این مجتمع ها دست یابید. خانه های ششصد دستگاه یکی از خانه های است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و با این که هشتاد و هشت متر بیشتر نیست اما به گونه ای جذاب طراحی شده که اصلا کوچک بودن آن به چشم نمی آید.

قیمت خرید خانه در ششصد دستگاه چقدر است؟

این مجتمع خیلی قدیمی است و اگر شما دیده باشید احتمالا متوجه شدید که چه میزان قدمت دارد به همین علت هزینه آن به نسبت زیاد نیست. امروزه مجمع های جدید با ساخت خاص و شیک میلیارد ها قیمت می خورد اما مجتمع های این چنینی که قدیمی است می توان گفت نصف قیمت می باشد. اگر شما تمایل دارید تا یکی از واحد های این مجتمع را بخرید باید بدانید که این مجتمع از لحاظ موقعیت در مکان خوبی قرار دارد و مرکز شهر است اما قدمت زیادی دارد.

برای مشاهده این مجتمع می توانید نام این مجتمع را در مرورگر خود وارد کند تا به تصاویر آن ها دست یابید و یا به این مجتمع بروید و از نزدیک مشاهده کنید و به بررسی بپردازید. اگر بخواهیم به طور کل برسی کنیم قیمت خانه ها روز به روز در حال افزایش است و افراد کمی هستند که به دنبال خانه با موقعیت خوب هستند. اکثرا فقط به دنبال سر پناهی هستند که هزینه اش به جیبشان بخورد.

قیمت رهن و اجاره خانه در ششصد دستگاه مشهد چقدر می باشد؟

قیمت رهن و اجاره خانه در ششصد دستگاه مشهد چقدر می باشد؟

شاید یکی از ابهامات ذهن شما در رابطه با قیمت رهن و اجاره در مشهد برای این خانه ها باشد که در این رابطه باید بگوییم هزینه رهن و اجاره در این مجتمع ها خیلی بالا نیست اما به نسبت خانه های ویلایی که در منطقه پایین شهر قرار دارند بسیار زیاد است.

به طور کل هزینه رهن و اجاره بستگی به صاحب خانه دارد که انصاف او به چه میزان است اما شما هیچ وقت به هزینه خیلی پایین فکر نکنید. با این که هر یک از واحد ها خیلی قدیمی است و قدمت زیادی دارد اما جالب است که هزینه آن اصلا کم نیست.

خانه های ششصد دستگاه چه امکاناتی دارند؟

به طور کل خانه ها ششصد دستگاه خیلی امن است و بسیار آرام است به طوری که هچ گونه سر و صدایی در این مجتمع وجود ندارد. این خانه ها با این که هشتاد و هشت متر است اما خیلی شیک طراحی شده است به طوری که حس نمی کنید این خانه کوچک است.

این خانه ها در مرکز شهر قرار دارد و این یک پوئن مثبت است چرا که به جا شهر به راحتی دسترسی دارید. اگر شما هم علاقه مند هستید تا بدانید این خانه ها چه امکاناتی دارند می توانید به صورت حضوری به این خانه ها بروید و از نزدیک به مشاهده امکانات این خانه بپردازید.

متراژ واحد های این خانه ها چقدر است؟

خانه های ششصد دستگاه هشتاد و هشت متر است و به طور معمول در این خانه ها دو اتاق خواب طراحی شده است. جالب است بدانید با این که این خانه ها متراژش کم است اما خیلی خوب طراحی شده به طوری که اصلا کوچک بودن آن به چشم نمی آید.

این خانه ها قدیمی است اما از جذابیت خاصی برخوردار است و اگر شما کنجکاو هستید تا این خانه را مشاهده کنی می توانید از طریق سایت هایی که در این حیطه به فعالیت پرداخته اند به مشاهده این خانه ها بپردازید. شما می توانید به صورت حضوری به این خانه ها بروید و طراحی جذاب این خانه را خودتان مشاهده کنید.

آیا خرید خانه در این محله مناسب است؟

آیا خرید خانه در این محله مناسب است؟

یکی از آپشن هایی که ان خانه ها دارد مکانش از جهت جغرافیای است. این خانه ها در بهترین نقاط مشهد ساخته شده است و در مرکز شهر است. به طوری که به بیمارستان ها و حرم و محیط های آکادمیک و باشگاه بسیار نزدیک است. اکثر افرادی که این خانه ها را مد نظر خود قرار می دهند به علت مرکز شهر بود این مجتمع است. خانه هایی که در پایین شهر هستند از لحاظ هزینه بسیار مناسب می باشند اما به طور کل از امکانات کمتری برخوردار هستند.

این خانه ها علاوه بر این که در یکی از بهترین نقاط مشهد است باید بگوییم از امنیت ویژه ای برخوردار است و به طور کل در این خانه ها اصلا دزدی نمی شود چون بسیار هوشمندانه طراحی شده است. از آن جایی که برای بعضی از افراد ملاک است که خانه شان در مرکز شهر باشد باید بگوییم این خانه ها در مرکز شهر هستند.

عکس این خانه ها را در کجا می توان مشاهده کرد؟

اگر شما هم علاقه مند هستید تا به عکس این خانه ها دست یابید می توانید نام این خانه ها را در مرورگر خود وارد کنید و از این طریق به بهترین نحو ممکن از طریق سایت های متعدد به مشاهده تصاویر این مجتمع بپردازید. امروزه اپلیکیشن های بسیاری هستند که در این حیطه به فعالیت پرداخته اند و توانسته اند افراد بسیاری را به سمت خود جذب کنند.

این افراد در این اپ ها عکس هایی را برای همه گان به اشتراک گذاشته اند و توانسته اند از این طریق به تبلیغ این خانه ها بپردازند. به طور معمول در پیام رسان هایی شبیه اینستاگرام افرادی که در زمینه خرید و فروش به فعالیت می پردازند معمولا عکس هایی را در صفحه شان به اشتراک می گذارند که هر کدام لایک و کامنت بسیاری را به خود اختصاص می دهند. اگر شما در قسمت جستجوگر اینستاگرام هشتگ املاک مشهد یا بنگاه املاک مشهد را وارد کنید می توانید از این طریق عکس هایی که از ششصد دستگاه به اشتراک گذاشته است را مشاهده کنید.

آیا برای خرید این خانه ها می توان وام دریافت کرد؟

به طور کل برای خرید خانه می توانید وام بگیرید اما این که برا خرید خانه های ششصد دستگاه وام تهیه کنید ممکن نیست و یا شرایط خاص خود را دارد. اگر قصد خرید اینگونه خانه را دارید می توانید به املاکی ها سربزنید و حتی در رابطه با وام این سبک خانه ها اطلاعات کسب کنید.

برای خرید خانه در ششصد دستگاه چه کاری باید انجام دهیم؟

اگر قصد خرید خانه های ششصد دستگاه را دارید می توانید با مشاور املاک مشهد املاک در ارتباط باشید و با  آن ها تماس بگیرید و از شرایط و قیمت این خانه ها آگاه شوید. این روز ها بستر های بسیاری برای خرید و یا رهن و اجاره این خانه ها ایجاد شده است که یکی از آن ها از طریق شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و یا اپ هایی همانند دیوار است. به طور معمول اینگونه افراد از طریق این پیام رسان ها و یا این اپلیکیشن ها به تبلیغات می پردازند و خریداران را راهنمایی می کنند تا به خوبی بدانند که چه کاری باید انجام دهند.

سوالات متداول

هزینه خانه های ششصد دستگاه به چه میزان است؟

به طور کل خانه های ششصد دستگاه خیلی ارزان نیستند اما گران هم نیستند. این خانه ها چون قدیمی هستند نسبت به دیگر خانه ها هزینه شان کمتر است اما از لحاظ مکانی در یکی از بهترین مناطق شهر می باشند.

به طور کل هر یک از واحد های خانه های ششصد دستگاه چند متر است؟

هر یک از این واحد ها هشتاد و هشت متر است اما طوری طراحی شده است که اصلا کوچک بودن به چشم نمی آید.

چگونه افراد برای خرید خانه در ششصد دستگاه با مشاورین مشهد املاک در رابطه باشند؟

افراد می توانند از طریق اپ ها و یا تماس تلفنی با آن ها در رابطه باشند و مشاوره بگیرند.

چگونه به تصاویر خانه های ششصد دستگاه دست یابیم؟

می توانید از طریق سایت هایی که امروزه در این زمینه به فعالیت پرداخته اند به مشاهده تصاویر این مجتمع ها بپردازید.

2.6/5 - (9 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا