راهنمای املاک مشهد

شرایط خرید خانه دو طبقه در مشهد به همراه بررسی قیمت ها

بعضی از خانواده ها به دلیل جمعیت زیاد و یا اینکه به صورت دو خانواری در مشهد زندگی می کند به دنبال خرید خانه دو طبقه در مشهد هستند. در این مطلب اطلاعات ارائه شده تا علاوه بر بحث همیشگی یعنی خرید خانه در مشهد شما را برای خرید خانه دو طبقه در مشهد راهنمایی کند و با کمک این مطالب در مشهد املاک بتوانید مسکنی مناسب در یکی از بهترین نقاط شهر مشهد تهیه کنید.

خرید خانه دو طبقه در مشهد چگونه ممکن می شود؟

خرید خانه دو طبقه در مشهد چگونه ممکن می شود؟

بعضی از خانواده ها به دلیل اینکه از جمعیت زیادی برخوردار هستند خانه های یک طبقه فضای کافی برای آن ها را ندارد به همین خاطر متقاضی خرید خانه دو طبقه و یا خانه ویلایی دوبلکس در مشهد هستند. همچنین خانوارهایی هستند که به صورت دو خانواری زندگی می کنند و برای زندگی راحت به دنبال خانه های دو طبقه هستند. شهر مشهد که از محلات و مناطق مختلف برخوردار است، در بیشتر مناطق آن خانه های متعددی به صورت دو طبقه وجود دارد.

برخی از آن ها فروشی هستند و برخی دیگر به صورت رهن و اجاره در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. چنانچه قصد خرید خانه دو طبقه در مشهد را دارید بهتر است بدانید که قیمت خانه های دو طبقه در سرتاسر مشهد یکسان نبوده و هر محل با توجه به موقعیت و امکاناتی که در آن واقع شده قیمت متفاوتی خواهد داشت.

باید ابتدا میزان مبلغی که قصد دارید برای خرید هزینه کنید را برآورد کرده و سپس با توجه به آن در سطح شهر به دنبال خانه دو طبقه باشید. چرا که به طور قطع هزینه خانه دو طبقه در محله های پایین تر از جمله طبرسی قطعاً کمتر از محله های بالاتر از جمله بلوار خیام و بلوار سجاد خواهد بود.

آیا خرید خانه دو طبقه در مشهد برای سرمایه گذاری مناسب است؟

به طور قطع یکی از مناسب ترین سرمایه گذاری ها در شهر مشهد سرمایه گذاری بر روی خانه در مشهد و در زمینه خرید ملکی به خصوص خانه دو طبقه می باشد به چند دلیل و با توجه به اینکه جمعیت مشهد روز به روز در حال افزایش است تقاضا برای ملک نیز افزایش می ‌یابد اما همه افراد توان مالی برای خرید خانه ندارند و به دنبال رهن و اجاره هستند.

بنابراین با اجاره دادن خانه دو طبقه خود در واقع به یک منبع درآمد ماهیانه ثابت دست خواهید یافت. همانطور که گفته شد با توجه به اینکه تقاضا برای مسکن زیاد است روز به روز به قیمت زمین و ملک افزوده می شود. چنانچه با مبلغ مشخص خانه ‌ای دو طبقه را خریداری کنید قطعاً در چند سال آینده با سود قابل توجهی می توانید آن را به فروش برسانید.

بهترین مناطق مشهد برای خرید خانه دو طبقه در مشهد کدامند؟

بهترین مناطق مشهد برای خرید خانه دو طبقه در مشهد کدامند؟

بهترین منطقه خرید خانه در مشهد و خرید خانه دو طبقه در واقع مناطقی هستند که امکانات و دسترسی ها در آن از سطح بالایی برخوردار باشد. به عنوان مثال دسترسی به خدمات عمومی از جمله بیمارستان ها، پارک ها و فضای سبز همچنین به خیابان ها و معابر اصلی متصل باشد. در ادامه برخی از بهترین مناطق مشهد را برای خرید خانه دو طبقه معرفی خواهیم کرد:

بلوار سجاد

بلوار سجاد را می توان یکی از مناسب ترین محله ها برای خرید خانه دو طبقه دانست که یکی از قدیمی ترین محله های بالاشهر مشهد و از لاکچری ترین محله های مشهد می باشد. این محله از نظر دسترسی به فضای سبز و پارک های بزرگ بسیار مطلوب و مناسب می باشد. در مراکز خرید و پاساژهای آن های برندهای معتبر در زمینه لباس و لوازم ورزشی به فروش می رسد. به همین خاطر قیمت خانه ها بسیار بالا است.

منطقه هاشمیه

منطقه هاشمیه که در چند سال اخیر رشد و پیشرفت چشمگیری داشته و یکی از بهترین مناطق برای خرید و به خصوص سرمایه گذاری در زمینه ملک می باشد. این محله از نظر دسترسی به مراکز خرید و فروشگاه ها بسیار عالی است و همچنین در مجاورت پارک خورشید قرار دارد که یکی از زیباترین پارک های تفریحی در شهر مشهد محسوب می شود. اگر از سرمایه کافی برخوردار هستید می توانید به دنبال خرید خانه دو طبقه در این محله باشید.

محله کوهسنگی

کوهسنگی یکی از قدیمی ترین محله های شهر مشهد که از امکانات رفاهی زیادی برخوردار است. این محله در مجاورت یکی از قدیمی ترین پارک های مشهد یعنی پارک کوهسنگی قرار دارد و همچنین به مراکز عمومی از جمله بیمارستان ها و مراکز خرید دسترسی راحتی دارد. به همین خاطر همواره تقاضا برای خرید خانه ویلایی در کوهسنگی مشهد وجود دارد.

قیمت خانه دو طبقه در مشهد چقدر است؟

قیمت خانه دو طبقه در مشهد چقدر است؟

درسطح شهر مشهد مناطق و محله های متعددی وجود دارد که هر کدام از آنها از نظر دسترسی به خدمات عمومی و امکانات رفاهی با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. در هر کدام از این محله ها با توجه به آنچه گفته شد قیمت مشخصی برای ملک و خانه از جمله خانه های دو طبقه وجود دارد. تفاوت قیمت به ویژگی ها و امکاناتی که ملک مورد نظر دارد نیز بستگی دارد، بعضی از خانه های دو طبقه به صورت آپارتمانی هستند و برخی دیگر به صورت خانه های دو طبقه ویلایی می باشند.

بنابراین اگر به دنبال خرید بهترین خانه ویلایی در مشهد به صورت دو طبقه هستید باید گفت که در بعضی از مناطق این نوع از خانه ها به ندرت پیدا می شود که به جستجوی زیاد نیاز دارد‌. به عنوان مثال اگر قصد خرید خانه ویلایی در قاسم اباد مشهد را دارید باید گفت که این کار تقریباً سخت می‌باشد چرا که در این محله اکثراً دارای خانه های آپارتمانی چند طبقه است که خانه های ویلای دو طبقه در آن خیلی کم پیدا می شود.

آگهی خرید خانه دو طبقه در مشهد

به دلیل رونق خرید و فروش خانه ویلایی و ملک و مسکن در شهر مشهد برای سهولت دسترسی افراد به گزینه های موجود سایت های متعددی در زمینه آگاهی خرید و فروش خانه در مشهد از جمله سایت دیوار و سایت شیپور راه اندازی شده اند.

در این سایت ها از تمام نقاط شهر مشهد خانه هایی با ویژگی های متفاوت از جمله خانه های دوطبقه درج شده است‌ و با توجه به مناطق سطح شهر قیمت های متفاوتی برای این خانه ها در نظر گرفته شده است. بنابراین با جستوجوی عنوان هایی از جمله خانه دوبلکس دیوار مشهد و یا باغ ویلا شاهنامه دیوار مشهد و یا هر کدام از محله های دیگر اطراف و سطح شهر مشهد با توجه به توانایی مالی خود می‌توانید خانه دو طبقه به صورت ویلایی یا آپارتمانی خریداری کنید. البته ناگفته نماند که برای فروش منزل ویلایی خود می‌توانید از طریق این سایت ها اقدام کنید.

خرید ویلای دو طبقه در طرقبه مشهد

خرید ویلای دو طبقه در طرقبه مشهد

طرقبه یکی از شهر های ییلاقی و خوش آب و هوای اطراف مشهد محسوب می‌شود که به دلیل برخورداری از آب و هوای خوب و مساعد یکی از پربازدیدترین شهرهای اطراف مشهد است. اکثر خانه های دوطبقه که در نزدیکی مسیر پر تردد مسافر قرار به صورت ویلایی هستند که به عنوان سوئیت در اختیار مسافران قرار می گیرد. البته در سطح شهر طرقبه خانه هایی به صورت دو طبقه هستند که در صورت تمایل می توانید پس از مشاهده و پسند کردن خانه های دوطبقه فروشی خانه مناسب خریداری کنید.

خرید ویلای دو طبقه در شاندیز مشهد

شاندیز یکی دیگر از ییلاقات اطراف مشهد محسوب می شود و از جاذبه های توریستی این شهر نیز تلقی می شود. نمی توان مسافری را پیدا کرد که به مشهد سفر کند اما سری به ییلاق خوش آب و هوای شاندیز نزده باشد. باغ ویلاهای متعددی در شاندیز وجود دارد که به صورت دو طبقه و یا دوبلکس هم برای فروش و هم برای اجاره هستند. با خرید یک خانه دو طبقه ویلایی در محدوده شاندیز می توانید در فصل بهار و تابستان که اوج زیبایی و خوش آب و هوایی این منطقه محسوب می شود در منزل خود اقامت کنید.

خرید خرید خانه دو طبقه در نزدیکی حرم چگونه ممکن می شود؟

خرید خرید خانه دو طبقه در نزدیکی حرم چگونه ممکن می شود؟

حرم مطهر امام رضا علیه السلام تقریباً در محدوده مرکزی شهر مشهد قرار دارد‌. با توجه به عظیمی از مسافرانی که همه ساله و به خصوص در مناسبت های خاص به مشهد سفر می کنند، اکثر خانه های اطراف حرم امام رضا معمولاً به صورت مسافرخانه ها و یا هتل های مجلل و لوکس در آمده اند و تقریباً در محدوده حرم امام رضا علیه السلام نمی توان خانه دو طبقه پیدا کرد.

بنابراین خرید خانه در مشهد نزدیک حرم و خانه ویلایی در مشهد نزدیک حرم امام رضا علیه السلام تقریبا ناممکن و سخت می باشد. اما با توجه به گستردگی وسیله نقلیه عمومی در این محدوده می‌توانید در محله هایی که در کمترین فاصله با حرم مطهر واقع شده اند خانه های دوطبقه خریداری کنید.

قیمت رهن و اجاره خانه دو طبقه در مشهد چقدر است؟

همانطور که برای خرید مسکن از جمله خانه های دو طبقه قیمت مشخصی وجود ندارد، در رابطه با اجاره بها و قیمت رهن و اجاره در مشهد نیز همین امر صدق می کند. چرا که در هر محله با توجه به موقعیت مکانی و امکانات آن قیمت اجاره بها محاسبه می شود. عامل دیگری که در تعیین قیمت رهن و اجاره نیز تاثیرگذار هستند ویژگی ها و امکانات خود مسکن می باشد و بر اساس این که خانه مورد نظر از چه امکانات و ویژگی هایی برخوردار است قیمت رهن و اجاره بهای آن نیز تعیین می شود.

سوالات متداول

آیا می توان با خرید خانه دو طبقه در مشهد سرمایه گذاری کرد؟

با توجه به گستردگی تقاضا برای بستن در شهر مشهد یکی از پرسودترین سرمایه گذاری ها در زمینه مسکن می باشد.

بهترین محله ها برای خرید خانه دو طبقه در مشهد کدام محله ها هستند؟

محله هایی از جمله کوهسنگی، هاشمیه و بلوار سجاد از بهترین محله ها هستند.

آیا می توان در محله قاسم آباد خانه دو طبقه ویلایی خریداری کرد؟

با توجه به اینکه در این محله اکثر خانه ها به صورت آپارتمانی و چند طبقه هستند پیدا کردن خانه ویلایی دو طبقه سخت و دشوار می باشد.

بهترین سایت ها در زمینه خرید و فروش خانه دو طبقه در مشهد کدام سایت ها می باشد؟

سایت های دیوار و شیپور سایت هایی هستند که می توان برای خرید و فروش خانه دو طبقه در مشهد از آنها استفاده کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا