راهنمای املاک مشهد

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور زیر نظر مشاوران تخصصی و خبره

نیشابور یکی از شهر های پر جمعیت در خراسان رضوی و نزدیک به شهر مشهد می باشد. در این شهر مناطق زیادی وجود دارد و افراد زیادی برای سکونت به این شهر مراجعه می کنند. در این مطلب قصد داریم در مورد رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا در صورت تمایل به سکونت در این منطقه، از قیمت ها و متراژ خانه ها اطلاعات کافی داشته باشید.

قیمت رهن و اجاره خانه در محله فردوسی نیشابور چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره خانه در محله فردوسی نیشابور چقدر است؟

قیمت رهن و اجاره خانه در محله فردوسی نیشابور به عوامل مختلفی بستگی دارد. متراژ خانه، امکانات، سال ساخت بنا و … از سایر عوامل بسیار مهم در قیمت گذاری خانه ها می باشند. در ادامه به چند نمونه از قیمت ها اشاره می کنیم. خانه ای در این محله قرار دارد که دارای 150 متر زیر بنا می باشد. این خانه در سال 1401 ساخته شده است و کاملا نوساز می باشد. در این خانه 3 اتاق خواب ایجاد شده است و امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری دارد. در این خانه 2 عدد تراس وجود دارد و دارای کابینت های گلاس و کاغذ دیواری و به طور کلی فول امکانات می باشد. قیمت تعیین شده برای این خانه 345 میلیون تومان رهن کامل می باشد.

نمونه دیگری از قیمت اجاره خانه در این منطقه

خانه دیگری با 110 متر زمین، در سال 1381 ساخته شده است و دارای 2 اتاق خواب می باشد. این خانه پارکینگ و انباری دارد و قیمتی که برای آن در نظر گرفته اند، 220 میلیون تومان رهن کامل می باشد. خانه ای به متراژ 170 متر در این محله ساخته شده است. این خانه کاملا نو ساز بوده و دارای 3 اتاق خواب می باشد. بسیاری از امکانات رفاهی در این خانه تعبیه شده است و مبلغی که برای آن در نظر گرفته اند، 450 میلیون تومان رهن و ماهیانه 2 میلیون تومان اجاره می باشد. برای اطلاع از منزل اجاره ای دیوار را چک کنید.

رهن و اجاره خانه در محله فردوسی نیشابور چه مزایایی دارد؟

رهن و اجاره خانه در محله فردوسی نیشابور چه مزایایی دارد؟

رهن و اجاره در این منطقه دارای مزایایی می باشد. این خیابان به نام خیابان عراق نیز شناخته می شود. این خیابان به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است. این محله دارای مراکز خرید و فروشگاه های بسیاری می باشد. مسجد جامع نیشابور، بازار بزرگ و تاریخی نیشابور و چدین بانک در این محله قرار دارد که رفت و آمد و خرید را برای ساکنان خود بسیار آسان کرده است. اگر از شمال این منطقه حرکت کنید می توانید به سرعت به شهرک باغرود رسیده و از میدان آزادی هم عبور می کنید. از قسمت جنوبی هم می توان به جاده نیشابور رسید و میدان فردوسی و جاده کاشمر را هم طی کرد. خانه های این منطقه عموما دارای متراژ های بالایی هستند و اکثرا به صورت ویلایی ساخته شده اند. بسیاری از خانه های آن در حال باز سازی هستند و یا نوساز می باشند. دیوار نیشابور سوئیت هایی را هم برای اجاره دارد که می توان برای کار های چند روزه، آن را اجاره کرد.

معایب رهن و اجاره خانه در این محله چیست؟

این محله دارای ساکنین زیادی می باشد و یکی از محله های پر جمعیت نیشابور شناخته می شود. در این منطقه خانه های قیمت های بالا تری از برخی از مناطق این شهر دارند و قیمت های رهن و اجاره نیز در این محله بسیار بالا می باشد. در این منطقه رفت و آمد زیادی انجام می شود و در اکثر اوقات شاهد ترافیک هایی خواهید بود.

آگهی رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور

آگهی رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور

افراد برای خرید و فروش خانه های خود از راه های مختلفی استفاده می کنند که یکی از بهترین روش ها، آگهی کردن مورد خود در نرم افزار هایی است که مربوط به مسکن هستند. برنامه های دیوار، شیپور، کیلید و دو نبش نام تعدادی از این برنامه ها می باشد. در این نرم افزار ها قسمتی به نام درج آگهی وجود دارد که افراد می توانند موارد خود را با اطلاعات کامل مانند متراژ دقیق، آدرس و امکانات آن ثبت کنند. در نهایت می توان تعدادی عکس هم از خانه و ملک مورد نظر خود،در آگهی درج نمایند تا افراد بهتر بتوانند در مورد آن تصمیمی گیری کنند.

راه های ارتباطی با صاحب آگهی در مورد اجاره خانه در این محله

افراد شماره های خود را در این آگهی نوشته و ثبت می کنند تا بتوانند راحت تر با مخاطب خود در ارتباط باشند. افرادی که قصد رهن و اجاره و یا خرید ملکی را داشته باشند می توانند به این نرم افزار ها مراجعه کنند و به دنبال مورد مورد نظر خود باشند و بدون هیچ گونه هزینه اضافی، به آسانی مورد خود را پیدا کنند. دیوار نیشابور املاک خرید و فروش زیادی دارد که با مراجعه کردن به آن حتما می توانید مورد خود را به دست آورید.

چگونه برای رهن و اجاره در فردوسی نیشابور مشاوره دریافت کنیم؟

راه های زیادی برای دریافت مشاوره برای رهن و اجاره خانه در فروسی نیشابور وجود دارد. اما بهترین راهی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، ارتباط با گروه مشهد املاک می باشد. این گروه سال ها در زمینه مسکن فعالیت درخشان داشته اند و خدمات زیادی را به مشتریان خود ارائه می کنند. با شماره هایی که در این سایت قرار دارد تماس بگیرید تا بتوانید از راهنمایی ها و مشورت بهترین کارشناسان مسکن، استفاده نمایید. مشهد املاک بهترین کارشناسان و مشاوران املاک را در گروه خود دارد و در کم ترین زمان و با هزینه های بسیار کم، می توان بهترین خدمات را دریافت کرد. برای اجاره منزل ویلایی نیشابور در زمان کم می توان با این سایت در ارتباط باشید.

قیمت خرید و فروش خانه در فردوسی نیشابور در مقایسه با مشهد چگونه است؟

قیمت خرید و فروش خانه در فردوسی نیشابور در مقایسه با مشهد چگونه است؟

قیمت خرید و فروش در شهر مشهد بسیار بالا می باشد. اما در شهر نیشابور قیمت های مناسب تری بر روی فروش خانه های خود گذاشته اند. خانه ای با متراژ 120 متری در این بلوار را می توان با مبلغ 630 میلیون تومان خرید. این خانه دارای امکانات کامل می باشد و در سال 1400ساخته شده است و نو ساز می باشد. اما همین متراژ خانه در شهر مشهد کم تر از 1 میلیارد تومان پیدا نخواهد شد. دیوار نیشابور منزل ویلایی اجاره ای نیز آگهی کرده است که دانشجو ها در صورت تمایل می توانند آن ها را اجاره نمایند.

آیا امکان رهن و اجاره خانه دانشجویی در این منطقه وجود دارد؟

در محله فردوسی نیشابور خانه های زیادی وجود دارد که برخی از آن ها دارای متراز های پایین تر هستند و تحت عنوان خانه های دانشجویی به مجرد ها و دانشجویان، واگذار می شوند. برخی از این خانه ها مبله هستند و برخی دیگر به صورت تخلیه در اختیار افراد قرار می گیرند. قیمت های مختلفی بر روی این خانه ها گذاشته اند. دانشجویان می توانند این خانه ها را اجاره کنند و مدتی را در آن ها سپری کنند. تنها نکته این است که این محله دارای ساکنینی با فرهنگ قدیمی است و کمی بر روی رفتار های دانشجو ها و رفت و آمد های آن ها حساس هستند. اجاره روزانه خانه در نیشابور نیز ممکن است و افرادی که مدت کوتاهی قصد ماندن در این شهر را دارند، می توانند از این خانه ها استفاده کنند.

رهن و اجاره خانه ویلایی در فردوسی نیشابور

رهن و اجاره خانه ویلایی در فردوسی نیشابور

خانه ای به متراژ 200 متر وجود دارد که به صورت و یلایی و دربست به رهن و اجاره واگذار می شود. این خانه دارای 3 اتاق خواب است و امکانات رفاهی زیاد دارد. برای رهن این خانه 200 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 5 میلیون تومان اجاره در نظر گرفته اند. خانه دیگری به متراژ 110 متر که نو ساز بوده و بسیار شیک طراحی شده است، دارای 2 اتاق خواب است. به عنوان ودیعه 100 میلیون تومان رهن و ماهیانه 1 میلیون تومان اجاره برای رهن و اجاره این خانه، باید پرداخت شود. می توان خانه اجاره ای دربستی در نیشابور را به کمک مشهد املاک به دست آورید.

رهن و اجاره خانه در این شهرستان در مقایسه با مشهد چگونه است؟

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور بالا می باشد. اما این قیمت ها در مقایسه با قیمت های رهن و اجاره در مشهد پایین تر است. با قیمت رهن و اجاره خانه ای آپارتمانی در شهر مشهد به راحتی می توان خانه ای ویلایی و دربست در شهر نیشابور اجاره کرد. دیوار نیشابور خانه رهن و اجاره ۶۰ متری را هم آگهی کرده است که قیمت بسیار کمی برای آن تعیین کرده اند.

رهن و اجاره خانه در این شهرستان در مقایسه با مشهد چگونه است؟

سوالات متداول

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور چگونه ممکن می شود؟

برای رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور می توان با گروه مشهد املاک تماس گرفت و این کار را در کم ترین زمان انجام داد.

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور از چه قیمتی شروع می شود؟

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور از 100 میلیون تومان به بالا شروع می شود و تا 600 میلیون تومان هم می رسد.

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور سودمند است؟

رهن و اجاره خانه در فردوسی نیشابور سومند است چرا که تمامی خانه های این منطقه نو ساز و جدیدی هستند و قیمت های منصفانه ای برای آن ها در نظر گرفته شده است.

3.7/5 - (24 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا