راهنمای املاک مشهد

لیست برج های اداری مشهد به همراه قیمت پیش فروش آن ها

مشهد یکی از بهترین و بزرگ ترین شهر های ایران می باشد که به نوعی نام او جزء کلانشهر ها محسوب می شود. در مشهد کسب و کار ها و ادارات بسیاری وجود دارد که آن ها احتیاج دارند تا در یک ساختمان مانند برج های مشهد گرد هم باشند. اگر شما نیز یکی از ساکنین مشهد باشید مشاهده می کنید که برج های اداری تعداد بسیاری را در مشهد به خود اختصاص داده اند. در این مقاله با مشهد املاک همراه باشید تا به صورت اختصاصی به برج های اداری مشهد بپردازیم.

معروف ترین برج های اداری مشهد کدامند؟

معروف ترین برج های اداری مشهد کدامند؟

همان طور که اشاره شد در مشهد تا به امروز برج های تجاری بسیاری ساخته شده است. قطعا تا به امروز این برج ها را بسیار مشاهده کرده اید اما در این قصد مشهد املاک برای شما لیستی از بهترین ها و بلند ترین ساختمان ها در مشهد را جمع آوری کرده است.

برج آرمیتاژ

قطعا در این لیست شما شاهد وجود برج آرمیتاژ می باشید. این برج که در ابتدا خیابان هفت تیر واقع شده است، جزء بهترین برج ها می باشد که کسب و کار های بسیاری در آن واقع شده اند.

برج سلمان

مورد بعدی اما برج سلمان است که واقع در انتهای خیابان راهنمایی می باشد. این برج با این که یک بار دچار آتش سوزی شد اما جزء معروف ترین برج ها از او یاد می شود.

برح تجاری اکسون

دیگر برج مطرح تجاری مشهد که فاصله بسیار کمی با حرم مطهر امام رضا دارد، برج تجاری اکسون نام دارد که دارای 17 طبقه می باشد.

برج تجاری آبشار

این برج نیز مانند دیگر موارد تا به امروز طرفداران بسیاری را برای خود داشته است و توانسته به صورت چند منظوره هم اداری و هم تجاری فعالیت داشته باشد.

برج پزشکان المان 1

این برج نیز یکی از انواع برج های اداری مشهد می باشد که در شاهد بسیاری از پزشکان هستیم که به راحتی به فعالیت می پردازند.

عکس برج های اداری مشهد را در کجا مشاهده کنیم؟

قطعا اگر شما نیز قصد داشته باشید که عکس های بلندترین برج مشهد و هم چنین برج های تجاری و اداری مشهد را مشاهده کنید، راه های بسیاری به ذهن شما می رسد اما بهترین راه در این بین مراجعه کردن به قسمت جست و جو تصاویر گوگل و سپس اقدام به جست و جو کردن نام آن ها می باشد. از این طریق می توانید به راحتی بسیاری از عکس های این برج ها را با کیفیتی بسیار عالی مشاهده کنید.

قیمت ملک در هر یک از برج های اداری مشهد چقدر است؟

قیمت ملک در هر یک از برج های اداری مشهد چقدر است؟

همان طور که اشاره شد همواره در ابتدا افراد برای این که کسب و کاری را راه اندازی کنند به دنبال این موضوع هستند که در برج های اداری به فعالیت بپردازند تا کسب و کار آن ها بیشتر دیده شود. برج های اداری مشهد به دلیل محبوبیت بسیار و هم چنین امکانات بسیاری که دارد، همواره قیمت های تقریبا بالایی را به خود اختصاص می دهد اما نه به صورتی که فرد نتواند اقدام به خریداری کردن ملک در آن بکند. برای این که بیشتر و تخصصی تر در رابطه با این موضوع اطلاعات کسب کنید از مشاور املاک مربوطه در مشهد املاک راهنمایی بگیرید.

آدرس برج های اداری مشهد

برج های اداری مشهد به صورت پراکنده در سراسر شهر مشهد وجود دارند و هر کدام نیز دارای طرفداران بسیاری می باشد. در این برج ها شما شاهد امکانات بسیاری هستید و همان طور که اشاره شد افراد بسیاری علاقه به این موضوع دارند که در این برج ها اقدام به فعالیت کنند.

برای این که آدرس این برج ها را مشاهده کنید، می توانید به گوگل مراجعه کرده و با جست و جو آدرس پروژه های بزرگ مشهد و یا برج های اداری مشهد، آدرس این برج ها به همراه عکس های آن ها را به راحتی مشاهده کنید.

تعداد طبقات برج های اداری مشهد چقدر است؟

در زمینه تعداد طبقات برج های اداری مشهد باید این موضوع را در نظر داشته باشید که این تعداد طبقات دارای انعطاف می باشد. به این صورت که شما ممکن است برجی را با تعداد 10 طبقه مشاهده کنید و در برخی مواقع نیز برجی 15 طبقه ای را ببینید.

به هر صورت به دلیل بالا بودن تعداد امکانات و هم چنین مزایا این برج ها با توجه به خواسته افراد در تعداد طبقات تفاوت هایی وجود دارد. شما می توانید برای اطلاع از این موضوع به صورت تخصصی تر با کارشناسان مربوطه در مشهد املاک در ارتباط باشید.

برج های اداری مشهد چه امکاناتی دارند؟

برج های اداری مشهد چه امکاناتی دارند؟

اگر برای شما سوال پیش می آید که برج های اداری چه امکاناتی دارد که باعث شده است تا به این اندازه طرفدار در مشهد برای خود جمع آوری کرده باشد باید بگوییم که امکانات بسیاری در این برج ها وجود دارد که کسب و کار را برای مردم راحت کرده است.

این برج ها دارای انواع اتاق های کنفرانس، کافی شاپ، رستوران، اتاق های استراحت، اتاق سیگار، انواع تراس ها و انواع انبار ها می باشد. البته در هر یک از برج ها امکانات بسیاری دیگر نیز وجود دارد که می توانید به صورت اختصاصی به جست و جو بپردازید و آن ها را مشاهده کنید.

نوساز ترین برج اداری مشهد کدام است؟

در بین برج های اداری اما ما همواره مجتمع اداری و برج هایی را مشاهده می کنیم که به صورت تازه ساز می باشند و نسبت به دیگر برج ها نیز امکانات امروزی تری به دلیل نوساز بودن دارند. در بین برج های اداری مشهد ما برج آرمیتاژ را داریم که تا حدودی نوساز است و هم چنان نیز طبقات بالای این برج در دست ساخت می باشد. برج های نوساز بهترین انتخاب برای افرادی است که به تازگی قصد دارند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

قدیمی ترین برج اداری مشهد کدام است؟

از گذشته تا به امروز ما بسیار شاهد انواع برج هایی هستیم که در زمینه اداری فعالیت می کنند. برخی از این برج ها برای قبل از انقلاب می باشند و هنوز هم تا به امروز افراد به دلیل سازه محکمی که این برج ها دارند، در آن فعالیت می کنند. برج هایی مانند الیزه، ساختمان های شصد دستگاه و یا برج زیست خاور، یکی از انواع برج هایی می باشند که قدمت بسیاری دارند و جزء قدیمی ها از آن یاد می شود.

ارزان ترین ملک در برج های اداری مشهد کدام است؟

ارزان ترین ملک در برج های اداری مشهد کدام است؟

قیمت در زمینه ملک هایی که در این دسته از برج ها وجود دارند متقاومت می باشد. در بین آن ها ما گران ترین ها تا ارزان ترین ها را نیز مشاهده می کنیم و هم چنین به دلیل نوسانات در قیمت های ساختمان های اداری و برج ها همواره این قیمت ها در حال تغییر می باشند.

اگر می خواهید به صورت کاملا اختصاصی در قیمت های این برج ها مطلع شوید و هم چنین ارزان ترین ها را مشاهده کنید، توصیه می شود حتما از کارشناسان مشهد املاک راهنمایی بگیرید تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

گران ترین ملک برج های اداری مشهد کدام است؟

برخی از افراد علاقه دارند تا به هنگام راه اندازی کسب و کار خود از واحد های گران در برج های اداری استفاده کنند. این دسته از افراد می توانند با مراجعه به افراد متخصص در این زمینه مانند کارشناسان مشهد املاک از این دسته از واحد های گران قیمت مطلع شوید. معمولا برج های تازه ساز مانند آرمیتاژ جزء برج های گران قیمت مشهد می باشند که در زمینه اداری فعالیت دارند.

قیمت اجاره ملک در برج های اداری مشهد چقدر است؟

شما در برج های اداری می توانید علاوه بر خریداری کردن آن ها به اجاره کردن آن ها نیز بپردازید. برای این که ابتدا شما باید به این موضوع بپردازید که در چه زمینه به فعالیت می پردازید و چه ملکی در این برج ها برای شما مناسب است. سپس با کمک گرفتن از کارشناسان مربوطه در این زمینه اقدام به اطلاع از قیمت های این دسته از ملک ها کنید.

می توانید از کارشناسان مربوطه مشهد املاک کمک بگیرید. به دلیل وجود نوسانات قیمت در این برج ها و هم چنین داشتن تفاوت در امکانات این دسته از برج ها قیمت هایی متفاوت برای خود دارند که نمی توان به صورت اختصاصی و دقیق در این قسمت از مقاله به آن ها پرداخت اما همواره توصیه می شود برای خریداری کردن یک ملک از این برج ها قبل از آن اطلاعات بسیاری در این زمینه دریافت کنید تا بتوانید با داشتن این اطلاعات به هنگام خرید بهترین انتخاب را انجام دهید و به نوعی در دام افراد سودجو نیوفتید.

سوالات متداول

سوالات متداول

انواع برج های اداری مشهد کدام اند؟

انواع این برج ها عبارت اند از برج های مهر و ماه مشهد، برج دوقلو مشهد و برج دانشگاه مشهد.

عکس های این برج ها را از کجا مشاهده کنیم؟

به راحتی می توانید با جست و جو در گوگل تمامی این عکس ها را مشاهده کنید و با آن ها آشنا شوید.

قدیمی ترین برج اداری مشهد کدام است؟

برج زیست خاور یکی از قدیمی ترین برج های اداری مشهد می باشد.

نوساز ترین برج اداری مشهد کدام است؟

برج آرمیتاژ یکی از نوساز ترین برج های اداری می باشد.

3.2/5 - (11 امتیاز)

مهسا بنکدار یزدی

تجربیات بسیاری در زمینه املاک به دلیل فعالیت محیطی دارم و این اطلاعات را در قالب مقاله در سایت مشهد املاک در اختیار شما قرار خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا