راهنمای املاک مشهد

خرید خانه در مجلسی مشهد با بهترین قیمت و شرایط ایده آل شما

در این مقاله می خواهیم علاوه بر بحث خرید خانه در مشهد به شما بلوار مجلسی مشهد، اجاره اسکان ارزان در مشهد برای زائر در بلوار مجلسی، خرید خانه ویلایی در مجلسی مشهد و مزایا و معایب زندگی در این محله و سرمایه گذاری مسکن روی این محله را بررسی کنیم پس تا آخر این مقاله با مشهد املاک همراه باشید.

مجلسی منطقه سه مشهد بوده که شامل محله هایی مانند ایثار، راه آهن، فاطمیه، سمرقند، سیلو، عبادی، طبرسی جنوبی، مسلم جنوبی و… می باشد. این منطقه در قدیم جز مناطق روستایی به شمار می رفته است و هم اکنون با تغییرات بسیاری که داشته در آینده نیز بسیار پیشرفت خواهد کرد و این منطقه نسبت به دیگر مناطق مشهد از قیمت ارزان تری برخوردار می باشد.

بلوار مجلسی کجاست

بلوار مجلسی کجاست؟

بلوار مجلسی واقع در منطقه ۳ مشهد مقدس یکی از محله های متوسط مشهد است که از محله هایی همچون: سیلو، راه آهن، سمرقند، ایثار و فاطمیه عبور می کند. بلوار مجلسی یکی از معبر های اصلی این گذرگاه ها و محله ها در مشهد می باشد. بلوار مجلسی به محل عبور های پر رفت و آمدی همچون: کنار گذر آیت الله عبادی، بلوار طبرسی جنوبی، بلوار مجلسی شرقی، بلوار مسلم جنوبی، مجلسی غربی ۹، ورودی به مجلسی غربی، هانی، ورودی به ابوذر غربی ۱۰، آیت الله عبادی و حسینیه جنوبی متصل گشته است.

همچنین می توانید با نصب اپلیکیشن (بلد) یا (نشان) با مشخص کردن شهر مشهد به آدرس دقیق بلوار مجلسی پی ببرید. سابقه منطقه سه مشهد این است که در گذشته این منطقه را اراضی کشاورزی تشکیل داده بود تا به مرور زمان به قسمتی از شهر تبدیل شد باید بگوییم این منطقه سابقه ای روستایی داشته و روستاهایی همچون خیر آباد، سمرقند و… هم اکنون در جنوب صد متری فجر هستند.

باید بگوییم این منطقه همانطور که در ادامه به آن مفصل خواهیم پرداخت جزء مناطق متوسط شهر مشهد بوده و خرید و اجاره خانه در آن از قیمت مناسب تری نسبت به مناطق بالاتر برخوردار است. در ادامه این مطالب به مسئال مربوط به خانه در بلوار مجلسی مشهد اشاره خواهیم کرد.

قیمت خانه آپارتمانی در بلوار مجلسی مشهد چقدر است؟

قیمت خانه های آپارتمانی در این بلوار با توجه به بالا و پایین آمدن قیمت خانه در مشهد و تغییر قیمت خانه روز به روز، نمی توان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. همچنین قیمت خانه با توجه به متراژ، سال ساخت و امکاناتی دارد با دیگری متفاوت است اما برای دستیابی به اطلاعات درباره قیمت خانه های آپارتمانی در بلوار مجلسی مشهد می توانید با سرچ (خرید و فروش آپارتمان در مجلسی مشهد) در گوگل قیمت هارا کامل و دقیق مشاهده کنید.

قیمت خانه ویلایی در مجلسی مشهد

قیمت خانه ویلایی در مجلسی مشهد چقدر می باشد؟

همانطور که می دانید قیمت خانه نه تنها در مشهد بلکه در سراسر کشور ممکن است هر روز یکسان و یک قیمت نباشد و مردم با نوسانات قیمت مواجه شوند. بنابراین خودتان می توانید با مراجعه به سایت های مختلف در گوگل، و با سرچ (خرید و فروش خانه ویلایی در مجلسی مشهد) و (خرید خانه ویلایی در مجلسی مشهد) (خانه ویلایی مجلسی) از کلیه قیمت های این خانه ها آگاهی پیدا کنید. البته باید بگوییم قیمت خرید خانه و حتی بهترین خانه ویلایی در مشهد در این منطقه نسبت به مناطقی مثل سجاد، هاشمیه، هفت تیر و… بسیار مناسب تر و پایین تر می باشد.

قیمت رهن و اجاره در مجلسی مشهد چقدر است؟

اکثر خانه ها، رهن آن ها از ۱۰۰۰۰۰۰۰ تومان الی ۵۰۰۰۰۰۰۰ تومان آغاز می شوند. اجاره ها هم از ۸۰۰ تومان تا ۹ میلیون تومان پایدارند. به دلیل نوسانات قیمت و گران شدن اجاره و رهن می توانید برای رهن و اجاره خانه نوساز و چند سال ساخت در مجلسی مشهد به سایت ها یا اپلیکیشن دیوار مراجعه نمایید. منطقه مجلسی در مشهد از مناطق متوسط به شمار می آید و قیمت رهن و اجاره در مشهد در آن نیز نسبت به مناطق بالا بیشتر می باشد.

آیا مجلسی مشهد برای خرید خانه مناسب است؟

خرید خانه در مجلسی مشهد مناسب است اما مشهد دارای محلات و‌ بلوار های بسیار بالاتر نسبت به بلوار مجلسی و مرفه نشین تر و آباد تری است مانند : بلوار سجاد که یکی از قدیمی ترین، لاکچری ترین محله های مشهد و مرفه نشین ترین قسمت مشهد به حساب می آید و این محله از دوره پهلوی به جا مانده است‌. در دوره پهلوی این محله این چنین پیشرفته و آباد نبود بلکه مانند دیگر محلات مشهد سرتاسر باغ و درخت و گل و گیاه بود. خیابان احمد آباد که یکی از معروف ترین و شلوغ ترین و تجاری ترین خیابان و محلات مشهد به شمار می آید، خیابان سناباد، خیابان فرهاد، بلوار شهید صادقی، بلوار دستغیب، خیابان ۱۷ شهریور و کوهسنگی. ما به شما پیشنهاد می کنیم در مرحله اول تمام مناطق را بررسی کرده و با توجه به سرمایه و امکاناتی که نیاز دارید نسبت به خرید خانه در آن محله اقدام کنید.

آیا این محله برای سرمایه گذاری ملک مناسب می باشد؟

این مورد بستگی به میل و سلیقه و همچنین پس انداز شما دارد. البته که محلات لوکس تر و مناسب تری برای سرمایه گذاری بر روی خانه در مشهد، وجود دارد که نمونه هایی جهت راهنمایی شما گفته می شود: بلوار سجاد، احمد آباد، هاشمیه، هنرستان، بلوار جانباز، بلوار امامت، دانش آموز، جلال آل احمد، صیاد شیرازی که اول باید با توجه به سرمایه شما آن ها را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید خانه کنید.

بلوار مجلسی مشهد

خرید مسکن در این محله چه مزایایی دارد؟

خرید مسکن و سرمایه گذاری در این بلوار معروف مزایایی چون: نزدیک بودن به مراکز خرید و مارکت ها و رستوران ها و دیگر مکان های عمومی، آباد بودن و پیشرفته بودن آن دارد. این منطقه یکی از مناطقی است که به سرعت در حال پیشرفت و آباد شدن بوده و در گذشته از مناطق روستایی به شمار می رفته ولی در حال حاظر بسیار رو به پیشرفت می باشد و از ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه محسوب می شود و اگر سرمایه شما برای خانه کم است این محله می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

خرید خانه در این محله چه معایبی دارد؟

خرید خانه در مجلسی مشهد دارای معایبی هم است. این محله نسبت به دیگر محله های موجود در مشهد مقدس دارای اسکان ارزان تر برای زائران است و به همین علت زائر های زیادی هر ساله در این منطقه ساکن می شوند. در این محله خانه های قدیمی ساز و بدون آسانسور بسیاری وجود داشته و خانه های نوساز و با امکانات بالا در آن کمتر است و همانطور که در بالا گفتیم این منطقه یکی از مناطق متوسط مشهد می باشد.

بلوار مجلسی مشهد جزو محله های ارزان قیمت است یا گران قیمت؟

بلوار مجلسی در مشهد مقدس از محله های ارزان قیمت است. منظور از ارزان بودن این است که این محله نسبت به محله هایی همچون هنرستان، هاشمیه، هفت تیر، احمدآباد، پاستور و… از قیمت مناسب تری برخوردار است و از مناطق متوسط به شمار می رود و شما می توانید خرید ویلا های ارزان در مشهد را در این منطقه انجام دهید.

آگهی خرید و فروش خانه در مجلسی مشهد

قیمت ملک تجاری در مجلسی مشهد چقدر است؟

قیمت ملک های تجاری این منطقه با توجه به متراژ، زمان ساخت و… متغیر بوده و قیمت مشخصی ندارد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها به سایت های فروش یا اپلیکیشنی مانند دیوار مراجعه کنید. منطقه سه مشهد که مجلسی نیز همانطور که گفته شد جزء این دسته می باشد از قیمت مناسب تری نسبت به مناطق بالا برخوردار است.

آگهی خرید و فروش خانه در مجلسی مشهد

برای خرید فروش آپارتمان و خرید فروش خانه ویلایی در مجلسی مشهد در مجلسی مشهد می توانید در سایت ها و اپلیکیشن هایی مانند دیوار آگهی خرید فروش ها را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید. شما ابتدا باید بدانید از یک خانه چه امکاناتی را می خواهید و چقدر می خواهید بابت آن پول بدهید سپس با توجه به این ها خانه و محله خود را انتخاب و آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید یکی را انتخاب کنید.

سوالات متداول

خرید خانه در مجلسی مشهد چه مزایایی دارد؟

خانه های ویلایی مزایایی دارد که می توان به این اشاره کرد که خانه ویلایی متراژ بالاتری نسبت به آپارتمان ها دارد، شما در خانه هایی ویلایی می توانید فضایی همچون حیاط را به دلخواه خود با فضای سبز درست کنید و به دلیل ارتباط کمتر با همسایه ها دست شما برای برگزاری مراسم هایتان باز می باشد.

خرید خانه در مجلسی مشهد چه معایبی دارد؟

خرید خانه های ویلایی دارای معایبی همچون قیمت بالاتر نسبت به آپارتمان ها، پایین تر بودن امنیت به دلیل نداشتن نگهبان و…، به علت بزرگ بودن آن ها هزینه های آب و برق و گاز بیشتر خواهد بود و زحمت بیشتری برای تمیز کردن خانه های ویلایی نسبت به آپارتمان ها نیاز است.

خرید خانه های آپارتمان در این محله چه معایبی دارد؟

از معایب خرید آپارتمان در این محله می توان به موارد زیر اشاره کرد: نگهداری سخت از گل و گیاه، کوچک تر بودن فضا نسبت به ویلایی، خانه های آپارتمانی از سر و صدای بیشتری برخوردار هستند و آپارتمان ها شرایط خوبی برای نگهداری از حیوانات خانگی را ندارند.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا