راهنمای املاک مشهد

خرید خانه در قرنی مشهد + بررسی شرایط رهن و اجاره

یکی از بهترین محله های موجود در شهر مشهد مقدس که در نزدیکی خیابان کلاهدوز در منطقه یک واقع شده است محله قرنی می باشد. این محله به دلیل نزدیکی به مرکز شهر و هم چنین داشتن امکانات بالا، طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله با مشهد املاک همراه باشید تا در کنار یک دیگر به خانه در قرنی مشهد بپردازیم و اطلاعات بسیار خوبی را در خصوص خرید خانه در مشهد برای شما عزیزان ارائه دهیم.

بلوار قرنی مشهد کجاست؟

بلوار قرنی مشهد کجاست؟

برای افرادی که در شهر مشهد زندگی می ‌کنند این موضوع کاملا طبیعی است که بدانند بلوار قرنی مشهد در کجا قرار دارد. اما برخی از افراد وجود دارند که برای اولین بار قصد دارند به این بلوار رفته و نمی‌دانند که این بلوار در کجا وجود دارد. در این قسمت مشهد املاک قصد دارد به شما به صورت اختصاصی توضیح دهد که چگونه می توانید به بلوار قرنی دست پیدا کنید.

یکی از ساده ترین مسیر ها برای اینکه بتوانید به بلوار قرنی برسید ورود به بلوار کلاهدوز از طریق بلوار احمد آباد است. زمانی که شما پشت چراغ قرمز بلوار کلاهدوز ایستاده باشید در سمت راست شما بلوار بعثت و سمت چپ شما بلوار کلاهدوز می باشد. با ورود به بلوار کلاهدوز شما می توانید شاهد بلوار قرنی باشید. این بلوار پس از گذر یک چراغ قرمز در کلاهدوز به چشم می خورد. در این بلوار ما شاهد انواع کسب و کارهای بسیار زیاد، انواع ساختمان های تجاری و انواع خانه های مختلف می باشیم که تمامی آن ها دارای زیبایی بسیاری هستند.

قیمت خانه آپارتمانی در قرنی مشهد چقدر است؟

همان طور که در ابتدا به این موضوع اشاره کردیم خیابان قرنی تا حدودی نزدیک به مرکز شهر می باشد. علاوه بر این موضوع به بسیاری از خیابان ها مانند ابن سینا و یا خیابان پرستار نیز دسترسی آسان دارد.

علاوه بر تمامی این موارد ما شاهد انواع ایستگاه های حمل و نقل عمومی در نزدیکی این خیابان می باشیم. تمامی این موارد می تواند تاثیراتی را بر روی قیمت این دسته از خانه ها قرار دهد. اما به دلیل اینکه همواره در شهر مشهد ما شاهد انواع نوسانات در زمینه خرید و فروش ملک در منطقه قرنی مشهد هستیم، نمی توانیم به صورت مشخص قیمت خاصی را در این قسمت به شما ارائه دهیم. اگر قصد دارید در منطقه قرنی مشهد اقدام به خرید خانه بکنید، به راحتی با کارشناسان مربوطه مشهد املاک ارتباط گرفته و در زمینه قیمت از آن ها اطلاعاتی را کسب کنید.

قیمت خانه ویلایی در قرنی مشهد چقدر می باشد؟

یکی از پرطرفدار ترین خانه ها و بهترین خانه در مشهد مقدس به دلیل آب و هوای مناسبی که برای پرورش انواع درختان و گیاهان دارد و دارای بهترین خانه ویلایی در مشهد می باشد.

البته ناگفته نماند که به دلیل اینکه خانه های ویلایی به راحتی می توانند تغییر کاربری دهند و به محل کار تبدیل شوند، طرفداران بیشتری را نیز از آن خود کرده است. در منطقه قرنی مشهد ما شاهد این موضوع هستیم که انواع خانه های مختلف ویلایی در حاشیه خیابان و یا در کوچه های آن قرار دارد و افراد بسیاری نیز به دنبال خرید خانه ویلایی در این منطقه از مشهد می باشند.

البته موضوعی که در این میان بسیار مورد بحث قرار گرفته می شود این است که قیمت این خانه ها تا چه اندازه می تواند فرد را مجاب به خریداری کردن آن کند یا تا چه اندازه می ‌تواند او را از خریداری کردن این خانه ها دور کند. به هر حال اگر شما نیز جزء دسته افرادی می باشید که قصد دارید خانه های ویلایی و خانه ویلایی دوبلکس در مشهد را برای خود در قرنی خریداری کنید، بهترین روش استفاده از کمک های مشاور املاک مشهد املاک می باشد تا قبل از خریداری کردن این خانه ها اطلاعاتی بسیار خوبی در زمینه قیمت از آن ها دریافت کنید.

قیمت رهن و اجاره در قرنی مشهد چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره در قرنی مشهد چقدر است؟

منطقه قرنی مشهد همانطور که اشاره کردیم نزدیکی بسیار زیادی به خیابان کلاهدوز و خیابان سناباد دارد. علاوه بر اینکه ساختمان ها و خانه های ویلایی بسیاری برای فروش ارائه می شود، واحد های بسیاری نیز برای رهن و اجاره نیز وجود دارد.

به دلیل نزدیک بودن این منطقه به مرکز شهر و امکانات بسیاری که دارد، افراد بیشتر تصمیم می گیرند که برای نزدیک بودن به این موارد اقدام به رهن یا اجاره خانه در این منطقه کنند و البته موضوعی که همواره در این بین وجود دارد این است که قیمت رهن و اجاره در مشهد در این منطقه به چه صورت می باشد؟ به صورت کلی ما در این منطقه رهن را بین 30 الی 65 مشاهده می ‌کنیم. با توجه به این قیمت و معمولاً اجاره ها بین ۵ الی ۷ میلیون می باشد. البته ممکن است قیمت های بیشتری نیز در این زمینه وجود داشته باشد زیرا به لحاظ امکاناتی هر خانه با خانه دیگر متفاوت است.

آیا قرنی مشهد برای خرید خانه مناسب است؟

آیا قرنی مشهد برای خرید خانه مناسب است؟

در ابتدای این مقاله بار ها و بار ها به امکانات منطقه قرنی مشهد اشاره کردیم. علاوه بر این که این منطقه در نزدیکی مرکز شهر واقع شده است، امکانات بسیاری را نیز برای خود دارد که آن ها باعث می شوند که خرید خانه در این منطقه انتخاب بسیار خوبی باشد. قطعاً شما برای خرید یک خانه احتیاج دارید که اطراف خانه شما فروشگاه هایی که مایحتاج روزانه را فراهم می کنند وجود داشته باشد.

حال تصور کنید منطقه قرنی علاوه بر این که این فروشگاه ها را دارد انواع فروشگاه های مختلف دیگر را نیز در خود جای داده و امکانات بسیاری را برای شما ارائه می دهد. دیگر نکته مثبت خرید خانه در منطقه قرنی این است که به تمام ایستگاه های حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس یا مترو دسترسی دارد. در نهایت موضوع مهم دیگر فاصله نسبتاً کم این منطقه به حرم امام رضا می باشد. تمامی این موارد باعث می شود تا خرید خانه در این منطقه به بهترین نحو ممکن پیش رود و در دسته بهترین منطقه خرید خانه در مشهد قرار بگیرد.

خرید مسکن در این محله چه مزایایی دارد؟

خرید خانه در قرنی مشهد در این منطقه دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. اگر بخواهیم تمامی این مزایا را برای شما عزیزان در این قسمت از مقاله ارائه دهیم شاید تا روز ها باید در این مقاله بمانید تا بتوانید این موارد را مطالعه کنید. به همین دلیل ما به صورت خلاصه برای شما تعدادی از مزایای خرید خانه در این منطقه بسیار خوب را ارائه می دهیم. در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که شما با خرید خانه در این منطقه در واقع تمامی امکانات را برای خود به صورت یک جا دارید.

علاوه بر اینکه انواع فروشگاه ها در خیابان سناباد در نزدیک قرنی وجود دارد در داخل خیابان قرنی انواع مراکز خرید به چشم می خورد که این موضوع اولین پوئن مثبت این منطقه محسوب می شود. مزیت دوم این است که شما با خرید خانه در منطقه قرنی در واقع خانه ‌ای را خریده اید که اگر زمانی نتوانستید وسیله نقلیه خودتان را از خانه بیرون بیاورید به راحتی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی که در نزدیکی خیابان قرار دارد می توانید مسیر مورد نظر خود را طی کنید. از دیگر مزایای این منطقه نیز می توان به بوستان ها و فضای سبزش اشاره کرد.

خرید خانه در این محله چه معایبی دارد؟

حال که از ابتدای این مقاله تا به این قسمت از خوبی ها و نکات مثبت منطقه به شما عزیزان اطلاعاتی را دادیم، می خواهیم در این قسمت معایب خرید خانه در این منطقه بپردازیم. خرید خانه در منطقه قرنی می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. اگر شما جزء دسته افرادی نباشید که با شلوغی محل زندگی خود مشکل داشته باشیم منطقه قرنی یکی از مناطق بسیار پر رفت و آمد و دارای ترافیک است.

این منطقه می تواند برای افرادی که علاقه مند به آرامش و خلوت بودن مکان هستند بسیار آزار دهنده باشد. موضوع بعدی که جز معایب این منطقه به حساب می ‌رود این است که به دلیل بالا بودن تعداد فروشگاه ها در نزدیکی این مکان همواره شاهد ازدحام جمعیت در پیاده رو ها هستیم. پس اگر علاقه مند به منطقه های آرام و بدون ازدحام می باشید قرنی برای شما مورد مناسبی نیست.

بلوار قرنی مشهد جزو محله های ارزان قیمت است یا گران قیمت؟

نمی توان گفت که منطقه قرنی مشهد در دسته مناطق گران قیمت قرار دارد یا ارزان قیمت. این منطقه جزء مناطق قدیمی مشهد محسوب می شود و خانه های بسیار لوکسی هم گاها در آن جا به چشم می خورد. اگر بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم که آیا جز مناطق گران قیمت است یا ارزان قیمت باید اختصاصی تر به این موضوع بپردازیم. یعنی برخی از مناطق در قرنی مشهد می توانند گران قیمت و برخی نیز می توانند ارزان قیمت باشند و کافیست تنها با مشاوران مشهد املاک در ارتباط بوده و در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قیمت ملک تجاری در قرنی مشهد چقدر است؟

قیمت ملک تجاری در قرنی مشهد چقدر است؟

خرید و فروش ملک تجاری در قرنی مشهد نیز یکی از انواع مواردی است که بسیاری از افراد نسبت به این کار اقدام می ‌کنند و خرید و فروش های بسیاری را انجام می دهند. اگر شما نیز جزء دسته افرادی هستید که قصد دارید ملک تجاری را در قرنی مشهد خریداری کنید و به دنبال قیمت این املاک هستید با کارشناسان مشهد املاک در تماس بوده و یا به صورت آنلاین از ما مشاوره دریافت کرده تا بهترین مورد خانه در قرنی مشهد را مشاهده کنید.

آگهی خرید و فروش خانه در قرنی مشهد

اگر به دنبال مشاهده کردن آگهی مربوط به خرید خانه در قرنی مشهد هستید می توانید از روزنامه، سایت دیوار و یا انواع سایت های اطلاع رسانی و بهترین سایت خرید خانه در مشهد در زمینه خرید و فروش خانه کمک گرفته و این آگهی ها را به راحتی در آنجا مشاهده کنید. با مشاهده این آگهی ها می توانید بهترین ملک را برای خود خریداری کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

از چه طریقی قیمت خانه در قرنی مشهد را مشاهده کنیم؟

از طریق انواع سایت های معتبر در این زمینه می توانید به راحتی قیمت این خانه ها را مشاهده کرده و یا از مشهد املاک کمک بگیرید.

آیا خرید خانه در قرنی مشهد دارای مزیت است؟

مزایای بسیاری مانند نزدیک بودن به حمل و نقل عمومی از جمله مزایای خانه در قرنی مشهد است.

آگهی های مربوط به خرید و فروش خانه های این محله را از کجا ببینیم؟

از طریق انواع سایت های معتبر مانند دیوار.

عیب خرید خانه در این منطقه چیست؟

شلوغی بیش از حد خیابان ها.

5/5 - (1 امتیاز)

مهسا بنکدار یزدی

تجربیات بسیاری در زمینه املاک به دلیل فعالیت محیطی دارم و این اطلاعات را در قالب مقاله در سایت مشهد املاک در اختیار شما قرار خواهم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا