راهنمای املاک مشهد

خرید آپارتمان در نزدیکی حرم با بهترین قیمت و دسترسی سریع

شاید تا به حال به عنوان یک مشهدی یا به عنوان یک زائر به این موضوع فکر کرده باشید که برای خرید خانه در مشهد در نزدیکی حرم اقدام کنید تا رفت و آمد به حرم برای شما آسان تر باشد و اینکه نزدیک به امام رضا باشید. باید بگوییم این امر ممکن است و هم اکنون آپارتمان هایی نزدیک به حرم برای عموم مردم آماده است که می توانند آن ها را بخرند. در این متن قصد داریم درباره خرید آپارتمان در نزدیکی حرم صحبت کنیم و درباره این موضوع بیشتر بدانیم پس با مشهد املاک که بهترین سایت مشاوره املاک مشهد می باشد، همراه باشید.

بهترین مناطق نزدیک به حرم در مشهد برای خرید آپارتمان کدامند؟

بهترین مناطق نزدیک به حرم در مشهد برای خرید آپارتمان کدامند؟

اطراف حرم امام رضا خیابان‌ های زیادی وجود دارد. این خیابان ‌ها دارای تمامی امکانات می‌ باشند و تمام آن‌ ها به حرم می‌ رسند. این خیابان ها معمولا جز بافت قدیمی شهر محسوب می‌ شوند و در بیشتر جاها شکل قدیمی خود را حفظ کردند. اما در بعضی از آن‌ ها آپارتمان‌ هایی با شکل و شمایل جدید ساخته شده است و به همین دلیل افراد ترغیب می‌ شوند تا اطراف حرم آپارتمان خریداری کنند. در زیر تعدادی از محله ‌های مناسب برای خرید آپارتمان در اطراف حرم امام رضا را معرفی می ‌کنیم و با آن ها آشنا می ‌شویم.

خیابان طبرسی

محله طبرسی یکی از محله های خوب برای خرید آپارتمان در نزدیکی حرم است. این محله دارای مغازه های زیاد و ساختمان های جدید است و آپارتمان های زیادی در آن ساخته شده است. این محله تقریبا شلوغ است اما برای خرید آپارتمان مناسب است. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره خانه های طبرسی با مشاور املاک مشهد املاک تماس بگیرید و از شرایط آپارتمان ها در آن محله با خبر شوید.

خیابان امام رضا

یکی از بهترین محله های نزدیک حرم برای خرید آپارتمان بلوار امام رضا است. این بلوار خیابانی است که به یکی از درب های اصلی حرم می رسد و در آن هتل ها و رستوران های بسیاری وجود دارد. اما آپارتمان های زیادی نیز ساخته شده اند که می توانید آن ها را خریداری کنید. خرید آپارتمان در مشهد خیابان امام رضا نیز به راحتی می تواند انجام شود.

خیابان شیرازی

یکی از بهترین خیابان ‌های مشهد که نزدیک حرم قرار دارد و بسیار لوکس و مدرن است خیابان شیرازی است. در این خیابان نیز امکان خرید آپارتمان در نزدیک حرم فراهم می‌ باشد و شما می‌ توانید آپارتمان‌ های بسیار زیبا و با امکانات عالی را در این خیابان خریداری کنید. در خیابان شیرازی تمامی امکانات برای زندگی فراهم است و تمام نیاز های شما برطرف می‌ شود. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ خرید آپارتمان در خیابان شیرازی مشهد می توانید با کارشناسان مشهد املاک تماس بگیرید.

خیابان نواب صفوی

از دیگر خیابان ‌های نزدیک به حرم که دارای تمامی امکانات است و امکان خرید آپارتمان در آن فراهم می‌ باشد خیابان نواب صفوی است. این محله تمام امکانات لازم برای زندگی را دارد و با این که بافت قدیمی در آن وجود دارد اما آپارتمان‌ های جدید نیز ساخته شده است. شما می‌توانید آپارتمان‌ هایی مناسب با بودجه‌ خود در این محله پیدا کنید.

قیمت خانه در نزدیکی حرم امام رضا چقدر است؟

قیمت خانه در نزدیکی حرم امام رضا چقدر است؟

با توجه به این که زمین‌ های اطراف حرم و محله‌ های آن معمولا متقاضیان بسیاری برای خرید دارند و آپارتمان‌ هایی که در آنجا ساخته شده‌ اند دارای امکانات خوبی هستند، پس قیمت خانه در مشهد نزدیک حرم تقریبا بالا است. اما باز هم در بین آن ها خانه‌ هایی پیدا می‌ شود که قیمت‌ های مناسب‌ تری داشته باشند. برای اطلاع بیشتر از قیمت خانه ‌ها در نزدیکی حرم می‌ توانید با مشاوران مجرب مشهد املاک تماس بگیرید آن ها آماده‌ پاسخگویی به شما هستند و از قیمت‌ های به روز نیز آگاهند.

قیمت رهن و اجاره خانه در نزدیکی حرم امام رضا چقدر است؟

قیمت اجاره خانه در مشهد نزدیک حرم نیز مانند قیمت خرید بالا است اما در این قسمت نیز خانه ‌هایی پیدا می‌ شود که می‌ توان آن‌ ها را با قیمت کم اجاره کرد. همین طور خانه‌ هایی نیز وجود دارد که می‌ توان آن‌ ها را رهن کامل کرد. برای اطلاع از قیمت رهن و اجاره در نزدیکی حرم می‌ توانید با کارشناسان مشهد املاک تماس بگیرید. آن‌ ها اطلاعات کافی در این زمینه را دارند و می‌ توانند بهترین راهنمایی را به شما بکنند.

خرید آپارتمان در نزدیکی حرم چه مزایایی دارد؟

خرید آپارتمان در نزدیکی حرم چه مزایایی دارد؟

خرید آپارتمان در نزدیک حرم مزایای زیادی دارد. یکی از این مزایا این است که شما با خرید آپارتمان در این منطقه می‌ توانید به حرم بسیار نزدیک باشید. هم چنین اگر در شهر دیگری زندگی می‌ کنید و خرید آپارتمان را در نزدیک حرم انجام داده ‌اید و مشهد همیشه جایی برای ماندن در مشهد دارید.

هم چنین در این محله‌ ها امکانات رفاهی بسیار زیادی وجود دارد و همه نوع بازار برای احتیاجات زندگی در این مناطق وجود دارند. شما می‌ توانید برای اطلاع از مزایای بیشتر درباره‌ خرید خانه در اطراف حرم از کارشناسان مشهد املاک سوال بپرسیم و از راهنمایی‌ های آن‌ ها استفاده کنیم.

خرید آپارتمان در نزدیکی حرم چه معایبی دارد؟

همان طور که خرید آپارتمان در نزدیکی حرم مزایای بسیاری دارد می‌ تواند. معایبی را نیز داشته باشند. محله‌ های نزدیک حرم معمولا بسیار شلوغ هستند و علاوه بر کسانی که در آنجا زندگی می‌ کنند زائران و مسافران بسیاری نیز در این مناطق رفت و آمد دارند، هم چنین در محله ‌های نزدیک به حرم هتل ‌های بسیاری وجود دارد.

این نیز به افزایش جمعیت در این منطقه کمک کرده است. در واقع محله‌ های نزدیک به حرم در 24 ساعت شبانه روز فعالیت دارند و ممکن است این یک عیب برای آن منطقه به حساب آید. هم چنین تراکم زمین در محله‌ های نزدیک به حرم کم است و معمولا آپارتمان‌ های کوچک در این مناطق پیدا می‌ شود. هر چقدر از حرم دورتر بشویم می‌ توانیم آپارتمان‌ های با متراژ بالاتر خریداری کنیم.

قیمت آپارتمان در نزدیکی حرم امام رضا بیشتر است یا خانه ویلایی؟

قیمت آپارتمان در نزدیکی حرم امام رضا بیشتر است یا خانه ویلایی؟

برای اینکه بدانیم قیمت آپارتمان در نزدیکی حرم بیشتر است یا قیمت بهترین خانه در مشهد به عنوان خانه ویلایی باید به خود خانه توجه کنیم. معمولا خانه های ویلایی متراژ بیشتری دارند، اما ممکن است این خانه ها امکانات کمتری داشته باشند و یا اینکه قدیمی باشند و نوسازی نشده باشند. پس در این صورت قیمت یک آپارتمان در نزدیکی حرم بیشتر از یک ویلایی می شود. برای اطلاع بیشتر از قیمت خانه ها در نزدیکی حرم می توانید با مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

پیش فروش آپارتمان مشهد نزدیک حرم

آپارتمان های نزدیک به حرم پیش فروش نیز دارند. به این صورت که معمولا وقتی کسی یا پیمانکاری آپارتمان‌ هایی را می‌ سازد واحد های آن را قبل از اینکه تمام شود پیش فروش کنند. شما می‌ توانید برای این کار در مشارکت در ساخت شرکت کنید و یا این که آپارتمان را از قبل خریداری کنید و زمانی که آماده شد در آن ساکن شوید.

برای اطلاع از پیش فروش آپارتمان‌ های مشهد که نزدیک حرم قرار دارند، می‌ توانید از طریق نرم‌ افزار دیوار یا روزنامه‌ های کثیرالانتشار و در قسمت آگهی‌ های آن از این موارد مطلع شوید. هم چنین کارشناسان مشهد املاک نیز می‌ توانند در پیش فروش آپارتمان مشهد نزدیک حرم به شما کمک کنند. همچنین مشارکت در ساخت و ساز در مشهد دارای ضوابطی است که بهتر است آنان را بشناسید.

خرید هتل آپارتمان در مشهد نزدیک حرم

اگر شما سرمایه‌ بسیار زیادی را دارید و می‌ خواهید آن را در جایی بگذارید و سود بیشتری را دریافت کنید. می‌ توانید نزدیک حرم یک هتل آپارتمان را بخرید. هم چنین می‌ توانید این هتل را به مسافر خانه تبدیل کنید. معمولا نزدیک حرم این موارد بیشترین کاربرد را دارند. می‌ توانید این هتل آپارتمان را خود مدیریت کرده و کار های آن را انجام داده و یا اینکه به شخص دیگری اجاره دهید.

در هر صورت با این کار درآمد بسیار زیادی را می‌ توانید کسب کنید و سود سرمایه‌ خود را هر سال بیشتر کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره‌ خرید هتل آپارتمان در نزدیکی حرم می‌ توانید با کارشناسان مشهد املاک تماس گرفته و تمام اطلاعات لازم در این زمینه را از آن ها بپرسید.

آیا امکان دریافت وام برای خرید خانه های نزدیک به حرم وجود دارد؟

آیا امکان دریافت وام برای خرید خانه های نزدیک به حرم وجود دارد؟

برای اینکه بخواهیم در نزدیک حرم خانه بخریم می توانیم در خواست وام مسکن نیز داشته باشیم. ممکن است کارشناسان بانک این خانه ها را بازرسی کرده و بتوانند نظر مثبتی درباره وام به آن ها بدهند. هم چنین ممکن است روی این خانه ها از قبل وام وجود داشته باشد. در این حالت خریدار شانس این را دارد که خانه ای را با قیمت کمتر خریداری کند و بقیه پول را بعدا بپردازد.

قیمت هر متر آپارتمان لوکس در نزدیکی حرم امام رضا چقدر است؟

تعداد آپارتمان های لوکس نزدیک حرم امروزه زیاد شده است. زیرا هم مشهدی ها می توانند آن ها را خریداری کنند و بهترین زندگی را در جوار حرم امام رضا داشته باشند و هم افرادی که از شهر های دیگر می آیند می توانند مکانی را در شهر مشهد برای خود به صورت دائمی داشته باشند. اما قیمت هر متر از این آپارتمان ها متغیر است و این قیمت معمولا به امکانات و محل قرار گیری خانه بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به کارشناسان مشهد املاک مراجعه کنید.

در هنگام خرید آپارتمان در نزدیکی حرم امام رضا به چه نکاتی باید توجه کرد؟

نکاتی وجود دارد که باید در هنگام خرید آپارتمان در نزدیکی حرم به آن ها توجه کرد. به عنوان مثال باید به ساختمان خانه یا آپارتمان و نوساز بودن یا قدیمی بودن آن توجه کرد، زیرا آن منطقه باقت قدیمی شهر است و ممکن است در آینده برای خانه مشکل پیش آید. هم چنین باید به سند آن نیز توجه کرد. سند حتما باید قطعی و تک برگی باشد و خانه قولنامه ای نباشد. برای اطلاعات بیشتر درباره این نکات می توانید به مشاوران مجرب مشهد املاک مراجعه کنید و با تماس با آن ها اطلاعات کامل را دریافت کنید.

سوالات متداول

آیا اجاره آپارتمان در مشهد نزدیک حرم از طریق دیوار ممکن است؟

می توان از طریق نرم افزار دیوار خانه های نزدیک حرم را اجاره کرد و یا اینکه قیمت های آن ها را دید.

فروش منزل مسکونی باشرایط ویژه در مشهد جوار حرم به چه صورت است؟

برای فروش یا خرید ملک در جوار حرم می توانید به مشاور املاک های همان محدوده مراجعه کنید. هم چنین کارشناسان و مشاوران مشهد املاک در این زمینه می توانند بهترین کمک را به شما بکنند.

کمیسیون خرید فروش آپارتمان در نزدیک حرم امام رضا مشهد چقدر است؟

کمیسیون خرید و فروش مربوط به خود خانه و شرایط آن و مشاور املاک مربوطه می شود. می توانید برای اطلاع کامل از این کمیسیون ها با مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید.

آیا خرید خانه قدیمی نزدیک حرم توجیه اقتصادی دارد؟

می توان خانه ای قدیمی را نزدیک حرم خریداری کرد و آن را تخریب کرد و با توجه به شرایط، خانه یا آپارتمان جدیدی در آن جا ساخت یا اینکه خانه قدیمی را بازسازی کرد و به قیمت بیشتری فروخت.

4.2/5 - (6 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. کار به شلوغی اطراف حرم ندارم ولی واقعا قیمتا خیلی گرونه به نظر من اگر یکم فاصله داشته باشه خیلی بهتر هم خونه قیمتش پایین تره و هم خلوت تره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا