راهنمای املاک مشهد

خرید خانه در دانش آموز مشهد + بررسی موارد رهن و اجاره

مشهد به عنوان پایتخت مذهبی ایران مورد توجه افراد بسیاری از سراسر کشور شده است. برخی از این افراد به فکر خرید خانه در مشهد و خرید زمین در مشهد در مناطق مختلف شهر مشهد هستند. قیمت خانه در هر منطقه با توجه به شرایط و موقعیت مکانی و عوامل دیگر با سایر مناطق متفاوت می باشد. در این مطلب در مشهد املاک قصد داریم در مورد قیمت خانه در یکی از محله های مشهد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. خانه در دانش آموز مشهد تیتر اصلی در این مقاله است که به آن می پردازیم.

گلشهر دانش آموز کجاست؟

گلشهر دانش آموز کجاست؟

بلوار دانش آموز یکی از مناطق پر تردد در مشهد است. در مشهد 13 منطقه وجود دارد. دانش آموز از محله های سید رضی، دانشجو، مهران و فرهنگ عبور می کند. برخی از مکان های مهم مشهد در این منطقه قرار دارد. روزنامه صبح امروز در این محله ایجاد شده است. دانش آموز به بلوار وکیل آباد، آموزگار 40، بلوارمعلم، بلوار آموزگار، دانشجو 29 و بلوار مهران و بلوار فرهنگ متصل شده و راه دارد. بلوار دانش آموز در منطقه 11 مشهد قرار دارد. بیش ترین کاربرد این منطقه مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی است.

مزایای خرید خانه در دانش آموز مشهد چیست؟

مشهد دومین شهر پهناور در ایران است که از نظر تجاری و اقتصادی رشد زیادی کرده است و بسیاری از مردم به فکر خرید خانه و سرمایه گذاری بر روی خانه در مشهد هستند. دانش آموز یکی از محله های مشهد است که در غرب این شهر قرار دارد. دانش آموز از منطقه های مدرن و شیک مشهد و حتی از لاکچری ترین محله های مشهد است. رستوران، فست فود و فروشگاه های زیادی در این بلوار ایجاد شده اند. این منطقه به مناطق تفریحی مانند پله های بابا کوهی و پارک خورشید دسترسی آسان دارد.

این بلوار نسبتا پر رفت و آمد است که به بازار های بزرگ دسترسی دارد. خرید خانه در این منطقه مزایای زیادی دارد که علاوه بر داشتن اتوبوس، خط مترو دارد که در زمان و هزینه صرفه جویی می کند. داشتن مترو امکان دسترسی به تمامی نقاط شهر را برای ساکنان این منطقه آسان کرده است. این منطقه به مناطق تفریحی مشهد مانند ییلاقات که طرقبه و شاندیز نام دارد، نزدیک هستند. دانش آموز به میدان آزادی و کمربندی بزرگراه مشهد بسیار نزدیک است.

خرید خانه در دانش آموز مشهد چه معایبی دارد؟

خرید خانه در دانش آموز مشهد چه معایبی دارد؟

این منطقه در مشهد بسیار پر تردد می باشد و یکی از معایب خرید خانه در این منطقه همین مسئله است. شلوغی زیاد و رفت و آمد بالا باعث می شود که ساکنان این محل آرامش کم تری نسبت به سایر مناطق داشته باشند. این منطقه یکی از شریان های اصلی شهر است که رفت و آمد اتومیبل هم در آن زیاد است و باعث به وجود آمدن ترافیک زیادی می شود. در این منطقه برخی از منازل بافت قدیمی دارند و هنوز ترزمیم و بازسازی نشده اند. عیب بزرگ این محله، قیمت بسیار بالای خانه است. قیمت خرید خانه به قدری زیاد است که افراد معمولی نمی توانند به خرید خانه در آن منطقه، فکر کنند.

قیمت خانه در دانش آموز مشهد برای خرید چقدر است؟

قیمت خرید خانه در این منطقه بسیار بالا می باشد. افرادی که خانه های خود را در سایت ها به فروش می گذارند معمولا قیمت دلخواه خود را روی ملک می گذارند. بهترین راه برای خرید خانه مشورت با مشاور املاک است. چند نمونه از قیمت خانه در این منطقه را بیان می کنیم. قیمت یک خانه کلنگی و قدیمی ساز در دانش آموز مشهد که متراژ آن 100 متر است، 3 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت گذاری کرده اند. خانه ای واقع در این بلوار که 250 متر است و با سبک ویلایی ساخته شده است حدود 14 میلیارد و 300 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

یک واحد مسکونی با متراژ 73 متر و با بافتی قدیمی 1 میلیارد و 750 میلیون تومان قیمت دارد. یک منزل ویلایی با 250 متر زمین، با ساختی نسبتا جدید حدود 11 میلیارد و 500 میلیون تومان به فروش می رسد. یک واحد از آپارتمان که در این منطقه واقع شده است، با 155 متر زمین قیمت 4 میلیارد و 340 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همان طور که مشاهده می کنید قیمت مشخصی برای هر متر زمین از این منطقه در نظر گرفته نشده است. پس برای خرید بهترین راه مراجعه به بنگاه املاک مشهد معتبر است.

قیمت اجاره خانه در دانش آموز مشهد چقدر می باشد؟

قیمت اجاره خانه در دانش آموز مشهد چقدر می باشد؟

بلوار دانش آموز یکی از مناطق گران قیمت در مشهد است. مبلغ 750 میلیون تومان به عنوان رهن یک آپارتمان 270 متری در نظر گرفته شده است. برای یک منزل 230 متری مبلغ 50 میلیون رهن و 4 میلیون تومان اجاره قیمت گذاری شده است. برای یک منزل با 185 متر زمین مبلغ 300 میلیون رهن و 5 میلیون اجاره قیمت گذاشته اند. برای یک واحد آپارتمان 75 متری 50 میلیون رهن و 7 میلیون اجاره در نظر گرفته اند. قیمت رهن و اجاره در مشهد هم مانند قیمت خرید باید حتما توسط املاک معتبر انجام شود و بهترین و عاقلانه ترین کار مشورت و کمک گرفتن از بهترین مشاوره املاک می باشد.

مشاور املاک خانه در دانش آموز مشهد

مشاور املاک های زیادی در این منطقه وجود دارند. مسکن آریان در نبش دانش آموز 12 قرار دارد. در دانش آموز 14 املاک آسمان واقع شده است. املاک کارگزاری مسکن آرکا یکی دیگر از املاک های موجود در این بلوار است. املاک سالاری، املاک پارسی، املاک سالم واقع در دانش آموز 19، املاک دامون، املاک سلیمان زاده در دانش آموز 29، املاک همشهری، املاک باوفا، مشاورین املاک مسکن سازان در دانش آموز 38 و بسیاری از املاک دیگر در این منطقه می باشند. بهتر است برای انجام هر کاری در املاک از کد رهگیری املاک و پروانه املاک مورد نظر اطمینان لازم را حاصل کنید.

خرید خانه در دانش آموز مشهد چگونه ممکن می شود؟

خرید خانه در دانش آموز مشهد چگونه ممکن می شود؟

شرایط مساعدی برای زندگی در کلان شهر مشهد وجود دارد. بهتر است برای زندگی و خرید منزل به مناطقی مانند بلوار دانش آموز سر بزنید. آپارتمان های زیادی در این منطقه وجود دارد که برای افراد شاغل و تحصیل کرده مناسب هستند. برای خانواده هایی که جمعیت بیشتری دارند منزل ویلایی بهترین مورد است چرا که ملاحظات کم تری نیاز است و همسایگان کم تر مورد اذیت و آلودگی صوتی قرار می گیرند. مشتری باید با توجه به تعداد جمعیت خانواده خود و مبلغی که دارد به دنبال خرید خانه باشد. خرید خانه در مشهد با توجه به تعداد زیاد متقاضی و جمعیت بالای این شهر کار سختی است. بهتر است این کار را به مشاور املاک های خبره و مورد اعتماد بسپارید. به دیوار مشهد دانش آموز مراجعه کنید و آگهی های ثبت شده را ببینید.

آگهی خرید و فروش ملک مسکونی در دانش آموز

امروزه افراد نمی توانند مانند گذشته به صورت حضوری برای خرید و فروش ملک اقدام کنند و تمام وقت خود را صرف این کار کنند. با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و برنامه های خرید و فروش همه املاک و افراد با منتشر کردن یک آگهی کار خود را انجام می دهند. نرم افزار هایی مانند املاک دیوار و شیپور ایجاد شده اند تا کسانی که قصد خرید و فروش خانه یا زمین دارند بتوانند در قسمت آگهی های آن اطلاعات ملک و خانه خود را بنویسند و متقاضیان با دیدن آن آگهی ها، با فروشنده تماس بگیرند و برای بازدید نهایی به صورت حضوری مراجعه کنند. این نرم افزار ها در زمان و هزینه افراد صرفه جویی می کند و دیگر نیازی به هزینه هایی مانند چاپ آگهی در روزنامه و رفت و آمد های بسیار نیست.

قیمت ملک ویلایی در این منطقه چقدر می باشد؟

قیمت ملک ویلایی در این منطقه چقدر می باشد؟

با توجه به این که قیمت خانه های آپارتمانی در این منطقه بسیار گران هستند می توان به این نتیجه رسید که در این منطقه خانه های ویلایی بسیار گران تر هستند. چند نمونه از این قیمت ها را برای شما بیان می کنیم. یک ملک ویلایی با 250 متر زمین و تعداد 8 اتاق خواب که 16 سال از سال ساخت آن می گذرد به قیمت 10 میلیارد به فروش می رسد. یک ملک ویلایی دیگر با همین متراژ و تعداد 10 اتاق خواب با مبلغ 20 میلیارد به فروش می رسد. خرید خانه و آپارتمان نوساز و چند سال ساخت در دانش آموز مشهد مقدار کمی تفاوت قیمت دارند.

آیا خرید ملک در این منطقه برای سرمایه گذاری مناسب است؟

یکی از مناطق مهم و مدرن و لوکس مشهد خیابان دانش آموز است. کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند بهتر است این منطقه را انتخاب کنند چرا که دسترسی این منطقه به سایر مناطق و بازار های مهم شهر و مناطق تفریحی از این منطقه بسیار راحت تر از سایر مناطق است. خرید فروش آپارتمان در بلوار دانش آموز مشهد یک سرمایه گزاری پر سود است.

سوالات متداول

چرا قیمت خانه در دانش آموز مشهد زیاد است؟

این منطقه از مناطق مدرن مشهد است و به مترو و فروشگاه ها و پاساژهای لوکس مشهد دسترسی دارد.

قیمت حدودی خانه در دانش آموز مشهد چقدر است؟

در این منطقه قیمت خاصی برای ملک ها در نظر گرفته نشده است و صاحبان ملک بنا به میل خود قیمت گذاری می کنند.

بهترین راه برای خرید خانه در دانش آموز مشهد چیست؟

بهترین راه برای خرید خانه در این منطقه، کمک گرفتن از مشاورین املاک مورد اعتماد و معتبر می باشد.

4.1/5 - (17 امتیاز)

عاطفه اکرمی

دارای مدرک لیسانس شهرسازی از دانشگاه شریف و عضو بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و نویسنده سایت بزرگ مشهد املاک هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا