راهنمای املاک مشهد

خرید برج تجاری اکسون AXON به همراه بررسی امکانات

مشهد بعد از تهران از شهر هایی است که در آن مراکز خرید و برج های بسیاری وجود دارد تا بدین وسیله نیاز مردم شهر و زائرانی که هر ساله به تعداد زیاد وارد مشهد می شوند را برطرف کنند. یکی از این مراکز خرید و برج های مشهد، برج تجاری اکسون AXON است که در ادامه مطلب بیشتر درباره آن صحبت کرده و با بلند ترین ساختمان ها در مشهد و مشخصات آنان آشنا خواهیم شد.

برج تجاری اکسون AXON در کجا قرار دارد؟

برج تجاری اکسون AXON در کجا قرار دارد؟

همان طور که می دانید در جوار حرم مطهر رضوی و خیابان های اطراف آن تعداد بسیار زیادی هتل و مراکز اقامتی قرار دارند و علاوه بر این ساختمان ها، شهرداری مشهد از چند سال پیش ساخت مراکز خرید و برج های تجاری را نیز آغاز کرد تا زائران همه چیز را با هم و در کنار هم داشته باشند و برای خرید احتیاجی به طی کردن مسافت زیاد نداشته باشند. برج تجاری اکسون AXON نیز در خیابان 17 شهریور و 35 متری دانش شرقی قرار گرفته است و تا حرم 1 کیلومتر فاصله دارد که موقعیتی بسیار عالی و استراتژیک را برای این بازار فراهم کرده است.

زائر یا مجاور می تواند بعد از تشرف به حرم و زیارت به این برج برای تفریح و خرید و برود و بعد از آن به راحتی به هتل خود بازگردد. هم چنین مکانی که برج در آن قرار گرفته است از نظر حمل و نقل شهری، اتوبوس و تاکسی بسیار عالی است و هم چنین یکی از خط های مترو هم در این خیابان قرار گرفته است که توسط آن می توان به راحتی به تمام نقاط شهر رسید.

پس می توان نتیجه گرفت که هم شهروندان مشهدی می توانند از امکانات این برج تجاری استفاده کنند و هم زائرانی که به این شهر می آیند. هم چنین کسانی که واحدی در این برج خریداری یا اجاره می کنند نیز می توانند به راحتی از هر جای مشهد به آن برسند و نیازی به اتومبیل شخصی خود نداشته باشند.

تعداد طبقات برج تجاری اکسون AXON چقدر است؟

برج کسون یکی از ساختمان های بلند نزدیک به حرم است که تعداد طبقات آن 17 طبقه و ارتفاع آن 68 متر است. این برج در زمینی به مساحت 10 هزار متر قرار گرفته است که زیر بنای آن 150 هزار متر مربع است و بیشتر از 3000 واحد تجاری به همراه انبار تجاری در آن قرار دارد که آن را به یکی از بهترین و شاخص ترین برج های مشهد تبدیل کرده است.

این برج 9 طبقه واحد تجاری، 2 طبقه انبار تجاری، 4 طبقه پارکینگ، شهربازی، کافی شاپ و فود کورت و موتور خانه و تاسیسات را شامل می شود که باعث شده است این برج به یکی از کاربردی ترین ساختمان های منطقه تبدیل شود. نمای این برج نیز از آلومینیوم، کامپوزیت، سنگ و شیشه ساخته شده است که این مورد نیز علاوه بر زیبایی استحکام نما و طبقات را بالا برده است.

نوع کاربری برج تجاری اکسون AXON چگونه است؟

همان طور که در بالا اشاره شد برج کسون یکی از ساختمان های بزرگ تجاری اطراف حرم است که برای همین کاربری ساخته شده است و واحد های آن همگی از نوع تجاری بوده که هر کدام به یک صنف خاص داده شده است. به عنوان مثال طبقه مثبت 4 برای کالای خواب در نظر گرفته شده و تمامی واحد ها به این کار مشغول هستند.

طبقه مثبت 3 مربوط به کیف و کفش، مثبت 2 آرایشی و بهداشتی، مثبت 1 همکف و منفی یک پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه و طبقات منفی دیگر به مانتو و سیسمونی مرتبط است که این برج را به یک ساختمان کاملا حرفه ای تجاری تبدیل کرده است .

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

این ساختمان در چه سالی ساخته شد؟

درباره تاریخ شروع ساخت این پروژه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست و تا به حال نیز در هیچ رسانه ای این مورد ثبت نشده است. با این حال می توان گفت با توجه به شکل این برج و مصالح استفاده شده در آن به نظر می رسد این سازه در اواسط دهه 90 هجری شمسی ساخته شده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان شروع این پروژه و ساخت آن می توانید از مشاوران مشهد املاک در این زمینه کمک گرفته و سوالات لازم را از آن ها بپرسید.

تصاویر برج تجاری اکسون AXON را در کجا مشاهده کنیم؟

برج تجاری اکسون AXON یکی از مهم ترین و زیبا ترین برج های تجاری در مشهد است که معمولا در بسیاری از سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند نام آن آورده شده و توضیحاتی نیز داده شده است. هم چنین در این سایت ها عکس هایی وجود دارد که شما می توانید به سادگی از طریق قسمت تصاویر گوگل به تمام این عکس ها دسترسی داشته باشید.

برای این کار نام برج اکسون را در گوگل نوشته و تمام عکس های آن را تماشا کنید. البته می توان این عکس ها را ذخیره نیز کرد تا دوباره نیازی به جستجوی آن ها نباشد.

قیمت رهن و اجاره ملک در این ساختمان  چقدر است؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که تعداد واحد های تجاری در برج اکسون بسیار زیاد است و هرکدام از آن ها نیز ویژگی های خاص خود را دارند که بر روی قیمت رهن یا اجاره آن ها تاثیر می گذارد. به عنوان مثال هر چقدر متراژ یک واحد تجاری بیشتر باشد یا در مکان بهتری از برج قرار گرفته باشد قیمت بالاتری دارد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت رهن و اجاره در مشهد در واحد های این برج به مشاور املاک منطقه مراجعه کرده و یا اینکه از متخصصان مشهد املاک کمک بگیرید. افراد متخصص در این گروه می توانند شما را با قیمت دقیق واحد های این برج آشنا کنند.

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج تجاری اکسون AXON چقدر می باشد؟

حداقل قیمت برای خرید ملک در برج تجاری اکسون AXON چقدر می باشد؟

معمولا بعضی از واحد ها در برج به گونه ای هستند که می توان قیمت کمتری را برای خرید یا فروش آن در نظر گرفت. به عنوان مثال ممکن است واحد کوچک یا در نقطه ای قرار گرفته باشد که دید کمتری دارد. با این حال شما باید برای اطلاع از کمترین قیمت واحد ها در برج اکسون از افراد آگاه و یا کارشناسان مجرب مشهد املاک کمک بگیرید تا بتوانید بهترین خرید خانه در مشهد را انجام دهید.

حداکثر قیمت برای خرید ملک در این برج چقدر می باشد؟

در مقابل واحد هایی که قیمت کم یا مناسب دارند، واحد هایی وجود دارند که قیمت بیشتری داشته و البته شرایط بهتری را نسبت به بقیه دارند. این واحد ها معمولا جز بهترین های این برج ها در نظر گرفته می شوند و به همین دلیل قیمت بالاتری را شامل شده و سرمایه بیشتری را برای خرید آن نیاز داریم.

برای اینکه از بیشترین قیمت این واحد ها اطلاع پیدا کنید نیز می توان به مشاوران مشهد املاک مراجعه کرده و از آن ها درباره قیمت ها سوال کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

تعداد کل واحد های برج تجاری اکسون AXON چقدر است؟

در بالا نیز این موضوع را بیان کردیم که تعداد واحد های برج اکسون 3000 است که این تعداد برای یک برج تجاری بسیار زیاد است و این نشان دهنده جامع بودن این برج از نظر صنوفی است که در آن مشغول به کار هستند. می توان به این برج مراجعه کرد و تمامی مایحتاج خانواده را به راحتی از آن خریداری کرد و خارج شد.

البته که رستوران و شهربازی نیز برای آن در نظر گرفته شده است تا شما به همراه فرزندان خود بتوانید تفریح و خریدی عالی را داشته باشید.

 حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

 حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

معمولا مالکان یا مستاجران واحد های برج های تجاری هم باید بخاطر استفاده از امکانات مشاع و تعمیر و نگهداری برج حق شارژ ماهیانه ای پرداخت کنند. اما مبلغ این شارژ ساختمان یکی نبوده و برای هر ساختمان متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از مشاوران مجرب گروه مشهد املاک کمک بگیرید تا هزیه شارژ ماهانه برج تجاری اکسون AXON را برای شما محاسبه کنند.

برج تجاری اکسون AXON چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

برج تجاری اکسون به گونه ای است که دارای 40 هزار متر مکعب پارکینگ در 4 طبقه است و طراحی این پارکینگ بسیار زیبا بوده و ماشین ها می توانند به راحتی در آن حرکت کنند و مشکلی برای آن ها پیش نیاید. جمعیت زیادی همه روزه وارد این برج می شود که به همین دلیل فضای پارکینگ بسیار بزرگی برای آن در نظر گرفته شده است.

برج تجاری اکسون AXON شامل چه امکاناتی می باشد؟

برج اکسون یکی از به روز ترین برج های مشهد است که با امکانات بالای خود می تواند بهترین لحظات خرید را برای مراجعه کنندگان ایجاد کند. این برج دارای 15 آسانسور، آسانسور پانوراما، 50 پله برقی، سیستم اطفا و خاموش کردن حریق، دوربین مداربسته، اینترنت پر سرعت وایرلس برای عموم، هواساز، فن کویل، موتور خانه مرکزی و دیگر امکانات است که شما می توانید با خرید و اجاره واحد در برج مالک این امکانات باشید.

 چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج تجاری اکسون AXON اقدام کنیم؟

 چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج تجاری اکسون AXON اقدام کنیم؟

اگر قصد خرید واحد یا رهن و اجاره آن را در برج اکسون دارید، باید به چند مشاوره املاک در همان منطقه مراجعه کرده و قیمت ها را جویا شوید. هم چنین می توان از کارشناسان مشهد املاک نیز در این زمینه کمک گرفت. بعد از آن باید به دفتر فروش مجموعه مراجعه کرده و درخواست خود را مطرح کنید.

سوالات متداول

برج تجاری اکسون AXON در چه فاصله ای از حرم قرار گرفته است؟

این برج همان طور که در متن گفتیم در فاصله 1 کیلومتری حرم مطهر قرار گرفته است.

آیا خط مترو به این برج نزدیک است؟

برج تجاری اکسون AXON در منطقه 17 شهریور قرار دارد که نزدیک خط مترو است.

آیا این برج مرکز اقامتی نیز دارد؟

برج تجاری اکسون AXON فقط برای کاربری تجاری طراحی شده و هتل ندارد.

5/5 - (1 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا