راهنمای املاک مشهد

قیمت خرید برج آرمیتاژ گلشن به همراه مشاوره برای خرید به صرفه

مشهد از کلان شهر های ایران به شمار می رود که از جمعیت زیادی نیز برخوردار است. حال بهتر است که بدانید این روز ها در شهر مشهد شاهد ساختمان های بلند و برج‌ های متعددی هستیم که یکی از برج های مشهد برج آرمیتاژ گلشن است که این روز ها این برج علاوه بر مشهد در سراسر ایران از شهرت زیادی برخوردار شده است.

برج آرمیتاژ گلشن در کجا قرار دارد؟

برج آرمیتاژ گلشن در کجا قرار دارد؟

شهر مشهد در گذر زمان تغییرات بسیار زیادی کرده است. در گذشته این شهر فقط به دلیل وجود حرم امام رضا (ع) شناخته می‌ شده است. اما در حال حاضر به یکی از شهر های بزرگ، دیدنی و پیشرفته تبدیل شده است که از مهم ترین جا های دیدنی آن می‌ توان به مجتمع آرمیتاژ مشهد اشاره کرد.

حال شاید تا به اکنون برای شما هم سوال به وجود آمده باشد که آرمیتاژ کجاست؟ برج آرمیتاژ در شهر مشهد و محدوده بلوار وکیل آباد قرار دارد. این برج مشهور در تقاطع برخی از شناخته‌شده‌ترین خیابان های این شهر، یعنی خیابان هفت‌تیر و خیابان گلشن واقع شده است.

حال این موضوع را هم باید افزود که دسترسی به این برج بسیار ساده و راحت است. شما می‌توانید از طریق وسیله نقلیه شخصی و یا حتی وسایل نقلیه عمومی به این برج لوکس و بی نظیر بروید. هم چنین ناگفته نماند که این محدوده فاقد ترافیک‌ های سنگین و حتی طرح ترافیک است.

تعداد طبقات برج آرمیتاژ گلشن چقدر است؟

برج تجاری اداری آرمیتاژ گلشن یکی از بلندترین سازه های کلانشهر مشهد است که با 34 طبقه در زمینی به مساحت 4100 متر مربع و زیربنای تقریبی شصت هزار متر مربع در حاشیه بلوار هفت‌ تیر با 150 متر ارتفاع است. زمانی که در خیابان هفت‌تیر قدم بزنید به طور قطع خواهید دید که این برج یک سر و گردن از تمامی ساختمان‌ های دیگر این خیابان بلند‌تر است.

نوع کاربری برج آرمیتاژ گلشن چگونه است؟

نوع کاربری برج آرمیتاژ گلشن چگونه است؟

در رابطه با برج آرمیتاژ گلشن بهتر است که بدانید این برج تجاری اداری است که از طبقه منفی یک تا طبقه سوم این برج به بخش تجاری اختصاص داده شده است که از مهم‌ ترین مراکز خرید شهر مشهد به شمار می رود. این برج مرتفع‌ ترین و هم چنین لوکس‌ترین برج در سراسر مشهد محسوب می شود.

به همین دلیل باید انتظار حضور برند های معتبر روز دنیا را در بخش تجاری برج آرمیتاژ داشته باشیم! در این چهار طبقه، فروشگاه‌ های مختلفی در اصناف پوشاک، ساعت، ادکلن، جواهرات، محصولات چرم، لوازم‌خانگی، کتاب‌فروشی و … به چشم می‌ خورند.

این موضوع را هم باید افزود که در طبقات پنج به بعد این برج به بخش اداری اختصاص یافته است. می توان این گونه بیان کرد که طبقات 5 تا 17 دارای واحد‌ های اداری 60 تا 90 متری، طبقات 18 تا 22 دارای واحد‌ های 110 تا 170متری است.

هم چنین طبقات 23 به بالا دارای واحد‌ های 300 و 420 مترمربعی هستند. این موضوع را هم باید افزود که بخشی از این مرکز خرید به پردیس سینمایی، فود‌کورت، کلوپ ورزشی و شهربازی کودکان اختصاص داده شده است.

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

برج آرمیتاژ یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین برج های شهر مشهد به شمار می رود که دارای امکانات متعددی است و این روز ها به یکی از برج های لوکس در سراسر کشور نیز تبدیل شده است. حال شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید این برج معروف از سال 1389 کلنگ زنی شد و در سال 1395 گشایش یافت.

معماری این برج با بهره‌گیری از فرم پیشگام، معرف قدرت تکنولوژیک، حفظ هویت، تخصص سازندگان و بافت شهری و ترسیم کننده معماری آینده شهر است و تصویر ماندگاری برای شهروندان ایجاد کرده است.

تصاویر برج آرمیتاژ گلشن را در کجا مشاهده کنیم؟

تصاویر برج آرمیتاژ گلشن را در کجا مشاهده کنیم؟

این روز ها برج آرمیتاژ گلشن در سراسر کشور بسیار محبوب و پر آواز شده است تا جایی که خیلی از افراد تمایل دارند تا به مشاهده تصاویر این برج و یا حتی تصاویر مغازه های برج آرمیتاژ مشهد بپردازند. در این باره باید بگوییم که اگر به صفحه رسمی برج آرمیتاژ گلشن در اینستاگرام مراجعه نمایید، می توانید عکس های متعددی از این برج را از نمای بیرون و یا نمای داخل و هم چنین مغازه های این برج را با کیفیت بسیار بالا مشاهده کنید.

هم چنین ناگفته نماند که اگر به موتور جستجو گوگل مراجعه کنید و عباراتی مانند عکس برج آرمیتاژ گلشن مشهد را جستجو کنید نیز با نتایج خوبی رو به رو خواهید شد و عکس های متعددی برای شما نمایش خواهد یافت. در گوگل علاوه بر عکس می توانید اطلاعاتی نظیر مالک برج آرمیتاژ مشهد و یا حتی شماره تماس آرمیتاژ مشهد را نیز به دست آورید. هم چنین با مراجعه به پاساژ آرمیتاژ مشهد نی نی سایت نیز می توانید در رابطه با این برج اطلاعات مفیدی را بدست آورید.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان چقدر است؟

آرمیتاژ یکی از برج های معروف مشهد به شمار می‌رود که خیلی از افراد با توجه به شغلشان در یکی از واحد های این برج ساکن هستند و به فعالیت در زمینه شغلی خود می‌ پردازند. حال برخی از افراد دیگر نیز تمایل دارند تا به رهن و اجاره یک واحد در این برج بپردازند و به همین دلیل سوالی که برای آن ها به وجود می آید این است که قیمت رهن و اجاره ملک در این برج چقدر است؟

در این باره باید بگوییم که قیمت هر واحد با توجه به چند متر بودن واحد و طبقه ای که واحد در آن قرار دارد متفاوت است. البته پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاع دقیق از قیمت رهن و اجاره در مشهد در این برج و ملک مورد نظر خود در این ساختمان با مشاور املاک مشهد املاک تماس بگیرید.

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج آرمیتاژ گلشن چقدر می باشد؟

نرخ قیمت در برج آرمیتاژ مشهد و حداقل قیمت آن بستگی به برخی از عوامل مانند طبقه و امکانات آن دارد. حال برای اطلاع از حداقل قیمت واحد های این برج می‌ توانید با مشاوران مشهد املاک به عنوان بهترین سایت مشاوره املاک مشهد تماس بگیرید تا به این گونه از قیمت‌ ها مطلع شوید.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

مهم است که بدانید تعیین حداکثر قیمت خرید یک واحد در این برج همانند حداقل قیمت آن به برخی از عوامل مانند این که واحد چند متر است و در کدام طبقه قرار دارد و یا امکانات آن بستگی دارد. به همین دلیل برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با متخصصان مشهد املاک تماس بگیرید.

تعداد کل واحد های برج آرمیتاژ گلشن چقدر است؟

آرمیتاژ گلشن یکی از اماکن دیدنی مشهد است و برجی سی و چهار طبقه با نمایی بی نظیر و معماری باشکوه، بلندترین برج حال حاضر در مشهد است که در نبش خیابان هفت تیر شما را میخکوب خواهد کرد. حال در رابطه با تعداد واحد های اداری آرمیتاژ باید بگوییم که این برج 330 واحد تجاری در پنج طبقه اول و 140 واحد اداری در طبقات 5 تا 28 دارد.

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

همه ساختمان ها و برج ها دارای هزینه هایی هستند. شارژ ساختمان و برج هزینه‎ هایی است که برای حفظ و نگهداری بخش ‌های مشترک از طرف ساکنین پرداخت می‌ شود. حال این موضوع را هم باید افزود که میزان شارژ و هزینه های این برج به برخی از عوامل مانند امکانات آن بستگی دارد.

طبیعی است که هر چه میزان امکانات یک واحد بیشتر باشد مبلغ حق شارژ هم بیشتر است. حال زمانی که به خرید و یا اجاره یک واحد در این برج بپردازید، مدیریت برج در رابطه با حق شارژ ماهیانه به شما توضیح خواهد داد.

برج آرمیتاژ گلشن چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

برج آرمیتاژ گلشن چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

آرمیتاژ گلشن یکی از برج هایی است که از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است و امکانات بسیار زیادی نیز دارد. حال بهتر است که بدانید در ساخت پارکینگ‌ های این برج از بهترین امکانات و مصالح موجود در ایران استفاده شده است و پارکینگ (طبقات 2- و 4-) می باشد. این موضوع را هم باید افزود که در این پارکینگ امکاناتی ویژه ای برای مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

برج آرمیتاژ گلشن شامل چه امکاناتی می باشد؟

برج آرمیتاژ دارای امکانات متعددی است و با این حال از مهم‌ترین امکانات این برج می توان به: آژانس مسافرتی، مرکز مالی و فاینانس،صرافی، فضاهای گفتگو شیشه‌ ای، دفتر پیشخوان دولت، سالن‌ های کنفرانس، روف گاردن، کافه آرمیتاژ و … اشاره کرد.

گلشن چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج آرمیتاژ گلشن اقدام کنیم؟

اگر تمایل به خرید و یا رهن و اجاره یکی از واحد های این برج را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا با شماره ای که در سایت مشهد املاک قرار داده شده است، تماس بگیرید تا مشاوران ما در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند.

سوالات متداول

برج آرمیتاژ گلشن واقع در کجاست؟

این برج در مشهد و در تقاطع خیابان هفت‌تیر و خیابان گلشن واقع شده است.

چگونه می توان به مشاهده عکس های برج آرمیتاژ گلشن پرداخت؟

برای مشاهده عکس های این برج می توانید به گوگل مراجعه کنید.

برج آرمیتاژ گلشن دارای چند طبقه است؟

این برج دارای 34 طبقه است.

2.1/5 - (12 امتیاز)

باران شهرکی

از سال 1400 به گروه مشهد املاک پیوستم و در تلاشم مقالات جدید و بروز را در حوزه املاک شهر مشهد در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا