راهنمای املاک مشهد

قیمت آپارتمان در برج الیزه مشهد به همراه راهنمای خرید ارزان و مناسب

برج الیزه مشهد یکی از خاص ترین برج های مشهد می باشد که با ارائه امکانات و خدمات خاص خود یک زندگی آرام و رویایی را در این برج به وجود آورده است. در راستای بحث اطلاعاتی در مورد برج الیزه را در اختیار شما می گذاریم. پس با مشهد املاک همراه باشید تا با بلند ترین ساختمان ها در مشهد آشنا شوید.

برج الیزه کجاست؟

برج الیزه کجاست؟

طی سال های اخیر شاهد تغییر سبک زندگی افراد جامعه هستیم و بیشتر افراد در خرید ملک به لوکس بودن آن نیز توجه بسیاری می کنند. یکی از شهر ها بزرگ که به تازگی از طرف شرکت های ساخت و ساز برای ساخت برج شهر هدف قرار گرفته است مشهد مقدس می باشد. در مشهد برج های بسیاری احداث گردیده است اما برج الیزه مشهد را می توان به عنوان یکی از شاهکارهای ساخت و ساز در مشهد به حالت مسکونی در تمام کشور قلمداد کنیم.

باید در مورد این برج خاص گفت که ساخت این برج بر اساس معیارهای ساخت و ساز کشورهای اروپایی طراحی شده است و یکی از خاص ترین برج های مشهد می باشد. این برج منحصر به فرد یک برج مسکونی لوکس به شمار می آید که ساکنین آن می توانند یک زندگی رویایی و فوق لاکچری را در آن تجربه کنند.

معماری این برج کاملا سفارشی طراحی شده است و همین امر باعث شده که یکی از خاص ترین برج ها ایران باشد. برج ها الیزه مشهد در مناطق مختلفی احداث شده است که آدرس این برج ها را در اختیارتان می گذاریم.

برج الیزه ۱

دسترسی بی نظیر این برج به بزرگراه ها، مراکز درمانی، اداری، تجاری و نزدیکی آن به مترو وسایل نقلیه عمومی موجب شده که این برج از این لحاظ از خاص ترین برج ها مشهد باشد. استقبال هموطنان از سکونت در این برج باعث شد که دیگر رقبا به فکر ساخت برج ها مشابه در این موقعیت مکانی بیفتند.

برج الیزه اولین برج لوکس مسکونی با معماری سفارشی در منطقه احمدآباد، خیابان ملاصدرا احداث گردیده است. مساحت این برج ۲۵۰۰ متر مربع می باشد که این فضا وسیع باعث شده تا سازندگان آن بتوانند امکانات و خدمات شایسته و درخور ساکنین الیزه را در ساخت این برج در نظر بگیرند.

برج الیزه ۲

استقبال از هموطنان از زندگی در این برج یک باعث شد که این گروه مهندسی به فکر ساخت برج دیگری به همین نام بیفتند، برج الیزه ۲ شاهکار مهندسی و معماری دیگر از این گروه ساخت و ساز، باید گفت این برج بسیار بزرگ تر و خاص تر از برج قبلی می باشد، پروژه ای که تکمیل کننده برج اول می باشد. که با توجه به تمام نیاز ها و نظرات ساکنین برج قبلی احداث شده است. این برج در خیابان کوهسنگی واقع شده است.

برج الیزه ۳

گروه مهندسی الیزه توانسته با ساخت این سه برج تحول عظیمی را در ساخت برج در مشهد ایجاد کند. تمام برج ها الیزه از طراحی معماری سفارشی برخوردار بوده که باعث شده این برج ها از لحاظ ظاهری، کیفیت و امکانات از بهترین برج ها ایران باشند‌.

این گروه با توجه به اینکه مشهد یک شهر زیارتی بزرگ است به فکر ساخت سومین برج الیزه افتاد که این برج در یکی از خاص ترین مکانهای شهر مشهد واقع شده است، این پروژه کاملا متفاوت بوده و رویکردی جدید در مفهوم سلامت بوده است. این برج نبش خیابان احمد آباد و عدالت واقع شده است که از بهترین مسیرهای قابل دسترسی برخوردار است.

تعداد طبقات این برج چقدر است؟

تعداد طبقات این برج چقدر است؟

این برج لاکچری دارای ۲۱ طبقه است که از امکانات تسهیلات و امتیاز منحصر به فردی برخوردار است.

نوع کاربری این برج چگونه است؟

گروه مهندسی الیزه این برج ها را با کاربری مسکونی ساخته است و تمام امکانات برای یک زندگی آرام و راحت را در این برج ها فراهم کرده است که در کنار زیبایی ظاهری، این برج ها یکی از خاص ترین برج ها مشهد می باشند. اگر تمایل دارید این برج ها را از نزدیک ببینید می توانید به گروه مشاور املاک مشهد املاک مراجعه کنید تا از نزدیک از این برج ها و واحد ها آن دیدن فرمایید.

برج الیزه در چه سالی ساخته شد؟

برج های الیزه همگی در دهه ۹۰ ساخته شده اند که هر کدام از آن هادر یکی از سال های این دهه احداث شده اند. برای اطلاع دقیق در مورد سال ساخت این برج ها به گروه مشاورین مشهد املاک مراجعه کنید.

عکس برج الیزه را در کجا مشاهده کنیم؟

با پیشرفت ارتباطات و تکنولوژی و در اختیار داشتن گوشی همراه هوشمند، همه افراد هر کدام از طریق گوشی های هوشمند همراه خود به اینترنت دسترسی دارند که با صرف کمترین زمان و هزینه می توانند به عکس ها و اطلاعات مورد نیاز خود در همه زمینه ای دست پیدا کنند.

از جهتی دیگر برج های الیزه از خاص ترین و منحصر به فرد ترین برج ها در مشهد هستند و معماری خاص آن ها و دارا بودن از ویژگی و امکانات خاص باعث شده عکس های زیادی از این برج ها در فضای مجازی وجود داشته باشد، افراد می توانند به آن ها مراجعه نمایند و این عکس ها را مشاهده نمایند.

از طرف دیگر گروه سازنده این برج ها با اختصاص دادن و معرفی سایت برج ها مشهد این امکان را فراهم کرده اند که افراد با مراجعه به این سایت ها عکس های مربوط به این برج ها را مشاهده نمایند.

قیمت رهن و اجاره ملک در برج الیزه چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در مشهد در این برج با توجه به شرایط هر یک از واحد ها و متراژ آن ها متغیر است. لازم به ذکر است قیمت واحد ها در هر کدام از برج ها متفاوت از برج دیگری است برای اطلاع دقیق از قیمت رهن و اجاره می توانید به گروه مشاورین مشهد املاک مراجعه کنید تا منصفانه ترین قیمت را با توجه به امکانات و شرایط موجود و منطقه قرارگیری برج در اختیار شما بگذارند.

مشهد املاک یکی از مشاور املاکی های با سابقه در شهر مشهد می باشد که داشتن انصاف و امین بودن از ویژگی های بارز و مشهور این مشاور املاکی در سطح مشهد می باشد.

قیمت خرید ملک در برج الیزه چقدر است؟

اگر قصد خرید خانه در مشهد و خرید ملک در برج های الیزه را دارید در شروع کار منطقه مورد نظر خود را که این برج ها در آن ها واقع شده را انتخاب کنید، بعد از انتخاب منطقه به شما توصیه می کنیم که حتما به دفاتر فروش این برج ها که آدرس دقیق آن ها در سایت برج های الیزه آمده است مراجعه کنید.

یکی از دفاتر فروش این برج ها مشهد املاک است که توانسته است برای خریداران ملک در این برج ها منصفانه ترین قیمت ها را با بهترین مشاوره ها توسط متخصصین و مشاورین خود با توجه شرایط و امکانات ارائه دهند. این مشاور املاکی در زمینه خرید و فروش واحد های این برج ها فعالیت دارد و یکی از دفاتر فروش این برج ها محسوب می شود. افراد زیادی با مراجعه به این مشاور املاکی توانسته اند صاحب ملک در این برج شوند و لذت یک زندگی رویایی را در خاص ترین برج های مشهد تجربه کنند.

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

حق شارژ ماهیانه در این برج چقدر می باشد؟

حق شارژ ساختمان ماهیانه در این هتل برج ها با توجه به خدمت ها و متراژ آن ها که ارائه می دهند متفاوت است. اطلاع دقیقی از رقم این حق شارژ ها موجود نیست. باید گفت برای دانستن قیمت دقیق می توانید به مدیریت هر یک از این برج ها مراجعه کنید تا در جریان میزان این حق شارژ و خدمات ارائه شده قرار گیرید.

این برج چند پارکینگ اختصاصی دارد؟

یکی از مزیت های بزرگ این برج های لاکچری در لاکچری ترین محله های مشهد داشتن پارکینگ اختصاصی است. تعداد پارکینگ مخصوص هر واحد با توجه به متراژ واحد متفاوت است، حداقل پارکینگ اختصاصی هر واحد ۲ پارکینگ می باشد.

برج الیزه چه امکاناتی دارد؟

از امکانات موجود برج الیزه برخوردار بودن از پنت هاوس این برج مشهد که بسیار شیک و لاکچری است. دیگر امکانات این برج داشتن سالن همایش ها، پارکینگ اختصاصی، فضای سبز مجزا، مهد کودک، پزشک مخصوص، فروشگاه و بسیاری از امکانات دیگر که شما با مراجعه به گروه مشاورین مشهد املاک می توانید به طور کامل در جریان این امکانات قرار بگیرید.

چگونه برای خرید یا رهن و اجاره در برج الیزه اقدام کنیم؟

گروه مهندسین این برج برای خرید و یا رهن و اجاره تعدادی دفتر فروش در سطح مشهد اختصاص داده است که افراد با مراجعه به آن ها می توانند واحد ها هر کدام از این برج ها را خریده و یا رهن و اجاره کنند. یکی از این دفاتر فروش مشهد املاک می باشد که خدمات فروش و رهن و اجاره برج الیزه را ارائه می دهد.

به صورت کلی برج الیزه دارای چند واحد می باشد؟

برای اطلاع از تعدا واحد های این برج و دیگر سوالات این چنینی می توانید به مشاور املاکی مشهد املاک مراجعه نمایید.

سوالات متداول

هر واحد در برج الیزه حداقل چند پارکینگ دارد؟

هر واحد در برج الیزه حداقل دو پارکینگ مخصوص دارد.

تعداد برج الیزه در شهر مشهد چند برج می باشند؟

گروه سازنده این برج تعداد ۳ برج با همین نام را در شهر مشهد احداث کرده اند.

مساحت برج الیزه یک چه مقدار است؟

مساحت این برج ۲۵۰۰ متر مربع می باشد.

یکی از دفاتر فروش برج الیزه مشهد چه نام دارد؟

مشهد املاک یکی از دفاتر فروش این برج ها می باشد‌.

3.1/5 - (24 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا