راهنمای املاک مشهدمشاورین املاک

10 مشاور املاک مشهد نزدیک حرم که می توان به آن ها اعتماد کرد

مشهد شهر امام رضا علیه السلام است و به دلیل اینکه نزدیک حرم تقاضای زیادی برای خرید فروش و رهن و اجاره است، مشاور املاک های زیادی در آنجا وجود دارد. برای اطلاعات دقیق از املاک حوالی مشهد تنها کافی است در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در این متن قرار بر این است بهترین و تخصصی ترین ها را برای شما معرفی کنیم، تقریبا می توان گفت بیشتر املاک های عالی و کار درست مشهد در حوالی حرم مطهر قرار دارند زیرا که اکثر مغازه ها و هتل ها و غیره در اطراف حرم مشتری های بیشتری دارد. حالا در ادامه در مشهد املاک به چند نمونه از این بنگاه املاک مشهد اشاره خواهیم کرد.

بهترین بنگاه های املاک مشهد نزدیک حرم کدامند؟

بهترین بنگاه های املاک مشهد نزدیک حرم کدامند؟

همانطور که می دانید املاک خیابان امام رضا مشهد جز مناطقی می باشد که مشتری های خرید و فروش و رهن و اجاره در آن بسیار زیاد است و برای پیدا کردن خانه در مشهد نزدیک حرم می توان به این املاک کار را سپرد. در ادامه لیست املاک مشهد که معتبر و نزدیک حرم نیز می باشند را با یکدیگر مرور می کنیم. از بهترین مشاوره املاک مشهد که نزدیک حرم باشند می توانیم به بنگاه های مشاورین املاک سجادی، مشاورین املاک ملل، مشاورین املاک عرفانی، مشاورین املاک برهانی و املاک نور محدوده خیابان امام رضا اشاره داشته باشیم.

مشاورین املاک سجادی محدوده حرم امام رضا

املاک سجادی یکی از بهترین بنگاه های مشهد می باشد که مشاورین بسیار با تجربه و حرفه ای دارد. این بنگاه دارای دو شعبه می باشد که هر دوی آنها در خیابان امام رضا واقع شده اند. اگر برای خرید و فروش این بنگاه را انتخاب کرده اید می توانید به آدرس خیابان امام رضا نبش امام رضا ۴۴ پلاک ۱۲ مراجعه کنید.

ملل محدوده حرم مطهر

املاک ملل جز برترین مشاورین املاک مشهد می باشد، آدرس دقیق این بنگاه امام رضا ۷ می باشد. بنگاه ملل جز برترین های مشهد است و پنج سال سابقه کار در زمینه خرید خانه در مشهد و فروش را دارد.

مشاورین املاک عرفانی محدوده خیابان امام رضا

مشاورین املاک عرفانی یکی دیگر از بنگاه های بسیار خوب واقع در مشهد و نزدیک حرم مطهر امام رضا است. این بنگاه دارای سابقه بسیار زیاد می باشد، آدرس این بنگاه در خیابان امام رضا واقع در امام رضای ۴۸ پلاک ۶ می باشد.

املاک برهانی محدوده حرم مطهر

بنگاه های زیادی در مشهد و در نزدیک حرم مطهر وجود دارد اما بنگاه هایی که در بالا نام برده شده است تقریبا شناخته شده ترین ها و باسابقه ترین ها می باشند. اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین ها را نام ببریم می توانیم به املاک برهانی نیز اشاره داشته باشیم که بنگاهی بسیار شناخته شده و پرسابقه است، آدرس بنگاه عرفانی نیز واقع در امام رضای ۷۴ می باشد.

املاک نور محدوده خیابان امام رضا علیه السلام

همچنین اگر بخواهیم به یکی دیگر از بنگاه های بسیار خوب و پرسابقه واقع در مشهد اشاره کنیم می توانیم به املاک نور که بسیار پر سابقه است را را نام ببریم. این بنگاه نیز واقع در خیابان امام رضا و در نبش امام رضای چهل و یک می باشد.

آدرس بنگاه های املاک مشهد نزدیک حرم را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس بنگاه های املاک مشهد نزدیک حرم را چگونه پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن آدرس مشاورین املاک نزدیک حرم امام رضا مشهد می توانید از طریق جستجو کردن در مرورگر تلفن همراه خود استفاده کنید و یا از طریق اپلیکیشن های بسیار کارآمد مثل املاک دیوار و شیپور نیز می توانید به بنگاه های حومه حرم دسترسی پیدا کنید همچنین می توانید شماره هایشان را بردارید و تماس بگیرید. اگر قصد خرید دارید می توانید از طریق خانه مشهد شیپور آپارتمان نزدیک حرم را جستجو کرده و موردهای مشابه موجود را نگاه کرده و انتخاب کنید و در نهایت بروید بنگاه و آن را از نزدیک ببینید.

شماره تماس املاک مشهد نزدیک حرم

اگر تمایل دارید به بنگاه های مشهد دسترسی داشته باشید اما وقت ندارید که حضوری به آنجا بروید باید شماره تماس این مشاورین املاک را بیابید که پیدا کردن شماره تماس آن ها کار سختی نیست تنها کمی زمان بر است و کافی است کمی حوصله داشته باشید ابتدا باید در مرورگر سرچ کرده و شماره تماس مورد نظر را بردارید و یا همچنین می توانید از طریق اپلیکیشن های دیوار مشهد و شیپور در قسمت اطلاعات تماس شماره مورد نظر را بردارید و با آن ها تماس حاصل فرمایید.

چه تعداد املاک مشهد نزدیک حرم وجود دارد؟

تعداد بنگاه هایی که در اطراف حرم وجود دارد بسیار زیاد است زیرا که مشهد شهر امام رضا علیه السلام است و از این رو نزدیک حرم تقاضای زیادی برای خرید فروش آپارتمان در نزدیک حرم امام رضا مشهد و یا همچنین خرید رهن و اجاره وجود دارد، املاک بسیار زیادی در حومه حرم مطهر رضوی وجود دارد که قابل شمارش نیست و آمار دقیقی از آن ها در جایی ثبت نشده است.

بهترین مشاور املاک مشهد نزدیک حرم

از بهترین مشاورین املاک و بنگاه هایی که می توان در نزدیکی حرم به آن اشاره داشت بنگاه نواب در خیابان نواب صفوی می باشد، این بنگاه جز بهترین و با تجربه ترین املاک در زمینه های مختلف خرید، فروش، رهن و اجاره می باشد. البته که بسیاری دیگر از بنگاه ها مثل بنگاه سجادی نیز جز برترین املاک موجود در حومه حرم مطهر رضوی می باشند.

املاک مشهد نزدیک حرم دیوار

مشاور املاک در خیابان امام رضا و محدوده حرم بسیار زیاد می باشند. اما اگر به دسترسی آسان علاقه مند باشید می توانید از طریق اپلیکیشن دیوار املاک نزدیک حرم را پیدا کرده و با آنها تماس حاصل فرمایید و بعد از اطمینان به موجود داشتن خانه یا زمین مورد نظرتان حضوری به دفتر مشاور املاک مراجعه نمایید.

آیا امکان دریافت مشاوره از بنگاه های املاک در مشهد نزدیک حرم وجود دارد؟

امکان مشاوره دادن در تمام املاک وجود دارد و هر چقدر این مشاوره ها بیشتر باشد مشتری بیشتر جذب می شود، املاک نزدیک حرم نیز به علت جذب مشتری وقت بسیار زیادی روی مشاوره دادن به مشتری می گذارد. اگر قصد خرید و فروش ملکی را دارید بهتر است با یکی از مشاورین با تجربه املاک صحبت کرده و از تجربیات آن ها استفاده کنید.

رزرو مشاوره از املاک در مشهد نزدیک حرم چگونه ممکن می شود؟

برای رزرو کردن مشاوره و در نهایت مشاوره گرفتن از املاک های مشهد نزدیک حرم مطهر به علت شلوغی کارشان باید با آن ها تماس گرفته و وقت بگیرید زیرا املاک نزدیک حرم بسیار شلوغ می باشد و اگر حضوری و بدون وقت قبلی بروید شاید اگر چه بعضی از بنگاه ها حتی به شما مشاوره تلفنی هم می دهند ابتدا باید با املاک مورد نظر تماس گرفت و از شرایط کاریشان پرس و جو کرد.

ساعات کاری بنگاه های املاک در مشهد نزدیک حرم چگونه است؟

ساعات کاری بنگاه های املاک در مشهد نزدیک حرم چگونه است؟

ساعات کاری اکثر بنگاه های املاک موجود در حومه حرم مطهر امام رضا علیه السلام از صبح ساعت های تقریبا هشت یا نه تا شب همان مواقع می باشد و به صورت یکسره باز است اگرچه این خصوصیت برای تمامی مشاورین املاک نیست و گاهی پیش می آید بنگاهی ساعات کاری متفاوتی داشته باشد مثلا ساعت ۹ تا ۲ و مجددا ساعت ۴ تا ۹ که این امر یک کار شخصی و طبیعی می باشد.

پورسانت بنگاه های املاک در مشهد نزدیک حرم چقدر است؟

حق کمیسیون املاک یا همان پورسانت مشاورین املاک نیز همانند دستمزد دیگر شغل ها می باشد و باید در تمام معاملات ملکی پرداخت شود، این مبلغ براساس مصوبه صنف برای هر معامله بر اساس فاکتورهای خاص خودش محاسبه می شود، مشاور املاک می بایست براساس تعرفه ای که سالانه از سمت اتحادیه مشاورین املاک ابلاغ می شود از هر دو طرف معامله کارمزد بگیرد. این موضوع در اکثر بنگاه های نزدیک حرم رعایت می شود اما گاهی پیش می آید که بعضی از مشاورین املاک این را رعایت نکرده و مبلغ بیشتری از طرفین معامله درخواست می کنند.

سوالات متداول

بهترین بنگاه های املاک مشهد نزدیک حرم کدامند؟

اگر بخواهیم تنها چند مورد از بهترین بنگاه های املاک مشهد را که نزدیک حرم باشند نام ببریم می توانیم به بنگاه های مشاورین املاک سجادی، مشاورین املاک ملل، مشاورین املاک عرفانی، مشاورین املاک برهانی و املاک نور محدوده خیابان امام رضا اشاره داشته باشیم.

شماره تماس املاک مشهد نزدیک حرم را از کجا پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن شماره تماس مشاورین املاک که کار چندان سختی نیست تنها کافی است کمی حوصله داشته باشید، باید در مرورگر تلفن همراه سرچ کرده و یا از طریق اپلیکیشن های دیوار و شیپور شماره تماس مورد نظر را پیدا کرد.

رزرو مشاوره از املاک در مشهد نزدیک حرم چگونه ممکن می شود؟

برای رزرو وقت از املاک مشهد باید با املاک مورد نظر تماس گرفت و یا از طریق اینترنت با پشتیبان املاک چت کرد و یا همچنین می توان حضوری رفت و در آنجا وقت مشاوره گرفت.

بهترین مشاور املاک مشهد نزدیک حرم کدام است؟

مشاورین املاک بسیار زیادی در نزدیک حرم وجود دارد که تقریبا همه پرسابقه و با تجریه اند و نمی توان تنها یک مشاور املاک را نام برد، مشاورین املاکی که در بالا نام برده شده است همگی جز برترین مشاورین می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا