راهنمای املاک مشهد

خرید و فروش واحد در برج اداری تجاری سامان مشهد

در شهر مشهد که یکی از بزرگترین شهر های ایران است، برج های تجاری و اداری زیادی وجود دارند که در تمام نقاط شهر پراکنده شده اند تا تمام شهروندان در هر منطقه بتوانند از برج های مشهد استفاده کنند. یکی از مهم ترین آن ها برج اداری تجاری سامان است که در ادامه این مطلب به این برج پرداخته و مشخصات آن را بررسی خواهیم کرد. پس با مشهد املاک همراه باشید تا با بلند ترین ساختمان ها در مشهد آشنا شوید.

برج اداری تجاری سامان کجاست؟

برج اداری تجاری سامان کجاست؟

یکی از مدرن ترین و مهم ترین ساختمان های اداری تجاری مشهد برج اداری تجاری سامان است که در محله شهرک امام هادی مشهد قرار دارد. در واقع این برج محل برگزاری جلسات مهم بازرگانی و اداری است که در مسیر شهرک صنعتی توس قرار دارد و به همین خاطر مکانی که در آن قرار گرفته است بسیار می تواند قابل توجه باشد. هم چنین به این برج از خیابان سردار شهید خادم الشریعه نیز می توان رسید.

یک مجتمع اداری دیگر در این محله وجود دارد اما از نظر افرادی که در این محله زندگی می کنند و یا از این برج ها استفاده کرده اند، برج سامان امکانات و قابلیت های بسیار بالا و کیفیت بهتری دارد. از نظر مسیر های ارتباطی به راحتی می توان از همه جای شهر به این برج رسید.

هم تاکسی های خطی زیادی در این مسیر کار می کنند، هم ایستگاه های اتوبوس متعدد در این مسیر وجود دارد و هم به راحتی می توان با اتومبیل به این برج رسید و ماشین را در پارکینگ های اختصاصی پارک کرد.

تعداد طبقات این برج چقدر است؟

برج تجاری-اداری سامان یکی از برج های بسیار بلند در مشهد است که ارتفاع 78 متری آن، این برج را از دیگر ساختمان های آن منطقه کاملا متمایز کرده است. هم چنین این برج دارای 15 طبقه است و در زمینی به مساحت 900 متر مربع و 10000 متر مربع زیر بنا قرار گرفته است.

این برج برای کسانی که با آن سروکار دارند بسیار مهم است وبه دلیل قرارگیری در مکانی استراتژیک معمولا قرار های مهم اداری در آن انجام می پذیرد. مشاور املاک و متخصصان در گروه مشهد املاک نیز می توانند به شما در شناخت طبقات این برج یاری برسانند.

نوع کاربری این برج چگونه است؟

برج اداریت جاری سامان همان طور که از نام آن پیداست اداری و تجاری است به این معنا که واحد های این برج گونه ای طراحی شده اند که از نظر متراژ و امکانات تعدادی برای استفاده تجاری و تعدادی برای استفاده اداری هستند. معمولا واحد های تجاری دارای متراژ کمتری نسبت به واحد های اداری هستند و در تعداد کمی ممکن است بر عکس باشد.

البته بیشتر استفاده از این برج به نظر می رسد که اداری باشد. درباره نوع کاربری این برج می توان با کارشناسان مشهد املاک صحبت کرد و از آن ها نیز مشاوره گرفت.

برج اداری تجاری سامان در چه سالی ساخته شد؟

برج اداری تجاری سامان در چه سالی ساخته شد؟

برج سامان در سال 1392 ساخته شده است و از همان سال تاکنون استفاده های زیادی از آن شده است. البته عملیات پی ریزی و استارت پروژه چند سال قبل از سال ساخت بوده است و به دلیل اینکه این ساختمان در کنار یکی از بزرگترین بزرگراه های مشهد قرار گرفته است، عملیات ساخت آن کمی طولانی تر شده است.

با این حال زمانی که ویدیوی انیمیشن این برج قبل از ساخت آن در بعضی از سایت های معتبر پخش شد، عده زیادی از آن استقبال کردند و منتظر پایان پروژه ماندند تا بتوانند یکی از واحد های آن را تصاحب کنند.

عکس برج اداری تجاری سامان را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر به این موضوع علاقه دارید که عکس های برج اداری تجاری سامان را تماشا کنید، بهترین راه این است که به اینترنت مراجعه کنید. البته موتور جستجوی گوگل کار را برای ما راحت کرده است و می توان به راحتی نام این برج را در قسمت تصاویر آن نوشت و سپس تمامی عکس هایی که از آن در سایت های اینترنتی وجود دارد را تماشا کرد.

این عکس ها هم چنین قابلیت ذخیره شدن را دارند و می توان آن ها را سیو کرد تا دوباره نیازی به جستجو نداشته باشیم. هم چنین گاهی در صفحات مجازی مانند اینستاگرام هم برای این برج ها پیج هایی زده می شود که می توان با جستجو در اینستاگرام آن ها را پیدا کرد و عکس ها را تماشا کرد.

قیمت خرید ملک در برج اداری تجاری

قیمت رهن و اجاره ملک در برج اداری تجاری سامان چقدر است؟

همان طور که گفتیم واحد هایی که در این برج وجود دارند شرایط متفاوتی داشته و معمولا بخاطر این تفاوت در قیمت رهن و اجاره هم یکی نیستند. اگر یک واحد متراژ بالایی داشته باشد پس قیمت آن نیز بیشتر می شود اما برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت رهن و اجاره در مشهد در این برج بهتر است از یک مشاور املاک که نزدیک این برج قرار دارد کمک بگیرید تا بتوانید قیمت را داشته باشید. البته می توان از گروه مشهد املاک هم در این زمینه استفاده کرد و از متخصصان آن ها سوال پرسید.

قیمت خرید ملک در برج اداری تجاری سامان چقدر است؟

قیمت خرید ملک در این برج مانند رهن و اجاره آن بسیار متفاوت است. زیرا بر اساس هر واحد و موقعیتی که از نظر مکانی در برج دارد می توان قیمت خاصی را برای آن در نظر گرفت. با این حال برای اطلاع از قیمت های خرید و فروش واحد های این برج می توان به کارگزاری های رسمی املاک در منطقه یا سطح مشهد و یا گروه مشاوران مشهد املاک مراجعه کرد.

هم چنین یک راه دیگر این است که به دفتر برج مراجعه کرده و درباره واحد ها از آن ها سوال پرسید. اما بهتر است قبل از مراجعه به دفتر از قیمت ها به صورت تقریبی آگاه باشیم.

امکانات برج اداری تجاری سامان

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

برج هایی که واحد های زیاد و طبقات بالا دارند، معمولا حق شارژ ماهیانه بالایی را نیز شامل می شوند. این حق شارژ معمولا برای بازسازی، تعمیر و نگهداری برج و تجهیزات آن و هم چنین استفاده از امکانات مشاع می باشد. البته میزان حق شارژ هر برج به توافقی که ساکنین آن با هم انجام می دهند بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره حق شارژ ساختمان برج تجاری-اداری سامان، می توانید از متخصصان و مشاوران مشهد املاک کمک گرفته و مبلغ دقیق شارژ را بدانید.

این برج چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

به نظر می رسد پارکینگ این برج در طبقات زیر زمین آن قرار دارد و زیر برج است. اما این پارکینگ ها فقط برای مالکین و کسانی است که در این برج کار می کنند. یعنی اگر به عنوان مراجعه کننده به برج بروید، نمی توانید ماشین خود را در پارکینگ پارک کنید. بااین حال در اطراف برج فضای خالی برای پارک اتومبیل وجود دارد که می توان به راحتی و با آسودگی خاطر از آن استفاده کرد.

امکانات برج اداری تجاری سامان

برج اداری- تجاری سامان مانند بیشتر برج های معروف در مشهد دارای امکاناتی است تا کار را برای کسانی که در این برج مشغول هستند، راحت تر کنند. از این امکانات می توان به سه آسانسور 15 نفره با سرعت بالا، اتاق جلسات و کنفرانس در طبقه اول، قابلیا تبدیل واحد ها به یک واحد بزرگ تر، سیستم گرمایشی برای هر واحد و سرمایشی به صورت مرکزی، استفاده از مصالح با کیفیت در ساخت برج و موقعیت قرار گیری در طرح توسعه شهری نام برد. برای اطلاعات بیشتر درباره امکانات برج سامان می توانید از متخصصان مشهد املاک کمک بگیرید.

چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج اداری-تجاری سامان اقدام کنیم؟

چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج اداری تجاری سامان اقدام کنیم؟

اولین مکانی که برای خرید و یا رهن و اجاره واحد های این برج باید به آن ها مراجعه کرد، دفتر برج است که معمولا در مکان آن قرار دارد. البته بهتر است قبل از مراجعه به دفتر برج برای خرید و فروش واحد ها از مشاوران املاکی که در منطقه قرار دارند و یا متخصصان مشهد املاک در این زمینه کمک گرفت. زیرا بهتر است تا قیمت ها را بدانیم و بعد برای خرید خانه در مشهد در این برج یا فروش اقدام کنیم.

به صورت کلی برج اداری تجاری سامان دارای چند واحد می باشد؟

همان طور که در بالا بیان کردیم برج اداری تجاری سامان دارای 15 طبقه است. در هر کدام از این 15 طبقه 12 واحد قرار دارد که متراژ آن ها 34 تا 50 متر مربع هستند. پس می توان نتیجه گرفت که در مجموع 180 واحد تجاری و اداری در این برج قرار دارند. البته مشخص نیست که تعداد واحد های تجاری و اداری به صورت مجزا چند عدد است اما به نظر می رسد که واحد های اداری بیشتر از تجاری باشند.

سوالات متداول

برج اداری تجاری سامان کجاست؟

برج اداری تجاری سامان در مسیر شهرک صنعتی طوس یکی از مراکز صنعتی مهم در مشهد و ایران قرار دارد و به دلیل قرار گرفتن در حاشیه بزرگراه کاملا مشخص و قابل دیده شدن است.

آیا هم اکنون می توان از واحد های برج اداری تجاری سامان خریداری کرد؟

هم اکنون نیز امکان خرید از واحد های برج وجود دارد و شما می توانید با مراجعه به کارشناسان مشهد املاک یا دفتر برج از واحد های فروشی خبردار شوید.

آیا برج سامان واحد مسکونی هم دارد؟

برج اداری تجاری سامان فقط واحد های کوچک مخصوص کسب و کار و تجارت دارد.

3.5/5 - (22 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا