راهنمای املاک مشهد

اجاره خانه در کلاهدوز مشهد با شرایط ویژه

شهر مقدس مشهد به عنوان دومین کلانشهر بزرگ در ایران محسوب می ‌شود که از بخش ها، مناطق و محله های مختلف تشکیل می شود. هر کدام از این مناطق با توجه به موقعیتی که دارند در سطح بالا شهر، پایین شهر و یا متوسط قرار می گیرند. با توجه به هر کدام از این موقعیت ها هزینه ها و شرایط زندگی در آن متغیر است. یکی از مهم ترین مواردی که تحت تاثیر شدید این عامل قرار دارد قیمت خانه و اجاره بها می باشد. اگر سری به سایت های مشاور املاک و سایت های خرید و فروش بزنید خواهید دید که قیمت منازل و همچنین اجاره بها در هر کدام از مناطق مشهد با یکدیگر بسیار متفاوت است. اجاره خانه در کلاهدوز مشهد که یکی از مناطق معروف و پرجمعیت در مشهد محسوب می شود موضوع مورد بحث ما در راستای بحث خرید خانه در مشهد در این مطلب است. برای آشنایی با ویژگی ‌ها و مشخصات این محله و اطلاع از قیمت ملک و اجاره بها پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

اجاره خانه در کلاهدوز مشهد چگونه ممکن می شود؟

اجاره خانه در کلاهدوز مشهد چگونه ممکن می شود؟

پیش از اقدام به خرید یا اجاره خانه در منطقه کلاهدوز مشهد پیشنهاد می کنیم آشنایی کلی در رابطه با این منطقه و دسترسی هایی که دارد به دست آورید. بلوار کلاهدوز محله ای است که در منطقه یک شهر مشهد قرار گرفته است که از قسمت شمالی به بلوار قرنی از جنوب به بلوار احمدآباد از ناحیه شرقی به خیابان قائم و بلوار مجد و همچنین از ناحیه غربی به خیابان های شهید صادقی و راهنمایی منتهی می شود.

بنابراین تا حدودی در مرکز شهر مشهد قرار دارد و یکی از معروف ترین مناطق در شهر مشهد و حتی بهترین منطقه خرید خانه در مشهد محسوب می ‌شود که دارای مراکز خرید بسیار متعدد و متنوع است. از نظر مسکونی اکثر خانه های این منطقه به صورت ویلایی و دارای بافت قدیمی هستند. با این حال در بخش هایی از آن اقدامات نوسازی و ساخت بنا هایی با استاندارد ها و زیباسازی مدرن صورت گرفته است.

بنابراین در این منطقه به‌ راحتی هم می ‌توان منزل ویلایی تهیه کرد و یا اگر به دنبال خانه آپارتمانی هستید می ‌توانید در این محله واحدی مناسب برای زندگی اجاره کنید. با توجه به تراکم جمعیت در این منطقه خرید و فروش و اجاره ملک رونق زیادی دارد و به همین جهت دفاتر املاک و سایت های مختلفی در زمینه خرید و فروش ملک و همچنین اجاره خانه فعالیت دارند.

تمامی متقاضیانی که قصد زندگی و اجاره خانه در این منطقه از مشهد را دارند به راحتی می توانند با مراجعه به مشاورین املاک و بنگاه املاک مشهد هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از خدمات آن بهره مند شوند و متناسب با بودجه و سرمایه ای که دارند ملک مناسب تهیه کنند.

پیشنهاد ما به شما خواننده عزیز ارتباط با مشاورین مشهد املاک می باشد چرا که این نهاد با بهره گیری از مشاورین با سابقه و آگاه از تمامی نقاط سطح مشهد از جمله منطقه کلاهدوز به خوبی می تواند شما را با هر مبلغی که مد نظر دارید برای تهیه ملک و اجاره خانه راهنمایی کنند.

حداقل قیمت اجاره خانه در کلاهدوز مشهد چقدر است؟

حداقل قیمت اجاره خانه در کلاهدوز مشهد چقدر است؟

کلاهدوز یک منطقه تقریبا وسیع در مشهد محسوب می شود لذا قیمت ملک در این منطقه دارای نوسان می باشد. به این صورت که هر چه خانه ها و ساختمان ها به خیابان احمدآباد نزدیکتر باشند قیمت آن ها بیشتر می ‌شود و هر چه از این ناحیه فاصله می گیرد قیمت اجاره بها کمی کاهش پیدا می کند.

همچنین قیمت اجاره بها در این منطقه با توجه به نوع ویلایی یا آپارتمانی ملک متراژ و همچنین سال ساخت آن متغیر است. به طور میانگین حداقل اجاره بها در این منطقه حدود ۳ تا ۴ میلیون برای خانه های ویلایی و ۴ تا ۵ میلیون حداقل قیمت برای خانه های آپارتمانی تعیین شده است.

به نظر می‌ رسد که اجاره ملک در این منطقه تا حدودی بالا است و برای افرادی که به دنبال اجاره ملک در سطح کمتر از این مقدار هستند منطقه مناسب نخواهد بود. با این حال نرخ اجاره بها در این محله بسیار متغیر است و برای اطلاع از جزئیات بیشتر و همچنین امکاناتی که برای خانه های اجاره ای ارائه شده است به مشاورین مشهد املاک مراجعه کرده و در این خصوص راهنمایی کامل را دریافت کنید.

حداکثر قیمت اجاره خانه در کلاهدوز مشهد چقدر می باشد؟

در محله کلاهدوز انواع خانه ها با متراژ های مختلف به صورت ویلایی و آپارتمانی ارائه شده است که هر کدام دارای یک دو یا سه اتاق خواب هستند. در آگهی هایی که برای اجاره و رهن خانه در منطقه کلاهدوز وجود دارد انواع خانه ها معرفی شده اند که قیمت آنها بسیار متغیر است و از رنج ماهیانه سه میلیون شروع شده و تا ۱۰ میلیون نیز متغیر است.

البته ناگفته نماند که میزان اجاره بها به طور کامل به مبلغ رهنی است که پرداخت می شود بستگی دارد. چرا که برخی از مالکین تمایل دارند مبلغ رهن بیشتری را دریافت کنند و میزان اجاره بها را کمتر در نظر می‌ گیرد و بالعکس برخی دیگر تمایل به دریافت اجاره بیشتری دارند و مبلغ رهن را کمتر در نظر می گیرند.

به هر حال هر کسی که بخواهد در این منطقه ملکی را اجاره کند باید بر اساس میزان مبلغی که می خواهد هزینه کند و با مراجعه به دفاتر املاک و مشاهده گزینه های پیشنهادی ملک مناسب را برای خود تهیه کند.

آگهی اجاره خانه در کلاهدوز مشهد

آگهی اجاره خانه در کلاهدوز مشهد

برای اطلاع از خانه هایی که برای اجاره و رهن در محدوده کلاهدوز مشهد معرفی شده اند، شما علاوه بر این که می توانید به صورت حضوری به مشاورین املاک حاضر در منطقه مراجعه کنید، می توانید به راحتی در هر منطقه ای که حضور دارید با مراجعه سایت های اینترنتی مانند سایت مشهد املاک و همچنین سایت های دیوار و شیپور آگهی های اجاره خانه در کلاهدوز را مشاهده کنید.

مشاور املاک برای اجاره خانه در کلاهدوز

امروزه با گسترش شبکه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی در کنار دفاتری که در زمینه مشاور املاک فعالیت دارند سایت های متعددی طراحی شده اند که به صورت آنلاین و اینترنتی به متقاضیان خرید فروش و یا رهن و اجاره خدمات ارائه می دهند.

یکی از معتبرترین این سایت ها مشاورین املاک مشهد املاک می باشد که با مراجعه به این سایت ها شما می توانید در محله مورد نظر خود مانند محله کلاهدوز را انتخاب کرده و پس از انتخاب و تعیین منطقه لیستی از آگهی های موجود برای متقاضیان ارائه می شود.

در صورت پسند و انتخاب می ‌توان با تعیین وقت قبلی برای مشاهده حضوری ملک مراجعه کنید. همچنین اگر صاحب ملکی در این منطقه از مشهد هستید و قصد دارید ملک خود را برای اجاره آگهی کنید نیز به راحتی می توان با پرداخت مبلغ مشخص ملک خود را برای اجاره آگهی کنید.

اجاره ملک در این محله چه مزایایی دارد؟

اجاره ملک در این محله چه مزایایی دارد؟

محله کلاهدوز مشهد یکی از مناطق مرکزی مشهد محسوب می‌ شود که از نظر دسترسی و حمل و نقل به سایر نقاط مشهد در بهترین موقعیت قرار دارد. همچنین در این منطقه مراکز خرید مختلفی وجود دارد که برای تامین نیاز های خود می ‌توانید به آن ها مراجعه کنید.‌

بیمارستان تخصصی خاتم الانبیا که مخصوص چشم می ‌باشد نیز در این منطقه قرار دارد. بنابراین با اجاره یا خرید ملک در این منطقه از تمامی این مزایا برخوردار خواهید شد و اینکه تقریباً از نظر فرهنگ عمومی مردم منطقه در سطح تقریباً بالایی قرار دارد و شما در یک فضایی ایمن زندگی خواهید کرد.

اجاره ملک در این محله چه معایبی دارد؟

در کنار مزایای مختلفی که برای منطقه تعریف شده معایب و معضلاتی نیز در آن وجود دارد که مهمترین آن شلوغی و تراکم بالای جمعیت این منطقه است. به خصوص در ساعات بعد از ظهر و همچنین تعطیلی ادارات که افراد برای گذراندن اوقات فراغت و بازارگردی به این مناطق مراجعه می کنند حجم ترافیک به شدت افزایش پیدا می کند.

کسانی که به دنبال یک محیط آرام و کم تردد هستند و حوصله این شلوغی و ترافیک را ندارند منطقه کلاهدوز پیشنهاد مناسبی برای اجاره ملک نخواهد بود.

هزینه رهن خانه در کلاهدوز مشهد چقدر است؟

هزینه رهن خانه در کلاهدوز مشهد چقدر است؟

با بررسی آگهی اجاره خانه در کلاهدوز به خوبی مشاهده خواهید کرد که هزینه ها در این منطقه نیز همانند اجاره ‌بها بسیار متغیر است. در واقع اگر ملکی که برای اجاره آگهی شده در کنار رهن مبلغی را به عنوان اجاره درخواست کند میزان رهن کمتر خواهد بود.

متقابلاً هرچه میزان اجاره بها کمتر باشد مبلغ رهن بیشتر می شود و در صورتی که ملکی برای رهن کامل آگهی شده باشد مبلغ بالایی خواهد داشت. به عنوان مثال یک خانه ویلایی با متراژ ۳۰۰ متر حدود یک میلیارد در نظر گرفته شده است بدون این که اجاره ‌ای از مستاجر دریافت کنند.

لازم به ذکر است که اگر قصد هرگونه رهن و اجاره انواع املاک مسکونی خانه و آپارتمان در کلاهدوز مشهد را دارید دفتر مشاورین املاک مشهد املاک آماده ارائه خدمت رسانی به شما خواهد بود.

عکس خانه در کلاهدوز مشهد

در کنار آگهی هایی که برای اجاره آپارتمان در کلاهدوز و یا اجاره خانه های ویلایی ارائه شده اند تصاویری از این خانه ها نیز درج شده است که برای اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات و امکانات ملک می‌ توانید این تصاویر را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده این عکس ها می توانید به سایت های مشاور املاک وارد شوید و از این عکس ها دیدن کنید.

سوالات متداول

آیا اجاره خانه در کلاهدوز مشهد مناسب است؟

اجاره خانه در کلاهدوز مشهد تقریبا بالا است.

آیا اجاره خانه در کلاهدوز مشهد برای افرادی که به دنبال محیطی آرام و ساکتند مناسب است؟

به دلیل تراکم بالای جمعیت اجاره خانه در کلاهدوز مشهد برای چنین افرادی توصیه نمی شود.

منطقه کلاهدوز مشهد از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی چگونه است؟

این منطقه از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و مترو بسیار عالی و ایده آل می باشد.

محله کلاهدوز در کدام منطقه از مشهد واقع شده است؟

محله کلاهدوز در منطقه ۱ شهرداری مشهد واقع شده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا