راهنمای املاک مشهد

ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه که امکانات خوبی هم دارند

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی افراد به دنبال خرید خانه در مشهد در محله هایی می باشند که به طور کلی خانه ها در این محله ارزان قیمت می باشند. در شهر مشهد که یکی از بزرگ ترین شهر های کشور ایران هست نیز محله هایی وجود دارد که نسبت به دیگر قسمت های شهر خانه های ارزان قیمت تری را برای خود دارند. در این مقاله مشهد املاک قصد دارد به صورت اختصاصی به ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه بپردازد. با ما در این مقاله همراه باشید تا اطلاعات بسیار خوبی را در این زمینه برای خود داشته باشید.

ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه کدامند؟

ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه کدامند؟

در شهر مشهد همان طور که اشاره شد انواع محله هایی وجود دارد که دارای خانه های ارزان قیمت می باشند. این دسته از محله ها دارای بافت نسبتا قدیمی می باشند ک به دلیل این که از برخی از امکانات دور می باشند قیمت خانه ها در آن جا کمتر می باشد. در این قسمت تعدادی از محله های ارزان قیمت را به شما عزیزان ارائه می دهیم. با مشهد املاک همراه باشید تا با بهترین منطقه خرید خانه در مشهد آشنا شوید.

محله نهضت

خیابان نهضت که نزدیک به میدان نمایشگاه می باشد یکی از محله هایی می باشد که افراد در آنجا می توانند خانه های ارزان قیمت را در آنجا خریداری کنند‌. این محله به دلیل این که بسیاری از خانه های آن جا به دلیل زمینش سند قولنامه ای دارند و هم چنین نزدیک به امکانات خاصی از شهر نیستند، قیمت مناسب تری را بر روی خانه های خود قرار داده است.

محله ساجدی

محله ساجدی با این که نزدیک به مرکز خرید کیان سنتر و پروما می باشد و یکی از مسیر های آن به خیابان جانباز می خورد اما دارای خانه های نسبتا ارزان قیمتی می باشد. حال اگر می پرسید برای چه باید به شما عزیزان بگوییم که این خانه ها مانند محله نهضت به دلیل این که دارای خانه های قولنامه ای هستند قیمت پایین تری را به خود اختصاص می دهند اما به دلیل این که به امکانات بسیاری نزدیک هستند نسبت به خانه های نهضت قیمت بیشتری را برای خود دارند.

محله آزاده در قاسم آباد

خیابان آزاده در قاسم آباد یکی از ارزان ترین محله ها در مشهد برای خرید خانه در قاسم آباد مشهد می باشد. این محله که قسمتی از آن به بزرگراه هاشمی رفسنجانی ارتباط دارد و یکی از سالن های ورزشی چند منظوره در آن قرار دارد و هم چنین دارای یک پارک می باشد که جذابیت بسیاری به منطقه داده است اما به دلیل این که سند شش دانگ برای خانه های این منطقه وجود ندارد، قیمت بسیار پایینی را خانه های این منطقه به خود داده اند.

محله یوسفیه

دیگر محله ارزان قیمت در منطقه قاسم آباد مشهد، محله یوسفیه می باشد که در منطقه ۱۰ مشهد واقع شده است و دقیقا چسبیده به محله نهضت می باشد‌‌. این محله نسبتا با نهضت به لحاظ امکانات برابر است و نزدیکی بسیاری به بزرگراه امام علی دارد. این محله نیز به دلیل خانه های قولنامه ای دارای قیمت پایینی می باشد.

محله مهدیه

یکی از محله هایی که به تازگی در آن خانه سازی انجام شده است، محله مهدیه می باشد. این محله البته در آینده ای نه چندان دور جزء محله های گرام قیمت مشهد محسوب می شود اما در حال حاضر شاهد این موضوع هستیم که به دلیل این که به تازگی این محله آباد شده است و با این که خانه های آنجا سندی شش دانگ دارند اما به صورت کلی قیمتی پایینی را به خودت اختصاص می دهند و افراد بسیاری نیز نسبت به خرید این خانه ها اقدام میکنند.

قیمت خانه در محله های ارزان قیمت مشهد چقدر است؟

اگر به دنبال این موضوع هستید که در محله ارزان قیمت مشهد خانه ای تهیه کنید اما نمی دانید که تا چه اندازه باید در این خانه ها هزینه کنید و به صورت کلی قیمت این خانه ها چگونه است در ابتدا باید بگوییم که قیمت پایینی را این خانه ها برای خود اختصاص می دهند و در کنار این موضوع، مسئله دیگر این است که شما باید از افرادی که در این زمینه به صورت تخصصی در حال فعالیت هستند مانند مشاور املاک حرفه ای مشهد املاک اطلاعات کسب کنید تا بتوانید به صورت روزانه قیمت های تازه و دسته اول این ساختمان ها را دریافت کنید. توصیه می شود که حتما با داشتن اطلاعاتی کامل در زمینه خرید این دسته از خانه ها وارد بازار شده و سپس اقدام به خریداری کردن این خانه های ارزان قیمت کنید.

قیمت رهن و اجاره در محله های ارزان قیمت مشهد چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در محله های ارزان قیمت مشهد چقدر است؟

همان طور که در محله های ارزان قیمت شما شاهد قیمتی پایین برای خرید بهترین خانه در مشهد هستید، برای رهن و اجاره نیز قیمتی پایینی برای این خانه ها در نظر گرفته می شود زیرا تمامی مواردی که برای خرید خانه محسوب می شود، برای رهن و اجاره نیز مورد بحث قرار گفته می شود.

این دسته از خانه رهن پایین و در مقابل اجاره ای پایین نیز برای خود اختصاص می دهند. به عنوان مثال خانه ها در این منطقه ها دارای اجاره ای ۱ نیم الی ۲ میلیون تومانی می باشد که به خودی خود در جایی در گیر در شهر مشهد شما نمی توانید خانه ای را با این رنج قیمت در محله های گران قیمت اجاره کنید.

خرید خانه در مناطق ارزان قیمت مشهد چه مزایایی دارد؟

خرید خانه در مناطق ارزان قیمت مشهد مزایای بسیاری برای افرادی که مشکلات اقتصادی دارند، دارد. این خانه ها با این که شاید قدیمی ساز باشند اما داخل آن ها باز سازی شده است و با توجه به مد روز این بازسازی انجام شده است. یعنی شما می توانید با قیمتی بسیار پایین اقدام به خریداری کردن خانه ای در محله ارزان قیمت مشهد کنید که داخل آن شبیه به خانه های محله های گران قیمت می باشد.

هم چنین شما می توانید با خرید این دسته از خانه ها در هزینه های خود صرفه جویی کرده و با قیمتی پایین صاحب یک خانه شیک برای زندگی کردن باشید. در زمینه ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه ویلایی و ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه آپارتمانی به راحتی می توانید از کارشناسان مطرح مشهد املاک کمک گرفته و بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید خانه در مناطق ارزان قیمت مشهد چه معایبی دارد؟

همان طور که خرید خانه در این مناطق دارای مزایا است از طرفی دیگر نیز دارای معایب می باشد. اگر بخواهیم به معایب این خانه ها اشاره کنیم می توانیم به دور بودن از حمل و نقل عمومی، داشتن مشکلات در خیابان ها و کوچه هایی که خانه در آن قرار دارد و از همه مهم تر سند خانه ها می باشد که به هنگام خریداری کردم این خانه ها باید به شدت به این موضوع اشاره کرد که این خانه ها دارای سند معتبر باشد.

پس می توان گفت تمامی موارد آنقد نمی توانند مشکل ساز باشند اما سند ملک اگر مشکل دار شود، تقریبا تمامی زندگی شما تحت تاثیر قرار می گیرد.

حداقل قیمت در ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه چقدر است؟

حداقل قیمت در ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه چقدر است؟

در این قسمت مشهد املاک برای شما قیمت هایی را جمع آوری کرده است که شما بتوانید با توجه به این قیمت ها اقدام به خریداری کردن ملک در محله های ارزان قیمت کنید. حال این ملک ها چه قیمتی دارند؟ به آن ها می پردازیم. ملک هایی که در محله هایی مانند آزاده یا نهضت قرار دارند تقریبا بین ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیون تومان با توجه به سال ساخت آن ها قیمت گذاری می شوند و ملک هایی که ور محله ساجدی قرار دارند به دلیل این که به بسیاری از امکانات نزدیک هستند بین ۷۰۰ الی ۹۰۰ میلیون تومان و یا به مراتب بیشتر می باشند که توصیه می شود به هنگام خرید با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید.

حداکثر قیمت در ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه چقدر است؟

برخی از خانه ها به دلیل نو ساز بودن آن ها و هم چنین داشتن امکاناتی دیگر با این که در مناطق ارزان قیمت ساخته می شوند اما نسبت به دیگر خانه ها دارای قیمت نسبتا بالایی هستند. اگر بخواهیم اشاره ای به قیمت های این دسته از خانه ها به صورت حداکثر بودن آن داشته باشیم باید بگوییم که این خانه ها حداکثر تا ۸۰۰ میلیون تومان می باشند.

البته ممکن است استثنا در این بین نیز وجود داشته باشد اما به صورت کلی این خانه ها حداکثر تا ۸۰۰ میلیون تومان می باشد زیرا موضوع اصلی ای که بر روی قیمت این خانه ها تاثیر گذار است سند آن ها است که این خانه ها تقریبا ۹۰ درصدشان دارای سندی قولنامه ای می باشند.

چه عواملی در تعیین قیمت خانه تاثیرگذار هستند؟

در تعیین قیمت یک خانه موارد بسیاری وجود دارد که باعث می شود مستقیم بر روی این موضوع تاثیر گذار باشند. در ابتدا نوع مصالحی که در خانه برای ساخت آن استفاده می شود و سپس نوع مکانی زمینی که خانه در آن ساخته می شود، این که در کدام محله و خیابان قرار دارد.

مورد دوم نزدیک بودن به مراکز خرید و فروش و حمل و نقل عمومی و این که آن خانه در مشهد نزدیک حرم باشد یا نه نیز تا حدودی بر روی این موضوع تاثیر دارد. پس از مواردی که در داخل خانه قرار دارد شامل آسانسور، پارکینگ، انباری، گاز رو کار، حمام مستر، کاغذ دیواری، گچ کاری، کف پارکت یا سرامیک، کابینت های mdf یا چوب و یا مواردی دیگر که در داخل خانه هستند که هر کدام در قیمت خانه ها تاثیر دارد.

ارزان ترین منطقه مشهد نزدیک به حرم برای خرید خانه کدام است؟

ارزان ترین منطقه مشهد نزدیک به حرم برای خرید خانه کدام است؟

ارزان ترین خانه در مشهد در منطقه هایی که نزدیک به حرم هستند تقریبا پایین است زیرا حرم به صورتی مرکز شهر شناخته می شود و خانه ها در این محله ها دارای قیمت نسبتا مناسبی و رو به بالا هستند. اما در این بین برخی از محله ها هستند که خانه های آن ها دارای قیمت پایین تری نسبت به دیگر خانه ها هستند. به عنوان مثالی محله طلاب دارای قیمت پایین تری نسبت به دیگر محله های می باشد که افراد بسیاری نیز در این محله به زندگی می پردازند.

سوالات متداول

سوالات متداول

قیمت مسکن در مناطق مختلف مشهد چگونه است؟

با توجه به نوع محله های موجود قیمت خانه ها در مشهد متفاوت می باشد.

چه مواردی بر روی قیمت خانه در مشهد تاثیر دارد؟

مواردی مانند پارکینگ، آسانسور، بازسازی و مواردی پیرامون این موضوع بر روی قیمت خانه تاثیرات بسیاری دارند‌

از چه طریقی می توان قیمت خانه های ارزان در مشهد را مشاهده کرد؟

به راحتی می توانید از انواع کارشناسان مطرح مشهد املاک در این زمینه کسب اطلاعات کنید.

انواع محله های ارزان قیمت مشهد کدام هستند؟

محله هایی مانند ساجدی، نهضت، یوسفیه و آزاده محله های ارزان قیمت در مشهد هستند.

4.7/5 - (26 امتیاز)

مهسا بنکدار یزدی

تجربیات بسیاری در زمینه املاک به دلیل فعالیت محیطی دارم و این اطلاعات را در قالب مقاله در سایت مشهد املاک در اختیار شما قرار خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا