راهنمای املاک مشهد

مشاور خرید برج باران مشهد با بهترین قیمت ها

برج باران یکی از مشهور ترین و بزرگترین برج های مشهد است که این برج ها با داشتن امکانات خاص و منحصر به فرد و همچنین فضای دلنشین و جذاب نمونه بارزی از سبک زندگی دائمی در هتل های پنج ستاره می باشد. این هتل برج ها توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده اند‌.

برج باران کجاست؟

برج باران کجاست؟

برج مسکونی باران که شامل چند برج در مشهد است به عنوان الگو کامل از مفهوم زندگی به سبک باران است، زندگی در این برج ها مانند زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره است. اولین برج باران از سال ۱۳۹۰ به بهربرداری رسید و تا کنون چندین برج دیگر به همین نام در مشهد به بهره برداری رسیده است که هر کدام از خاص ترین و لاکچری ترین بناها مشهد است. پروژه های باران از برج های مسکونی مرتفع و لوکس در شهر مشهد هستند.

این برج ها به دلیل استفاده از فناوری های روز صنعت ساختمان دارای ویژگی های منحصر به فردی در کنار سایر رقبای هم تراز خود در سراسر کشور می باشد که توانسته است توجه افراد زیادی را جلب نماید. برج های باران به سبب طراحی های ویژه در ساخت و نیز برنامه ریزی های انجام یافته برای مدیریت بهره برداری آن ها، بیشتر تداعی کننده زندگی در یک هتل پنج ستاره می باشد و تنها نمی توان گفت این برج ها صرفا یک برج مسکونی هستند.

آدرس این برج ها به همراه ویژگی های خاص و منحصر به فرد آن ها را در اختیارتان می گذاریم. افراد زیادی علاقه مند هستند که قیمت برج باران را بدانند باید گفت برای دانستن این موضوع می توانید به مشهد املاک مراجعه نماید تا در جریان شرایط خاص و قیمت ها این برج قرار بگیرید.

برج باران یک

در مورد موقعیت مکانی برج باران یک باید گفت این برج در زمینی به مساحت تقریبی 1500 متر مربع احداث گردیده است که از نظر موقعیت مکانی در یکی از بهترین نقاط شهر مشهد که بلوار هاشمیه می باشد، بنا شده است. از ویژگی های ممتاز این منطقه امکان دسترسی آسان به محورهای ارتباطی، دسترسی به خط مرکزی مترو و در دسترس بودن بیمارستان و مکان های اورژانسی و دیگر زیرساخت های حمل و نقل عمومی و این منطقه از آب و هوای کوهپایه های برخوردار است. موارد ذکر شده تنها تعدادی از مزایای این پروژه می باشد. زندگی به سبک هتلی در برج باران هاشمیه مشهد هدیه این گروه برج ساز به ساکنین آن می باشد.

برج باران دو

برج باران ۲ برج مسکونی دیگر از مجموعه باران است که توانسته است نمونه یک زندگی شیک و لاکچری در بهترین ساختمان ها مشهد باشد. این برج در محله هنرستان مشهد و خیابان صارمی 33 – گلشن 3 واقع شده است و خدمات دهی در این برج که به مانند یک هتل پنج ستاره خدمت رسانی می کند، به صورت شبانه روزی بوده است. در محله هنرستان چهر مجتمع مسکونی واقع شده است که برج باران دو یکی از شیک ترین و مجهز ترین آن ها می باشد.

از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج آرمیتاژ گلشن و همچنین رستوران مهستان شاندیز که از مراکز معروف این منطقه هستند واقع شده است. این برج جهت خدمت رسانی بهتر به ساکنین و مراجعین آن با آگهی دادن استخدام برج باران مشهد در روزنامه ها و سایت های خبری بزرگ اقدام به استخدام نیروها کارآمد و متخصص می کند.

برج باران سه

گروه برج سازان باران بعد از راه اندازی دو برج باران با استقبال بی نظیر مردم جهت اجاره و خرید واحدها برج باران مواجه شدند که همین امر باعث شد آن ها به فکر احداث هتل برج باران سه بیفتند. اعتماد بی سابقه هموطنان به الگوی متفاوت برج سازی و سبک زندگی نوین در هتل برج ها این گروه نشان دهنده علاقه مردم به زندگی در لاکچری ترین برج ها بود. این گروه سومین برج مرتفع خود در شهر مشهد را که دارای خدمات بی نظیر یک هتل 5 ستاره و برای اولین بار در برج سازی شامل گارانتی و خدمات پس از فروش بود را به علاقه مندان به زندگی در هتل برج ها لاکچری معرفی کرد.

این گروه برای ارتقا سطح کیفی این برج ها نظرسنجی در بین بازدیدکنندگان برگزار کرد و از نیاز افراد در زندگی در برج آشنا شد و براساس این نیازها تصمیم گرفت این برج را احداث کند. این افراد تمایل داشتند که زندگی دائم در یک هتل برج در محدوده خیابان احمد آباد و کوهسنگی را تجربه کنند. این هتل برج نمونه تکامل یافته و به روز شدۀ مفهوم زندگی در هتل برج های مسکونی است.

برج باران چهار

این برج مسکونی با خدمات و امکانات متمایز خود باعث شده که تنها افراد خاص بتوانند در آن یک زندگی رویایی را تجربه کنند. برج مسکونی لوکس باران 4 در زمینی به مساحت 2000 متر مربع و با زیر بنای کل 40000 متر مربع در بلوار صارمی، مشهد در حال احداث می باشد و هنوز این برج به مرحله بهره برداری نرسیده است. اما هستند تعداد افرادی که با مراجعه به مشهد املاک واحد ها این برج را از طریق این مشاور املاک پیش خرید کنند.

این مجتمع در 32 طبقه ۲۴ طبقه مسکونی روی همکف و دارای یک لابی دوبلکس که بسیار شیک و لاکچری است و 6 طبقه زیرزمین که شامل پارکینگ می باشد و شامل 64 واحد آپارتمان مسکونی با متراژ های متغیر که از 210 الی 340 متر مربع است، 2 پنت هاوس که هر کدام از این پنت هاوس ها به مساحت 810 متر مربع و 135 واحد پارکینگ می باشد. که هر واحد مسکونی در این برج دارای حداقل دو پارکینگ اختصاصی هستند. تعداد پارکینگ ها هر واحد با توجه به متراژ و شرایط واحد ها متغیر است.

تعداد طبقات این برج ها چقدر است؟

تعداد طبقات این برج ها چقدر است؟

برج های باران یکی از مرتفع ترین برج ها در مشهد می باشد که این گروه برج ساز با رعایت کامل اصول مهندسی و معماری، مرتفع ترین برج ها را در مشهد احداث کرده اند. تعداد طبقات این برج ها ۳۲ می باشد که هر کدام هز این طبقات بسیار شیک و مجزا بوده است. برای اطلاع دقیق از متراژ واحد ها در هر طبقه و امکانات این طبقات می توانید به دفتر فروش برج باران و مشهد املاک مراجعه کنید.

نوع کاربری این برج ها چگونه است؟

این برج ها مسکونی بوده است که این گروه برای ساکنین این برج ها امکانات خاصی را فراهم کرده اند. از جمله وجود فروشگاه های بزرگ در این برج ها، استخر و سونا، زمین های بازی و…که با وجود این امکانات و خدمت رسانی کادر این برج ها زندگی بسیار آرام و راحتی را برای ساکنین آن فراهم کرده اند.

برج های باران در چه سالی ساخته شده اند؟

از سال ۱۳۹۰ مقدمات لازم برای تاسیس این برج ها آماده شد و با ساخت اولین برج و مشاهده استقبال بی نظیر مردم از زندگی در متفاوت ترین و خاص ترین برج های مشهد باعث شد این گروه را به فکر ساخت چندیدین هتل برج دیگر بیاندازد آن ها برج هایی را احداث کردند که هر کدام از این برج ها تکمیل کننده برج قبلی بوده است که با توجه به نیاز مشتریان احداث شده است.

عکس برج های باران را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس برج های باران را در کجا مشاهده کنیم؟

با پیشرفت ارتباطات و تکنولوژی همه افراد هر کدام از طریق گوشی های هوشمند همراه خود به اینترنت دسترسی دارند که با صرف کمترین زمان می توانند به عکس ها و اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنند. از جهتی دیگر برج های باران از خاص ترین و منحصر به فرد ترین برج ها در مشهد هستند که دارای ویژگی و امکانات خاص هستند از این رو عکس های زیادی از این برج ها در فضای مجازی وجود دارد که افراد می توانند به آن ها مراجعه نمایند و این عکس ها را مشاهده نمایند. از طرف دیگر گروه سازنده این برج ها با اختصاص دادن و معرفی سایت برج ها مشهد این امکان را فراهم کرده اند که افراد با مراجعه به این سایت ها عکس های مربوط به این برج ها را مشاهده نمایند.

قیمت رهن و اجاره ملک در برج های باران چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در مشهد در ملک در برج باران با توجه به شرایط هر یک از واحد ها و متراژ آن ها متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت رهن و اجاره می توانید به مشهد املاک مراجعه کنید تا منصفانه ترین قیمت را با توجه به امکانات و شرایط موجود در اختیار شما بگذارند. مشهد املاک یکی از مشاور املاکی های با سابقه در شهر مشهد و بهترین مشاوره املاک می باشد که داشتن انصاف یکی از ویژگی های مشهور این مشاور املاکی در سطح مشهد می باشد.

قیمت خرید ملک در برج های باران چقدر است؟

اگر قصد خرید ملک در برج باران را دارید به شما توصیه می کنیم که حتما به دفاتر فروش این برج ها که آدرس دقیق آن ها در سایت برج های باران آمده است مراجعه کنید. یکی از دفاتر فروش این برج ها مشهد املاک است که توانسته است برای خریداران ملک در این برج ها منصفانه ترین قیمت ها را با بهترین شرایط و امکانات ارائه دهد. این مشاور املاکی در زمینه خرید و فروش واحد های این برج ها فعالیت دارد و افراد زیادی با مراجعه به این مشاور املاکی توانسته اند صاحب ملک در برج باران شوند و لذت یک زندگی رویایی را در خاص ترین برج های مشهد بچشند.

حق شارژ ماهیانه در این برج ها چقدر می باشد؟

حق شارژ ماهیانه در این برج ها چقدر می باشد؟

حق شارژ ساختمان در این هتل برج ها با توجه به خدمت هایی که ارائه می دهند خاص ساکنین مشهور ترین برج مشهد می باشد. رقم دقیق را نمی توان به عنوان حق شارژ عنوان کرد باید گفت برای دانستن قیمت دقیق آن به دفتر مدیریت هر یک از این برج ها مراجعه کنید تا در جریان میزان این حق شارژ و خدمات ارائه شده قرار گیرید. یکی از شیوه های اطلاع از حق شارژ مراجعه به دفاتر فروش و رهن و اجاره این برج ها می باشد که شما می توانید با مراجعه به مشهد املاک تمام سوالات خود را در این زمینه بپرسید و مشاورین این مرکز با صبر و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

این برج چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

یکی از معضلات زندگی شهرنشینی در کلان شهرها مسئله پارکینگ خودروها است و از جهتی در ساختمان های مرتفع همیشه محل پارک خودرو ها یکی از مسائل مهم به حساب می آید، در این برج مرتفع و لاکچری می توان گفت همه واحدها در طبقات مختلف از حداقل 2 پارکینگ اختصاصی برخوردار هستند که این تعداد پارکینگ اختصاصی حداقل آن می باشد و در مواردی با توجه به مساحت واحد تعداد این پارکینگ ها بیشتر نیز می باشد.

پارکینگ ها در 3 طبقه زیر زمین مجموعه واقع گردیده است. از ویژگی های خاص و ممتاز پارکینگ ها می توان گفت که در تمامی طبقات زیرزمین علاوه بر سیستم های اعلام و اطفاء حریق، دوربین های مختلف مداربسته امنیت پارکینگ وجود دارد که امنیت این پارکینگ ها را بسیار بیشتر کرده است. یکی از مزایا دیگر این پارکینگ ها دسترسی آسان به آسانسور ها می باشد که این امر نشان دهنده تعداد آسانسور های این مجموعه است. ساکنین بعد از پارک خودرو دسترسی راحتی به آسانسورهایی دارند که در مرکز ساختمان جابجائی را به طبقات و واحد های مختلف به نحو مطلوبی امکان پذیر و آسان ساخته است.

پارکینگ ها این مجموعه بسیار زیبا طراحی شده اند به عنوان نمونه پوشش دیوارها و کف پارکینگ ها با سنگ های بسیار زیبا و درجه یک، فضایی بزرگ، وسیع و شیک ایجاد نموده است. اگر تمایل به دیدن واحد های این برج به همراه پارکینگ های آن را برای اجاره و رهن دارید می توانید به مجموعه بزرگ مشاور املاک، مشهد املاک مراجعه نمایید.

برج های باران چه امکاناتی داردند؟

برج های باران چه امکاناتی داردند؟

معاونت فنی و مهندسی گروه باران مطالعات و طراحی های معماری این پروژه ها را با استفاده از موثرترین دیدگاه های دریافت شده از سمت مشتریان به انجام رسانده است و عملیات اجرایی پروژه با استفاده از نیرو ها متخصص و مجرب فعالیت خود را در ساخت این مجموعه برج ها آغاز کرده اند. یکی از اولویت های این گروه توجه به اختصاص فضای سبز در خانه بوده است که این اولویت بندی بر اساس نقطه نظرات مشتریان بوده است.

در این برج ها به نحو تخصصی و هنرمندانه ای با توجه به اصول معماری، فضا سبز اختصاصی به نزدیکترین سطح سکونت در هر یک از آپارتمان ها تعبیه شده است و این هتل برج ها جزء ساختمان های سبز تلقی می شوند. این سبک از برج سازی منحصر به فرد بوده و تنها افراد خاصی قدرت زندگی در این برج ها را دارند. امکانات این برج ها بی شمار است که تعدادی از آن ها را برای شما عنوان می کنیم.

دارا بودن پنج آسانسور بزرگ و سریع، اختصاص حداقل ۲ پارکینگ برای ۶ر یک از واحد ها ( تعداد پارکینگ ها متناسب با وسعت واحدهای مسکونی بوده است)، سیستم یکپارچه نظارت و کنترل با وجود ۱۰۰ عدد دوربین مدار بسته، سیستم سرمایشی و گرمایشی مرکزی، برق اضطراری، منابع ذخیره آب شرب و آب آتشنشانی، استفاده از منابع ذخیره آب خاکستری (برخی پسماند‌ها) جهت تصفیه و استفاده مجدد در واحد‌هایی چون کارواش، مصارف تاسیساتی خاص و … جهت صرفه جویی در مصرف آب و کاهش میزان آلودگی آن، سیستم یکپارچه اطلاعاتی و ارتباطی (IPTV) در داخل واحدهای مسکونی، جهت پخش سراسری فیلم، اطلاع رسانی‌های عمومی( یکی از ویژه ترین امکانات در برج های لوکس).

یکی دیگر از امکانات منحصر به فرد سایت اختصاصی فرود هلیکوپتر بر روی بام، جهت ارائه خدمات امدادی در مواقع اضطراری، تاکسی سرویس، حضور پزشک اختصاصی، مربی مهد، سیستم مالی و حسابداری مرکزی برج جهت محاسبه و ارائه دقیق و منظم گزارشات مالی و ارائه طیف متنوعی از خدمات مالی به ساکنان و بسیار دیگر امکانات خاص که بهترین شرایط را برای یک زندگی رویایی در این هتل برج ها فراهم می کند. برای اطلاع دقیق تر از امکانات این هتل برج ها لاکچری و خاص در مشهد می توانید به بنگاه املاک مشهد، مشهد املاک مراجعه کنید.

مشهد املاک یکی از بزرگترین مشاور املاک ها در مشهد می باشد که با وجود کادر مجرب و متخصص جهت مشاوره به تمام مشتریان، امکان انتخاب راحت واحد های مسکونی را برای زندگی در برج ها باران فراهم کرده است. این گروه با خدمت رسانی ممتاز خود بهترین گزینه ها و شرایط را برای خرید و یا رهن و اجاره این واحد ها به شما معرفی می کنند.

چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج های باران اقدام کنیم؟

گروه برج سازان باران با معرفی سایت برج باران مشهد و دفاتر فروش برج باران مشهد جهت خرید و یا رهن و اجاره این برج ها شرایط را برای خرید و اجاره آسان فراهم کرده است. این گروه در سطح مشهد چندین مشاور املاکی را به عنوان مراکز خرید و فروش این برج ها معرفی کرده است که معیار این گروه برای انتخاب این مشاور املاکی ها داشتن شرایط مشخص شده ملاک بوده است. از شرایط تعین شده این گروه می توان به داشتن کادر مجرب و متخصص، سابقه کار بالا در زمینه خرید و فروش، انصاف در معامله و … اشاره کرد.

یکی از این مشاور املاکی ها که به عنوان نماینده مسئول خرید و فروش و رهن واحد های این برج ها معرفی شده است مشهد املاک می باشد‌. افراد می توانند با خیال آسوده به این مشاور املاکی مراجعه کنند و به طور دقیق در جریان امکانات و شرایط خاص این برج ها برای خرید و یا رهن و اجاره قرار گیرند و از راهنمایی های کارشناسان متخصص این مشاور املاکی استفاده کنند.

به صورت کلی برج های باران دارای چند واحد می باشند؟

به صورت کلی برج های باران دارای چند واحد می باشند؟

این برج ها به طور میانگین شامل 64 واحد آپارتمان مسکونی با متراژ های متغیر که از 210 الی 340 متر مربع است، در یکی از این برج ها 2 پنت هاوس که هرکدام از این پنت هاوس ها به مساحت 810 متر مربع و 135 واحد پارکینگ وجود دارد که در دیگر برج های این شرایط اندکی متفاوت تر بوده است و متراژ ها آن متفاوت است.

اما نکته ای که در ساخت این برج ها به آن توجه شده است، ساخت اصولی و مهندسی و توجه به زیبایی و لاکچری بودن این برج ها بوده است که با امکانات خاص خود نیاز تمام ساکنین را پاسخگو بوده است. برای کسب اطلاع از تعداد واحد ها و متراژ هر کدام به شما توصیه می کنیم ‌که به مشاور املاکی، مشهد املاک مراجعه کنید.

مالک برج های باران چه کسی است؟

مهندس سید مرتضی حاجی میرزا متولد سال 1347 در شهر تهران است. او فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد. این چهره فعالیت حرفه ای خود را در سال 1374 با گروه باران آغاز کرد. مجموعه باران در سال 1335 توسط جناب آقای سید مصطفی حاجی میرزا، پدر این شخص تاسیس گردید. او مالک برج های باران است.

دفتر فرو برج های باران مشهد کجاست؟

برای اطلاع دقیق از آدرس دفتر فروش برج های باران می توانید به سایت این برج ها مراجعه کنید. اگر سوالی در مورد خرید و یا رهن این برج ها دارید می توانید به گروه مشهد املاک مراجعه کنید و واحدهای این هتل برج ها را با اطمینان خاطر با بهترین شرایط خریداری و یا رهن کنید و یک زندگی رویایی را در لاکچری ترین واحدها تجربه کنید.

شماره تماس این برج ها را چگونه پیدا کنیم؟

اگر اطلاعاتی در مورد هر یک از این برج ها نیاز دارید با مراجعه به مشهد املاک این اطلاعات را کسب کنید. افراد زیادی به دنبال شماره تماس برج باران مشهد هستند برای در اختیار داشتن شماره تلفن هر کدام از این برج ها می توانید به وب سایت برج های باران مراجعه کنید و در این سایت اطلاعات لازم درباره آدرس و شماره تماس این برج ها را کسب کنید.

سوالات متداول

آیا در مجموعه برج باران، هتل برج باران ۵ هم وجود دارد؟

تعداد برج های باران در مشهد ۶ عدد می باشد که به تازگی برج باران ۵ احداث شده است.

جایگاه فضا سبز در برج باران چگونه است؟

در برج باران فضا سبز اختصاصی به نزدیکترین سطح سکونت در هر یک از آپارتمان ها تعبیه شده است.

مهندسین مجموعه باران در چه سالی فعالیت خود را در زمینه ساخت و ساز برج باران آغاز کرده اند؟

مجموعه باران در سال 1335 فعالیت خود را آغاز کرده اند.

دفاتر فروش برج باران کجاست؟

مشهد املاک یکی از دفاتر فروش برج باران می باشد.

4.7/5 - (115 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا