اطلاعات کاربردیراهنمای املاک مشهد

10 هاستل در مشهد که بهترین خدمات را دارند + راهنمای رزرو

هاستل در مشهد این روز ها تیتر بسیاری از سایت ها می باشد و اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا به ارزانترین هاستل در مشهد دست پیدا کنید در ادامه مقاله اطلاعاتی را برای برای شما به اشتراک گذاشته و به معرفی این هاستل ها می پردازیم پس همراه مشهد املاک باشید.

هاستل چیست؟

هاستل چیست؟

شاید برای شما هم سوال شود که هاستل چیست در پاسخ باید بگوییم هاستل به نوعی به جای هتل مهمانپذیر متل می باشد. زمانی که افراد در هتل های مشهد اقامت می کنند در حقیقت بهترین مکان از جهت کیفیتی است. هر کسب و کاری که سطح کیفیتی آن به نسبت هتل کمتر باشد قطعا هزینه پایین تری هم دارد. به عنوان مثال هتل ارزان یعنی جایی که از امکانات تفریحی کم برخوردار است از جهت اندازه اتاق و سرویس بهداشتی در سطح پایین تری نسبت به هتل هایی نظیر پنج ستاره قرار دارند.

اگر افراد تصمیم داشته باشند که در یک مهمان پذیر بمانند تاهر میزانی که کیفیت پایین باشد اما شامل اتاق خصوصی می باشد. جالب است بدانید در هاستل هر چقدر که افراد هزینه کنند اتاق خصوصی هیچ معنایی ندارد و شخص در یک اتاق با چندین نفر مدتی را گذرانند.

شاید با خودتان فکر کنید که هاستل در مشهد یعنی یک جای نامرتب و یا از جهت کیفیتی به شدت افتضاح است اما این گونه نیست. تفاوتی ندارد که هاستل در مشهد و یا در هر کجای کشور ایران باشد به طور کل هاستل ها یک جای شیک و کوچک و بسیار تمیز است که امکانات خیلی خوبی هم دارد و علت ارزان بودن آن ها اتاق مشترک است.

اوقات هاستل آنقدر می تواند خوب باشد که افراد بیش از این که تمایل داشته باشند به هتل بروند به هاستل ها مراجعه کنند. طبق مثلی که گفته می‌شود که هر چقدر پول بدهید آش میخورید دقیقا مصداق همین هاستل ها نسبت به هتل می باشد. در واقع هاستل ها در مشهد خانه های معمولی هستند که زیر نظر یک صاحب خانه با قیمت ارزان برای افراد اجاره داده می شوند.

بهترین هاستل ها در مشهد کدامند؟

هاستل چه تفاوتی با هتل دارد؟

شاید برای شما سوال شود که هاستل در مشهد چه تفاوتی با هتل دارد که در پاسخ باید بگوییم تنها تفاوت آن ها در این است که هتل هر شخص برای خود اتاق اختصاصی دارد و هزینه آن به همین علت به شدت زیاد است اما هاستل با کیفیتی مطلوبی برابر با هتل قرار دارد و تنها مشکلش این است که هر اتاق اختصاصی نیست و افراد با هم چند نفری در یک اتاق هستند.

هاستل چه تفاوتی با مهمانسرا دارد؟

کیفیت مهمانسراها شاید بهتر از هاستل باشد اما نکته‌ای که در مهمانسرا وجود دارد این است که شخص به انتخاب خودش می‌تواند اتاق یک نفره یا چند نفره بگیرد. در مهمانسراها اتاق های وی آی پی موجود است که بستگی به انتخاب فرد مورد نظر دارد.

بهترین هاستل ها در مشهد کدامند؟

در مشهد هاستل های متعددی هستند که افراد به آن ها مراجعه می کنند و به علت تمیز بودن و ارائه خدمات عالی جز بهترین ها نیز شده‌ اند که در ادامه معرفی چند تا از آن ها می پردازیم.

هتل آپارتمان مهرشاد مشهد

این هتل آپارتمانی که از آپارتمان های تازه ساز و جدید است که در خیابان امام رضا سی و هشت واقع شده است. یکی از مزایای این هتل آپارتمان این است که بسیار نزدیک به حرم می باشد. این مجموعه یکی از جدیدترین هتل آپارتمان هایی می باشد که در نزدیک حرم ساخته شده و سیزده واحد دارد به طور کل هم هفتاد نفر ظرفیت را دارا می باشد.

از امکانات این هتل ارزان قیمت می توان به پارکینگ مناسب، لاندری، واحد های مبله، سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، سیستم سرمایش، گرمایش و آسانسور اشاره کرد. هزینه این هتل ها به ازای یک شب صد هزار تومان می باشد که البته این قیمت قابل تغییر است. برای اطلاعات بیشتر شما می توانید به سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید و عکس های این هتل آپارتمان را نیز مشاهده کنید.

هتل آپارتمان پارمیس مشهد

این هاستل به حرم امام رضا بسیار نزدیک است و از این جهت برای افرادی که به قصد زیارت به مشهد می آیند خیلی مناسب است. همه امکانات معمولی که از یک هاستل انتظار می‌ رود پارمیس همه را در خود جای داده است. پارمیس یکی از هاستل هایی است که اگر به صورت آنلاین رزرو کنید هزینه آن کمتر از ۱۰۰ تومان می شود.

کارون نو‌ مشهد

کارون نو‌ مشهد

این مهمانپذیر در میدان طبرسی واقع شده و حدوداً بیشتر از ۲۰ سال است که سابقه پذیرایی از افراد را دارد. این هتل آپارتمان دارای شانزده اتاق است و چهار طبقه دارد. تنها نکته ای که در رابطه با این هاستل ها وجود دارد نداشتن پارکینگ اختصاصی می باشد وگرنه هیچ مشکل دیگری ندارد و هزینه آن بسیار مناسب است.

اسپینو

یکی دیگه از هتل آپارتمان های خوب مشهد، اسپینو نام دارد چرا که این هتل آپارتمان ویژگی‌های بسیار جذابی را نسبت به دیگر هتل آپارتمان ها دارا می باشد. این هتل آپارتمان دارای ۳۵ ظرفیت است و در سال ۱۳۹۳ ساخته شده است. آدرس این هتل آپارتمان در خیابان عنصری می باشد و امکاناتش بسیار شبیه به هتل است. اگر افراد هزینه را جداگانه پرداخت کنند حتی می‌توانند از سونا و جکوزی نیز برخوردار شوند.

رزرو هاستل در مشهد چگونه ممکن می شود؟

رزرو هاستل در مشهد را می توان با استفاده از سایت های موجود انجام داد و یا به صورت حضوری به هاستل های مد نظر خود در مشهد مراجعه کرد و از این طریق آن ها را برای مدتی رزرو کرد. رزرو هر یک از هاستل ها بسته به این است که شما می خواهید نزدیک حرم باشید و یا از نظر مکانی هیچ مشکلی نداریم و فقط کیفیت مد نظرتان است.

آدرس هاستل در مشهد

آدرس هاستل در مشهد

همانطور که می‌ دانید هاستل ها در مشهد به طور معمول بیشتر در اطراف حرم امام رضا می باشند اما در نقاط دیگر شهر مشهد نیست وجود دارند. یکی از هاستل ها در خیابان امام رضا، خیابان عنصری و خیابان طبرسی می باشد. هاستل های اطراف حرم هزینه هایشان به نسبت دیگر هاستل ها مناسب تر می باشد و هاستل های موجود در اطراف حرم از لحاظ کیفیتی نسبت به هاستل ها در مرکز شهر از کیفیت زیادی بر خوردارند.

بهترین هاستل در نزدیکی حرم

هتل های زیادی هستند که در اطراف حرم از کیفیت مطلوبی برخوردارند اما شاید هر هر یک از آنها یک نقص و مشکلی داشته باشند مثلاً هاستل کارون نو مشهد دارای ۱۶ اتاق است و از جهت کیفیت کاملاً مطلوب می باشد اما دارای پارکینگ اختصاصی برای هر شخص نیست که شاید همین پارکینگ برای فردی یکی از ملاک های مهم باشد. هاستل اسپینو که در خیابان عنصری واقع شده یکی از هاستل های تازه تاسیس است که شباهت زیادی با هتل دارد و توانسته امکانات زیادی را در اختیار افراد قرار دهد و جز بهترین هاستل ها شود.

حداقل قیمت هاستل در مشهد چقدر است؟

حداقل قیمت هاستل در مشهد چقدر است؟

حداقل قیمت های هاستل در در مشهد شبی ۱۰۰ تومان می باشد که البته این قیمت بسته به مکان هاستل و کیفیت آن متغیر است. می‌ توان گفت قیمت هاستل نسبت به قیمت هتل های ۵ ستاره فوق العاده کمتر است افراد بیشتر تمایل دارند تا به هاستل بروند تا اینکه چند میلیون هزینه کنند و فقط اتاق اختصاصی داشته باشند.

مدارک مورد نیاز برای رزرو هاستل در مشهد چیست؟

مدارک مورد نیاز برای رزرو هاستل در مشهد چیست؟

مدارک مورد نیاز برای رزرو هاستل کارت ملی و شناسنامه می باشد که افراد برای احراز هویت خود به آن نیاز دارند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز را مطالعه نمایید.

عکس هاستل های مشهد را در کجا مشاهده کنیم؟

عکس هاستل های مشهد را در کجا مشاهده کنیم؟

اگر علاقمند هستید تا عکس ها هاستل های موجود در مشهد را مشاهده کنید می‌توانید به مرورگر های مختلف مراجعه کرده و از این طریق از سایت های متعدد مشاهده هر یک از هاستل ها بپردازید. یک راه دیگر برای مشاهده عکس های زیادی وجود دارد که آن از طریق شبکه های اجتماعی می باشد چرا که افراد طراحی تبلیغات عکسهای را در پیج کانال های تلگرامی خود به اشتراک گذاشته اند.

در پایان باید گفت که اگر به مشهد آمده و به دنبال مکانی برای اقامت می گردید پیشنهاد ما این است تا مقالات زیر را نیز مطالعه کنید تا اطلاعات شما در این زمینه تکمیل تر گردد:

سوالات متداول

قیمت هتل به نسبت هاستل در مشهد چگونه است؟

به طور کل هزینه هاستل نسبت به هتل بسیار مناسب تر است البته که کیفیت با هتل برابری می‌کند اما تنها مشکلی که حاصل دارد این است که اتاق ها به صورت چند نفری است.

چگونه می توان به بهترین عکس های هاستل در مشهد دسترسی یافت؟

با وارد کردن نام هاستل در مشهد می توان به عکس بهترین هاستل ها در مشهد دست یافت.

هتل آپارتمان اسپینو در چه سالی تاسیس شده است؟

این هتل آپارتمان در سال هزار و سیصد و نود و سه تاسیس شده است.

هتل های پنج ستاره چه تفاوتی با هاستل دارند؟

به طور کل هتل های پنج ستاره تفاوت زیادی با بهترین هاستل ها ندارند و معمولاً بیشترین تفاوت آن ها در اتاق خصوصی بودن هتل می باشد اما اگر شما بهترین هاستل در مشهد بروید هیچ وقت تمایل به رفتن به هتل پنج ستاره را ندارید چون امکانات این هاستل ها کمتر از هتل نیست.

3.5/5 - (4 امتیاز)

حوریه غلامی

مدت 7 سال است که به صورت تخصصی تولید محتوا املاک انجام می دهم و در حال حاضر در بخش دیجیتال مارکتینگ جهش و سایت مشهد املاک فعالیت دارم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا