راهنمای املاک مشهد

10 مشاور املاک مشهد در خیابان امام رضا با بهترین فایل های موجود

در ادامه این مطلب املاک مشهد خیابان امام رضا را بررسی کرده تا همراه با مشهد املاک با بهترین مشاوره املاک در این منطقه آشنا شوید.

یکی از خیابان های پر رفت و آمد و پرطرفدار مشهد امام رضا است. در انتهای این خیابان حرم مطهر رضوی قرار دارد و به همین دلیل زائران و مجاوران زیادی به این موضوع علاقه دارند که در این خیابان خانه ای را به صورت اجاره یا دائمی برای خود داشته باشند. برای خرید خانه در مشهد یا هرگونه خدمات در این خیابان به مشاور املاک خوب نیازمندیم.

بهترین مشاورین املاک در خیابان امام رضا مشهد

بهترین مشاورین املاک در خیابان امام رضا مشهد

همان طور که در بالا بیان کردیم خیابان امام رضا از آن دسته مناطقی در مشهد است که متقاضی خرید یا رهن و اجاره خانه در آن بسیار بالا است. این خیابان منتهی به حرم مطهر است و بنابراین افراد زیادی دوست دارند در این خیابان زندگی کنند که فقط شامل مشهدی ها نیست و از اقصی نقاط ایران در این خیابان خانه ای را برای خود دارند. به همین دلیل تعداد زیادی از مشاورین املاک مجرب در این خیابان قرار گرفته اند که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهند و معمولا فایل های عالی از خانه های بسیار خوب را در اختیار دارند. در زیر تعدادی از این مشاوران املاک خوب را معرفی می کنیم.

املاک ملل

املاک ملل یکی از مشاوران املاک عالی در این خیابان از مشهد است که آدرس دقیق امام رضای ۷ است. این املاک ۵ سال سابقه کار در این زمینه دارد و از ساعت ۹ و نیم صبح تا ۹ شب از شنبه تا چهارشنبه فعالیت می کند. شماره تماس این املاک ۵۱۳۸۵۵۳۱۳۱ است

املاک عرفانی

املاک عرفانی هم یکی از بنگاه املاک مشهد در این منطقه است و همچنین دارای سابقه ای بالا در خیابان امام رضای مشهد است. این مشاور املاک در امام رضای ۴۸ پلاک ۶ واقع شده است و از ۹ صبح تا ۹ شب فعالیت دارد.

املاک برهانی

یکی دیگر از بهترین مشاوران املاک در خیابان امام رضا، املاک برهانی است که در امام رضای ۷۴ قرار گرفته است. این املاک نیز سابقه خوبی در زمینه املاک این منطقه دارد.

املاک نور. پای بست

از مشاورین املاک با سابقه عالی در خیابان امام رضا املاک نور است. آدرس دقیق این املاک نبش امام رضای ۴۱ است و فایل های عالی را برای ارائه به مشتریان خود دارد.

خرید و فروش املاک در خیابان امام رضا مشهد

خرید و فروش املاک در خیابان امام رضا مشهد

بازار خرید و فروش در خیابان امام رضا مشهد بسیار داغ است. هر ساله خانه های جدیدی به صورت آپارتمان یا هتل آپارتمان در این خیابان ساخته می شوند که مردم می توانند هر کدام که مناسب خود است را خریداری کرده و اقامتی نزدیک به حرم امام رضا را برای خود فراهم کنند. هم چنین ممکن است قیمت ها در این منطقه اول زیاد به نظر برسند اما با کمی جستجو می توانید عالی ترین خانه در مشهد نزدیک حرم را در این منطقه برای خود پیدا کنید.

البته باید این مورد را بیان کرد که خیابان امام رضای مشهد مکان شلوغی است زیرا علاوه بر خانه های مسکونی زیاد، هتل ها و هتل آپارتمان های زیادی در آن جا قرار دارد به همین دلیل این خیابان را به یک مکان زنده و پر جنب و جوش حتی در ساعات انتهایی شب تبدیل کرده است. باز هم ممکن است فعالیت 24 ساعته این خیابان برای بعضی از افراد دوست داشتنی بوده و به همین خاطر این خیابان را برای زندگی انتخاب کنند.

برای فروش خانه نیز شما شرایط خوبی در این خیابان دارید زیرا می توان هم خانه را به مشهدی ها فروخت و هم به افراد دیگری که در نقاط دیگر ایران احتیاج به خانه ای در مشهد دارند که نزدیک به حرم باشد. پس هر زمان که بخواهید می توانید ملک خود را در این خیابان بفروشید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توان از کارشناسان مشهد املاک نیز کمک گرفت.

حداقل قیمت رهن و اجاره در این منطقه چقدر است؟

در خیابان امام رضا مشهد املاک زیادی برای رهن و اجاره هم موجود است. در واقع بازار اجاره در این منطقه بسیار پر رونق است زیرا افراد زیادی تمایل دارند تا در این منطقه خانه ای را اجاره کنند و در روز های به خصوصی از سال در این خانه ها زندگی کنند که معمولا به مراسمات مذهبی بستگی دارد. کسانی که خانه در این منطقه اجاره می کنند نیز فقط مشهدی نیستند و از تمام نقاط ایران هستند. هم چنین اجاره هتل آپارتمان نیز به همراه خانه ها و آپارتمان های دیگر در این خیابان در نظر گرفته می شود. میزان قیمت رهن و اجاره در مشهد نیز در این منظقه متغیر است که می توان میزان دقیق قیمت را از مشاوران املاکی که در بالا معرفی کردیم سوال کرد. هم چنین کارشناسان مشهد املاک در این زمینه نیز می توانند بهترین مشاوره را به شما بدهند.

حداکثر قیمت رهن و اجاره در این منطقه چقدر است؟

حداکثر قیمت رهن و اجاره در این منطقه چقدر است؟

همان طور که گفتیم خانه های زیادی در خیابان امام رضا مشهد برای رهن و اجاره وجود دارند که این خانه ها بر اساس موقعیتی که دارند قیمت های متفاوتی نیز برای آن ها در نظر گرفته می شود. مثلا خانه ها یا آپارتمان هایی که در نزدیکی حرم قرار دارند می توانند قیمت بیشتری نسبت به خانه هایی که در اوایل این بلوار قرار دارند داشته باشند. هم چنین هر چقدر خانه امکانات بالاتری داشته باشد می تواند قیمت بیشتری را ارائه دهد. برای اطلاع کامل درباره حداکثر قیمت رهن و اجاره در خیابان امام رضا می توانید از مشاوران مجرب مشهد املاک کمک بگیرید.

قیمت خانه کلنگی در خیابان امام رضا مشهد چقدر است؟

خانه های کلنگی بسیاری در خیابان امام رضا مشهد قرار دارند زیرا این منطقه یکی از بافت های قدیمی شهر است و هنوز بعضی از خیابان های آن شکل قدیمی خود را حفظ کرده است. هم چنین قیمت این خانه ها نیز متغیر است زیرا به متراژ آن و محل قرار گیری خانه بستگی دارد. کسانی که این خانه ها را خریداری می کنند معمولا به منظور ساخت آپارتمان، هتل یا هتل آپارتمان این کار را انجام می دهند به همین دلیل قیمت این خانه ها معمولا بالا است. برای اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش خانه کلنگی در مشهد در این منطقه می توانید به کارشناسان مشهد املاک مراجعه کرده و قیمت خانه های کلنگی در خیابان امام رضا را از آن ها بپرسید. هم چنین می توان از مشاوران املاکی که در بالا به آن ها اشاره کردیم نیز سوال پرسید.

شماره تلفن های املاک مشهد خیابان امام رضا

شماره تلفن های املاک مشهد خیابان امام رضا

اگر می خواهید شماره تلفن های املاک در خیابان امام رضا مشهد را پیدا کنید نگران نباشید چون به راحتی می توان این کار را کرد. سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که لیستی از این املاک را ارائه می دهند. این سایت ها شماره تلفن را نیز در اختیار دارند. در بالا نیز هنگام معرفی بنگاه ها شماره تلفن را نیز در اختیار شما قرار دادیم می توانید با دانستن نام مشاور املاک شماره تلفن آن را از ۱۱۸ بگیرید. کارشناسان مشهد املاک نیز در این زمینه می توانند به شما کمک کنند.

آدرس املاک های مشهد خیابان امام رضا

برای پیدا کردن آدرس املاک های خیابان امام رضای مشهد راه های متفاوتی را در پیش رو دارید. اول از همه تعدادی از مشاوران املاک را اینجا به همراه آدرس به شما معرفی کردیم. می توانید از آدرس این بنگاه ها استفاده کنید. هم چنین می توان به خیابان امام رضا مراجعه کرد و املاک هایی که در حاشیه بلوار هستند را مشاهده کرد. معمولا بیشتر مشاوران املاک معروف در مناطق پر رفت و آمد قرار دارند و می توان به راحتی آن ها را پیدا کرد.

هم چنین می توان به افراد با تجربه و یا صنف بنگاه داران مراجعه کرد و آدرس املاک های خیابان امام رضا را از آن ها خواست. راه دیگر این است که به اینترنت مراجعه کنیم. تعداد زیادی سایت در این زمینه وجود دارد که اطلاعات املاکیان از جمله آدرس را در اختیار می گذارد، هم چنین کارشناسان و مشاوران مشهد املاک نیز در این زمینه می توانند شما را یاری کرده و‌ در این امر به شما راهنمایی های لازم را بدهند.

بهترین کارشناسان املاک برای مشارکت در ساخت در این منطقه کدامند؟

بهترین کارشناسان املاک برای مشارکت در ساخت در این منطقه کدامند؟

مشاوران املاکی وجود دارند که موارد مشارکت در ساخت و ساز در مشهد را ارائه می دهند. مشارکت در ساخت به این معنی است که شما خانه ای ساخته نشده یا نیم ساخته را خریداری کرده و در ساخت آن با سازنده شریک می شوید. ممکن است این خانه ها ارزان تر از بقیه باشند و شما نیز در روند ساخت آن قرا می گیرید. این ها مواردی هستند که مشاورین املاک جدا آن ها را ارائه می دهند و ممکن است بعضی به این موارد نپردازند. در خیابان امام رضا نیز از این مشاوران املاک وجود دارد هرچند که ممکن است تعداد آن ها زیاد نباشد با این حال با جستجو در میان آن ها و در اینترنت می توان این نوع مشاورین املاک را نیز پیدا کرد.

سوالات متداول

قیمت خانه کلنگی در خیابان امام رضا مشهد به چه عواملی بستگی دارد؟

همان طور که در متن بیان کردیم قیمت خانه کلنگی در خیابان امام رضا به محل قرار گیری خانه، متراژ، شکل زمین و تراکم آن بستگی دارد.

املاک مشهد خیابان امام رضا چه ویژگی متمایزی با بقیه مناطق دارند؟

معمولا این املاک هتل ها و هتل آپارتمان ها را هم در فایل های خود دارند.

آیا املاک مشهد خیابان امام رضا سابقه بیشتری در کار خود دارند؟

تعدادی از املاک های این منطقه به دلیل قدیمی بودن سابقه بالایی در کار خود دارند.

5/5 - (2 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا