راهنمای املاک مشهد

مشاوره پیش خرید ملک در مشهد برای محله های مختلف شهر

اگر تمایل دارید تا علاوه بر بحث خرید خانه در مشهد در رابطه با پیش خرید ملک در مشهد اطلاعات کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطالب همراه مشهد املاک باشید.

منظور از پیش خرید ملک چیست؟

منظور از پیش خرید ملک چیست؟

پیش فروش و یا پیش خرید همان‌طور که از نامش پیداست در لغت به معنای قبل از فروش رساندن و قبل از خرید کردن می باشد. این اصطلاح در مورد خیلی از معاملات انجام می‌ شود. به طور معمول در زمینه املاک به آن دسته از املاکی که قبل از تکمیل شدن و قبل از این که قابل سکونت باشد به فروش می رسد، پیش فروش گفته می شود و به املاکی که قبل از تکمیل و ساخته شدن خریداری شود، پیش خرید گفته می شود.

حال این موضوع را هم باید افزود که مدتی است با توجه به افزایش قیمت ملک و آپارتمان در کنار کاهش قدرت خرید مشتریان، قرارداد های پیش فروش ساختمان با استقبال خوبی رو به رو شده اند. البته این موضوع را هم باید افزود که همراه با افزایش قرارداد های پیش فروش مسکن، دعوا های حقوقی مربوط به آن هم رشد چشمگیری داشته است. حال اگر تمایل دارید تا در این باره اطلاعات کامل و دقیق تری را به دست آورید و یا در رابطه با خرید خانه وام دار در مشهد و یا آپارتمان وام دار و در بلوار وکیل آباد مشهد و یا سایر منطقه ها اطلاعات کاملی را به دست آورید، پیشنهاد می‌ کنیم با شماره ای که در سایت مشهد املاک قرار داده شده است، تماس بگیرید تا مشاور املاک ما در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کند.

تیم مشهد املاک در رابطه با پیش فروش آپارتمان وام دار در مشهد و یا فروش آپارتمان با وام جانبازی در مشهد و سایر مناطق نیز فعالیت گسترده ای انجام می دهد. هم چنین می توانید به خرید آپارتمان وام دار در مشهد دیوار نیز بپردازید.

شرایط پیش خرید ملک در مشهد در مشهد چگونه است؟

پیش خرید ملک در مشهد دارای یکسری شرایط و نکاتی است که حائز اهمیت می باشد. اگر تصمیم به پیش‌ خرید یک آپارتمان را دارید، بهتر است که بدانید طبق قانون پیش‌ فروش آپارتمان، تمام مراحل باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود و عقد قرارداد و قولنامه‌ صرفا در مشاوران املاک و بنگاه‌ ها کافی نیست. برای درج آگهی پیش‌ فروش آپارتمان در جراید و وب‌ سایت‌ ها بایستی مجوز رسمی دریافت شود. نکته‌ حائز اهمیت این است که براساس قانون پیش‌فروش آپارتمان، اگر سرمایه‌گذاران و پیش‌فروشنده بدون تنظیم سند در دفاتر رسمی و یا دریافت مجوز انتشار آگهی هر اقدامی انجام دهند از 91 روز حتی تا یک سال حبس و یا دو تا چهار برابر وجوه دریافتی جریمه خواهند شد.

اگر تمایل دارید تا از سایر این شرایط و نکات، اطلاعات کاملی را بدست آورید و یا در رابطه با پیش فروش و خرید آپارتمان در نزدیکی حرم، پیش فروش آپارتمان در مشهد قاسم آباد، پیش فروش آپارتمان در امامت مشهد و سایر مناطق مطلع شوید، می توانید با مشاوران مشهد املاک تماس بگیرید.

آیا امکان دریافت وام برای انجام این کار وجود دارد؟

آیا امکان دریافت وام برای انجام این کار وجود دارد؟

وام مسکن قبل از تغییر وضعیت اقتصادی در سال های اخیر کمک بزرگی برای خرید خانه به شمار می رفت. البته این موضوع را هم باید افزود که با افزایش چشمگیر قیمت مسکن این درصد کاهش یافته است و حالا شاید به سی درصد و یا بیشتر برسد. بهتر است که بدانید به نظر می رسد که برای دریافت وام برای انجام این کار شرایط خاصی وجود دارد. هم چنین بیان شده است تا زمانی که پیش خریدار واحد را به همراه سند تحویل نگیرد نمی‌ تواند از اوراق بهره‌مند شود.

آیا پیش خرید ملک در این شهر ارزش دارد؟

مشهد یکی از شهر های بزرگ و پرجمعیت ایران به شمار می رود. حال بهتر است که بدانید مشهد در حال پیشرفت و توسعه است. به همین دلیل خیلی از افراد بیان کرده اند که پیش خرید ملک در این شهر ارزش دارد. با این حال بهتر است که در این باره با افراد متخصص مشورت نمایید.

آیا پیش خرید ملک در مشهد برای سرمایه گذاری مناسب است؟

آیا پیش خرید ملک در مشهد برای سرمایه گذاری مناسب است؟

این روز ها مشاهده می‌ شود که خیلی از افراد تمایل به پیش خرید ملک در شهر مشهد را دارند. اما سوالی که ذهن آن ها را درگیر کرده این است که آیا پیش خرید ملک در این شهر برای سرمایه گذاری بر روی خانه در مشهد مناسب است؟ در این باره باید بگوییم از آن جایی که شهر مشهد در حال توسعه و پیشرفت است. به همین دلیل پیش خرید ملک در برخی از مناطق این شهر برای سرمایه‌گذاری مناسب می باشد. اما با این حال برای کسب اطلاعات دقیق و کامل در این باره پیشنهاد می‌ کنیم با افراد متخصص مشورت نمایید و یا این که با شماره ای که در سایت مشهد املاک قرار داده شده است، تماس بگیرید تا مشاوران ما در این زمینه به شما دوستان عزیز کمک کنند.

بهترین مناطق این شهر برای پیش خرید ملک کدامند؟

شهر مشهد یکی از شهر های بزرگ ایران می باشد و از همین رو تقسیمات زیادی هم دارد. اگر به دنبال پیدا کردن منطقه ای هستید که بیشترین میزان خرید را دارد و یا به دنبال بهترین مناطق این شهر برای پیش خرید ملک هستید، بهتر است که بدانید این روز ها بهترین مناطق برای پیش خرید در مشهد شامل: وکیل آباد، بلوار معلم، صارمی، سجاد، احمد آباد و … هستند. با این حال می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مشهد املاک در ارتباط باشید چرا که مشاوران ما با بررسی ها دقیق و روزانه ای که دارند، به نیاز های شما عزیزان پاسخ درست می دهند.

شرایط پیش فروش ملک اداری در این شهر چگونه است؟

شرایط پیش فروش ملک اداری در این شهر چگونه است؟

امروزه با گسترش شهرنشینی و هم چنین تغییر الگو های کسب‌ و کار آمار خرید ملک اداری به خصوص در شهر های بزرگ مانند مشهد افزایش قابل‌توجهی داشته است. حال برخی از افراد تمایل به پیش فروش ملک اداری در این شهر را دارند. شاید به نظر برسد پیش فروش ملک اداری تفاوتی با پیش فروش ملک آپارتمان مسکونی نداشته باشد اما از آن جایی که کارآیی این ملک‌ ها با هم متفاوت است. به همین دلیل در پیش فروش ملک نیز تفاوت هایی وجود دارد. حال برای اطلاع از شرایط پیش فروش و هم چنین قبل از هر اقدامی پیشنهاد می کنیم از مشاوره های رایگان مشهد املاک استفاده کنید.

آیا پیش خرید و فروش آپارتمان قانونی است؟

با توجه به رشد قیمت مسکن در سال های اخیر و هم چنین کاهش قدرت خرید مردم، این روز ها یکی از روش های محبوب خرید و فروش املاک پیش فروش مسکن است. انجام این کار با توجه به رعایت قوانین، قانونی می باشد.

نحوه پرداخت پول برای پیش خرید خانه نوساز در مشهد چگونه است؟

انجام معاملات مختلف و به خصوص معامله مسکن پیچیدگی‌ هایی دارد که ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود. پرداخت پول در معاملات مسکن در چند مرحله انجام می‌ شود. نحوه پرداخت پول در پیش خرید ملک و پرداخت هزینه حائز اهمیت است چرا که در ایران قوانین مشخصی برای خرید خانه وجود ندارد و تمام معامله هایی که مربوط به املاک باشند به صورت توافق طرفین صورت می گیرد. نحوه غیر صحیح پرداخت یکی از این روش های نا امن است که می تواند دردسر های زیادی را ایجاد کند.

توافق نامه برای پیش فروش ملک چگونه است؟

توافق نامه برای پیش فروش ملک چگونه است؟

توافق نامه برای پیش فروش ملک یکی از اقدامات ضروری است که باید انجام شود. حال اگر می خواهید در این باره اطلاعات دقیقی را بدست آورید ما هر آن چه که باید بدانید را در دسترس شما دوستان عزیز قرار خواهیم داد.

پیش فروش ملک چه قوانینی دارد؟

قوانین پیش‌فروش ملک در سال 1389 مشتمل بر 25 ماده و چهار تبصره تصویب و به مرحله اجرا درآمد. بر اساس این قانون هر قراردادی با هر عنوان که به با توجه به آن، مالک رسمی زمین متعهد به احداث و یا تکمیل واحد ساختمانی مشخص در آن زمین شود و واحد ساختمانی مذکور با هر نوع کاربری از ابتدا و یا در حین احداث و تکمیل و یا بعد از اتمام عملیات ساختمانی، به مالکیت طرف دیگر قرارداد درآید، از نظر مقررات این قانون (قرارداد پیش‌فروش ساختمان) به شمار می رود.

آیا فسخ قرارداد پیش فروش امکان پذیر است؟

در رابطه با فسخ قرارداد پیش فروش بهتر است که بدانید این مورد تنها در صورتی امکان پذیر می باشد که در قولنامه به صورت واضح ذکر شده باشد.

سوالات متداول

پیش خرید ملک در مشهد به چه معناست؟

به آن دسته از املاک در مشهد که قبل از تکمیل و ساخته شدن خریداری شود، پیش خرید می‌گویند.

مراحل پیش‌ فروش آپارتمان باید در کجا صورت بگیرد؟

طبق قانون پیش‌ فروش آپارتمان تمام مراحل باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود و عقد قرارداد و قولنامه‌ فقط در مشاوران املاک و بنگاه‌ ها کافی نیست.

اگر سرمایه‌گذاران بدون تنظیم سند و یا مجوز اقدامی انجام دهند چه مجازاتی برای آن ها در نظر گرفته می شود؟

از 91 روز حتی تا یک سال حبس و یا 2 تا 4 برابر وجوه دریافتی جریمه خواهند شد.

آیا برای پیش‌فروش خانه قانونی وجود دارد؟

در سال 1389قوانین پیش‌فروش آپارتمان مشتمل بر 25ماده و 4 تبصره تصویب و به مرحله اجرا درآمد.

5/5 - (1 امتیاز)

باران شهرکی

از سال 1400 به گروه مشهد املاک پیوستم و در تلاشم مقالات جدید و بروز را در حوزه املاک شهر مشهد در اختیار شما قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا