راهنمای املاک مشهد

مشاوره اجاره مغازه در گلبهار به همراه بررسی قیمت ها

شهرکی در نزدیکی شهر مشهد به وجود آمده است که جدیدا مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. در این شهرک ویژگی ها و مزایای زیادی وجود دارد که باعث شده است مردم شهر مشهد و شهر های اطراف به این شهرک مراجعه نمایند. با توجه به افزایش جمعیت در این شهرک، تعداد مغازه ها نیز افزایش پیدا می کند. در این مطلب در مشهد املاک قصد داریم در مورد اجاره مغازه در گلبهار مشهد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

اجاره مغازه در گلبهار چگونه ممکن می شود؟

اجاره مغازه در گلبهار چگونه ممکن می شود؟

برای اجاره مغازه در گلبهار باید به املاک هایی که در این شهرک وجود دارد مراجعه نمایید. البته مراجعه کردن به تمامی املاک ها کار دشواری است و نیاز به زمان زیادی دارد و البته هزینه های بسیاری را می طلبد. اگر انجام این کار برای فرد مقدور نباشد، می تواند از طریق نرم افزار هایی که برای اجاره و رهن مغازه تهیه شده اند استفاده کند. این نرم افزار ها در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه مغازه مورد نیاز را پیدا می کند. در قسمت جست و جوی این برنامه ها می توان موارد مورد نیاز خود را مانند متراژ، مبلغی که برای رهن و اجاره مد نظر دارد و امکاناتی مانند انباری و غیره را نوشته و جست و جو نماید.

پیدا کردن ملک تجاری در نرم افزار دیوار چگونه ممکن می شود؟

در مدت کمی تعدادی از مغازه ها که با موارد فرد مشابه باشد پیدا خواهند شد که می توان با دیدن تصاویر آن ها مورد نظر خود را پیدا کرده و با شماره ای که در آن قرار دارد تماس گرفته و برای بازدید نهایی و حضوری وقتی را تعیین نماید. البته گروهی از مشاوران با سابقه و پر تلاش نیز وجود دارند که با تماس با آن ها می توان به راحتی مغازه مورد نیاز خود را به دست آورد. این گروه مشهد املاک نام دارند که تخصص زیادی در رابطه با املاک دارند و به راحتی می توانند بهترین راهنمایی ها را ارائه دهند.

بهترین مناطق گلبهار برای اجاره مغازه کدامند؟

بهترین مناطق گلبهار برای اجاره مغازه کدامند؟

در شهر جدید گلبهار مناطق زیادی وجود دارد که بهترین مناطق برای اجاره مغازه، مکان های پر رفت و آمد و شلوغ می باشد. با توجه به این که امروزه افراد زیادی در این شهرک ساکن شده اند، نیاز آن ها برای مغازه های مختلف افزایش یافته است. در گذشته بیش تر مغازه ها در مرکز این شهر ایجاد می شد که هم اکنون بازار اصلی این شهرک می باشد.

مجتمع های تجاری گلبهار

اما امروزه مجتمع های تجاری زیادی در سراسر این شهرک تاسیس شده اند که دارای مغازه های بسیاری هستند. می توان یکی از مغازه های بازار اصلی این شهرک را که بازار پرند نام دارد، اجاره کرد اما باید در نظر گرفت که اجاره این مغازه ها بسیار بالا می باشد و یا می توان در یکی از مجتمع های جدید مغازه ای را اجاره کرد و به کار خود مشغول شد. به طور کلی اجاره مغازه در بسیاری از مناطق این شهرک جوابگو است چرا که جمعیت گلبهار مشهد روز به روز در حال افزایش می باشد.

اجاره سرقفلی در گلبهار چگونه است؟

اجاره سرقفلی در گلبهار چگونه است؟

اجاره سر قفلی در گلبهار مشهد مانند سایر اجاره های سر قفلی می باشد. این نوع قرار داد ها حواشی زیادی دارند. سر قفلی یعنی مستاجر حق دارد که در مدت طولانی در یک مغازه کار کند. در سال 76 سر قفلی را به عنوان حقی دانسته اند که صاحب ملک تحت عنوان یک قرار داد به مستاجر خود می دهد. در واقع سر قفلی یک قرار داد دو طرفه است که بین موجر و مستاجر انجام می شود. به طور کلی قرار داد هایی که ازسال 76 تا به امروز تنظیم شده باشند، از این قانون پیروی می کنند.

چه ملک هایی سرقفلی دارند؟

مالک می تواند مبلغی را تحت عنوان سر قفلی از مستاجر خود دریافت کند. در عوض مالک هم در هر سال نباید مبلغی را به رهن و یا اجاره مغازه اضافه کند و تا زمانی که مستاجر بخواهد می تواند در آن مغازه کار کند. هر ملکی نمی تواند سر قفلی داشته باشد مگر این که ملک تجاری باشد و پروانه ساختمانی داشته باشد. در هنگام عقد قرار داد اجاره باید دو نفر معتمد شاهد بین موجر و مستاجر باشند و قرار داد را امضا کنند در غیر این صورت این قرار داد شامل قانون سال 1376 نمی شود.

حداقل قیمت اجاره مغازه در گلبهار چقدر است؟

حداقل قیمت اجاره مغازه در گلبهار چقدر است؟

قیمت اجاره هر مغازه بستگی به متراژ، منطقه و امکانات آن دارد. در یکی از بلوار های گلبهار که عدالت نام دارد، مغازه ای را برای رهن گذاشته اند که متراژ آن 30 متر است. این مغازه هیچ اتاق اضافه ای ندارد و 30 میلیون تومان را برای ودیعه و ماهیانه 3 میلیون و 500 هزار تومان اجاره تعیین کرده اند. مغازه دیگری در همین شهرک با متراژ 13 متر برای اجاره آگهی شده است که برای آن 105 میلیون تومان رهن و ماهی 100 هزار تومان اجاره در نظر گرفته اند. در همین شهرک یک مغازه بزرگ که 150 متر است را برای رهن و اجاره واگذار می کنند. برای این مغازه مبلغ 100میلیون تومان رهن و ماهیانه 7 میلیون تومان اجاره تعیین کرده اند. همان طوز که مشاد می کنید در این شهرک انواع مغازه با قیمت های متنوعی واگذار می شوند.

چگونه در این شهر مغازه برای اجاره پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن مغازه می توان به مشاور املاک مراجعه کرد و از آن ها راهنمایی گرفت. اگر به دنبال مغازه ای درون مجتمع های تجاری هستید، می توانید به دفتر های مدیریت در این مجتمع ها مراجعه نمایید. در دفتر مدیریت، مغازه های خالی را به شما نشان می دهند و مبلغ مورد نیاز برای رهن و اجاره هر کدام از آن ها را بیان می کند و در صورت پسندیدن می توانید قرار دادی نوشته و امضا نمایید. از دیوار و شیپور نیز می توان در این مورد استفاده کرد و با شماره هایی که در آن ها قرار دارد، تماس گرفته و برای بازدید حضوری وقتی را تعیین نمایید.

شرایط اجاره این نوع ملک در گلبهار

شرایط اجاره این نوع ملک در گلبهار

شرایط خاصی برای اجاره مغازه در شهرک گلبهار وجود ندارد و مانند سایر مناطق شهر مشهد می باشد. افرادی که علاقه مند به اجاره مغازه در این شهرک هستند باید مبلغی را که به عنوان ودیعه تعیین شده است، به صورت یک جا به صاحب ملک تحویل داده و هر مستاجر موظف است که اجاره خود را به طور منظم و متوالی برای موجر واریز نماید. مستاجر باید تمام قوانین مربوط به اجاره را آموزش دیده باشد و در هنگام عقد قرار داد، با دقت متن قرار داد را خوانده و در صورت رضایت آن را امضا نماید.

آگهی اجاره این نوع ملک در گلبهار

آگهی های اجاره مغازه در گلبهار را می توان در نرم افزار های مربوطه پیدا کرد. در این آگهی ها آدرس دقیق مغازه قید شده است و امکانات آن و مشخصات دقیق مغازه را نوشته اند. تعدادی تصویر نیز در این آگهی ها وجود دارد که به تصمیم گیری فرد کمک می کند. آگهی های رهن و اجاره مغازه و تجاری در گلبهار در املاک دیوار و شیپور وجود دارد که می توان آن ها را مشاهده کرد.

آیا اجاره این نوع ملک در گلبهار سودمند است؟

آیا اجاره این نوع ملک در گلبهار سودمند است؟

اجاره کردن مغازه در شهرک گلبهار سود مند است چرا که این شهرک به شهر مشهد و چناران نزدیک بوده است و افراد زیادی به گلبهار رفت و آمد می کنند. با توجه به این که جمعیت این شهرک در حال افزایش است، مسلما خرید در گلبهار نیز افزایش پیدا می کند و در مدت کمی به یک شهر تبدیل خواهد شد. البته قیمت های پایین این مغازه ها نسبت به قیمت های اجاره مغازه در مشهد، نیز تاثیر زیادی در تصمیم گیری افراد دارد و آن ها می توانند با مبلغ کم تری مغازه های بزرگ تر و بهتری را اجاره کنند و فعالیت خود را در گلبهار مشهد آغاز کنند.

آیا اجاره مغازه در این شهر قوانین خاصی دارد؟

اجاره مغازه در گلبهار قوانین خاصی ندارد فقط مستاجر باید هر ماه اجاره خود را واریز نماید و از ملک تجاری استفاده دیگری نکند. به طور کلی رهن و اجاره املاک اداری، تجاری در گلبهار قوانین خاصی ندارد.

حداکثر قیمت اجاره مغازه در گلبهار چقدر است؟

حداکثر قیمت اجاره مغازه در گلبهار چقدر است؟

همان طور که گفتیم قیمت های اجاره مغازه در گلبهار بسیار متفاوت است. بیش ترین قیمت های اجاره مربوط به مغازه های اطراف میدان پرند که میدان اصلی گلبهار است، می باشد. این مغازه ها متراژ زیادی ندارند اما اجاره های بسیار بالایی دارند. برای اطلاع از قیمت این مغازه ها می توانید با مشهد املاک تماس بگیرید.

ارزان ترین مناطق این شهر برای رهن و اجاره مغازه کدامند؟

معمولا مناطقی که از میدان اصلی فاصله زیادی دارند قیمت های اجاره کم تری دارند. محله های شلوغ اجاره های بالایی برای مغازه دارند. منطقه امام خمینی که بسیار دور است معمولا ملک و مغازه های ارزان قیمت تری نسبت به خیابان جمهوری، پرند و عدالت و غیره دارد. رهن و اجاره مغازه، سوپرمارکت، رستوران در گلبهار را می توان از طریق مشهد املاک به آسان ترین روش انجام داد.

ارزان ترین مناطق این شهر برای رهن و اجاره مغازه کدامند؟

سوالات متداول

قیمت اجاره مغازه در گلبهار به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت اجاره مغازه در گلبهار به عواملی مانند متراژ مغازه، امکانات و منطقه آن بستگی دارد.

چگونه می توان برای اجاره مغازه در گلبهار اقدام کرد؟

برای اجاره مغازه در گلبهار می توان با گروه مشاوران مشهد املاک تماس گرفت و یا در نرم افزار های دیوار مشهد و شیپور به دنبال مغازه مورد نظر خود بود و پس از پسندیدن آن را اجاره کرد.

در هنگام عقد قرار داد برای اجاره مغازه در گلبهار باید به چه مواردی دقت کرد؟

در هنگام امضا قرار داد برای اجاره مغازه در گلبهار باید به مبلغ ودیعه و اجاره ماهیانه دقت کرد و تمام شرایطی که در قرار داد قید شده است را با دقت مطالعه کرد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا