اطلاعات کاربردی

شهربازی هپی لند مشهد کجاست؟ قیمت بلیط و بررسی امکانات

شهربازی هپی لند یکی از مکان های تفریحی است که خانواده ترجیح می دهند اوقات فراغت خود را در این مکان جذاب بگذرانند. اگر علاقه مند هستید تا به اطلاعات کاملی از این شهر بازی دسترسی یابید می توانید تا انتها این مقاله همراه مشهد املاک باشید تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

معرفی شهربازی هپی لند

معرفی شهربازی هپی لند

شهر بازی هپی لند یکی از بهترین شهربازی در مشهد است که در سطح شهر موجود می باشد. این شهربازی برای خانواده ها بسیار جذاب است و به همین دلیل از بین دیگر شهربازی ها ترجیح می دهند به این مکان بروند. مشهد به علت زائر زیادی که دارد به طور کل تعداد شهربازی هایش در سطح شهر کم نیست و هر یک از آن ها با هم به رقابت می پردازند تا نسبت به دیگری بهتر باشند.

این شهربازی در سال هزار و سیصد و نود و سه افتتاح شد و چون در طبقه بالا مجتمع تجاری آرمیتاژ قرار گرفته بیشتر مورد استقبال خانواده ها می باشد. معمولا افراد بعد از خرید یک ساعت از زمان خود را در این شهربازی می گذرانند. این شهربازی به حرم امام رضا بسیار نزدیک است و به همین دلیل است که نسبت به دیگر شهربازی ها متمایز شده است. این شهربازی با مساحت هزار و دویست و پنجاه متر فضای خیلی خوبی را در اختیار مراجعه کننده ها قرار داده است.

این شهربازی از جهت موقعیت مکانی در یکی از بهترین مناطق قرار گرفته چرا که نزدیک به حرم، هتل و موزه می باشد که این برای خودش مزیت است. می توان گفت حرم با این شهر بازی حدودا هفت دقیقه فاصله دارد. بوستان وحدت مشهد هم یکی دیگر از مکان های تفریحی است حدودا هفت دقیقه با این شهربازی فاصله دارد.

خانه توکلی مشهد که از موزه های معروف مشهد است با این شهربازی با ماشین حدودا کمتر از هفت دقیقه فاصله دارد و به صورت پیاده حدودا بیست و یک دقیقه زمان می برد.

آدرس شهربازی هپی لند را چگونه پیدا کنیم؟

آدرس شهربازی هپی لند را چگونه پیدا کنیم؟

اگر شما هم علاقه مند هستید تا به آدرس این شهربازی دسترسی پیدا کنید می توانید نام این شهربازی را در مرورگر گوگل خود وارد کند و از این طریق به بهترین نحو ممکن به آدرس شهربازی دست یابید. امروزه روش های مختلفی برای پیدا کردن آدرس شهربازی وجود دارد که یکی از آن ها اپلیکیشن بلد و نشان می باشد. این اپلیکیشن ها هر کدام با توجه به موقعیت شما، شما را راهنمایی کرده و به مقصد می رساند.

هپی لند که یکی از بهترین شهربازی های مشهد است در بلوار طبرسی بین طبرسی بیست و هفت و بیست و نه مجتمع تجاری و تفریحی آرمیتاژ طبقه سوم واقع است. مسیریابی به شهربازی هپی لند از فلکه آب می باشد.

معروف ترین وسایل بازی این شهربازی کدامند؟

شهربازی هپی لند با فراهم کردن محیط جذاب و شاد برای کودکان و خانواده ها توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند. این شهربازی بیشتر از پنجاه بازی در اختیار افراد قرار داده است که هر شخصی با توجه به علاقه اش هر یک از وسیله ها را سوار می شود. این شهربازی با قرار دادن وسایل متعدد توانسته همه افراد با هر سنی که دارند را به بازی دعوت کنند. به شما پیشنهاد می کنیم تا حداقل برای یک بار به این شهربازی بروید و از امکانات آن نهایت بهره ببرید. در ادامه همراه ما باشید تا چند نمونه از وسیله ها را خدمت شما عرض کنیم.

سینما 7 بعدی

سینما 7 بعدی

سینما 7 بعدی یکی از بخش های جذاب است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این سینما به گونه ای است که با توجه به شرایط شما با آب و باد برخورد می کنید. مدت زمان فیلم های این سینما حدودا پانزده تا بیست دقیقه است و باید بگوییم اگر تا به حال سینما هفت بعدی واقع در شهربازی هپی لند نرفته اید موقعیت خوب را از دست داده اید.

صخره نوردی

یکی دیگر از تفریحات جذاب این مرکز صخره نوردی است که مناسب برای افرادی است که علاقه دارند تا صعود کنند و خود را بالا بکشند. اگر شما هیجان زیادی برای صعود کردن دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما صخره نوردی را امتحان کنید.

ماشین های کوبنده

ماشین های کوبنده یکی دیگر از وسایل های این شهربازی است که توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند. همه افراد می توانند سوار این وسیله شوند اما اشخاصی که مشکلات قلب و تنفسی دارند از سوار شدن وسیله هایی که هیجان زیادی دارد محروم هستند.

بیلیارد

بیلیارد

بیلیارد یکی از بازی هایی است که تقریبا همه به آن علاقه دارند و دوست دارند که بازی کنند. بیلیارد نیز در این شهربازی موجود است و رنج سنی خاصی ندارد و حتی چون دارای هیجان و خطر زیادی نیست همه افراد بلا استثناء می توانند بازی کنند.

سیمیلاتور

جهت قرار گرفتن افراد در مکان هایی که موقعیت در آن ها سخت است و یا هزینه زیادی دارد این شهر بازی وسیله ای قرار داده تا افراد به صورت شبیه سازی در این محیط قرار گیرند و لذت ببرند. مثلا سوار شدن پاراگرایدر شاید برای همه ممکن نباشد و یا ترس زیادی از جهت زنده ماندنشان داشته باشند و از این رو می خواهند یک بار آن را تجربه کنند که این از طریق سیمیلاتور ممکن می شود.

قیمت بلیط ورودی این شهربازی چقدر است؟

به طور کل همه شهربازی ها هزینه ورودی دارند اما تا به اکنون مبلغ دقیقشان در سایت ها اعلام نشده است. اگر شما می خواهید که اطلاعات کاملی از هزینه ورودی شهربازی ها داشته باشید پیشنهاد می کنیم تا به سایت های که بلیط های وسایل این شهربازی را می فروشند سر بزنید تا از این طریق به بهترین حالت ممکن به قیمت ورودی آن دسترسی پیدا کنید.

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

آیا این شهربازی سرپوشیده است؟

این شهربازی سر پوشیده است و یکی از علت هایی که همه افراد علاقه زیادی به آن دارند همین سرپوشیده بودن آن می باشد. بعضی از شهربازی ها سرپوشیده نیستند به همین علت در فصل پاییز و زمستان افراد علاقه ندارند که در آن جا حضور پیدا کند اما هپی لند از این جهت کاملا خوب است و شرایط مهیجی را برای همه گان فراهم می کند. این که شهربازی سرپوشیده باشد شاید برای افراد بسیاری مزیت به حساب آید چرا که هوای سرد و یا هوای گرم آن ها آزار نمی دهد. البته ناگفته نماند که بعضی از افراد هم هستند که شهربازی هایی که در محیط باز هستند را به این شهربازی ها ترجیح می دهند.

ساعت کاری شهربازی هپی لند چگونه است؟

این شهربازی به طور کل در همه روز فعالیت دارد ولی تایم کاری اش کمتر است. در روزهایی که زائر زیاد است و تعطیلی معمولا تایم کاری اش بیشتر می شود به طوری که شب ها تا پاسی از شب فعالیت دارند. برای اطلاعات دقیق تر از ساعت کاری شهربازی هپی لند می توانید به سایت هپی لند مراجعه کنید.

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی هپی لند نیاز به تهیه بلیط است؟

آیا برای استفاده از هرکدام از وسایل شهربازی هپی لند نیاز به تهیه بلیط است؟

احتمال زیاد شما تا به اکنون به شهربازی های متعدد رفته اید و متوجه شده اید که قبل از سوار شدن باید هزینه ای برای آن پرداخت کنید و به ازای آن به شما بلیط دهند. شاید برای شما سوال شود که تهیه بلیط برای چیست که در پاسخ باید بگوییم هر شخصی این وسیله ها کرایه می کند و با سوار کردن افراد و بلیط هایی که می فروشد کسب درآمد می کند. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق که هر وسیله بلیطش چه قدر است می توانید به سایت هپی لند مراجعه کنید. در سایت هپی لند به طور آنلاین نیز بلیت ها به فروش می رسند.

شهربازی هپی لند چه روز هایی فعالیت دارد؟

این شهر بازی به طور معمول در همه روز های هفته فعالیت دارد و اگر قصد دارید تا به اطلاعات دقیق تری از فعالیت او دسترسی پیدا کنید می توانید به سایت هپی لند مراجعه کنید. هپی لند گاها در روزهایی که زائر کمتری به مشهد مقدس می آید تایم کاری اش کمتر می شود.

عکس های شهربازی هپی لند را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس های شهربازی هپی لند را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر علاقه مند هستید تا به تمام عکس های هپی لند دسترسی یابید می توانید نام این شهربازی را در موتور های جستجو وارد کنید و از این طریق از سایت های متعدد به آن دسترسی پیدا کنید. یک راه دیگر برای مشاهده تصاویر شهربازی وجود دارد که آن هم از طریق شبکه های مجازی می باشد چرا که افراد زیادی هستند که شهربازی ها را با هم مقایسه می کنند و برای هواداران به اشتراک م گذارند.

سوالات متداول

شهربازی هپی لند در چه روز هایی فعالیت دارد؟

شهربازی هپی لند همه روزه فعالت می کند.

چگونه به عکس های شهربازی هپی لند دسترسی پیدا کنیم؟

اگر علاقه مند هستید تا به تمامی عکس های شهربازی هپی لند دسترسی پیدا کنید می توانید به سایت های متعدد سر بزنید.

شهربازی هپی لند در کجا واقع شده است؟

شهربازی هپی لند در نزدیکی حرم مطهر در بلوار طبرسی واقع شده است.

شهربازی هپی لند دارای چند وسیله است؟

شهربازی هپی لند حدودا پنجاه وسیله بازی دارد.

4.2/5 - (28 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا