راهنمای املاک مشهد

5 نکته مهم برای اجاره خانه چند خواب در مشهد که باید بدانید

اجاره خانه چند خواب در مشهد بسته به عوامل مختلفی تغییر می کند که از جمله این عوامل می توان به مکان و محله ای که خانه در آنجا واقع شده است و متراژ و امکانات خانه اشاره کرد. در مشهد به علت اینکه شهر زیارتی است و مسافرین زیادی به این شهر می آیند اجاره خانه به صورت روزانه و هفتگی نیز صورت می گیرد، در مناطق بالا شهر مشهد مثل بلوار سجاد و وکیل آباد و هفت تیر قیمت ها ممکن است تا دو میلیون تومان نیز وجود داشته باشد اما در مناطق پایین تر مثل قاسم آباد و بلوار توس و طلاب این قیمت ها کاهش پیدا می کند. پیشنهاد ما این است تا در راستای بحث خرید خانه در مشهد با مشهد املاک همراه باشید تا بدین موضوع بپردازیم.

اجاره خانه چند خواب در مشهد چگونه ممکن می شود؟

اجاره خانه چند خواب در مشهد چگونه ممکن می شود؟

اجاره روزانه آپارتمان مشهد قیمت های گوناگونی نسبت به امکانات و مناطق بالای شهر و یا پایین شهر دارد، رهن و اجاره آپارتمان در مشهد نیز به همین منوال می باشد همچنین به علت اینکه مشهد یک شهر توریستی است و مسافران زیادی دارد اجاره روزانه خانه و آپارتمان مبله در مشهد نیز وجود دارد و از این خانه ها معمولا اجاره روزانه خانه و آپارتمان مبله در مشهد نزدیک حرم بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد که قیمت های گزافی نیز دارد.

برای اجاره خانه چند خواب در مشهد می توانید از سایت و یا اپلیکیشن املاک دیوار استفاده کنید و هزینه اجاره خانه چند خواب در مشهد را نیز می توانید در این اپ پیدا کنید.

اجاره خانه چند خواب در کدام مناطق مشهد بیشتر است؟

معمولا اجاره خانه در مشهد در مناطق مختلف گوناگون است مناطق بالای شهر مثل بلوار سجاد و وکیل آباد و همچنین مناطق اطراف حرم دارای قیمت های بالایی می باشد، این مناطق قیمت های بسیار بالایی را برای اجاره چه به صورت روزانه و چه به صورت ماهانه و هفتگی دریافت می کنند در ادامه به چند نمونه از این مناطق اشاره خواهیم کرد.

مناطق اطراف حرم

مناطق اطراف حرم یعنی مناطقی که به حرم مطهر رضوی اشراف داشته باشند مثل خیابان امام رضا، خیابان نواب صفوی، خیابان طبرسی و غیره که بیشتر برای مسافران و زوار های محترم مورد استفاده قرار می گیرد زیرا که این افراد برای زیارت حرم رضوی به مشهد می آیند و ترجیح می دهند که در نزدیک حرم باشند تا هر زمان دوست داشتند به حرم امام رضا علیه السلام بروند.

بلوار وکیل آباد

بلوار وکیل آباد یکی از مناطق خوب و بالای شهر مشهد و حتی بهترین منطقه خرید خانه در مشهد می باشد این بلوار به علت اینکه راهی به طرقبه و شاندیز مناطق خوش آب و هوای مشهد دارد یکی از خیابان های پر تردد مشهد می باشد، در این راستا خانه های بسیار خوب و شیکی برای اجاره خانه وجود دارد و مسافرین محترمی که خود وسیله نقلیه دارند و برایشان مهم نیست در نزدیکی حرم باشند اغلب این خانه ها را اجاره می کنند.

بلوار سجاد

بلوار سجاد جز برترین نقاط مشهد و از لاکچری ترین محله های مشهد می باشد در این خیابان لباس فروشی ها و کفش فروشی های برند و همچنین رستوران ها و کافی شاپ های زیادی وجود دارد، این منطقه بسیار لوکس می باشد و خانه های فوق لوکسی نیز دارد که قیمت های بسیار بسیار بالایی دارند.

بلوار هفت تیر

بلوار هفت تیر نیز یکی از برترین مناطق مشهد می باشد که خانه ها و آپارتمان های بسیار لوکسی در آنجا واقع شده است و این منطقه زیر شاخه ای از بلوار وکیل آباد می باشد اما خود به تنهایی جز خیابان های لوکس مشهد محسوب می شود که اجاره خانه های آن چه روزانه و چه ماهانه بسیار زیاد می باشد.

بلوار احمد آباد

یکی از مناطق دیگر مشهد که منطقه فوق لاکچری و گران قیمتی می باشد بلوار احمد آباد می باشد که این منطقه خانه های بسیار لوکس و گران قیمتی دارد، همچنین این خیابان دارای لباس فروشی ها و رستوران ها و کافی شاپ های فوق لاکچری است که این منطقه را برای توریست ها جذاب کرده است.

اجاره خانه چند خواب در کدام مناطق مشهد کمتر است؟

اجاره خانه چند خواب در کدام مناطق مشهد کمتر است؟

اجاره خانه چند خواب معمولا قیمت بالایی دارد اما اگر بخواهیم نسبت به مناطق بالا که قیمت های فوق بالایی دارند چند نمونه را نام ببریم می توانیم به مناطقی مثل گلشهر، ابوطالب، توس، قاسم آباد و سی متری اشاره کنیم.

گلشهر

گلشهر در واقع یکی از مناطقی می باشد که اکثرا اتباع افغانستانی در آنجا زندگی می کنند، این منطقه جز ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه و برای اجاره خانه می باشد و تقریبا می توان گفت که خانه های شیک و نوساز را بسیار ارزان تر از خانه های کهنه ساز مناطق بالاشهر اجاره می دهند.

ابوطالب

یکی دیگر از مناطقی که در مشهد وجود دارد چهارراه ابوطالب است که هم خانه های ارزان قیمتی نسبت به اطراف حرم دارد و هم می توان گفت تقریبا به حرم نزدیک است و از این منطقه تا حرم تنها باید یک واحد را سوار شد و به آسانی به حرم رسید.

شاهنامه

شاهنامه یکی از مناطقی است که از حرم مطهر رضوی بسیار دور می باشد اما قیمت های بسیار مناسبی دارد حتی در این مناطق باغ های بسیار لوکسی با قیمت های فوق العاده مناسب اجاره داده می شوند.

قاسم آباد

قاسم آباد یکی از مناطقی است که طی سال های اخیر پیشرفت کرده است و خانه های لوکسی در آنجا ساخته شده است اما در هر صورت این منطقه از مشهد نیز قیمت های مناسب تری دارد.

متری طلاب

همچنین منطقه طلاب نیز می تواند جز مناطقی باشد که خانه های اجاره ای بسیار قیمت مناسبی دارد، این مناطق هم به مراکز خرید بازار فردوسی و پارک بازار بسیار نزدیک است و همچنین به حرم نیز تقریبا نزدیک می باشد.

آگهی اجاره خانه چند خواب در مشهد

آگهی اجاره خانه چند خواب در مشهد

آگهی های اجاره خانه در مشهد را امروزه باید در سایت های معتبر و در اپلیکیشن هایی همچون دیوار مشهد و شیپور جست و جو کرد و تنها کافی است در مرورگر تلفن همراه خود اجاره خانه در مشهد را سرچ کنید تا با حجم انبوهی از آگهی ها مواجه شوید.

آیا اجاره روزانه اجاره خانه چند خواب در مشهد ممکن است؟

اجاره روزانه خانه چند خواب در مشهد امکان پذیر است زیرا مشهد یک شهر توریستی است و اغلب برای زیارت به مشهد می آیند که به اجاره منازل به صورت روزانه نیاز دارند، از این رو مشهدی ها خانه هایی را برای اجاره روزانه نیز تدارک دیده اند و خیلی راحت می توانند در سایت یا دیوار خانه مورد نظر را پیدا و اجاره کنند.

هزینه اجاره روزانه خانه چند خواب در مشهد چقدر است؟

هزینه اجاره خانه چند خواب در مشهد معمولا بالا می باشد که باز هم بسته به امکانات و منطقه قرارگیری خانه تغییر پیدا می کند، این خانه ها قیمت هایی تقریبا روزانه بین دو میلیون تا یک میلیون دارند که باز هم تاکید می کنم بستگی به امکانات نیز دارد، بعضی خانه ها بسیار لوکس می باشند اما بعضی ساده پس در نتیجه قیمت ها متفاوت است و فقط باید در سایت عکس و قیمت ها را ملاحضه کنید.

هزینه اجاره خانه چند خواب در حومه مشهد چقدر است؟

هزینه اجاره خانه چند خواب در حومه مشهد چقدر است؟

اجاره خانه در مشهد نسبتا بالاست اما اگر بخواهید در حومه مشهد خانه اجاره کنید تقریبا قیمت یک سوم آن خانه ها را باید پرداخت کنید که این قیمت ها فوق العاده مناسب می باشد و اکثر افراد می توانند در آنجا اقامت کنند.

هزینه رهن خانه چند خواب در مشهد چقدر است؟

برای اطلاعات دقیق تر از قیمت رهن و اجاره در مشهد بهتر است به سایت های معتبر گوگل مراجعه کنید و همچنین نیز می توانید از طریق اپلیکیشن هایی همچون دیوار و شیپور اینگونه قیمت ها را مشاهده کنید.

اجاره خانه چند خواب در نزدیکی حرم

اجاره خانه چند خواب در نزدیکی حرم

اجاره خانه در مشهد نزدیک حرم بسیار پرطرفدار می باشد زیرا که مشهد یک شهر توریستی می باشد و اغلب افراد زیادی برای زیارت به مشهد می آیند که به اجاره منازل در نزدیکی حرم نیاز دارند. این مناطق قیمت های بسیار بالایی دارند و تنها حسنی که دارند این است که نزدیک حرم می باشد.

بهترین مشاور املاک برای اجاره خانه چند خواب در مشهد کدام است؟

بهترین مشاوره املاک برای اجاره خانه چند خواب در مشهد مشاور املاک مشهد املاک می باشد که جز بهترین مشاورین املاک با متد های روز دنیا می باشد، این بنگاه املاک مشهد خانه های بسیار خوبی را برای اجاره چه به صورت روزانه و چه به صورت ماهانه دارد.

سوالات متداول

مناطق گران قیمت برای اجاره چند خواب در مشهد کدامند؟

برای اجاره خانه چند خواب در مشهد در مناطق گران قیمت می توان به منطقی مثل بلوار وکیل آباد، هفت تیر، بلوار احمد آباد، بلوار سجاد و اطراف حرم مطهر رضوی اشاره کرد.

مناطق ارزان قیمت برای اجاره چند خواب در مشهد کدامند؟

برای اجاره خانه چند خواب در مشهد در مناطق ارزان قیمت می توان به مناطقی مثل گلشهر، ابوطالب، توس، قاسم آباد و سی متری اشاره کرد.

اجاره خانه چند خواب در مشهد به صورت روزانه صورت می گیرد؟

اجاره خانه چند خواب در مشهد به صورت روزانه صورت می گیرد زیرا مشهد یک شهر توریستی است و اغلب برای زیارت به مشهد می آیند که به اجاره منازل به صورت روزانه نیاز دارند.

اجاره خانه چند خواب در مشهد در مناطق بالا شهر چقدر است؟

هزینه اجاره خانه در مناطق بالاشهر مشهد بسیار زیاد می باشد که می توانید در سایت های معتبر مشاهده کنید.

2.5/5 - (2 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا