راهنمای املاک مشهد

قیمت خانه در سرافرازان مشهد برای خرید، رهن و اجاره

شاید به تازگی تصمیم‌ به تعویض خانه خود گرفته اید و‌ یا اینکه مهلت اجاره شما تمام شده است و قصد تعویض محل زندگی خود را دارید یا اینکه برای اولین بار می خواهید خانه بخرید و یا اجاره کنید. برای تمام این گزینه ها محله سرافرازان می تواند مورد مناسبی باشد. محله ای آرام و در عین حال با بافت تقریبا جدید که می تواند بین محله های اطراف خود خوش بدرخشد. در ادامه متن به خانه در سرافرازان مشهد می پردازیم پس با مشهد املاک همراه باشید.

قیمت خانه در سرافرازان مشهد چقدر است؟

قیمت خانه در سرافرازان مشهد چقدر است؟

اگر تصمیم به خرید خانه در مشهد دارید و می خواهید خانه در محله ای خوب و در عین حال با قیمت مناسب باشد، حتما سرافرازان به شما پیشنهاد شده است زیرا در دسته بهترین منطقه خرید خانه در مشهد قرار دارد. محله سرافرازان مشهد تقریبا از بافت های جدید شهری به حساب می آید که از پیروزی شروع شده و به کمربند سبز مشهد و کوه پارک می رسد. معمولا قیمت خانه ها در قسمتی که به پیروزی نزدیک تر باشد گران تر از قسمتی است که به کوه پارک و آخر آن می رسد.

اما گاهی برج هایی که در آخر سرافرازان قرار دارند ممکن است به دلیل ویو عالی که دارند، گران تر باشند. با این حال برای اطلاع دقیق از قیمت ها و گرفتن اطلاعات کافی از آن ها به تیم مشهد املاک مراجعه کنید و بهترین مشاوره ها را از مشاور املاک ما بخواهید.

قیمت رهن و اجاره خانه در سرافرازان مشهد چقدر است؟

خانه های اجاره ای و رهن دار یکی دیگر از گزینه های پر طرفدار در محله سرافرازان مشهد است. این خانه ها معمولا تعداد زیادی دارند و برای کسانی که پول کمتری برای خرید دارند و یا اینکه ترجیح می دهند خانه ای را اجاره یا رهن کنند، موارد مناسبی هستند. قیمت رهن و اجاره در مشهد در این خانه ها متفاوت است.

اگر خانه نوساز باشد و یا اینکه بازسازی شده باشد می تواند اجاره یا رهن بیشتری داشته باشد و هر چقدر خانه قدیمی تر می شود قیمت رهن و اجاره آن نیز پایین تر می آید. در این محله می توان خانه هایی را با رهن کامل و بدون اجاره یا اجاره ای با مبلغ کم و رهن بالا نیز پیدا کرد. برای اطلاع از جدول خانه های اجاره ای در این مکان، می توانید با گروه مشهد املاک تماس حاصل کرده و از مشاوره های عالی این تیم مجرب استفاده کرده و بهترین خانه را برای زندگی انتخاب کنید.

ارزان ترین خانه ها در محله سرافرازان مشهد

ارزان ترین خانه ها در محله سرافرازان مشهد

همان طور که در بالا بیان کردیم، می توانیم خانه های ارزان را نیز در محله سرافرازان پیدا کنید و به خرید ویلا های ارزان در مشهد در این محله بپردازیم. برای این کار باید به دنبال خانه هایی قدیمی تر و در خیابان های بالاتر سرافرازان باشیم. هم چنین می توانیم امکانات خانه را نیز از لیست گزینه های خود حذف کنیم. به طور مثال خانه ای بدون پارکینگ و یا بدون انباری انتخاب کنیم. اگر در پروسه جستجوی خود نیز کمی صبر داشته باشیم می توانیم موارد مناسب پیدا کنیم و هزینه کمتری را برای خرید بپردازیم. در نتیجه می توان گفت که این محله در دسته ارزان ترین محله های مشهد برای خرید خانه قرار دارد.

خرید منزل در محله سرافرازان چه مزایایی دارد؟

محله سرافرازان همان طور که گفتیم یکی از محله های جدید در مشهد است. انتهای آن به کوه پارک و کمربند سبز مشهد می رسد و آب و هوای بسیار عالی دارد. اگر به کوه علاقه دارید و ورزش کوه نوردی را همیشه انجام می دهید، انتخاب خانه در نزدیکی کوه که امکانات رفاهی کامل نیز داشته باشد، برای شما رویایی محسوب می شود. هم چنین سرافرازان تراکم جمعیتی کمتری دارد و از محله های تقریبا خلوت در مشهد به حساب می آید. این محله مرکز بهداشت بزرگی نیز دارد که می تواند یک مزیت برای افراد ساکن در آن جا به حساب آید. خط های اتوبوس و تاکسی برای سرافرازان وجود دارد که حمل و نقل عمومی را آسان تر کرده است.

خرید منزل در محله سرافرازان چه معایبی دارد؟

همان طور که این محله مزایای زیادی را برای زندگی دارد، معایب آن نیز می تواند قابل توجه باشد. به عنوان مثال خیابان های منتهی به آخر سرافرازان به دلیل نزدیک شدن به کوه شیب زیادی دارند. این ممکن است برای کسانی که خانه آن ها پارکینگ ندارد مشکل ساز باشد. زیرا امنیت ماشین برای پارک در خیابان به خطر می افتد. هم چنین خانه تا نیز بر روی شیب ساخته شده اند که باعث شده متراژ آن ها پایین تر بیاید و یا اینکه اگر آسانسور نداشته باشند پله های باریک و پیچ در پیچی را دارند. همین طور ممکن است امکانات رفاهی در این خانه ها کم باشد و به اصطلاح انتظار امکانات لاکچری را نباید داشته باشیم.

شرایط خرید خانه در سرافرازان مشهد چگونه است؟

شرایط خرید خانه در سرافرازان مشهد چگونه است؟

اگر بخواهیم در محله سرافرازان خانه بخریم شرایط خرید آن تقریبا شبیه به بقیه مناطق مشهد است. فقط ممکن است در خیابان های نزدیک به کوه بخاطر شکل زمین کمی شرایط تغییر کند، اما در بقیه خیابان ها مانند دیگر مناطق شهری است. البته باید این نکته را بیان کنیم که نباید این کار را خودمان و بدون مشاوره انجام دهیم. زیرا شرایط سند خانه و مبایعه نامه ممکن است برای ما پیچیده باشد و از اطلاعات حقوقی آن بی خبر باشیم. به همین دلیل بهتر است تیمی مانند گروه مشهد املاک به ما کمک کنند تا بتوانیم یک خانه عالی را با خیالی آسوده از نظر شرایط خانه و معامله خریداری کنیم. افراد مشغول در مشاوره املاک اطلاعات بسیار زیادی در این زمینه دارند و می توانند به ما کمک کنند تا مشکلی در معامله ایجاد نشود.

آیا امکان خرید خانه در سرافرازان مشهد به صورت اقساطی یا با وام مسکن وجود دارد؟

اگر تمام پول خود را یک جا برای خرید خانه ندارید و یا اینکه می خواهید این پول را در مراحلی به فروشنده پرداخت کنید، می توانید خانه را با توافق فروشنده به صورت اقساط و با چک های مدت دار خریداری کنید. هم چنین برای بعضی از خانه ها می توانید وام مسکن بگیرید و خانه را با کمک وام خریداری کنید. اما گاهی اوقات خانه ها خودشان وام دارند و فروشنده آن ها را با وام می فروشد که این نیز یک فرصت مناسب برای خریدار است که خانه ها ارزان تر و قسطی خریداری کند. با این حال تمام این شرایط به فروشنده بستگی دارد.

خرید خانه در سرافرازان مشهد چگونه ممکن می شود؟

خرید خانه در سرافرازان مشهد چگونه ممکن می شود؟

برای اینکه بتوانید خانه ای را در سرافرازان خریداری کنید، اول از همه باید محله را بررسی کنید. ممکن است شما فقط تعریفی از این محله شنیده باشید و ندانید که از نزدیک به چه صورت است. پس اول حتما به صورت حضوری در محله حاضر شوید و آن را بررسی کنید. سپس مشخصات خانه خود را مشخص کنید. اینکه دوست دارید طبقه چندم باشد، انباری یا پارکینگ داشته باشد، داخل خانه به چه صورت باشد و چند خواب داشته باشد. بعد از آن حتما باید به یک مشاوره املاک مراجعه کرده و از آن ها کمک بخواهید. این افراد فایل های عالی در اختیار دارند که می توانند به شما بسیار کمک کنند. برای این کار می توانید یه تیم مجرب مشهد املاک مراجعه کنید و تجربه خرید خود را به آن ها بسپارید.

قیمت منزل ویلایی در محله سرافرازان

در بلوار سرافرازان تعداد قابل توجهی خانه ویلایی نیز وجود دارد. اگر علاقه به خرید خانه حیاط دار دارید و یا به فکر ساختن آ‌پارتمان از خانه کلنگی هستید و یا خرید و فروش خانه کلنگی در مشهد را در ذهن دارید، می توانید این خانه ها را در سرافرازان بیابید. قیمت خانه ویلایی در سرافرازان مشهد نیز مانند آپارتمان و سازه های دیگر به منطقه آن بستگی دارد، می توانید خانه ویلایی با قیمت مناسب نیز پیدا کرده و هم چنین خانه هایی با امکانات بالا و به صورت ویلایی نیز پیدا کنید. برای این کار نیز باید حتما با مشاورین املاک مشورت کرده تا خانه های عالی را پیدا کنید. تیم مشهد املاک در این زمینه نیز آماده خدمت رسانی به خریداران و فروشندگان محترم می باشد.

خرید پنت هاوس در سرافرازان مشهد

خرید پنت هاوس در سرافرازان مشهد

در انتهای بلوار سرافرازان برج ها و مجتمع هایی با طبقات بالا ساخته شده اند که معمولا طبقه آخر این برج ها پنت هاوس دارد. اگر علاقه دارید هم ویوی کوه را داشته باشید و هم ویوی شهر مشهد و هم اینکه زیبایی آن را در شب ببینید می توانید خرید پنت هاوس در مشهد در این محله را انتخاب کنید. البته باید این نکته را بدانید که معمولا واحد های پنت هاوس از دیگر طبقات برج گران تر هستند چون امکانات آن ها بیشتر است، متراژ بزرگتری دارند و ویوی آن از همه طرف به شهر است.

سوالات متداول

چگونه به صورت اینترنتی خانه را در محله سرافرازان خریداری کنیم؟

برای خرید خانه و آشنایی با آن دیوار مشهد سرافرازان را نیز پوشش می دهد. می توانید این دسته بندی را انتخاب کرده و خانه خود را از آن انتخاب کنید.

خرید فروش آپارتمان در بلوار سرافرازان مشهد از طریق کدام مشاور املاک امکان پذیر است؟

خرید و فروش املاک مسکونی، خانه و آپارتمان در محله سرافرازان، توسط تیم مجرب مشهد املاک انجام می شود. شما می توانید به آن ها مراجعه کرده و خانه رویایی خود را خریداری کنید.

در محله سرافرازان مشهد کدام ویژگی مثبت بیشتر جلب توجه می کند؟

نزدیک بودن این محله به کوه های بینالود و هوای بهتر این منطقه در هنگام آلودگی هوا بیشتر از همه اهمیت دارد.

آیا امکانات رفاهی در محله سرافرازان مشهد فراهم است؟

در این محله تمامی امکانات رفاهی وجود دارد و می توانید از این نظر با خیال راحت خرید خانه را انجام دهید.

3.4/5 - (9 امتیاز)

مژده بنکدار یزدی

نویسنده تخصصی و مشاور املاک در شهر مشهد هستم. از سال 1400 فعالیت خود را با سایت مشهد املاک آغاز کرده ام.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا